BG TV Talk
28 March 2024 23:31:03
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Гласът на България | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 6   Go Down
  Print  
Author Topic: Гласът на България | новини и коментари  (Read 25756 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« on: 20 February 2018 20:07:47 »

Можем тук да публикуваме всичко най-ново около формата.  Roll Eyes
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #1 on: 24 February 2018 17:04:20 »

Как само качват записите в Ютюб с това огромно пикселизирано лого Cheesy Ама поне е HD.

Оливия и Анастасия ме впечатлиха много.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #2 on: 18 March 2018 18:51:25 »

Вече няколко седмици поред "Гласът на България" е най-гледаната програма в БГ ефира. Отдавна не се беше случвало нещо да има по-висок рейтинг от праймтаймовия турски сериал, който върви през седмицата по bTV.  Afro

https://drive.google.com/file/d/1Ybt_7U_5EIReOCLrRQ5asDKy7EsyFQKr/view

Ето и рекламата за предаването тази вечер от 20:00 часа. В последните секунди се вижда как публиката крещи на треньорите за някой участник "Върнете го, върнете го".  Grin

http://glasat.btv.bg/video/videos/gledajte-glasat-na-balgarija-tazi-nedelja-v-20-chasa-po-btv.html
Report Spam   Logged
nickelodeonlover
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 300



« Reply #3 on: 18 March 2018 20:30:03 »

Защо ли си мисля,че май ще е Папи Ханс
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #4 on: 18 March 2018 21:04:29 »

Защо ли си мисля,че май ще е Папи Ханс
Huh?Huh?
Report Spam   Logged
Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #5 on: 18 March 2018 23:46:42 »

Между другото Оливия има Ю туб канал където качва свои кавъри на песни
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #6 on: 21 March 2018 21:14:08 »

Още една нова песен от участничката в миналия сезон на "Гласът на България" Симона Загорова! Браво на момичето! Ето това е истинска поп музика! Закачлива, но без излишни голотии и брутални текстове тип Гери-Никол, Дара и т.н.

SIMONA ZAGOROVA ft. ISKRATA - SOS [Official Video]

Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #7 on: 23 March 2018 14:20:20 »

Браво...За 5 сезона 1 изпълнител и то дъщерята на Глория да изкара песен.Направо си е похвално  Grin
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #8 on: 07 April 2018 21:51:05 »

Отборите вече са запълнени. От утре вечер започва следващия етап на шоуто - вокалните двубои.

http://glasat.btv.bg/video/videos/utre-vecher-v-glasat-na-balgarija-zapochvat-vokalnite-dvuboi.html

А четиримата треньори явно са решили да ни зарадват с още едно съвместно изпълнение. Много яко им се получава!  Afro

Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #9 on: 08 April 2018 22:27:47 »

Хареса ми много днешният епизод, почти всички мои фаворити продължиха. Единствено се изненадах накрая, че Лечев не избра Рафаел, но пък за сметка на това впоследствие Графа го открадна. Може би в неговия отбор ще се чувства дори по-комфортно.  Afro

А ето и целия празничен поздрав на Камелия, Графа, Поли Генова и Иван Лечев. Уникални са и четиримата! Благодарение на тях този формат в момента наистина е на световно ниво!

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #10 on: 09 April 2018 14:27:23 »

Аз като фен на рока не съм доволен, че Вики Стоичкова не продължи, но пък дано кариерата й се развие въпреки отпадането й от предаването! Smiley
Report Spam   Logged

TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #11 on: 09 April 2018 16:55:34 »

Да. Съвсем друго излъчване придоби предаването след като чалгаджията Слави не е продуцент на БГ версията на формата.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #12 on: 09 April 2018 18:21:47 »

Аз като фен на рока не съм доволен, че Вики Стоичкова не продължи, но пък дано кариерата й се развие въпреки отпадането й от предаването! Smiley

Той и Никола Здравков си е рокаджия реално. Според мен в този случай изборът на Лечев беше по-скоро стратегически. Вики наистина е по-атрактивна, но пък Никола изглежда по-универсален, тоест може да се справи с по-широк спектър от песни и стилове.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #13 on: 10 April 2018 18:47:19 »

Той и Никола Здравков си е рокаджия реално. Според мен в този случай изборът на Лечев беше по-скоро стратегически. Вики наистина е по-атрактивна, но пък Никола изглежда по-универсален, тоест може да се справи с по-широк спектър от песни и стилове.
Ами, мен лично Вики ме изкефи повече.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #14 on: 06 May 2018 17:56:37 »

Тази вечер започва следващият етап от шоуто, а именно "Супер битките".

"След емоционалните и напрегнати кастинги на тъмно и оспорваните вокални двубои, тази неделя първите четирима участници от отбора на всеки треньор ще се качат на сцената на „Гласът на България“. В момента в тима на всеки от журито има по 8 души. Те ще бъдат разделени на две групи от по четирима. Всяка четворка ще влезе в супер битка помежду си.

Треньорите ще имат тежката задача да се сбогуват с по двама от участниците си, а другите двама ще продължат към концертите на живо, които започват на 20 май. За супер битките талантите ще имат възможност сами да избират песента, която смятат, че ще ги заведе до четвърт финалите. Силната конкуренция в пети сезон на „Гласът на България“ оформи изключително силни отбори в третия етап на шоуто, което ще направи битките ще са трудни и драматични както за участниците, така и за техните треньори."

http://glasat.btv.bg/article/news/zapochvat-super-bitkite-v-glasat-na-balgarija.html
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #15 on: 06 May 2018 19:19:23 »

Тази вечер започва следващият етап от шоуто, а именно "Супер битките".

"След емоционалните и напрегнати кастинги на тъмно и оспорваните вокални двубои, тази неделя първите четирима участници от отбора на всеки треньор ще се качат на сцената на „Гласът на България“. В момента в тима на всеки от журито има по 8 души. Те ще бъдат разделени на две групи от по четирима. Всяка четворка ще влезе в супер битка помежду си.

Треньорите ще имат тежката задача да се сбогуват с по двама от участниците си, а другите двама ще продължат към концертите на живо, които започват на 20 май. За супер битките талантите ще имат възможност сами да избират песента, която смятат, че ще ги заведе до четвърт финалите. Силната конкуренция в пети сезон на „Гласът на България“ оформи изключително силни отбори в третия етап на шоуто, което ще направи битките ще са трудни и драматични както за участниците, така и за техните треньори."

http://glasat.btv.bg/article/news/zapochvat-super-bitkite-v-glasat-na-balgarija.html
И в крайна сметка явно ще има 4 концерта, като последният се пада на 10 юни.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #16 on: 06 May 2018 23:28:37 »

И в крайна сметка явно ще има 4 концерта, като последният се пада на 10 юни.

Ами да, те точно толкова трябва да са. Във всеки отбор ще останат по 4 участника за големите концерти. По трима трябва да отпаднат (тоест три концерта). И в четвъртия концерт първенците от всеки отбор ще се изправят един срещу друг, за да определят крайния победител.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #17 on: 06 May 2018 23:56:05 »

Малко коментари за тази вечер...

Отбор Графа - значи моят любимец Графа с две грешки тотално си прецака отбора за съжаление... В предния етап трябваше да избере Оливия, а не Симеон. Оливия е един от най-отличителните гласове и ще бъде сред фаворитите във финалния етап според мен. Днес пък не избра Дженифър, която въпреки че е рокаджийка (не харесвам много този стил), беше най-отличителна в четворката. И в крайна сметка на финал от неговия отбор са Мария и Симеон... Напълно неразпознаваеми въпреки сравнително добрите си гласове и с нулев шанс за крайната победа в шоуто.

Само един силен коз му остана на Графа и това е Рафаел. Задължително следващата седмица трябва да го избере за финалните концерти, иначе положението става неспасяемо просто...

Отбор Камелия - логично беше Камелия да се възползва от грешката на Графа и да си открадне Оливия. И днес напълно закономерно Оливия стана финалистка от нейния отбор. Просто като глас беше с много пред другите в четворката. Вторият финалист също очаквано е Никола Чочев. Според мен точно "Дилайла" не беше песента за него, но така или иначе е по-харизматичен и разпознаваем от двете дами, които отпаднаха. Така че отново правилен избор на Камелия.

Отбор Поли - за Анастасия още от кастингите си беше ясно, че ще е на финал, както и стана. За мен обаче голямата изненада тази вечер беше Виктория. Загърби притеснението, излезе на сцената и буквално ги отвя. Напълно заслужено тя също е финалист от отбора на Поли.

Отбор Лечев - тук нямаше особени изненади. Никола Здравков като рокаджия си му е по сърце на Лечев, освен това е супер стабилен и уверен на сцената. А Тринити са много атрактивни и се получава страхотно въздействие, когато пеят трите заедно.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #18 on: 07 May 2018 00:24:58 »

Ами да, те точно толкова трябва да са. Във всеки отбор ще останат по 4 участника за големите концерти. По трима трябва да отпаднат (тоест три концерта). И в четвъртия концерт първенците от всеки отбор ще се изправят един срещу друг, за да определят крайния победител.
Миналата година бяха 3 концерта и съответно във всеки отбор имаше по 3 участника.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #19 on: 07 May 2018 14:40:00 »

Миналата година бяха 3 концерта и съответно във всеки отбор имаше по 3 участника.

Да, точно. Те още в началото на сезона казаха, че сега ще са по 4-ма участници и съответно и концертите стават 4.  Afro
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2 3 ... 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy