BG TV Talk
29 March 2024 13:04:29
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - eсен/зима 2018/2019 | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - eсен/зима 2018/2019 | новини и коментари  (Read 44576 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #20 on: 31 August 2018 16:09:25 »

То Ускорение май няма го бъде въобще. Митовски за пореден път взе парата и каза чакай малко
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #21 on: 31 August 2018 17:21:51 »

То Ускорение май няма го бъде въобще. Митовски за пореден път взе парата и каза чакай малко
За това писахме и в другата тема, но засега се е появило само по жълти медии. Възможно е да е просто поредната им измишльотина. Иначе на Митовски няма да му е за първи път да окраде бюджета, но това все пак е копродукция между 3 държави. Надявам се, че все пак му е останал малко разум и не би рискувал да краде от французи и италианци. Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #22 on: 31 August 2018 17:42:41 »

Полицаите от края на града от 16.09 НЕДЕЛЯ от 20:00 по 2 епизода,вече върви и реклама по Нова!Мисля,че  срещу Фермата нямат никакъв шанс
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #23 on: 31 August 2018 21:12:14 »

Пише, че се излъчва Скорпион, те дават същия епизод на Черешката. Странно.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #24 on: 31 August 2018 21:31:43 »

Полицаите от края на града от 16.09 НЕДЕЛЯ от 20:00 по 2 епизода,така се пише по сайтове.Малко ме съмнява,защото срещу Фермата нямат никакъв шанс
Точно от тогава ще е.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #25 on: 01 September 2018 13:35:40 »

Точно от тогава ще е.
Да,действително ще са тогава,тече и реклама вече Grin
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #26 on: 01 September 2018 13:50:37 »

Пише, че се излъчва Скорпион, те дават същия епизод на Черешката. Странно.
Това се получи,заради деня на национален траур,защото тогава отпадна епизод на Черешката и го излъчиха вчера от 21:00
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #27 on: 01 September 2018 15:34:27 »

Да,действително ще са тогава,тече и реклама вече Grin
И тарифата е редактирана: https://static.nova.bg/public/doc/doc/1535700632_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_september_2018_30.08.2018.xlsx

Интересно обаче колко епизода имат на "Полицаите от края на града", понеже реално първи сезон го прекъснаха през пролетта, та сега би трябвало да е продължението му.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #28 on: 01 September 2018 17:12:47 »

Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #29 on: 03 September 2018 10:46:28 »



Говори се, че Гала ще влиза във VIP Brother, но ще видим другата седмица. Малко ме съмнява да е поредната рокада.
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 542


« Reply #30 on: 03 September 2018 13:53:18 »

Мария Игнатова и Димитър Рачков се завръщат на екран в "Господари на ефира" от 10-и септември, 23:00 часа, само по NOVA!
https://gospodari.com/&quot%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D1%84%D0%B8%D1%80%D0%B0&quot-%D1%81%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0-%D0%B2-%D0%B5%D1%84%D0%B8%D1%80-%D1%81-%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5-video154124.html
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #31 on: 03 September 2018 14:06:39 »

Брей... А къде отива Зуека в такъв случай? Да не би да участва във VIP Brother?
Report Spam   Logged

hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #32 on: 03 September 2018 14:18:01 »

Имам чувството, че тия от Нова телевизия си имат едни 20-тина човека и си ги въртят всяка година в различни предавания... как не йм писна бе... лелелееееее  Huh? Huh? Huh? Shocked
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
telenovellas_news
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 20


« Reply #33 on: 03 September 2018 15:05:19 »

Ева Веселинова ще е новата водеща на "На кафе" на мястото на Гала, която влиза със Стефан във "VIP Brother" - там ще е и Ванко 1.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #34 on: 03 September 2018 19:07:05 »

Ева Веселинова ще е новата водеща на "На кафе" на мястото на Гала, която влиза със Стефан във "VIP Brother" - там ще е и Ванко 1.
Не мисля,че Гала и Стефан ще влизат във Вип Брадър,това са просто слухове,защото Гала вече е била участничка.Според мен Ева Веселинова ще е ко-водеща на Гала,както беше Стефан
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #35 on: 03 September 2018 19:19:02 »

Не мисля,че Гала и Стефан ще влизат във Вип Брадър,това са просто слухове,защото Гала вече е била участничка.Според мен Ева Веселинова ще е ко-водеща на Гала,както беше Стефан
Абе, днес са пуснали прессъобщение, според което съвпадат някои от нещата със слуховете:
12 кралици загатват 12 от участниците в новия сезон на VIP Brother: Женско царство

Големият брат събра журналисти в галерия

Днес в One Monev Gallery бяха разкрити любопитни подробности за участниците в предстоящия сезон на VIP Brother: Женско царство, който започва на 10 септември в 20.00 ч. по NOVA. В мълчаливото присъствие на 12 световноизвестни кралици, представени със свои прочути портрети, сред които Елизабет I, Клеопатра и Мария-Антоанета, водещите на предаването Ники Кънчев и Алекс Сърчаджиева подсказаха къде са скрити улики за новите VIP съквартиранти. "Истината е, че и аз не знам кои са участниците", сподели Ники.

Подобно на Мария-Антоанета, в Къщата ще има дама, която е осъждана от народа за фриволно поведение. Ще има и участник, който преживява връзки с някои от най-популярните жени в България. Елизабет I се озовава в плен на Тауър преди своята коронация, а бъдещ участник във VIP Brother 2018 пребивава известно време в български затвор. Докато кралица Евгения Де Монтихо се бори за мястото на жените в обществото, то бъдещ участник се бори за правата на цял народ... в кино роля. Подобно на любимката на султана Роксолана, във VIP Brother: Женско царство ще видим човек, който детронира десетки съперници, за да се превърне в любимец на кралицата на българската поп музика.

Бъдещ участник и австрийската императрица Сиси имат една обща черта – и двамата поставят в култ тялото, неговото поддържане и добрата форма. Подобно на силния пакт между кралица Изaбела I Кастилска и краля на Испания, бъдещият участник във VIP Brother 2018 обединява сили със своята кралица в съвместен творчески проект. Любовта към руската култура и страстта към лукса препращат от Екатерина II Велика към един от участниците, който обича да бъде в центъра на хайлайф обкръжението. А подобно на императрица Суико, която припознава свещеното в нова светлина, бъдещата участничка проповядва философията за единение на духа, тялото и ума в своите книги.

"Този сезон още от сега е любимият ми VIP Brother. Вкъщи цари женско царство и аз като една императрица на дома изгарям от нетърпение да видя същия матриархат и в Къщата", разказа Алекс Сърчаджиева.

"Ново този сезон е, че ежедневните епизоди ще са час и половина, а не както до сега по един час. Елиминациите и номинациите ще са в понеделник и сряда", завърши Антоний Мангов, директор "Програма" на Нова Броудкастинг Груп.
Ето и какво съвпада със слуховете:

Подобно на Мария-Антоанета, в Къщата ще има дама, която е осъждана от народа за фриволно поведение. - Сузанита

Ще има и участник, който преживява връзки с някои от най-популярните жени в България. - Валери Божинов

Елизабет I се озовава в плен на Тауър преди своята коронация, а бъдещ участник във VIP Brother 2018 пребивава известно време в български затвор. - Ванко 1

Подобно на силния пакт между кралица Изaбела I Кастилска и краля на Испания, бъдещият участник във VIP Brother 2018 обединява сили със своята кралица в съвместен творчески проект. - Стефан на Гала

За останалите подсказки в статията не успях да отгатна участниците.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #36 on: 03 September 2018 22:45:06 »

Абе, днес са пуснали прессъобщение, според което съвпадат някои от нещата със слуховете:Ето и какво съвпада със слуховете:

Подобно на Мария-Антоанета, в Къщата ще има дама, която е осъждана от народа за фриволно поведение. - Сузанита

Ще има и участник, който преживява връзки с някои от най-популярните жени в България. - Валери Божинов

Елизабет I се озовава в плен на Тауър преди своята коронация, а бъдещ участник във VIP Brother 2018 пребивава известно време в български затвор. - Ванко 1

Подобно на силния пакт между кралица Изaбела I Кастилска и краля на Испания, бъдещият участник във VIP Brother 2018 обединява сили със своята кралица в съвместен творчески проект. - Стефан на Гала

За останалите подсказки в статията не успях да отгатна участниците.

ееехеей.... вярно ще се окажат прави,обаче ме съмнява Сузанита да влезе сама,защото няма 18 Grin Иначе се очертава да е доста интересно! Afro
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #37 on: 04 September 2018 10:07:51 »

ееехеей.... вярно ще се окажат прави,обаче ме съмнява Сузанита да влезе сама,защото няма 18 Grin Иначе се очертава да е доста интересно! Afro
Е според слуховете ще влезе с родителите си, но все пак това са само слухове. Миналата година също се говореше, че тя ще влезе, но в крайна сметка не влезе. За Алисия, Николета Лозанова, Валери Божинов и Николай Михайлов също имаше слухове и миналата, и тази година, но да видим дали поне тази ще влязат.

Относно подсказката със затвора - може да става въпрос и за Анита Мейзер, а не за Ванко 1. Просто и за двамата има слухове, а и пак двамата са били в затвора.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #38 on: 04 September 2018 21:47:10 »

Едно със сигурност се знае - Константин Трендафилов (Папи Ханс) ще влиза. Аз лично не съм му голям фен, харесвах го повече докато не излезе с новото име, но имам чуството че ще стане същото като с Тото - той ще спечели.

Другото е, че на нашите им се дава да излизат на участия, да си правят прическите извън къщата, да се виждат с външни лица... това не е ли точно обратното на идеята на Биг Брадър?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #39 on: 05 September 2018 17:13:01 »

Едно със сигурност се знае - Константин Трендафилов (Папи Ханс) ще влиза. Аз лично не съм му голям фен, харесвах го повече докато не излезе с новото име, но имам чуството че ще стане същото като с Тото - той ще спечели.

Другото е, че на нашите им се дава да излизат на участия, да си правят прическите извън къщата, да се виждат с външни лица... това не е ли точно обратното на идеята на Биг Брадър?
Ми, известните си поставят условия. Ако помниш, дори Парис Хилтън и Майк Тайсън не спяха в къщата, а и като цяло се появяваха за 2-3 часа на ден. Grin

Иначе за Папи Ханс от теб чувам. Досега не съм чул слух за него. Днес четох, че Ванко 1 щял да влезе вместо Анита Мейзер, понеже тя отказала. Четох също, че Лора Караджова щяла да влиза, но за момента това са си само слухове...
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy