BG TV Talk
28 March 2024 13:30:37
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари

Pages: 1 ... 9 10 [11] 12   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари  (Read 32183 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #200 on: 13 January 2018 18:08:41 »

Бареков доста интересни подробности за "Дървото на живота" казва в тази статия
https://www.slusham.com/darvoto-na-zhivota-po-nova-vbesi-barekov

Въх... Бареков като управител на "No Frame" също бил кредитор... Ми той доста време беше и изпълнителен директор на TV7. И това ако не е конфликт на интереси, здраве му кажи...

Иначе изказването му още веднъж показва, че "Дървото на живота" е сериал, правен на абсолютно непазарен принцип, с ясното съзнание, че вложените средства няма как да бъдат възвърнати. Просто пари от КТБ са се наливали в една телевизия и в определени продуцентски къщи. Общо взето са жалка картинка българското кино и сериали...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #201 on: 13 January 2018 18:16:40 »

Софията ще си е от 22 до 23 часа, а Шеф под прикритие засега ще се излъчва само в петък.
Значи излиза, че ще режат епизодите на "Дървото на живота". Тъпо решение... Undecided
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #202 on: 19 January 2018 15:40:21 »

Напоследък обаче Нова каквото и реалити да направят, все едни и същи хора въртят. Сега гледам в Черешката на тортата пак ще е Антон Стефанов... Е, колко пъти, бе? На Брадъра редовен коментатор, после в къщата влезе (и зрителите го изхвърлиха при първа възможност), сега пък и в кулинарното реалити. Вальо Михов и Ирен Кривошиева и те щели пак да се изявяват на екран в Черешката. И на това му казват "свеж сезон", думи нямам...  Embarrassed
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #203 on: 19 January 2018 15:52:10 »

Тарифата за февруари: https://static.nova.bg/public/doc/doc/1516354240_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_february_2018.xlsx

"Черешката на тортата" ще приключи на 23 февруари, като този сезон ще е 6 седмици.

На "Дървото на живота" явно ще му режат епизодите, защото в програмата си го пише от 21:00 до 22:00ч. Сезон 2 по принцип е 12 епизода по 70-75 минути, но като ги накълцат, би трябвало да излязат 18 епизода по около 45 минути. Така се пада сериалът да приключи на 22 февруари.

На 26 февруари започва "Като две капки вода". Обичайно то ще си е всеки понеделник от 20:00 до 23:00ч.

На 27 февруари започва "Откраднат живот". То ще е от вторник до петък от 20:00 до 21:00ч.

Пак на 27 февруари започва Hell's Kitchen. То ще е от вторник до четвъртък от 21:00 до 22:00ч.

В петък от 21:00ч. си остава "Шеф под прикритие", но е възможно и просто да не е уточнено, че почва нещо ново, защото тогава се пада 2 март. Най-вероятно точно тогава ще бъде "Полицаите от края на града".

"Дяволското гърло" вероятно ще е някой ден в 20:00ч. за сметка на 1 епизод на "Откраднат живот".
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #204 on: 19 January 2018 19:37:37 »

мхм... доста интересна програма  Grin Добре де Полицаите от края на града уж трябваше да стартира в началото на януари, а се оказва,че чак март ще започне  Azn Най-вероятно се успокоиха след като, сложиха  Скъпи наследници в 18:00 и го оставиха за пролетната програма
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #205 on: 19 January 2018 19:51:14 »

мхм... доста интересна програма  Grin Добре де Полицаите от края на града уж трябваше да стартира в началото на януари, а се оказва,че чак март ще започне  Azn Най-вероятно се успокоиха след като, сложиха  Скъпи наследници в 18:00 и го оставиха за пролетната програма
И аз се чудя защо така направиха. Може би първоначалната идея е била "Полицаите от края на града" и "Дървото на живота" да се редуват в 21:00ч. в различни дни, ама като видяха, че "Скъпи наследници" е в 18:00ч., явно са решили да си запазят коза за пролетта. А всъщност не знам и "Полицаите от края на града" колко серии ще е. Ако са повече, нищо чудно да го сложат в неделя срещу "Гласът на България".
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #206 on: 19 January 2018 20:01:20 »

ooooo дааа абсолютно възможно! Това ще е доста добро програмно решение Afro
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #207 on: 20 January 2018 19:21:02 »

Quote

Кастингите за най-голямото кулинарно шоу са в разгара си

Най-голямото кулинарно състезание за професионални готвачи Hell’s Kitchen стартира на 27 февруари от 21.00 ч. по NOVA. За първи път в българския телевизионен ефир професионалисти ще мерят сили в изключителни изпитания за кулинарни умения и силни характери, а мотивацията им ще бъде допълнително подсилена от голямата награда – 100 000 лева и договор в ресторанта на шеф Виктор Ангелов.

“Hell’s Kitchen е много по-различен от всички познати кулинарни предавания, не само заради факта, че участниците във формата са професионалисти, но и защото те ще попаднат в кухнята на един реален ресторант. Тяхната основна задача ще бъде да изпълняват истински поръчки на клиенти, а стресът от това ще бъде засилен от високите изисквания на шеф Ангелов“, разкриват продуцентите на предаването.

Междувременно кастингите за Hell’s Kitchen България са в разгара си, а безкомпромисното жури обещава да намери не само страхотни професионалисти, но и силни характери, защото характерът е основно изискване за професионалната кухня, която е подчинена на висока дисциплина. В кухнята на шеф Виктор Ангелов има място само за най-добрите, а кои са те и какви предизвикателства им е подготвил той, ще разберем от 27 февруари, 21.00 ч. в ефира на NOVA.
Ето и официалното съобщение
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #208 on: 21 January 2018 17:39:40 »

Има ли информация засега кои ще влизат в капките? Гери-Никол я въртят във фейсбук, ама надали точно тя ще се съгласи на такова предаване.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #209 on: 21 January 2018 18:55:26 »

Има ли информация засега кои ще влизат в капките? Гери-Никол я въртят във фейсбук, ама надали точно тя ще се съгласи на такова предаване.
Официално още няма нищо, а иначе слухове сигурно ще има за доста хора.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #210 on: 21 January 2018 20:04:00 »

Еми честно казано Гери-Никол точно за такова предаване ми изглежда,мисля че ще е доста добър избор  Grin
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #211 on: 29 January 2018 11:06:08 »

Рачков да не става конкуренция на Слави със собствено шоу?
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #212 on: 29 January 2018 11:18:11 »

Рачков да не става конкуренция на Слави със собствено шоу?

Това е театрална сценка из различни български градове.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #213 on: 03 February 2018 14:15:19 »

"Полицаите от края на града" от 9 март от 21ч
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #214 on: 03 February 2018 21:18:55 »

"Полицаите от края на града" от 9 март от 21ч
Ето и официалното съобщение:

“Полицаите от края на града" идват на 9 март в 21.00 ч. по NOVA

Любими звезди и една изгряваща влизат в специални униформи в най-новия български комедиен сериал

Най-новият български комедиен сериал “Полицаите от края на града“ стартира на 9 март в 21.00 ч. по NOVA. Поредицата обещава много забавление и настроение за цялото семейство пред телевизионния екран – всеки петък, в праймтайма на телевизията. Това е поредната родна продукция, с която NOVA затвърждава подкрепата си за българските филми на всички свои платформи и амбицията си да продължи да въвежда и развива нови за страната формати.

Десетки полицейски униформи са ушити по поръчка за сериала, като пагоните са абсолютно копие на актуалните в момента. Специални обувки и костюми са закупени и произведени за нуждите на продукцията, така че всичко да изглежда максимално автентично.

В нова светлина зрителите ще видят някои от най-популярните и обичани комедийни актьори: Герасим Георгиев - Геро, Стефания Колева, Румен Угрински, Милица Гладнишка, Краси Ранков, Ненчо Балабанов, Албена Михова, Алекс Раева, Мария Игнатова, Алексей Кожухаров, Виктор Калев. Сериалът е със специалното участие на любимия телевизионен тандем - Васил Василев - Зуека и Димитър Рачков, които също влизат в полицейски униформи. Много млади и талантливи актьори също участват в най-новата българска продукция на NOVA, а някои от тях ще направят своя телевизионен дебют. Кристиян Милатинов е едно от новите обещаващи попълнения. Той влиза в обувките на инспектор Колев, а работата си като полицай в сериала, заедно с вече утвърдените лица, определя като истинско предизвикателство.

Сюжетът ще пренесе зрителите в живота и работата на група злополучни полицаи, които създават много повече проблеми вместо да предлагат решения и посвещават цялото си време на замаскиране на гафовете, а не на установяване на мирното съжителство в квартала, каквато е основната им задача.

Сериалът е много динамичен, а снимките се случват паралелно на няколко локации. Действието се развива в несъществуващия краен квартал Запад, а РПУ-то е изцяло престроено и оборудвано за целите на снимачния процес. Нов банков клон е изграден за първия снимачен ден, където с обир започва забавната поредица. А една от основните локации в продукцията - заведението на Джиджи, чиято роля изпълнява Милица Гладнишка, в момента работи като ресторант. Има и няколко къщи, апартаментите на героите в сериала, и всеки е декориран според профила на своя герой.

Не пропускайте старта на най-новия български комедиен сериал “Полицаите от края на града” на 9 март в 21.00 ч. по NOVA.
Остава само "Дяволското гърло" да съобщят кога ще го излъчат. Smiley
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #215 on: 03 February 2018 22:41:15 »

Не знам защо,но имам чувството,че Дяволското гърло няма да стартира тази пролет.Нито промо върви,нито се говори за него, а и като цяло няма къде да го сложат,освен ако не махнат епизод на Откраднат живот Azn
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #216 on: 04 February 2018 01:40:07 »

Не знам защо,но имам чувството,че Дяволското гърло няма да стартира тази пролет.Нито промо върви,нито се говори за него, а и като цяло няма къде да го сложат,освен ако не махнат епизод на Откраднат живот Azn
Е, на есен пък е още по-пълно - само "Откраднат живот" и VIP Brother запълват праймтайма. Според мен може "Дяволското гърло" да го сложат и в 22:00ч. за сметка на епизод на "София - ден и нощ". В разни прессъобщения "Нова" определяха "Дяволското гърло" като бутиков сериал, тоест напълно възможно е да не е в идеалния праймтайм.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #217 on: 04 February 2018 13:24:13 »

Надявам се скоро да го обявят, защото "Дяволското гърло" на този етап е единственият проект на Нова, който ми привлича вниманието. Обичам мистериите по принцип, само дано да е добре направен.

А "София-ден и нощ" няма ли да го прекъсват за малко поне?! Не знам от колко време върви всяка делнична вечер. Чак не мога да повярвам, че подобна простотия се гледа толкова...  Huh?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #218 on: 04 February 2018 16:41:43 »

Надявам се скоро да го обявят, защото "Дяволското гърло" на този етап е единственият проект на Нова, който ми привлича вниманието. Обичам мистериите по принцип, само дано да е добре направен.

А "София-ден и нощ" няма ли да го прекъсват за малко поне?! Не знам от колко време върви всяка делнична вечер. Чак не мога да повярвам, че подобна простотия се гледа толкова...  Huh?
И аз се надявам да го прекъснат, ама явно се гледа доста. Дори и лятото не го махат, а просто режат сериите наполовина. Те като цяло са и доста назад с излъчването, понеже в момента излъчват епизоди, които са снимани през лятото на 2017г. Доколкото знам, екипите си снимат постоянно, тъй че имат и доста епизоди за излъчване.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #219 on: 04 February 2018 18:01:37 »

Защо не направят Софията 1.5-2 часа лятото, да, за някои тази простотия е много, но поне по-бързо ще наваксат с епизодите, ако изобщо целят това. На мен 1 час не ми стига

Лятото се надявам да пуснат новите сезони на Хаваите и Скорпион (и без това това само тези сериали излъчват)
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy