BG TV Talk
28 March 2024 14:39:29
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари  (Read 38762 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #140 on: 13 December 2017 16:25:54 »

170??? Леле... само в България могат да се дадат толкова пари за нещо дето въобще не се знае кой ще го гледа... Grin
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #141 on: 13 December 2017 17:32:27 »

НОВА със сигурност не са очаквали, че Скъпи Наследници ще е в 18 часа. Ако беше при тях, за такава мащабна продукция щяха да преместят и Откраднат живот. БТВ много се излагат, слагайки го в 18 часа, мислейки, че ще си разширят праймтайма. Надявам се сериалът да се гледа, но от 21:30, както мислех, че ще бъде, би било много по-добре, въпреки конкуренцията и българските сериали на НОВА. НОВА си нагласиха повечето нови бг сериали за януари, БТВ сто процента са ги изненадали и тях.   Huh?
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #142 on: 13 December 2017 20:15:34 »

Толкова ли е трудно да го пуснат през уикенда както беше навремето 7 часа разлика.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #143 on: 13 December 2017 21:40:37 »

Е, тия пък ако наистина сложат "Скъпи наследници" в 18:00ч., ги признавам за най-големите калъфи в целия свят... Grin Иначе "Нова" засега май са предвидили само "Полицаите от края на града" за януари. "Откраднат живот" и "Дяволското гърло" би трябвало да са напролет. За "Ускорение" и "Семейство за пример" още не съм чул никакви новини.

EDIT: Ама то имало и официална статия, че ще в 18:00ч. Grin Значи или сериалът е пълен боклук, или просто "ьТВ" наистина са най-големите капути на света. Явно нищо не може да ги накара да разкарат турската помия от праймтайма... Grin

Скъпи наследници“ с любими актьори превзема ТВ ефира от 15 януари
bTV разширява праймтайма за зрителите с най-високобюджетната си продукция, която ще се излъчва всеки делник от 18:00 ч.

Най-мащабната българска продукция в областта на телевизионното кино – сериалът „Скъпи наследници“ – тръгва по bTV на 15 януари и ще се излъчва от понеделник до петък от 18 часа. С този проект водещият ТВ канал разширява праймтайма за зрителите си и задава нова тенденция в доставянето на първокласно съдържание на възможно най-широката публика.

С многомилионна инвестиция от страна на bTV „Скъпи наследници“ се превърна в най-високобюджетната и най-висококачествената ТВ продукция в този жанр. Тя е създадена от топ международни кино експерти, част от екипа на Михаил Менкаджиев и изпълнителния продуцент MVM. Зрителите на bTV ще проследят 170 епизода от комедийната драма през 2018 година.

“Със „Скъпи наследници“ bTV поставя нови стандарти в създаването и излъчването на телевизионно кино. Стартирането на местно-продуциран всекидневен сериал от такъв мащаб, с такова качество и завладяваща история е иновация, която подхожда на bTV като лидер на ТВ пазара. Със „Скъпи наследници“ ние ще променим телевизионния пейзаж в полза на нашите зрители и потребители“, коментира Флориан Скала, главен изпълнителен директор на bTV Media Group.

Сериалът е подходящ за гледане на много платформи. Всеки в България, който обича качественото кино и силните истории, ще има достъп до него на всички платформи на bTV – в ефир, както и онлайн чрез ексклузивно гледане преди ефир на Voyo.bg и до 7 дни след ТВ излъчването на безплатната видео платформа btvplus.bg.

“Скъпи наследници” разказва историята на голямо, разединено семейството, принудено отново да заживее под един покрив в село Бели Вит, за да получи огромното си наследство на стойност 1,2 милиона евро. Деца и внуци трябва да живеят под покрива на семейния патриарх за една година без да напускат селото за повече от 12 часа. Тези сблъсъци ще променят героите, техните желания и принципи. Традиции и модерни тенденции срещат иновативни бизнес идеи, а ценностите на патриархалното семейство се сблъскват с това на модерното.

„Скъпи наследници“ е първият български телевизионен сериал, сниман в автентично село, построено специално за целта, както в Холивуд. Сцени са снимани и в различни градски среди, както и на някои от най-красивите български и световни локации.

Актьорският екип ще събере някои от най-обичаните и известни актьори, които ще застанат рамо до рамо с новото поколение кино и телевизионни надежди - Досьо Досев, Цветана Манева, Веселин Калановски, Койна Русева, Филип Аврамов, Искра Донова, Димитър Банекин, Ивана Папазова, Георги Кадурин, Виктория Колева, Вальо Танев, София Бобчева, Антоний Аргиров, Лорина Камбурова, Петко Венелинов, Рая Пеева, Юлиян Петров, Дарин Ангелов и други. „Скъпи наследници“ получава подкрепата на много гост-звезди, някои от които са Саня Жекова, Поли Генова, Графа, Мартен Роберто, Pavell & Venci Venc` и много други.

Месец преди старта на „Скъпи наследници“ главният актьор Орлин Павлов пусна новия си сингъл с видеоклип – „Още малко“, специално създаден за сериала.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #144 on: 13 December 2017 23:17:05 »

Майко мила.Ама как може такъв мащабен български сериал да го пускат от 18:00 Shocked Това е пълна подигравка честно Angry
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #145 on: 14 December 2017 10:07:31 »

Майко мила.Ама как може такъв мащабен български сериал да го пускат от 18:00 Shocked Това е пълна подигравка честно Angry
И аз съм на същото мнение. Дано поне му сложат повторение в полунощ или в праймтайма на някой от нишовите канали.
Report Spam   Logged

secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #146 on: 15 December 2017 10:52:44 »

Наистина странно решение да се излъчва в този час, но може би БТВ си знаят стоката и са решили да не се надценяват толкова този път. Каквото и да говорите, български сериал надали би имал такъв успех както турските. С тези "актьори", с такъв скучен сценарий, безинтересни сюжети и т.н. Говорете каквото искате за турските сериали, ама можем само да се учим от тях.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #147 on: 15 December 2017 21:50:37 »

Наистина странно решение да се излъчва в този час, но може би БТВ си знаят стоката и са решили да не се надценяват толкова този път. Каквото и да говорите, български сериал надали би имал такъв успех както турските. С тези "актьори", с такъв скучен сценарий, безинтересни сюжети и т.н. Говорете каквото искате за турските сериали, ама можем само да се учим от тях.
Не държа да махат турския сериал, щом и самите те се страхуват вече години наред да го махнат, но спокойно можеха да сложат "Скъпи наследници" в 21:30ч. вместо да излъчват минисериали в този слот.

BTW ето я и тарифата за януари: https://bravo.btv.bg/docs/01%20Jan%20RateCard%20BG%201512.pdf

В 21:30ч. ще си излъчват минисериали до откат... Grin от 2 януари е "Екатерина", а от 18 януари - "Мата Хари".

И още "гениални" решения - в събота и неделя от 15:00ч. ще има повторение на "Приятели", а в неделя от 16:00ч. ще повтарят и "Двама мъже и половина".

Поне в събота от 20:00ч. ще излъчат "Хрониките на Шанара". Пак ще са по 2 епизода, както направиха и миналата година.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #148 on: 16 December 2017 00:12:31 »

Не държа да махат турския сериал, щом и самите те се страхуват вече години наред да го махнат, но спокойно можеха да сложат "Скъпи наследници" в 21:30ч. вместо да излъчват минисериали в този слот.

BTW ето я и тарифата за януари: https://bravo.btv.bg/docs/01%20Jan%20RateCard%20BG%201512.pdf

В 21:30ч. ще си излъчват минисериали до откат... Grin от 2 януари е "Екатерина", а от 18 януари - "Мата Хари".

И още "гениални" решения - в събота и неделя от 15:00ч. ще има повторение на "Приятели", а в неделя от 16:00ч. ще повтарят и "Двама мъже и половина".

Поне в събота от 20:00ч. ще излъчат "Хрониките на Шанара". Пак ще са по 2 епизода, както направиха и миналата година.
Това е пълен абсурд! Екатерини и Мата хари,вместо Скъпи наследници  Sad Много се разочаровах от БТВ
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #149 on: 16 December 2017 01:49:08 »

Определено много хубаво начало на 2018г. по bTV според мен като се има предвид колко много яки сериали започват! Ето след финала на "Фермата" от понеделник и "Анна Каренина" ще се гледа, вторите сезони на "Екатерина" и "Хрониките на Шанара" oще един руски-исторически "Мата Хари" определено доста добро заглавие.  Smiley
Яд ме малко, че "Скъпи наследници" е от 18ч. очаквах го за прайм тайм дали като е 170 епизода толкова дълг, не знам, но ще се преживее все пак са си направи ли сметката да си избият парите на тази сериозна инвестиция. От една страна ги разбирам все пак няма как независимо дали е турски сериал като ти носи милиони всяка вечер нещо като е лидер да не са луди да го махнат. Все пак в България няма какво да се лъжем турските сериали са едни от най-гледаните.  Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #150 on: 16 December 2017 12:07:43 »

Определено много хубаво начало на 2018г. по bTV според мен като се има предвид колко много яки сериали започват! Ето след финала на "Фермата" от понеделник и "Анна Каренина" ще се гледа, вторите сезони на "Екатерина" и "Хрониките на Шанара" oще един руски-исторически "Мата Хари" определено доста добро заглавие.  Smiley
Яд ме малко, че "Скъпи наследници" е от 18ч. очаквах го за прайм тайм дали като е 170 епизода толкова дълг, не знам, но ще се преживее все пак са си направи ли сметката да си избият парите на тази сериозна инвестиция. От една страна ги разбирам все пак няма как независимо дали е турски сериал като ти носи милиони всяка вечер нещо като е лидер да не са луди да го махнат. Все пак в България няма какво да се лъжем турските сериали са едни от най-гледаните.  Smiley
Ми, както казах, спокойно можеха да сложат "Скъпи наследници" в 21:30ч. вместо руските минисериали. А пък въпросните минисериали можеха да ги сложат примерно в неделя по 2 епизода... Дано поне "Скъпи наследници" се излъчва в праймтайма на някой от нишовите канали или да му сложат повторение в 00:00ч., понеже аз честно казвам, че в 18:00ч. няма начин да го гледам.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #151 on: 16 December 2017 12:40:40 »

Ми, както казах, спокойно можеха да сложат "Скъпи наследници" в 21:30ч. вместо руските минисериали. А пък въпросните минисериали можеха да ги сложат примерно в неделя по 2 епизода... Дано поне "Скъпи наследници" се излъчва в праймтайма на някой от нишовите канали или да му сложат повторение в 00:00ч., понеже аз честно казвам, че в 18:00ч. няма начин да го гледам.
Не е хубаво така българска продукция да върви извън праймтайма, но и аз очаквах да тръгне поне след турския сериал жалко наистина... Може би заради дължината на сериала той ще върви поне 7-8 месеца и сигурно заради това, защото почват "MasterChef" и т. нат. и трябва да го местят не знам просто това решение направо.
Да инвестираш ти толкова много в този сериал и да го пуснеш в 18ч. не знам това речение поне в неделя по два епизода да го бяха пуснали толкова ме е яд.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #152 on: 16 December 2017 13:30:45 »

Не е хубаво така българска продукция да върви извън праймтайма, но и аз очаквах да тръгне поне след турския сериал жалко наистина... Може би заради дължината на сериала той ще върви поне 7-8 месеца и сигурно заради това, защото почват "MasterChef" и т. нат. и трябва да го местят не знам просто това решение направо.
Да инвестираш ти толкова много в този сериал и да го пуснеш в 18ч. не знам това речение поне в неделя по два епизода да го бяха пуснали толкова ме е яд.
Ми, то и първолак може да сметне, че няма как в праймтайма да набутат и турски сериал, и собствен сериал, и реалитита, и "Шоуто на Слави". Жалко е, че "ьТВ" решиха да пренебрегнат собствената си продукция за сметка на турски сериал... Undecided А и както е ясно, бюджетът на "Скъпи наследници" е 15 милиона лева, пък те го забутват в 18:00ч. с оправданието, че по този начин "разширявали" праймтайма. Ама за какво разширяване ми говорят, като по това време повечето хора тъкмо приключват работа или пътуват към дома си... Angry Затова се надявам да повтарят сериала в праймтайма на някой от нишовите им канали или поне да му сложат повторение в 00:00ч.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #153 on: 16 December 2017 14:12:57 »

Ми, то и първолак може да сметне, че няма как в праймтайма да набутат и турски сериал, и собствен сериал, и реалитита, и "Шоуто на Слави". Жалко е, че "ьТВ" решиха да пренебрегнат собствената си продукция за сметка на турски сериал... Undecided А и както е ясно, бюджетът на "Скъпи наследници" е 15 милиона лева, пък те го забутват в 18:00ч. с оправданието, че по този начин "разширявали" праймтайма. Ама за какво разширяване ми говорят, като по това време повечето хора тъкмо приключват работа или пътуват към дома си... Angry Затова се надявам да повтарят сериала в праймтайма на някой от нишовите им канали или поне да му сложат повторение в 00:00ч.
Възможно е да му пуснат и повторение по някой нишов канал, те bTV-то обича да си пуска повторения на сериалите. Няма как да изкара рейтинга от 20ч. независимо какво се говори за "разширяване" на праймтайма. Трябва страшно много да е добър,
за да стане популярен, пък ако е хит не биха си позволи да е извън праймтайма явно очакванията не са много големи за съжаление към БГ продукциите. Но все пак очакванията лично на мен са много големи към този проект. Дано да стане популярен, въпреки че така направиха. Smiley
Report Spam   Logged
mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #154 on: 16 December 2017 17:00:39 »

То беше ясно още от броя на епизодите, че ще е сапунка и 18.00 часа е нормален час за такава. Друг е въпроса, че за да говорим за "разширяване" на праймтайма първо трябва да има такъв. Когато запълниш праймтайма с качествени собствени продукции, тогава можеш да говориш за разширяването му. Явно обаче bTV си мислят, че имат много качествена продукция в праймтайма, щом са тръгнали да наливат толкова пари за продукция, която ще върви в 18.00 часа.
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #155 on: 16 December 2017 20:30:24 »

Скучна сапунка ще е според мен. А и трейлърът е много евтино направен. Актьорите те и едни изтъркани, които сме гледали сто пъти.
Може би искат да надминат Откраднат Живот, но то е много над проекта на бТВ. (жалко само, че не се разпространява чуждестранно, според мен би имало успех)
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #156 on: 16 December 2017 21:45:12 »

Скучна сапунка ще е според мен. А и трейлърът е много евтино направен.
Може би искат да надминат Откраднат Живот, но то е много над проекта на бТВ. (жалко само, че не се разпространява чуждестранно, според мен би имало успех)
Ооо да  определено. Мисля даже,че това е най-добрият сезон на Откраднат живот досега!
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #157 on: 16 December 2017 22:45:20 »

Скучна сапунка ще е според мен. А и трейлърът е много евтино направен.
Може би искат да надминат Откраднат Живот, но то е много над проекта на бТВ. (жалко само, че не се разпространява чуждестранно, според мен би имало успех)
Хей може да ви хареса не бързайте да отписвате сериала докато не е излъчен нито един епизод. Иначе съм съгласен с вас трейлъра е много "евтин" и въобще целият сериал е един такъв наистина "евтин" с тези пари наляти в него, което са нищо за БГ...  Wink
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #158 on: 17 December 2017 13:27:58 »

Може и да се окажете прави, че "Скъпи наследници" ще е сапунка. Все пак го продуцира Михаил Менкаджиев, а той беше и сред продуцентите на "Забранена любов". От друга страна пък "ьТВ" постоянно повтарят колко качествен бил сериала и на какво високо ниво бил направен. За сравнение "Забранена любов" беше доста аматьорски снимано, подобно на "София - ден и нощ" и "Съдби на кръстопът".
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #159 on: 20 December 2017 15:06:05 »

Ето статия за празничната програма на "ьТВ": http://www.btv.bg/article/za-btv/spetsialno/naj-ljubimite-televizionni-lica-v-praznichnata-programa-na-btv-za-koleda-i-nova-godina.html

Не я цитирам, понеже е много дълга, но ето как в крайна сметка ще изглежда новогодишната програма на канала:

20:00 "Битката на годината" - изпитания от "Фермата", но с водещи на "ьТВ"
22:00 "Новогодишното шоу на Слави"

Честно казано се учудвам, че няма да има "Папатаци", а "Шоуто на Слави". Но пък от друга страна "Битката на годината" изглежда да е по-интересно от "Папатаци". Smiley
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy