BG TV Talk
18 April 2024 05:57:44
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари

Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари  (Read 38867 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #180 on: 28 December 2017 23:26:49 »

Иван и Андрей подготвят нов български сериал най-вероятно за bTV. Участва Иво Аръков водещия на Мармалад като спасител на плажа в Слънчев бряг. Вече са готови 12 епизода от премиерния сезон и текат преговори коя телевизия да излъчи сериите, подготвени от Любен Дилов – син, Иван и Андрей.  Smiley
За този сериал отдавна се говори. Щом участва Иво Аръков, 99% ще е по "ьТВ", а и все пак Иван и Андрей само там имат продукции в момента. Дано обаче не го забутат в шибано време, както направиха със "Скъпи наследници"... Undecided
Report Spam   Logged

TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #181 on: 29 December 2017 07:33:10 »

...а и все пак Иван и Андрей само там имат продукции в момента. Дано обаче не го забутат в шибано време, както направиха със "Скъпи наследници"... Undecided
Иван и Андрей никога не успяват да предложат качествени продукции за съжаление. Помните ли предаването Хипнотизаторът, излъчвано преди около 10 години по bTV всеки петък? При него просто си личеше,  че всичко е нагласено. От канала го спряха още след второто или третото издание
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #182 on: 29 December 2017 16:10:01 »

Иван и Андрей никога не успяват да предложат качествени продукции за съжаление. Помните ли предаването Хипнотизаторът, излъчвано преди около 10 години по bTV всеки петък? При него просто си личеше,  че всичко е нагласено. От канала го спряха още след второто или третото издание
Те, ако не правеха интересни неща, нямаше да се задържат вече почти 20 години в ефир. И аз не съм фен на всичките им предавания, но то е ясно, че правят разнообразни проекти за всички групи хора.
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #183 on: 09 January 2018 14:59:28 »

Преди малко на  страницата, на Мастър шеф във фейса, едно момиче написа, че предаването почвало на 5.02 от 21ч, но веднага коментарът беше изтрит. Някой да знае нещо?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #184 on: 09 January 2018 15:24:44 »

Преди малко на  страницата, на Мастър шеф във фейса, едно момиче написа, че предаването почвало на 5.02 от 21ч, но веднага коментарът беше изтрит. Някой да знае нещо?
Хм... Странно би било, ако почне толкова рано, но пък от друга страна "ьТВ" няма какво да изправят срещу "Полицаите от края на града", след като решиха "Скъпи наследници" да е в 18:00ч. За съжаление е още рано за февруарската тарифа, но другата седмица дано се появи.
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #185 on: 09 January 2018 15:42:49 »

Едва ли "Полицаите от края на града" е причина за някакъв страх. Прилича ми на изкарване на "Пълна лудница" от нафталинаот страна на Нова, което така или иначе бе слабо и просташко.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #186 on: 09 January 2018 15:52:38 »

Едва ли "Полицаите от края на града" е причина за някакъв страх. Прилича ми на изкарване на "Пълна лудница" от нафталинаот страна на Нова, което така или иначе бе слабо и просташко.
Не виждам нищо общо между двата проекта, освен продуцента и някои от актьорите. Основен сценарист и режисьор на "Пълна лудница" беше Емил Бонев, който сега е в "Скъпи наследници". А "Полицаите от края на града" все пак е по лиценз на испанския сериал "Хората на Пако", тъй че сценарият си е испански. Тук предполагам, че само е адаптиран, като са променени имената на героите, градовете и т.н., но основните неща трябва да са като в испанския сериал.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #187 on: 09 January 2018 15:55:12 »

Едва ли "Полицаите от края на града" е причина за някакъв страх. Прилича ми на изкарване на "Пълна лудница" от нафталинаот страна на Нова, което така или иначе бе слабо и просташко.
Това са пълни глупости.Полицаите от края на града няма нищо общо с Пълна лудница. Това си е български комедиен сериал.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 280


« Reply #188 on: 09 January 2018 16:05:44 »

Преди малко на  страницата, на Мастър шеф във фейса, едно момиче написа, че предаването почвало на 5.02 от 21ч, но веднага коментарът беше изтрит. Някой да знае нещо?
Да да вероятно е вярно това, че ще започне на 5.02 тъй като видях сериала "Мата Хари" е 12 епизода и приключва. Гласът предполагам, че ще стартира на 11.02 /неделя/.

Преди няколко дни прочетох тази статия в капитал: https://www.capital.bg/biznes/media_i_reklama/2017/12/31/3101514_goliamoto_zavrushtane_na_serialite/

"Името на новата българска мега продукция за 2019 г. е конфиденциално, само мога да кажа че ще са 155 епизода епоха, драма и екшън." - Михаил Менкаджиев

Това означава ли че ще снимат нов БГ сериал за bTV през 2019г. от същия продуцент на "Скъпи наследници" или аз не съм разбрал?   Huh?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #189 on: 09 January 2018 17:09:36 »

Да да вероятно е вярно това, че ще започне на 5.02 тъй като видях сериала "Мата Хари" е 12 епизода и приключва. Гласът предполагам, че ще стартира на 11.02 /неделя/.

Преди няколко дни прочетох тази статия в капитал: https://www.capital.bg/biznes/media_i_reklama/2017/12/31/3101514_goliamoto_zavrushtane_na_serialite/

"Името на новата българска мега продукция за 2019 г. е конфиденциално, само мога да кажа че ще са 155 епизода епоха, драма и екшън." - Михаил Менкаджиев

Това означава ли че ще снимат нов БГ сериал за bTV през 2019г. от същия продуцент на "Скъпи наследници" или аз не съм разбрал?   Huh?
Явно да. Освен това работят по музикална и футболна комедийни драми. Dream Team също подготвят 3 нови сериала, а да не забравяме и Иван и Андрей, които от 2 години правят сериал. Странно обаче, че в статията няма интервю с Димитър Митовски и Никола Тупарев. Те уж също подготвят сериали за "Нова" - "Ускорение" и "Семейство за пример". Евтим Милошев обаче се превръща в абсолютен монополист... Grin В момента има 4 проекта - "Откраднат живот" и "Дяволското гърло" за "Нова", "Столичани в повече" за "ьТВ" и "Румбата, аз и Роналдо" за БНТ, а както споменах, в интервюто загатва и за още 3 нови сериала, та общо му стават 7 проекта... Grin
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #190 on: 09 January 2018 19:10:06 »

След като Милошев и компания си вършат работата като хората, не виждам защо да нямат колкото си искат проекти. Аз не съм против. Те поне са доказали, че знаят какво правят.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #191 on: 09 January 2018 20:11:31 »

След като Милошев и компания си вършат работата като хората, не виждам защо да нямат колкото си искат проекти. Аз не съм против. Те поне са доказали, че знаят какво правят.
И аз не съм против, но Митовски и Халваджиян също си вършат добре работата, а нямат толкова много проекти. Халваджиян поне има предавания за сметка на сериали, но Митовски в момента е в пълна немилост... Grin Уж щеше да прави "Ускорение", който "Нова" обявиха още в края на 2016г., но засега няма никакво развитие... Undecided
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #192 on: 10 January 2018 13:35:36 »

То и „Скъпи наследници” го мотаха сума ти време... Просто избързват понякога с тийзърите и обявяванията без да са готови с пускането и след това следва сума ти време тишина и ние се чудим уж го обявиха, ама аджеба какво стана с него.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #193 on: 10 January 2018 15:42:17 »

То и „Скъпи наследници” го мотаха сума ти време... Просто избързват понякога с тийзърите и обявяванията без да са готови с пускането и след това следва сума ти време тишина и ние се чудим уж го обявиха, ама аджеба какво стана с него.
Е, "Скъпи наследници" поне се снимаше, докато се чудехме защо го бавят толкова, а покрай "Ускорение" не съм чул за никакво развитие... Undecided Между другото сега погледнах програмата на нишовите канали на "ьТВ" за другата седмица и "Скъпи наследници" няма абсолютно никакво повторение... Не знам що за малоумно решение е това - да вложиш 15 милиона в собствен сериал, да го отлагаш почти 2 години и накрая да го забуташ в 18:00ч., като и на всичкото отгоре няма нито едно повторение. Надявах се поне по някой от нишовите канали да е в праймтайма, ама... Undecided Доколкото помня, всичките сериали на "ьТВ" се повтаряха поне по 2-3 пъти по някой от нишовите канали.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 280


« Reply #194 on: 11 January 2018 11:18:49 »

Е, "Скъпи наследници" поне се снимаше, докато се чудехме защо го бавят толкова, а покрай "Ускорение" не съм чул за никакво развитие... Undecided Между другото сега погледнах програмата на нишовите канали на "ьТВ" за другата седмица и "Скъпи наследници" няма абсолютно никакво повторение... Не знам що за малоумно решение е това - да вложиш 15 милиона в собствен сериал, да го отлагаш почти 2 години и накрая да го забуташ в 18:00ч., като и на всичкото отгоре няма нито едно повторение. Надявах се поне по някой от нишовите канали да е в праймтайма, ама... Undecided Доколкото помня, всичките сериали на "ьТВ" се повтаряха поне по 2-3 пъти по някой от нишовите канали.
Както писах преди вероятно е заради дължината на сериала.Турския сериал държи огромен рейтинг и няма как да го махнат, да не забравяме, че започват куп други проекти през февруари и няма как да е от 21ч. и остава за съжаление 18ч. Тези които ще го следят не е проблем, че няма да го повтарят по нишов канал все пак има интернет.Очаквам да видя рекламната тарифа с нетърпение!Ето как предполагам, че ще изглежда праймтайма.

Понеделник и Вторник - Мастър шеф
Сряда - Смени жената
Четвъртък - Бригада нов дом /не знам 3-ти сезон излъчен ли е?/
Петък-Столичаните /12 сезон най-вероятно/

Комиците май се завръщат не съм сигурен.Гласът остава за неделя така мисля.  Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #195 on: 11 January 2018 15:03:25 »

Както писах преди вероятно е заради дължината на сериала.Турския сериал държи огромен рейтинг и няма как да го махнат, да не забравяме, че започват куп други проекти през февруари и няма как да е от 21ч. и остава за съжаление 18ч. Тези които ще го следят не е проблем, че няма да го повтарят по нишов канал все пак има интернет.Очаквам да видя рекламната тарифа с нетърпение!Ето как предполагам, че ще изглежда праймтайма.

Понеделник и Вторник - Мастър шеф
Сряда - Смени жената
Четвъртък - Бригада нов дом /не знам 3-ти сезон излъчен ли е?/
Петък-Столичаните /12 сезон най-вероятно/

Комиците май се завръщат не съм сигурен.Гласът остава за неделя така мисля.  Smiley

Най-вероятно ще е така програмата. За "Комиците" нищо официално няма, но тук някой беше писал, че щяло да ги има тази пролет. За сезон 13 на "Столичани в повече" Евтим си потвърди в интервюто за "Капитал".

За "Скъпи наследници" ясно, че няма как да е в 21:00ч., ама първоначалните планове бяха да е в 20:00ч. вместо турския сериал. В крайна сметка можеха пък да го сложат в събота с 2-3 епизода накуп - от 20:00 до 22:00ч. или до 23:00ч. или пък да си разбутат малко късната програма. Можеше примерно да изглежда така:

20:00 Турски сериал
21:00 Реалити
22:00 "Скъпи наследници"
23:00 Новини
23:30 "Шоуто на Слави"
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #196 on: 11 January 2018 17:58:42 »

Най-вероятно ще е така програмата. За "Комиците" нищо официално няма, но тук някой беше писал, че щяло да ги има тази пролет. За сезон 13 на "Столичани в повече" Евтим си потвърди в интервюто за "Капитал".

За "Скъпи наследници" ясно, че няма как да е в 21:00ч., ама първоначалните планове бяха да е в 20:00ч. вместо турския сериал. В крайна сметка можеха пък да го сложат в събота с 2-3 епизода накуп - от 20:00 до 22:00ч. или до 23:00ч. или пък да си разбутат малко късната програма. Можеше примерно да изглежда така:

20:00 Турски сериал
21:00 Реалити
22:00 "Скъпи наследници"
23:00 Новини
23:30 "Шоуто на Слави"

Кой гледа телевизия в Събота? Никой. Това е death slot по цял свят. Хората са навън, с приятели, на заведение, по мероприятия.

Няма как и да сложиш Слави в 23:30, защото по договор си има слот.

Що за предложения lol?
Report Spam   Logged

Hater by Design.
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #197 on: 11 January 2018 18:10:16 »

Няма ли да е по-добре ако:
 Гласът е в понеделник от 20:00до 22:30
Вторник-петък от 20:00 до 21:00 да е или турски или наследниците
21:00-22:30 реалити
А в неделя от 20:00 да е подобие на седем часа разлика.
Делник в 17:00 да има новини,а от 17:30 да е лице в лице
18:30 тото и кулинарно предаване
16:00 предаване тип споделено с...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #198 on: 11 January 2018 18:54:34 »

Кой гледа телевизия в Събота? Никой. Това е death slot по цял свят. Хората са навън, с приятели, на заведение, по мероприятия.

Няма как и да сложиш Слави в 23:30, защото по договор си има слот.

Що за предложения lol?
Аз, ако съм си вкъщи, не гледам телевизия по принцип. Предпочитам всяко нещо да го гледам от интернет, защото няма реклами и мога да го гледам когато си поискам, без да се съобразявам с програмните решения на телевизиите. Така ще правя и със "Скъпи наследници", ако ми хареса. Иначе предложих да е в събота за да бъде поне в праймтайма, а не в късния следобед.

Няма ли да е по-добре ако:
 Гласът е в понеделник от 20:00до 22:30
Вторник-петък от 20:00 до 21:00 да е или турски или наследниците
21:00-22:30 реалити
А в неделя от 20:00 да е подобие на седем часа разлика.
Делник в 17:00 да има новини,а от 17:30 да е лице в лице
18:30 тото и кулинарно предаване
16:00 предаване тип споделено с...
Би било интересно да го направят, но "ьТВ" не обичат да рискуват, както се вижда... Undecided
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 280


« Reply #199 on: 14 January 2018 13:11:14 »

Днес в "120 минути" ще гостуват тримата победители на Мастър шеф. Дали няма да обявят кога стартира официално 4-ти сезон?  Grin
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy