BG TV Talk
29 March 2024 00:49:23
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари  (Read 32200 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #120 on: 30 November 2017 00:17:24 »

Quote
Първата полицейска комедия у нас започва през януари по NOVA с обещанието за много забавление за цялото семейство

Снимките на най-новия полицейски комедиен сериал текат с пълна сила на различни локации. Поредицата на NOVA дава обещание за много забавни моменти и абсурдни ситуации, в които ще попаднат главните герои. Зрителите вече могат да видят в ефир първия трейлър на сериала.

За първи път на едно място в полицейска комедия ще гледаме някои от най-популярните и обичани български комедийни актьори, сред които са Герасим Георгиев - Геро, Стефания Колева, Румен Угрински, Милица Гладнишка. Мария Игнатова, Ненчо Балабанов и Алекс Раева също ще бъдат сред лицата, които участват в сериала. Заедно с утвърдените звезди ще изгреят и нови обещаващи таланти, какъвто е Кристиан Милатинов. Поредицата е със специалното участие на емблематичния тандем Васил Василев - Зуека и Димитър Рачков.

Първата полицейска комедия у нас "Полицаите от края на града" започва през януари с обещанието за много забавление за цялото семейство. Това е поредната родна продукция, с която NOVA затвърждава подкрепата си за българските филми и амбицията да продължи да въвежда и развива нови за страната формати
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #121 on: 30 November 2017 22:43:49 »

Първата полицейска комедия у нас започва през януари по NOVA с обещанието за много забавление за цялото семейство

Вече върви и промо по телевизията.Очертава се готино и свежо сериалче  Afro
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #122 on: 01 December 2017 15:12:09 »

Хм... промото нещо не ме грабва, но ще видим. Дано да са изпипали добре сценария, че хуморът в повечето БГ сериали е доста просташки... Embarrassed
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #123 on: 01 December 2017 16:01:41 »

Хм... промото нещо не ме грабва, но ще видим. Дано да са изпипали добре сценария, че хуморът в повечето БГ сериали е доста просташки... Embarrassed
Сериалът е по лиценз, та сценария не е наш, а на оригиналната поредица. Става въпрос за "Хората на Пако", който е испански сериал.
Report Spam   Logged

PLTV
Зяпач
**
Online Online

Posts: 291



« Reply #124 on: 01 December 2017 16:32:38 »

Оригиналът е сред любимите ми сериали, така че откъм сценарии всичко ще е на ниво, ако не променят много.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #125 on: 01 December 2017 19:17:25 »

Ново:От 04.12 Понеделник от 17:30 Господари на ефира-повторение
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #126 on: 01 December 2017 20:45:21 »

Ново:От 04.12 Понеделник от 17:30 Господари на ефира-повторение
Ами, браво! Досега повторението на предаването беше в 18:30ч. по "Диема".
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #127 on: 01 December 2017 20:50:05 »

Ами, браво! Досега повторението на предаването беше в 18:30ч. по "Диема".
Да,наистина Afro И още нещо: Откраднат живот от другата седмица ще се излъчва от вторник до петък  Evil.Днес за последно ще излъчат Съдби на кръстопът
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #128 on: 01 December 2017 22:22:06 »

Да,наистина Afro И още нещо: Откраднат живот от другата седмица ще се излъчва от вторник до петък  Evil.Днес за последно ще излъчат Съдби на кръстопът
Не. Следващият петък ще има последно "Съдби на кръстопът". На 11 декември пък е финалът на Big Brother, та фактически в седмицата от 11 до 15 декември "Откраднат живот" ще е от вторник до петък, а в седмицата от 18 до 22 декември ще е абсолютно всеки делник. Иначе на 22 декември е финалът на сезона.

Между другото сега видях някои промени в тарифата на "Нова" за декември:

На 25 декември от 20:00ч. ще се излъчи "Българската Коледа".

На 27 декември в 00:00ч. няма да се излъчи записът на Playmate of the Year 2017. Странно и че изобщо нищо не пише за конкурса.

На 31 декември според корекцията в тарифата ще има "Господари на ефира" в 20:00ч. и филм в 22:00ч. Това лично за мен е доста странна корекция, понеже досега винаги специалния епизод на "Господари на ефира" е бил в 22:00ч.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #129 on: 01 December 2017 22:47:46 »

Не. Следващият петък ще има последно "Съдби на кръстопът". На 11 декември пък е финалът на Big Brother, та фактически в седмицата от 11 до 15 декември "Откраднат живот" ще е от вторник до петък, а в седмицата от 18 до 22 декември ще е абсолютно всеки делник. Иначе на 22 декември е финалът на сезона.

Между другото сега видях някои промени в тарифата на "Нова" за декември:

На 25 декември от 20:00ч. ще се излъчи "Българската Коледа".

На 27 декември в 00:00ч. няма да се излъчи записът на Playmate of the Year 2017. Странно и че изобщо нищо не пише за конкурса.

На 31 декември според корекцията в тарифата ще има "Господари на ефира" в 20:00ч. и филм в 22:00ч. Това лично за мен е доста странна корекция, понеже досега винаги специалния епизод на "Господари на ефира" е бил в 22:00ч.
Ами информацията е от фейсбук страницата на Откраднат живот,но явно нещо са се объркали.Българската Коледа пак ли ще е по Нова,понеже миналата година също я излъчваха
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #130 on: 02 December 2017 11:19:36 »

Ами информацията е от фейсбук страницата на Откраднат живот,но явно нещо са се объркали.Българската Коледа пак ли ще е по Нова,понеже миналата година също я излъчваха
И аз това се учудих. Доколкото помня, всяка година се редуваха БНТ, "ьТВ" и "Нова", а сега 2 поредни години ще е по "Нова". Тук даже някой беше писал, че от тази година щели и Bulgaria ON AIR да се включат в инициативата, та очаквах тази година те да излъчват концерта.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #131 on: 02 December 2017 12:32:33 »

„Българската коледа” беше предвидена за излъчване тази година по БНТ според ротационния принцип, но миналата седмица е станало ясно че ще се излъчва по Нова ТВ, защото Вяра Анкова....
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #132 on: 05 December 2017 13:10:49 »

Както вече е ясно, от 12 до 14 декември в 21:00ч. ще се излъчи "Воевода", а на 15 декември в същия слот почва сезон 4 на "Подли камериерки". Въпросният сезон 4 е последен за сериала и е 10 епизода. Според тарифата на "Нова" ще се излъчат 6 епизода (от 15 до 22 декември), а от 25 до 29 декември ще има филми от 20:00ч., та останалите 4 епизода на "Подли камериерки" вероятно ще се излъчат в началото на януари.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #133 on: 08 December 2017 11:05:06 »

Нова стигнаха дъното с тоя сезон на ВИП или БИГ Брадър, или там както го водят. То физическо насилие, заливане с вода, унищожаване на лични вещи, непрекъснато псуване... Няма да е зле да преосмислят цялостната концепция на този формат и все пак да го вкарат в някакви правила и граници на поведение. Освен ако основната им цел не е да ни покажат, че са способни да намерят по-отвратителни хора дори и от Луна. Имам предвид "интелектуалеца" Фънки, ловецът на бежанци и онази Захажаева... Шок и ужас направо!
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #134 on: 11 December 2017 23:24:45 »

След финала на Big Brother, мога съвсем спокойно да заявя, че по-просташки сезон от този в последните 5 години не е имало. Реално погледнато, от всичките съквартиранти единствените "випове" бяха Константин и Фънки. Останалите бяха събрани от кол и въже. А фактът, че точно Джино спечели, за пореден път ме убеждава, че цялото предаване е нагласено. Не могат да ме убедят, че Константин, който има хиляди фенове, е получил по-слаба подкрепа от някакъв си Джино дето никъде не се изявява и не изпъква с нищо. Това си пролича и от публиката, които го освиркваха, а всички овации бяха за Коцето. И това не го казвам, като някой който е пристрастен, защото не слушам такава музика и не знам нито една негова песен, но това, което е факт не може да се отрече. То не че и Vip Brother тази година беше кой знае колко добър, но Big Brother Most Wanted просто стигна дъното.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #135 on: 11 December 2017 23:56:24 »

Победата за Джино си е напълно реална. По-рано днес Брадъра пуснаха гласуване в страницата си с различни емотиконки (за различните участници). И Джино имаше 5 пъти повече гласове от Коцето и Фънки. Не мога да кажа, че е кой знае колко достоен, но за разлика от другите поне не пие и не псува по цял ден...

Иначе съм съгласен, че по-просташки сезон не е имало. Само че "виповете" Константин и Фънки, както и ония индивид Динко, допринесоха най-много за тази простащина.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #136 on: 11 December 2017 23:57:37 »

Тук напълно те подкрепям с две ръце.Тази година направо ни забиват манипулацията за победител.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #137 on: 12 December 2017 09:24:19 »

Споко, сега Спайк ще ви обясни че ББ е най-великото предаване
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #138 on: 12 December 2017 15:50:34 »

Споко, сега Спайк ще ви обясни че ББ е най-великото предаване
Чак най-великото не е, но лично на мен ми е 100 пъти по-интересно от турските сериали примерно. Аз бях за Фънки да спечели, ама кот, такоа... Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #139 on: 15 December 2017 21:57:54 »

Тарифата за януари: https://static.nova.bg/public/doc/doc/1513268662_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_january_2018.xlsx

В делничните дни от 20:00ч. ще върви "Черешката на тортата".

В 21:00ч. пише само сериал, та нищо чудно тогава да е "Полицаите от края на града", понеже то не е отбелязано в никой друг слот. Припомням, че в момента в този слот върви сезон 4 на "Подли камериерки", но той е само 10 епизода, а и е последен за сериала. Не е изключено и да тръгне някой друг сериал, а "Полицаите от края на града" да е 1-2 дена в седмицата.

В 22:00ч. ще си има "София - ден и нощ".
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy