BG TV Talk
28 March 2024 13:22:15
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари  (Read 32182 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #60 on: 02 October 2017 15:54:26 »

Миа Сантова става част от екипа на NOVA. Тя ще бъде лице на  следобедната емисия на Новините на NOVA в 16.00 ч.
ИЗТОЧНИК сайта на нова
Ето и цялата новина:

Миа Сантова става част от екипа на NOVA

Водещата се присъединява към новините и актуалните предавания на канала

Едно от емблематичните лица на NOVA - Миа Сантова, се завръща в екипа на телевизията като водеща на следобедната емисия на Новините на NOVA в 16.00 ч. Тя ще се появи на екран през ноември, като част от стратегията на Нова Броудкастинг Груп за привличане на най-опитните и разпознаваеми журналисти в България.

“Щастлива съм, че Миа Сантова се завръща в NOVA, където стартира нейната професионална кариера. Натрупаният опит през годините, в съчетание с нейната телевизионна харизма, ще допринесат за осигуряването на още качествено и разнообразно съдържание на новините и актуалните ни предавания на медията.“, коментира Силва Зурлева, член на Борда на директорите на Нова Броудкастинг Груп.

Миа Сантова  стартира кариерата си като международен редактор в отдел Новини на Нова телевизия през 1995 г., докато все още е студент в журналистическия факултет на Софийски университет “Св. Климент Охридски“. Освен значими световни събития, отразява и културния живот в столицата, а по-късно става и водещ на новините. Продължава професионалния си път като главен редактор на Новини и актуални предавания на телевизия DIEMA, а по-късно оглавява и екипа на българското издание на женското списание Madame Figaro. Води и авторско сутрешно публицистично предаване в ТВ7 - "Уикенд с Миа Сантова". Има специализации по журналистика от BBC London, фондация Reuters и New York TV.

“Най-хубавите 13 години от професионалния ми живот са в NOVA, която още в началото се превърна в мое семейство. Заедно с колегите поставихме началото на една голяма и силна медия. Въпреки раздялата, никога не съм спирала да следя нейното развитие и трансформацията й от телевизионен канал в най-голямата мултиплатформена медийна и технологична компания. За мен е голямо вдъхновение отново да съм част от екипа на телевизията“, споделя Миа Сантова.
Скоро очаквайте още едно ново попълнение в екипа на "Нова" - Симеон Белев, който водеше "България сутрин" по Bulgaria ON AIR. Smiley
Report Spam   Logged

niki12
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 10


« Reply #61 on: 02 October 2017 16:18:14 »

Невена Василева все още ли е в Нова, понеже от лятото не е била на екран?  Huh?
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #62 on: 02 October 2017 16:18:38 »

Много се радвам за Миа Сантова! Afro А Симеон Белев като какъв отива в Нова? Водещ или репортер
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #63 on: 02 October 2017 16:27:31 »

Много се радвам за Миа Сантова! Afro А Симеон Белев като какъв отива в Нова? Водещ или репортер
Не знам още, но нищо чудно да има рокади между водещите на "Здравей, България" и "Събуди се". Имам предвид да направят 2 двойки с мъж и жена. Според мен може Виктор Николаев и Лора Крумова да водят "Здравей, България", а Симеон Белев и Мира Иванова - "Събуди се". Пак казвам, че за момента няма нищо официално и това е лично мое мнение.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #64 on: 02 October 2017 17:24:43 »

Не знам още, но нищо чудно да има рокади между водещите на "Здравей, България" и "Събуди се". Имам предвид да направят 2 двойки с мъж и жена. Според мен може Виктор Николаев и Лора Крумова да водят "Здравей, България", а Симеон Белев и Мира Иванова - "Събуди се". Пак казвам, че за момента няма нищо официално и това е лично мое мнение.
Да,явно с идването на Вяра ще настъпят още доста промени в Нова.  Shocked А и наистина какво стана с Невена Василева?  Undecided
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #65 on: 02 October 2017 17:31:36 »

Да,явно с идването на Вяра ще настъпят още доста промени в Нова.  Shocked А и наистина какво стана с Невена Василева?  Undecided
Ми, при толкова рокади, нищо чудно и тя да се е преместила в някоя друга телевизия... Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #66 on: 06 October 2017 15:40:02 »

От следващата седмица всеки петък в 20:00ч. ще има нови епизоди на "Съдби на кръстопът". От тогава "Откраднат живот" вече ще е по 3 пъти в седмицата - от вторник до четвъртък в 20:00ч. Явно "Нова" опитват да възродят "Съдби на кръстопът" и ако интересът е голям, да го сложат през зимата срещу "Скъпи наследници". Вероятно и "Дяволското гърло" ще е тогава, а също и X Factor. Останалите нови сериали явно ще останат за пролетта, понеже още не са почнали и да ги снимат дори.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #67 on: 06 October 2017 18:13:42 »

От следващата седмица всеки петък в 20:00ч. ще има нови епизоди на "Съдби на кръстопът". От тогава "Откраднат живот" вече ще е по 3 пъти в седмицата - от вторник до четвъртък в 20:00ч. Явно "Нова" опитват да възродят "Съдби на кръстопът" и ако интересът е голям, да го сложат през зимата срещу "Скъпи наследници". Вероятно и "Дяволското гърло" ще е тогава, а също и X Factor. Останалите нови сериали явно ще останат за пролетта, понеже още не са почнали и да ги снимат дори.
Това много не го разбирам?! нали си излъчват Съдби на кръстопът в събота и неделя,сега пък и в петък Huh? Да резнат епизод на Откраднат живот,който е супер рейтингов сериал според Нова няма логика.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #68 on: 06 October 2017 19:04:02 »

Това много не го разбирам?! нали си излъчват Съдби на кръстопът в събота и неделя,сега пък и в петък Huh? Да резнат епизод на Откраднат живот,който е супер рейтингов сериал според Нова няма логика.
В събота и неделя са повторения на "Съдби на кръстопът". Затова и са в 17:00ч. В петък обаче ще са премиерни епизоди и затова са в 20:00ч. Впрочем въпросните нови епизоди ги пишеше първоначално в тарифата преди 2-3 месеца, но впоследствие даваха "Черешката на тортата" вместо тях.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #69 on: 06 October 2017 19:49:32 »

В събота и неделя са повторения на "Съдби на кръстопът". Затова и са в 17:00ч. В петък обаче ще са премиерни епизоди и затова са в 20:00ч. Впрочем въпросните нови епизоди ги пишеше първоначално в тарифата преди 2-3 месеца, но впоследствие даваха "Черешката на тортата" вместо тях.
А колко епизода казаха,че ще е този сезон на Откраднат живот ?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #70 on: 06 October 2017 20:21:02 »

А колко епизода казаха,че ще е този сезон на Откраднат живот ?
Не са казали точен брой. Ама при всички случаи си стават бая... Не знам за друг сериал, който за 3 сезона да има 140 серии, а заедно със сегашния сезон бройката на епизодите сигурно ще стигне към 180-190. Grin Фен съм на сериала, ама дано не прекалят с епизодите. Най-добре ще е сезон 5 да е последен, а и да е с нормален брой епизоди. Grin
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #71 on: 08 October 2017 20:23:52 »

Ако някой пак се опита да ми обясни, че тоя сезон на фактора не е претупан ще му се смея ФОРЕВЪР. Първата част от Bootcamp - а беше 10 МИНУТИ!

П.С. - частта със столовете е отделна, макар и да го броят за част от лагера. Монтажът е на ниво Movie Maker. Всичко изглежда много по - фейк от предните сезони.

ПЪЛНА ПАРОДИЯ Е ТАЯ ГОДИНА!
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #72 on: 10 October 2017 17:41:42 »

Ако някой пак се опита да ми обясни, че тоя сезон на фактора не е претупан ще му се смея ФОРЕВЪР. Първата част от Bootcamp - а беше 10 МИНУТИ!

П.С. - частта със столовете е отделна, макар и да го броят за част от лагера. Монтажът е на ниво Movie Maker. Всичко изглежда много по - фейк от предните сезони.

ПЪЛНА ПАРОДИЯ Е ТАЯ ГОДИНА!
И на мен не ми харесва, че са набутали всичко толкова набързо... Впрочем, като гледам дължината на епизодите, най-вероятно тая седмица ще са всичките къщи на съдии, а от другата седмица - концерти. Тази седмица епизодът е пак от 20:00 до 22:30ч., а следващата седмица е до 22:45ч.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #73 on: 11 October 2017 19:28:48 »

Оказах се прав за X Factor. Тази седмица ще са всичките къщи на съдии, а от следващата седмица почват концертите:

Първият лайв концерт на X Factor "Сътворението на звездите" стартира на 22 октомври

Саня, Криско, Заки и Любо се срещнаха с потенциалните отбори в петия сезон на музикалното шоу

Изпитания, дилеми и впечатляващи гласове бяха в центъра на тренировъчния лагер на X Factor. По време на сериозните предизвикателства станаха ясни и категориите, които четримата ментори ще напътстват в пети сезон. Тази година Саня ще работи с отбора на Момичетата, а Криско ще предава опит на категория Момчета. Участниците от 25+ ще получават напъствия от Заки, а Групите ще се консултират с Любо.

Музикалните столове изпратиха към следващия етап на шоуто – Къщи на съдиите, някои от най-изразителните участници от кастингите като Дахмара, Вирджиния, Теодор и други. "За мен ще бъде чест да си в моя отбор!", заяви просълзена Саня след представянето на 15-годишната Мирослава Тодорова. Единствената дама в журито сравни изпитаната емоция с представянето на Кристиан Костов, който започна звездната си кариера именно в X Factor България. Тази седмица менторите ще се срещнат с потенциалните финалисти в последния етап преди голямата сцена – Къщите на съдиите.

Дългоочакваният старт на концертите на живо ще бъде на 22 октомври от 20:00 ч. по NOVA, когато участници, жури и публика ще се потопят в магията на X Factor "Сътворението на звездите". За първи път в историята на шоуто в България зрителите ще видят в една вечер музикалните изпълнения и драматичната развръзка – първите елиминации. "Адреналинът за финалистите и техните фенове ще бъде изключително висок. Всеки един може да напусне завинаги бляскавата сцена в края на концерта.", коментират от продукцията, дни преди първия лайв.

Не пропускайте първия лайв концерт на 22 октомври от 20.00 ч. само в ефира на NOVA.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #74 on: 11 October 2017 20:42:04 »

Оказах се прав за X Factor. Тази седмица ще са всичките къщи на съдии, а от следващата седмица почват концертите:

Дано поне с живите концерти не се изложат!   Grin
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #75 on: 11 October 2017 20:45:52 »

Наистина този сезон е провал. За мен най-силният сезон ще си остане този през 2015, както и целия есенен телевизионен сезон на Нова тогава.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #76 on: 16 October 2017 00:43:16 »

Дано поне с живите концерти не се изложат!   Grin
Може би точно от това ги е страх, защото след епизодът днес се оказа, че отборите са с по 3-ма човека, вместо с по 4 и съответно концертите ще са с 4 по-малко. Само отборът на Саня е с 4 човека, но за сметка на това и другата седмица на първия концерт ще отпаднат 2-ма човека. Общо взето се пада концертите да са 10 или финалът се пада точно на Бъдни вечер. Дано поне през зимата да направят нов сезон на "Пееш или лъжеш", понеже ме кефеше това предаване.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #77 on: 16 October 2017 08:52:45 »

Може би точно от това ги е страх, защото след епизодът днес се оказа, че отборите са с по 3-ма човека, вместо с по 4 и съответно концертите ще са с 4 по-малко. Само отборът на Саня е с 4 човека, но за сметка на това и другата седмица на първия концерт ще отпаднат 2-ма човека. Общо взето се пада концертите да са 10 или финалът се пада точно на Бъдни вечер. Дано поне през зимата да направят нов сезон на "Пееш или лъжеш", понеже ме кефеше това предаване.

Отборите не винаги са били по 4 - ма участника. Имало е сезони с отбори съставени изцяло от по 3 - ма, имало е и вариации. Във Великобритания са по 3 - ма в категория с 1 wildard (т.е. 1 категория става с 4). Там поне е направено по - интересно и е обяснено. Тук нашите си правят каквото си искат и всичко става на манджа с грозде. Типично.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #78 on: 16 October 2017 13:55:45 »

Отборите не винаги са били по 4 - ма участника. Имало е сезони с отбори съставени изцяло от по 3 - ма, имало е и вариации. Във Великобритания са по 3 - ма в категория с 1 wildard (т.е. 1 категория става с 4). Там поне е направено по - интересно и е обяснено. Тук нашите си правят каквото си искат и всичко става на манджа с грозде. Типично.
Аха... Тоест този сезон тук е като английския - 3 отбора по 3 човека и 1 отбор с 4 човека. Иначе си прав за бройката - сега даже видях, че в сезон 3 са били 3 отбора по 4 човека и 1 отбор с 5 човека. Не знам защо съм си внушил, че предишните сезони са били все по 4 човека отборите... Grin
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #79 on: 16 October 2017 14:11:32 »

Report Spam   Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy