BG TV Talk
20 April 2024 12:05:02
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - eсен/зима 2018/2019 | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - eсен/зима 2018/2019 | новини и коментари  (Read 44732 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #120 on: 20 December 2018 10:58:23 »

На мен лично ми омръзна вече от черешки, хаваи, скорпиони и тем подобни тъпотии. Тази малоумна шерешка на тортата толкова ли голям рейтинг прави, че продължават да й се правят сезони и да ни се натрапват един и същи муцуни до втръсване? Да им имам големите претенции на Нова как са номер 1, а всъщност са още в каменната ера по отношение на техника и качество на картина. Само като им видя мазньока на екрана и лошо ми става.

Аз именно затова спрях да гледам телевизия отдавна. Не може всяка година да ни предлагат едно и също. От десетки американски сериали излъчващи се в момента, Нова си знаят Хавите, Скорпиона и от време на време някой друг сериал тип CSI, че даже и ги повтарят в прайматайма, което е недопустимо. Другите жанрове за нищо ги нямат. БТВ пък въобще не ги коментирам с турските си бълвочи.

Отделно, че всяка делнична вечер се излъчва едно и също. Да вземем за пример есенната програмна схема, която вече отмина. Нова излъчваха точно 2 неща в праймтайма: Big Brother и Откраднат живот. БТВ също излъчваха 2 неща: турска сапунка и Фермата. И това всеки делник. Никакво разнообразие. Аз ако не харесвам риалити предавания и сапунени сериали (лично аз приемам Откраднат живот за такъв) реално няма какво да ме задържи пред екрана. Имаше един сезон, в който всяка вечер Нова излъчваха различна българска продукция, сред които Аз обичам България и И аз го мога. Може да не са били толкова печеливши за телевизията, но за мен това е добра програмата схема. Да можеш да избираш какво да гледаш.

Много неща не харесвам на телевизиите в САЩ, но това им го признавам - всяка вечер от понеделник до неделя излъчват различни продукции и така все ще се намери някоя, която да ти допадне. А не да излъчват по 5 епизода на един и същ сериал всеки делник. Просто нашите телевизии не смеят да рискуват и експериментират и това ги дърпа назад.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy