BG TV Talk
29 March 2024 09:11:53
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари  (Read 38797 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #160 on: 22 December 2017 20:02:41 »

ПРЕМИЕРА! Утре (събота) от 11:00 часа в предаването "COOL…T” с Петя Дикова ще бъде представен новият сингъл на звездата от "Гласът на България" Симона Загорова.  Afro

https://www.btv.bg/video/shows/cool-t/videos/tazi-sabota-v-cool-t-simona-zagorova-shte-predstavi-novija-si-videoklip.html
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #161 on: 22 December 2017 20:38:58 »

Ами успех на момичето, поне и от това предаване да излезе някой по-успешен изпълнител, че до сега нищо. Аз даже се чудя как още има навитаци да участват в това предаване, след като нямат до сега нито един успял да стане известен.
Report Spam   Logged
Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #162 on: 22 December 2017 20:45:33 »

Ами успех на момичето, поне и от това предаване да излезе някой по-успешен изпълнител, че до сега нищо. Аз даже се чудя как още има навитаци да участват в това предаване, след като нямат до сега нито един успял да стане известен.
Ъм имат ако помниш Певицата Роксана която вече е в телевизия Планета
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #163 on: 22 December 2017 21:02:10 »

Ами успех на момичето, поне и от това предаване да излезе някой по-успешен изпълнител, че до сега нищо. Аз даже се чудя как още има навитаци да участват в това предаване, след като нямат до сега нито един успял да стане известен.

Не съм съвсем съгласен с теб. Група "Нова музика", които бяха поотделно в Гласът, вече имат договор с продуцентската компания на Любо Киров. Симона няколко успешни парчета пусна. Графа пък продуцира първите самостоятелни изпълнения на Радко Петков, Кристиан Грънчаров, Мишо Мишев... Предстои да видим как ще се развият тези изпълнители, но до момента резултатите са доста прилични.

А за предишни сезони не мога да коментирам. Предаването започнах да го гледам тази година, и то заради новите треньори. Радвам се, че ги запазиха и за следващата година.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #164 on: 22 December 2017 23:48:50 »

Мисля, че и от предишните сезони има известни изпълнители, но предимно в чалга сферата. Аз лично не съм почитател на този жанр музика, така че мога само да предполагам.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #165 on: 23 December 2017 17:20:25 »

Колкото и да се пънат, от това предаване няма да изкарат толкова успешни изпълнители колкото Факторът. Повечето млади и успешни изпълнитли в момента са тръгнали от X Factor, а от Гласът кой?
Report Spam   Logged

Hater by Design.
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #166 on: 23 December 2017 21:54:59 »

Абе те правят някакви проекти, ама файда йок... победителя Радо уж наскоро извади парче, ама не виждам никакъв шум, че ми и излиза като рекламка във Фб-то Grin

Като цяло и самото предаване според мен не е толкова гледано, да не говорим че повечето предпочитат да се явят на кастинги на Екс Фактор.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #167 on: 24 December 2017 12:24:59 »

Ми, просто репутацията на предаването не е добра, като се има предвид, че успяват единици от участниците и то предимно в чалгата... Друг е въпросът примерно, че новата песен на Тита си е чиста чалга отвсякъде като звучене... Grin
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #168 on: 24 December 2017 13:12:38 »

Ми, просто репутацията на предаването не е добра, като се има предвид, че успяват единици от участниците и то предимно в чалгата... Друг е въпросът примерно, че новата песен на Тита си е чиста чалга отвсякъде като звучене... Grin

Честно казано винаги ми е било интересно как хора, които харесват изпълнители като Тита и Гери-Никол, се възмущават най-много от чалгата. При положение, че техните идоли са доста по-брутални откъм текстове на песните си и цялостно поведение. Но както и да е, да не навлизаме в съвсем друга тема...

Ето я и цялата песен на Симона Загорова "Достъп забранен".  Afro

http://glasat.btv.bg/video/videos/simona-zagorova-dostap-zabranen.html
 
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #169 on: 24 December 2017 15:04:52 »

Ми, просто репутацията на предаването не е добра, като се има предвид, че успяват единици от участниците и то предимно в чалгата... Друг е въпросът примерно, че новата песен на Тита си е чиста чалга отвсякъде като звучене... Grin

Песента на Тита е в жанра поп ако спеменаваш песента Антилопа. Инструментала на тази песен няма нищо общо с чалгата.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #170 on: 24 December 2017 15:08:03 »

Честно казано винаги ми е било интересно как хора, които харесват изпълнители като Тита и Гери-Никол, се възмущават най-много от чалгата. При положение, че техните идоли са доста по-брутални откъм текстове на песните си и цялостно поведение. Но както и да е, да не навлизаме в съвсем друга тема...

Ето я и цялата песен на Симона Загорова "Достъп забранен".  Afro

http://glasat.btv.bg/video/videos/simona-zagorova-dostap-zabranen.html
 

Българите не се интересуват от текста. Независимо от жанра българите слушат една песен ако е запомняще се понякакъв начин. Тита и Гери-Никол правят запомняща се музика.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #171 on: 24 December 2017 15:11:00 »

Колкото и да се пънат, от това предаване няма да изкарат толкова успешни изпълнители колкото Факторът. Повечето млади и успешни изпълнитли в момента са тръгнали от X Factor, а от Гласът кой?

 Сузанитa успя без да участва в шоа от този тип. Поне не съм чувал да е участвала.
В 21 век всеки ако има достатъчно пари, за да запише песен и да заснеме клип може да е новата звезда на България.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #172 on: 24 December 2017 15:27:09 »

Песента на Тита е в жанра поп ако спеменаваш песента Антилопа. Инструментала на тази песен няма нищо общо с чалгата.
Да, бе... Grin Пусни си "Планета" и ще чуеш, че половината песни звучат по подобен начин.

Сузанитa успя без да участва в шоа от този тип. Поне не съм чувал да е участвала.
В 21 век всеки ако има достатъчно пари, за да запише песен и да заснеме клип може да е новата звезда на България.

Сузанита стана известна заради прекалено фриволното си поведение за момиче на 14 години. Аз дори не мога да я нарека певица, понеже гласът в песните й е толкова обработен, че просто няма накъде...
Report Spam   Logged

TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #173 on: 24 December 2017 16:22:16 »

Песента на Тита е в жанра поп ако спеменаваш песента Антилопа. Инструментала на тази песен няма нищо общо с чалгата.
Много странно разбиране и познания за музиката имаш. Личи си,  че си на или под 18 години,  но за съжаление с много грешни впечатления си останал. От няколко години Криско,  Гери - Никол и Тита издават чалга музика с примесени рап мотиви. Това не е никакъв поп или рап стил.
В последните няколко години в световен мащаб неясно защо традиционната поп музика беше примесена с някакви латино ритми и тактуване. Сравни българска поп или рап музика от периода преди 2010 година и ще откриеш коренна разлика в звученето на поп музиката за съжаление. Колкото до Тита,  Криско и Гери - Никол те са хитови изпълнители само според пъпчивите тийнейджъри и хора почитатели на чалга музиката. Вече няма разлика между песен на Криско и Галин или между Тита и Татяна.
Много малко останаха качествените изпълнители,  които не забягват към чалга ритъма.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #174 on: 24 December 2017 18:30:16 »

Много странно разбиране и познания за музиката имаш. Личи си,  че си на или под 18 години,  но за съжаление с много грешни впечатления си останал. От няколко години Криско,  Гери - Никол и Тита издават чалга музика с примесени рап мотиви. Това не е никакъв поп или рап стил.
В последните няколко години в световен мащаб неясно защо традиционната поп музика беше примесена с някакви латино ритми и тактуване. Сравни българска поп или рап музика от периода преди 2010 година и ще откриеш коренна разлика в звученето на поп музиката за съжаление. Колкото до Тита,  Криско и Гери - Никол те са хитови изпълнители само според пъпчивите тийнейджъри и хора почитатели на чалга музиката. Вече няма разлика между песен на Криско и Галин или между Тита и Татяна.
Много малко останаха качествените изпълнители,  които не забягват към чалга ритъма.

Не съм под 18.
Издават поп музика премесена с рап мотиви.
Звученето на бг музиката през 2010 и през 2017 е различно.
Джъстин Бийбър направи ремикс на Деспасито и песента стана хит в Сащ.
Има поп песни с латино ритъм но е нормално все пак латиносите са много по цял свят.
Това е класацията https://open.spotify.com/user/spotify/playlist/37i9dQZF1DX5nwnRMcdReF на най-стрийваните песни в цял святпрез 2017  и в топ 10 я има да пъти  песента Деспасито - оригинала и ремикса, но другитe песни в топ 10 не са в жанр латино.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #175 on: 24 December 2017 18:35:27 »

Да, бе... Grin Пусни си "Планета" и ще чуеш, че половината песни звучат по подобен начин.
Сузанита стана известна заради прекалено фриволното си поведение за момиче на 14 години. Аз дори не мога да я нарека певица, понеже гласът в песните й е толкова обработен, че просто няма накъде...

В поп музиката е нормално да се обработват гласове. Така, че има много други като Сузанита.
Даже и гласът на The Weeknd e обработван.

Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #176 on: 24 December 2017 22:00:42 »

Темата почна да се отклонява, но ако споменаваме за чалга, смея да твърдя че от няколко години поп-фолкът не е това, което беше преди. Сега е с много по-поп звучене, останали са само някои чалга елементи, които понякога даже ги няма.

Антилопа е далеч от чалга, това обикновено е израз на някой, на когото не му харесва дадена песен Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #177 on: 25 December 2017 09:35:25 »

В поп музиката е нормално да се обработват гласове. Така, че има много други като Сузанита.
Даже и гласът на The Weeknd e обработван.


Нормално е да се обработват гласове, но когато има някаква мярка. В случая със Сузанита гласът й премодулира отвсякъде.

Темата почна да се отклонява, но ако споменаваме за чалга, смея да твърдя че от няколко години поп-фолкът не е това, което беше преди. Сега е с много по-поп звучене, останали са само някои чалга елементи, които понякога даже ги няма.

Антилопа е далеч от чалга, това обикновено е израз на някой, на когото не му харесва дадена песен Smiley
Ми, аз лично първия път като чух "Антилопа", си мислех, че е на Галена или някоя друга пайнерка. Не слушам чалга, но песните им ми звучат абсолютно еднакво. Grin
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #178 on: 28 December 2017 14:29:40 »

Иван и Андрей подготвят нов български сериал най-вероятно за bTV. Участва Иво Аръков водещия на Мармалад като спасител на плажа в Слънчев бряг. Вече са готови 12 епизода от премиерния сезон и текат преговори коя телевизия да излъчи сериите, подготвени от Любен Дилов – син, Иван и Андрей.  Smiley
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #179 on: 28 December 2017 22:23:06 »

Тъкмо са готови 12 серии и ще направят за целият пролетен сезон по бтв.И тогава в прайм тайма ще ше да е гласът,мастъра,скъпите наследници,столичаните и този сериал.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy