BG TV Talk
28 March 2024 17:58:15
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - eсен/зима 2018/2019 | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - eсен/зима 2018/2019 | новини и коментари  (Read 44542 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #100 on: 24 November 2018 23:46:40 »

Какво стана с тази тарифа за Декември бре ? Ще се появи ли въобще  Grin Интересно ми е какво са подготвили ?
И аз се чудя защо толкова я бавят... Grin Надявам се да има нещо грандиозно, за да имат наистина основание толкова да закъсняват.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #101 on: 25 November 2018 00:18:37 »

И аз се чудя защо толкова я бавят... Grin Надявам се да има нещо грандиозно, за да имат наистина основание толкова да закъсняват.
Абсолютно! Очакваме ''Бензин''да се излъчи ,все пак беше предвиден  още за есента.Дано понеделник да я пуснат вече тази програма  ! Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #102 on: 25 November 2018 13:35:55 »

Абсолютно! Очакваме ''Бензин''да се излъчи ,все пак беше предвиден  още за есента.Дано понеделник да я пуснат вече тази програма  ! Grin
"Бензин" предполагам, че ще го пуснат или на 16 декември срещу финала на "Фермата", или на Бъдни вечер/Коледа. Но все пак мисля, че ще е срещу финала на "Фермата", понеже на празниците обикновено си пускат някакви коледни филми или концерти.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #103 on: 26 November 2018 17:07:52 »

Тя тарифата им отдавна е излязла просто не са си я качили на сайта. Ето я тук: https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2016/11/Nova-and-Diema-channels-Program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_DECEMBER.pdf
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #104 on: 26 November 2018 19:21:53 »

Тя тарифата им отдавна е излязла просто не са си я качили на сайта. Ето я тук: https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2016/11/Nova-and-Diema-channels-Program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_DECEMBER.pdf
Не е отдавна, понеже проверявам и там. Grin Днес е качена. Иначе ето акцентите:

"Откраднат живот" свършва на 7 декември или иначе казано - другата седмица в петък и в крайна сметка сезонът ще е 52 епизода, както и последните 2 сезона.

Big Brother Most Wanted свършва след 2 седмици (на 10 декември), а от 11 декември праймтаймът ще изглежда така:
20:00 "Черешката на тортата" - специални коледни епизоди
21:00 Сериал (не е уточнено кой)
22:00 "София - ден и нощ"
23:00 "Господари на ефира"

От 24 декември натам естествено ще има филми в праймтайма.

Не е уточнено каква ще е новогодишната програма, както и кога ще се излъчи "Бензин".
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #105 on: 30 November 2018 09:15:02 »

Целият декор на ОЖ е изринат и премахнат от сградата в киноцентъра.

Ако (като, всъщност) има нов сезон, то той ще се снима на различно място.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #106 on: 30 November 2018 22:38:31 »

Сигурно ли е, че ще има следващ сезон, понеже се поправи? (като)
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #107 on: 01 December 2018 10:52:04 »

Сигурно е че ще има 7 сезон! А старата болница (след въображаемия ремот) ще е в 8 сезон!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #108 on: 01 December 2018 13:02:34 »

Сигурно е че ще има 6 сезон! А старата болница (след въображаемия ремот) ще е в 7 сезон!
Сезон 6 върви в момента. Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #109 on: 04 December 2018 16:28:35 »

Сега хвърлих едно око на програмата за другата седмица и за съжаление "Бензин" няма да се излъчи на 16 декември срещу финала на "Фермата". Може би го пазят за Коледа или Нова година или просто няма да го излъчат сега, въпреки че присъстваше в промото за есенната програма на "Нова".

Другата новост е, че от 11 декември в 21:00ч. ще се излъчва сериалът "Кондор". Той е чисто нов и е излъчен в САЩ преди едва 6 месеца. За момента има само 1 сезон, който е 10 епизода.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #110 on: 04 December 2018 17:21:48 »

Тази пролет по Нова се завръща Женени от пръв поглед,сезон 2! В момента тече кастинг за записвания.Върви и реклама по телевизията.За мене това предаване беше абсурдно,защо въобще го връщат?Не знам защо,но си мисля,че тази пролет няма да има нов сезон на Като 2 капки вода  Undecided
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #111 on: 04 December 2018 17:33:30 »

Тази пролет по Нова се завръща Женени от пръв поглед,сезон 2! В момента тече кастинг за записвания.Върви и реклама по телевизията.За мене това предаване беше абсурдно,защо въобще го връщат?Не знам защо,но си мисля,че тази пролет няма да има нов сезон на Като 2 капки вода  Undecided
Ами, явно са купили лиценз за повече сезони и така или иначе трябва да ги направят. Не вярвам да махнат "Като две капки вода", понеже това им е гвоздеят в пролетната програма. По-скоро "Женени от пръв поглед" ще запълни дупката от "Полицаите от края на града", но нещо пак ми убягва кога ще сложат "Дяволското гърло". Надявам се през пролетта най-накрая да го излъчат, понеже вече е смешно повече от година само да говорят за него и все да го отлагат... Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #112 on: 04 December 2018 17:50:53 »

Ами, явно са купили лиценз за повече сезони и така или иначе трябва да ги направят. Не вярвам да махнат "Като две капки вода", понеже това им е гвоздеят в пролетната програма. По-скоро "Женени от пръв поглед" ще запълни дупката от "Полицаите от края на града", но нещо пак ми убягва кога ще сложат "Дяволското гърло". Надявам се през пролетта най-накрая да го излъчат, понеже вече е смешно повече от година само да говорят за него и все да го отлагат... Grin
Да,аз също си мисля,че ще ги пуснат в петък от 21:00,вместо Полицаите,ама ако верно и този път не излъчат Дяволското гърло не знам...Нищо чудно да го излъчат  и през зимата   Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #113 on: 04 December 2018 18:31:32 »

Да,аз също си мисля,че ще ги пуснат в петък от 21:00,вместо Полицаите,ама ако верно и този път не излъчат Дяволското гърло не знам...Нищо чудно да го излъчат  и през зимата   Grin
За мен няма значение кога, понеже така или иначе ще го гледам. Въпросът е просто да го излъчат... Grin Но да не забравяме, че почнаха и друг нов сериал - "Фалшив герой", а също имат и неизлъчен сезон на "Кошмари в кухнята".
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #114 on: 04 December 2018 19:34:56 »

За мен няма значение кога, понеже така или иначе ще го гледам. Въпросът е просто да го излъчат... Grin Но да не забравяме, че почнаха и друг нов сериал - "Фалшив герой", а също имат и неизлъчен сезон на "Кошмари в кухнята".
оууу... да верно,съвсем забравих за сериаала с Калин Врачански.Еми не остана много,предстои да разберем  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #115 on: 18 December 2018 14:49:02 »

Тарифата за януари: https://www.piero97.com/wp-content/uploads/2016/11/Nova-and-Diema-channels-Program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_JANUARY-17.12.2018-1.pdf

Предполагам, че е някаква грешка, но все пак за целия месец "Господари на ефира" не присъства в програмата, а вместо него пише, че ще има сериал.

Другото странно нещо е пак за същото предаване - повторението на новогодишния епизод на 1 януари е само 1 час, пък досега винаги новогодишното издание е било 2 часа. Надявам се скоро да си обявят новогодишната програма, та да видим какво са измислили.

От 24 декември до 4 януари в 20:00ч. ще има филми.

От 26 декември пък от 22:00ч. започва "Черният списък: Изкупление". Сериалът е само 8 епизода, та до 4 януари ще го излъчат целия.

От 7 януари праймтаймът ще изглежда така:
20:00 "Черешката на тортата" (повторения)
21:00 "Хавай 5-0"
22:00 "София - ден и нощ"
23:00 Сериал/"Господари на ефира"
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #116 on: 18 December 2018 16:36:36 »

Колко е вярно не знам. https://www.plovdiv-press.bg/2018/12/18/%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D1%84%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BA-%D1%81%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%8F%D1%82-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%81-%D0%B1%D0%B8/
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #117 on: 18 December 2018 17:55:56 »

Явно е вярно, след като предаването не присъства в тарифата на "Нова" за януари. Същата новина се появи и в "Блиц" и "Пик". Аз лично съм резервиран към подобни жълти сайтове, но явно този път са написали истината. Припомням, че "Господари на ефира" бяха в "ьТВ" от 2009 до 2012г. и си тръгнаха от там със скандал. Доколкото знам, основната причина за махането им беше Вики Политова, която пък от няколко години вече е в "Нова". Ако пък се върнат в "ьТВ", поне ще могат пак да правят предаването по лиценза на италианското Striscia la notizia.

В публикациите Джуди Халваджиян загатва за промени в концепцията, та дано отново обърнат повече внимание на гафовете, защото все пак те направиха предаването толкова успешно.

А и също интересно какво ще се случи с "Като две капки вода", ако "Господари на ефира" наистина отиде в "ьТВ". В момента само Dream Team правят продукции и за "ьТВ", и за "Нова", но пък те си отнесоха наказанието от "ьТВ", като почнаха да им бавят "Столичани в повече" и оставиха "Комиците и приятели" само в пролетния сезон...
Report Spam   Logged

hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #118 on: 18 December 2018 18:51:04 »

Не вярвам господарите да отидат в БТВ. С тия жалки номера се опитват да си вдигнат заплатките... преди няколко години Слави беше пробвал същият номер... едни медии бяха разкрили, че е излизал на вечеря с шефа на Нова ТВ.  Grin Тия номера се практикуват по цял свят!  Cool
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #119 on: 18 December 2018 19:48:34 »

Не вярвам господарите да отидат в БТВ. С тия жалки номера се опитват да си вдигнат заплатките... преди няколко години Слави беше пробвал същият номер... едни медии бяха разкрили, че е излизал на вечеря с шефа на Нова ТВ.  Grin Тия номера се практикуват по цял свят!  Cool
Ми, ще видим какво ще стане в крана сметка.

А по повод тарифата за януари - вчера в предаването са обявили, че новогодишното издание ще е от 20:00 до 22:00ч., та много интересно как повторението му на 1 януари ще е 1 час... Grin
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy