BG TV Talk
28 March 2024 15:37:12
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Гласът на България | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Down
  Print  
Author Topic: Гласът на България | новини и коментари  (Read 25752 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #80 on: 14 June 2021 17:55:45 »

Галена, Дара и Любо Киров, заедно с Иван Лечев ще бъдат жури в новия сезон. https://ladyzone.bg/laifstail/galena-dara-i-ljubo-kirov-sa-novite-trenyori-v-sezon-2021-na-glasat-na-balgarija.html

Честно казано ужасен избор и не знам защо трябваше да сменят журито, което си беше добре досега.
Дара ментор ,сериозно ли ?! Определено по-добре беше предното жури , е няма да се гледа ... Undecided
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #81 on: 14 June 2021 20:30:00 »

Журите бе сменено, за да може предаването да има поне минимален шанс за гледаемост и рейтинг срещу Рачков през есента.

И Галена, и Дара, и Любо са по - успешни, и по - рейтингови, артисти от триото Графа, Камелия, Михаела.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #82 on: 14 June 2021 21:13:43 »

Галена, Дара и Любо Киров, заедно с Иван Лечев ще бъдат жури в новия сезон. https://ladyzone.bg/laifstail/galena-dara-i-ljubo-kirov-sa-novite-trenyori-v-sezon-2021-na-glasat-na-balgarija.html

Честно казано ужасен избор и не знам защо трябваше да сменят журито, което си беше добре досега.


Леле... ужас! За какво им е да сменят най-доброто жури досега, благодарение на което форматът правеше рекордни рейтинги?!

Жалко за "Гласът на България"! Ще го съсипят напълно - поредното неадекватно решение на новото ръководство на БТВ!
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #83 on: 14 June 2021 21:41:48 »

И Галена, и Дара, и Любо са по - успешни, и по - рейтингови, артисти от триото Графа, Камелия, Михаела.
Подкрепям казаното от вас. Харесва ми, че Камелия вече няма да бъде част от треньорите на "Гласът на България".
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #84 on: 14 June 2021 21:51:08 »

И аз не исках Камелия да е ментор, но защо Графа и Михаела да не останат.
За Графа и Михаела нямам нищо против, така са решили продуцентите да не останат, но определено Галена и Любо Киров ми се вижда топ попадение за рейтинг през есента.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #85 on: 15 June 2021 09:39:31 »


Леле... ужас! За какво им е да сменят най-доброто жури досега, благодарение на което форматът правеше рекордни рейтинги?!

Жалко за "Гласът на България"! Ще го съсипят напълно - поредното неадекватно решение на новото ръководство на БТВ!

Първо, панелите в чуждите издания на предаването се менят постоянно. Така че това не е нищо ново.

Второ, Рачков щеше да ги смачка откъм гледаемост. Сега поне имат някакъв шанс за успех. Дано се справят.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #86 on: 15 June 2021 13:29:51 »

Първо, панелите в чуждите издания на предаването се менят постоянно. Така че това не е нищо ново.

Второ, Рачков щеше да ги смачка откъм гледаемост. Сега поне имат някакъв шанс за успех. Дано се справят.


По принцип да, макар че си има и изпълнители, които си изкарват доста години в шоуто (на прима виста се сещам за Адам Лавин и Блейк Шелтън). Така или иначе не одобрявам промени, правени просто за да има такива. В случая тези треньори буквално възродиха българския формат и няма обективна причина да ги сменят.

С второто съвсем не съм съгласен. По-скоро сега Рачков ще има доста сериозни шансове, особено ако новите треньори не се сработят добре или част от тях не се държат достатъчно професионално (за Дара и Галена имам големи съмнения).


Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #87 on: 23 June 2021 14:10:50 »

Новият сезон на „Гласът на България“ ще бъде и с нов водещ от есента. https://glasat.btv.bg/news/novijat-sezon-na-glasat-na-balgarija-shte-bade-i-s-nov-vodesht-ot-esenta.html
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #88 on: 23 June 2021 14:52:33 »

Новият сезон на „Гласът на България“ ще бъде и с нов водещ от есента. https://glasat.btv.bg/news/novijat-sezon-na-glasat-na-balgarija-shte-bade-i-s-nov-vodesht-ot-esenta.html
Добро попадение този път, за разлика от новите ментори. Павел и Венци Венц не бяха подходящи водещи по мое мнение.
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 542


« Reply #89 on: 23 June 2021 16:02:53 »

Честно казано... не съм го чувал този.
от сериала революция Z на бтв
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #90 on: 24 June 2021 21:32:43 »

Не го харесвам Тишев, но честно казано и Павел и Венци не бяха особено добри водещи. Така че за мен няма кой знае каква промяна в това отношение.

С новите треньори обаче е много зле положението. БТВ явно видяха негативните коментари в социалните мрежи и още отсега усилено се мъчат да ги промотират - само за седмица се изредиха всичките в различни предавания. Галена не пропусна да се изтъкне, че била "най-гледаната и най-слушаната певица в YouTube" и можела да научи участниците на много неща. Дара пък направо си каза, че те били най-доброто жури досега. Като цяло доста неприятно поведение и излъчване имат. Ако се държат така и по време на самото предаване, ще пропусна този сезон...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #91 on: 24 June 2021 22:32:22 »

И аз не съм особено доволен от новото жури. А иначе сега само Иван Тишев ли ще е водещ? Досега винаги са били двама...
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #92 on: 24 June 2021 22:39:14 »

И аз не съм особено доволен от новото жури. А иначе сега само Иван Тишев ли ще е водещ? Досега винаги са били двама...


Предполагам, че да. Ако имаше и друг водещ, щяха да го обявят заедно с Тишев.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #93 on: 14 September 2021 21:38:52 »

Потресен съм от новите треньори! Това беше най-добре реализираният формат в БГ ефира, а сега трудно се изтърпява...

Дара и Галена са някакъв кошмар просто! За цял епизод нито един адекватен коментар от тяхна страна. Те даже не си правят труда да кажат нещо конкретно за представянето на изпълнителя, а само някакви общи неща от сорта на това колко хубаво било да се пее народна музика. За истеричните им реакции пък думи нямам - това да пищиш след края на всяко изпълнение е характерно за някоя фенка в публиката, а не за бъдещите ментори на участниците.

Разговорите между треньорите в почивките са пълна скука! Върхът беше Галена като започна да обяснява на Любо как някаква нейна позната била част от фен клуба му във Велико Търново, а той отговаря "Ами трябва да проверя". Или пък Дара и Лечев като се питаха взаимно коя зодия са. Дори нямаше нужда да ги излъчват тези моменти.

Отделно, това с първата участничка, дето е учила заедно с Дара, толкова нескопосано го направиха. Направо си припомних за "бонбончетата" на Поли... Жалкото е, че тук момичето е наистина много талантливо и няма нужда от подобно подпиране. Излишно беше Дара да обяснява как преди 2 дни с Галена са си говорили за нея, а Галена по време на цялото изпълнение да стои със зейнала уста, за да видят всички колко е възхитена... Ако и на следващите кръгове се държат така, ще направят мечешка услуга на момичето.   
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #94 on: 14 September 2021 22:23:22 »

Потресен съм от новите треньори! Това беше най-добре реализираният формат в БГ ефира, а сега трудно се изтърпява...

Дара и Галена са някакъв кошмар просто! За цял епизод нито един адекватен коментар от тяхна страна. Те даже не си правят труда да кажат нещо конкретно за представянето на изпълнителя, а само някакви общи неща от сорта на това колко хубаво било да се пее народна музика. За истеричните им реакции пък думи нямам - това да пищиш след края на всяко изпълнение е характерно за някоя фенка в публиката, а не за бъдещите ментори на участниците.

Разговорите между треньорите в почивките са пълна скука! Върхът беше Галена като започна да обяснява на Любо как някаква нейна позната била част от фен клуба му във Велико Търново, а той отговаря "Ами трябва да проверя". Или пък Дара и Лечев като се питаха взаимно коя зодия са. Дори нямаше нужда да ги излъчват тези моменти.

Отделно, това с първата участничка, дето е учила заедно с Дара, толкова нескопосано го направиха. Направо си припомних за "бонбончетата" на Поли... Жалкото е, че тук момичето е наистина много талантливо и няма нужда от подобно подпиране. Излишно беше Дара да обяснява как преди 2 дни с Галена са си говорили за нея, а Галена по време на цялото изпълнение да стои със зейнала уста, за да видят всички колко е възхитена... Ако и на следващите кръгове се държат така, ще направят мечешка услуга на момичето.   
Еми журито явно е повлияло и на рейтингите ,тъй като това е й най-слабият старт на предаването досега с рейтинг 12.5 и дял от 33.0 % което е около 850 000 зрители . Все пак е  било по-гледано от Рачков ,но нищо чудно с всеки следващ епизод да пада рейтинга още.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #95 on: 14 September 2021 23:22:20 »

Еми журито явно е повлияло и на рейтингите ,тъй като това е й най-слабият старт на предаването досега с рейтинг 12.5 и дял от 33.0 % което е около 850 000 зрители . Все пак е  било по-гледано от Рачков ,но нищо чудно с всеки следващ епизод да пада рейтинга още.

Разликата е, че предните пъти предаването не е било изправено пред реална конкуренция, а по - скоро (доколкото си спомням) пред някой филм даван за 27 - ми път в рамките на година. Нормално е, когато има 2 силни предавания, борещи се за идентична демография, финалните цифри да са много по - фрагментирани.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #96 on: 15 September 2021 19:35:26 »

Еми журито явно е повлияло и на рейтингите ,тъй като това е й най-слабият старт на предаването досега с рейтинг 12.5 и дял от 33.0 % което е около 850 000 зрители . Все пак е  било по-гледано от Рачков ,но нищо чудно с всеки следващ епизод да пада рейтинга още.


Определено е повлияло. А рейтингите със сигурност ще падат още, тъй като все пак това беше доста шумно рекламиран старт на новия сезон и вероятно много хора са го погледнали просто от любопитство.

Рачков може да ги удари доста по-силно, но за целта трябва да подготвя по-добре тематичните вечери в шоуто си. Тази тема с цирка въобще не беше удачен избор според мен. Аз лично на два пъти пуснах шоуто, за да видя дали има нещо интересно, но гостите и разговорите бяха много скучни и бързо смених канала.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #97 on: 15 September 2021 22:44:09 »


Определено е повлияло. А рейтингите със сигурност ще падат още, тъй като все пак това беше доста шумно рекламиран старт на новия сезон и вероятно много хора са го погледнали просто от любопитство.

Рачков може да ги удари доста по-силно, но за целта трябва да подготвя по-добре тематичните вечери в шоуто си. Тази тема с цирка въобще не беше удачен избор според мен. Аз лично на два пъти пуснах шоуто, за да видя дали има нещо интересно, но гостите и разговорите бяха много скучни и бързо смених канала.
Наистина  на Рачков беше много слаб стартовия епизод с този цирк ,едвам го изтърпях . Но следващия ще бъде с олимпийските ни шампиони и предполагам ,че ще бъде по-добре 😁👍
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #98 on: 14 January 2022 12:09:22 »

Започва записването за кастингите за новия сезон на "Гласът на България" по bTV.

https://glasat.btv.bg/casting/
https://glasat.btv.bg/news/zapochva-zapisvaneto-za-kastingite-za-novija-sezon-na-glasat-na-balgarija-po-btv.html
За есента на 2022 вече знаем, че са потвърдени нови сезони на "Фермата" и "Гласът на България". Smiley
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #99 on: 25 April 2023 16:07:19 »

Мария Илиева ще бъде треньор в предстоящия 10-и сезон на "Гласът на България", който се очаква да се излъчи тази есен по bTV.

Oфициално обявено във Фейсбук и Инстаграм профилите на самата певица и предаването.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy