BG TV Talk
28 March 2024 21:20:36
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – пролет/лято 2018 | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 5   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – пролет/лято 2018 | новини и коментари  (Read 18298 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« on: 23 February 2018 12:41:45 »

Трифата за март: https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2018/02/Nova-and-Diema-channels-Program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_MARCH_2018.pdf

Единствената изненада е, че "Полицаите от края на града" ще е по 2 часа.
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1 on: 23 February 2018 14:16:13 »

Искам да попитам; примерно в понеделник пише : Your Face Sound Familiar и отдолу 9450. Тва е цената за рекламата за едното й излъчване или за всеки път когато излъчват това Your Face Souns Familiar през месеца?
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #2 on: 23 February 2018 19:35:40 »

Еее.. значи,спокойно можеха да сложат Полицаите от града в неделя,а Дяволското гърло да го пуснат в петък.Явно ги е страх от Гласът на България и не им се рискува  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #3 on: 23 February 2018 23:33:46 »

Искам да попитам; примерно в понеделник пише : Your Face Sound Familiar и отдолу 9450. Тва е цената за рекламата за едното й излъчване или за всеки път когато излъчват това Your Face Souns Familiar през месеца?
Това е цената за едно излъчване на реклама по време на предаването. Тарифата е месечна, тъй че тази цена е за всичките понеделници в месеца. Ако не се лъжа, цените в рекламните тарифи са без ДДС, та реално цената е с 20% повече.

Еее.. значи,спокойно можеха да сложат Полицаите от града в неделя,а Дяволското гърло да го пуснат в петък.Явно ги е страх от Гласът на България и не им се рискува  Grin
И аз съм на това мнение, понеже за момента явно "Дяволското гърло" ще го оставят за есента... Sad

Странно, но на 3 март в 20:00ч. ще се излъчи "Тилт". Странно ми е, понеже филмът е на БНТ по принцип, а и вече е на 7 години, като е излъчван доста пъти. За сравнение - "ьТВ" ще излъчат "Мисия Лондон", който също е въртян безброй пъти, ама поне са го сложили следобед, а не в праймтайма... Grin
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #4 on: 26 February 2018 13:37:11 »

Искам да попитам; примерно в понеделник пише : Your Face Sound Familiar и отдолу 9450. Тва е цената за рекламата за едното й излъчване или за всеки път когато излъчват това Your Face Souns Familiar през месеца?

Цената е за едно излъчване обикновено 30 секунд - но. Има и 60 секундни спотове, но рядко, защото само големите компании могат да си го позволят. Предполагам, че телевизията има и преференциални пакетни цени за последващи спотове, които от 30 стават на 15 секунди. Иначе няма как за около 11 340 лева (като сложиш там ДДС - то) да си осигуриш приблизително 4 излъчвания на рекламата ти в прай тайма по време на най - гледаното шоу на телевизията, ако това питаш.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #5 on: 26 February 2018 21:57:58 »

Цената е за едно излъчване обикновено 30 секунд - но. Има и 60 секундни спотове, но рядко, защото само големите компании могат да си го позволят. Предполагам, че телевизията има и преференциални пакетни цени за последващи спотове, които от 30 стават на 15 секунди. Иначе няма как за около 11 340 лева (като сложиш там ДДС - то) да си осигуриш приблизително 4 излъчвания на рекламата ти в прай тайма по време на най - гледаното шоу на телевизията, ако това питаш.


Да, това исках да знам. Дали тази посочена цена в тарифата е за едно излъчване или за 3/4 колкото трае едно предаване.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #6 on: 27 February 2018 21:17:23 »

Камерите в кухнята на Hell’s Kitchen със сигурност са взети от къщата на Big Brother.  Grin
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #7 on: 27 February 2018 21:32:40 »

Това направо си е къщата на Биг Брадър.

Не очаквах подобна простотия.
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #8 on: 27 February 2018 21:43:22 »

Хаха.  Големи смешници са.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #9 on: 27 February 2018 21:46:09 »

АДски дразни гадното качество на картината на Кухнята на Ада. А Нова ТВ намериха начин да излъчват Биг Брадър в друга форма и през пролетта...

А иначе - не само камерите, а и "общежитието" е на Биг Брадър

#БигБрадърНонСтоп
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #10 on: 27 February 2018 22:15:25 »

Това Е къщата на Биг Брадър, но Виктор Ангелов НЕ Е Гордън Рамзи, колкото и да го имитира.  Grin А иначе това ми прилича повече на скриптед продукция като Съдби на кръстопът или София ден и нощ, но не и на кулинарно риалити...
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #11 on: 28 February 2018 01:57:04 »

Наистина много мирише на сценарий. Ангелов трябва да научи малко актьорско майсторство.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #12 on: 09 March 2018 12:02:15 »

На мен форматът ми харесва. Да, има елементи и от "спалното помещение", но те са незначително малко.

Единственото, което ме дразни е адски режисираните реакции на статистите по масите. Мега изкуствени са и седят като кръпки.

Има и участници, които откровено ме дразнят, явно си вършат работата добре  Grin
Report Spam   Logged

Hater by Design.
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #13 on: 09 March 2018 12:05:28 »

Далеч е от готварско предаване. По скоро е Биг Брадър с елементи на кухня
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #14 on: 09 March 2018 12:13:27 »

Далеч е от готварско предаване. По скоро е Биг Брадър с елементи на кухня

Форматът е такъв. Ако си очаквал да ти показват как се готви нещо, по - добре си пусни Бон Апети.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #15 on: 09 March 2018 21:01:42 »

Не е за вярване, че са изрязали сериал във формат 2.4:1. (Полицаите от края на града)

Поне да снимаха с анаморфни лещи, въпреки цената им.
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #16 on: 09 March 2018 21:47:18 »

Сниман е в кино формат. Друг е въпроса защо. Може да искат и филм да правят..
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #17 on: 10 March 2018 11:20:58 »

Полицаите от края на града ми се струва, че го рекламираха много, а сега едно нищо. Силни актьори, слаб сценарий... Абе нищо ново за BG сериал...
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #18 on: 10 March 2018 12:22:53 »

Полицаите от края на града ми се струва, че го рекламираха много, а сега едно нищо. Силни актьори, слаб сценарии... Абе нищо ново за BG сериал...
Сценарий се пише.
А колкото до сериала и на мен ми допада.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #19 on: 10 March 2018 13:30:59 »

И на мен ми харесва, но не мисля, че трябва да е толкова дълъг.
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2 3 ... 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy