BG TV Talk
29 March 2024 18:55:55
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари

Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари  (Read 32247 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 997



« Reply #220 on: 04 February 2018 18:57:18 »

Защо не направят Софията 1.5-2 часа лятото, да, за някои тази простотия е много, но поне по-бързо ще наваксат с епизодите, ако изобщо целят това. На мен 1 час не ми стига

Лятото се надявам да пуснат новите сезони на Хаваите и Скорпион (и без това това само тези сериали излъчват)
Е, това е прекалено много. Явно все пак си има фенове, щом върви толкова време, но все пак през лятото хората са повече време навън, а и "София - ден и нощ" е насочено предимно към тийнейджърите, а на тях трудно може да им се привлече вниманието с нещо, което е 2 часа... Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #221 on: 05 February 2018 12:24:17 »

Преди малко засякох промо реклама за пролетния сезон на Нова,която винаги си правят,но забелязах,че не включват Дяволското гърло,така че най-вероятно ще го гледаме в друг сезон  Sad
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 997



« Reply #222 on: 05 February 2018 12:45:16 »

Преди малко засякох промо реклама за пролетния сезон на Нова,която винаги си правят,но забелязах,че не включват Дяволското гърло,така че най-вероятно ще го гледаме в друг сезон  Sad
Ами, може да го оставят за есента, въпреки че тогава ще им е още по-трудно да му намерят място, като се има предвид, че VIP Brother е всеки делник. Не знам какви са им плановете за "Откраднат живот", но той май задмина всички български сериали по брой епизоди и доста рискуват да се разводни, ако продължават с тия сезони от по 40-50 епизода...
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #223 on: 05 February 2018 13:56:01 »

Ами, може да го оставят за есента, въпреки че тогава ще им е още по-трудно да му намерят място, като се има предвид, че VIP Brother е всеки делник. Не знам какви са им плановете за "Откраднат живот", но той май задмина всички български сериали по брой епизоди и доста рискуват да се разводни, ако продължават с тия сезони от по 40-50 епизода...
Много странно наистина.Толкова говореха за този сериал и накрая го отложиха.Е не е на 100 процента сигурно,имам някаква надежда все пак Grin А и иначе може и да поспрат малко с откраднат живот от есента знае ли се
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy