BG TV Talk
29 March 2024 02:14:53
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари

Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – есен/зима 2017/2018 | новини и коментари  (Read 38790 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #200 on: 15 January 2018 02:28:36 »

Quote
Третият сезон на социалния проект „Бригада нов дом“ стартира в началото на март и ще се излъчва всеки четвъртък в ефира на bTV.
Новите епизоди на предаването са посветени на многодетните семейства и реализирането на мечтите и копнежите на най-малките им членове. Зрителите ще станат съпричастни на много трогателни човешки истории, в които герои са обикновените хора, а Мария Силвестър и бригадата на Караджов са тези, които връщат надеждата им за по-добър живот и им дават кураж да продължат напред към по-светло бъдеще.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #201 on: 15 January 2018 10:46:59 »

Днес след толкова много чакане най-вече може да се насладим и на "Скъпи наследници". Ще го гледате ли?  Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #202 on: 15 January 2018 11:40:49 »

Днес след толкова много чакане най-вече може да се насладим и на "Скъпи наследници". Ще го гледате ли?  Smiley
Е, след толкова чакане как да не го гледам? Grin

"Бригада нов дом" щом ще стартира в началото на март и ще е всеки четвъртък, трябва да почне или на 1, или на 8 март.
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #203 on: 15 January 2018 18:35:46 »

"Хрониките на Шанара" - вече всяка неделя от 23:00 до 00:00 часа по bTV.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #204 on: 15 January 2018 19:03:53 »

Не знам за вас,  но на мен първи епизод хареса
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #205 on: 15 January 2018 19:58:22 »

Хареса ми и на мен началото на сериала! Ахх как се ядосвам, че не от 20ч.  Angry  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #206 on: 15 January 2018 20:07:03 »

Хареса ми и на мен началото на сериала! Ахх как се ядосвам, че не от 20ч.  Angry  Grin
Ами, ще видим кога ще го повтарят. Питах ги във Фейсбук, но те казаха, че по-нататък ще обявят кога ще са повторенията. Предвид това, че е всеки ден, нищо чудно в събота и неделя да има маратончета с по няколко епизода по "ьТВ Лейди".
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #207 on: 15 January 2018 20:12:24 »

Днес след толкова много чакане най-вече може да се насладим и на "Скъпи наследници". Ще го гледате ли?  Smiley

Ако бяха заснели нормален сезон щях да го сваля но при заснети 170 епизода съм на мнение, че ще затъпее по средата дори отначало да почне добре.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #208 on: 15 January 2018 20:44:53 »

Пак успяха да ме изненадат неприятно, а дори нямах големи очаквания... Доста дървени актьори, една емоция не могат да пресъздадат както трябва. Отделно от това слаб сценарий, нелепи диалози през повечето време и в допълнение дебелашки хумор.  Embarrassed Не мога да повярвам, че на това нещо са му направили 170 епизода. То една серия трудно се издържа...
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #209 on: 15 January 2018 21:39:31 »

"Хрониките на Шанара" - вече всяка неделя от 23:00 до 00:00 часа по bTV.
Това сигурно ли е? Не мога да си обясня защо го местят толкова късно пък и 1ч. Не знам трябва ми време да повярвам. В програмата няма промяна да не е няква грешка.  Huh?
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #210 on: 15 January 2018 22:38:08 »

Ами, ще видим кога ще го повтарят. Питах ги във Фейсбук, но те казаха, че по-нататък ще обявят кога ще са повторенията. Предвид това, че е всеки ден, нищо чудно в събота и неделя да има маратончета с по няколко епизода по "ьТВ Лейди".

Засега тука ще могат да се гледат повторенията
http://btvplus.bg/produkt/seriali/8147
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #211 on: 16 January 2018 03:03:09 »

Това сигурно ли е? Не мога да си обясня защо го местят толкова късно пък и 1ч. Не знам трябва ми време да повярвам. В програмата няма промяна да не е няква грешка.  Huh?
Сигурно е! Личи си, че не са доволни от рейтинга на втори сезон.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #212 on: 16 January 2018 11:11:33 »

За сделката на БТВ
https://money.bg/deals/balgarska-sdelka-v-harvatiya-otpushva-prodazhbata-na-btv.html
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #213 on: 17 January 2018 11:10:56 »

Сериалът е пълна дробсърма. Дадох му шанс. Не ми хареса.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #214 on: 17 January 2018 14:59:51 »

Верно си е доста слабичък ,за това и не рискуваха да го сложат в 20 ч
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #215 on: 17 January 2018 21:34:35 »

Еми честно казано и аз съм на това мнение.По-добре да си гледам семейните войни  Grin
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #216 on: 18 January 2018 15:52:41 »

Това сигурно ли е? Не мога да си обясня защо го местят толкова късно пък и 1ч. Не знам трябва ми време да повярвам. В програмата няма промяна да не е няква грешка.  Huh?

Сериала е прекратен от МТV. Рейтинга на втори сезон в Сащ е много нисък. Явно в България са мислили, че сериала ще се гледа.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #217 on: 18 January 2018 17:19:23 »

1 сезон имаше приличен рейтинг по Бтв, щом го оставиха целия в праймтайма, но на 2 явно е зле. Съмнявам се да изкара целия 2 сезон и в неделя от 23, но да видим...
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #218 on: 18 January 2018 20:22:38 »

Сериала е прекратен от МТV. Рейтинга на втори сезон в Сащ е много нисък. Явно в България са мислили, че сериала ще се гледа.
Втори сезон на Шанара се излъчваше по дъщерния канал на Viacom -  Spike, който си е посветен изцяло на подобни сериали след като прецениха, че в MTV не му е мястото, и с право. От началото на годината обаче Spike мина под управлението на филмовото студио Paramount Pictures и се преименува на Paramount Network, като новия мениджмът е преценил, че е сериала е твърде скъп. За това е спрян, а не защото няма гледаемост, просто е жертва на преформатирането на Spike от Paramount.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #219 on: 19 January 2018 11:10:42 »

Втори сезон на Шанара се излъчваше по дъщерния канал на Viacom -  Spike, който си е посветен изцяло на подобни сериали след като прецениха, че в MTV не му е мястото, и с право. От началото на годината обаче Spike мина под управлението на филмовото студио Paramount Pictures и се преименува на Paramount Network, като новия мениджмът е преценил, че е сериала е твърде скъп. За това е спрян, а не защото няма гледаемост, просто е жертва на преформатирането на Spike от Paramount.

Сериалът бе спряб поради слаби рейтинги, до които се стигна след смяната на канала. Рейтингът на сериала падна 4 пъти след преместването му. Като добавим и факта, че е скъп, то той стана нерентабилен за телевизията. След като хората не го гледат, няма смисъл. 200 000 - 300 000 зрителя на епизод е нищожна гледаемост.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy