BG TV Talk
28 March 2024 23:10:59
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - eсен/зима 2018/2019 | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - eсен/зима 2018/2019 | новини и коментари  (Read 44551 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #120 on: 18 December 2018 20:13:32 »

Не им ли писна вече да въртят само тоя "Хавай 5-0". Аман от повторения, едно и също до припадък. Има толкова интересни американски сериали, те са захапали "Хавай 5-0" и "Скорпион" и си ги въртят целогодишно.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #121 on: 18 December 2018 21:26:24 »

Не им ли писна вече да въртят само тоя "Хавай 5-0". Аман от повторения, едно и също до припадък. Има толкова интересни американски сериали, те са захапали "Хавай 5-0" и "Скорпион" и си ги въртят целогодишно.
Напълно те подкрепям! Аз лично следя Supernatural, Vikings и Shameless, които тук не се излъчват по нито една телевизия. Преди години Supernatural го даваха по TV7, но доколкото знам, там са излъчени само първите 4 сезона, а сега върви сезон 14... Vikings пък го въртят по Diema и БНТ, ама и там дават стари сезони, а не това, което върви в момента...
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #122 on: 18 December 2018 23:53:40 »

Напълно те подкрепям! Аз лично следя Supernatural, Vikings и Shameless, които тук не се излъчват по нито една телевизия. Преди години Supernatural го даваха по TV7, но доколкото знам, там са излъчени само първите 4 сезона, а сега върви сезон 14... Vikings пък го въртят по Diema и БНТ, ама и там дават стари сезони, а не това, което върви в момента...
И аз следя Свръхестествено и Безсрамници, но и двата няма да се впишат в праймтайм на българска медия. Безсрамници го даваха преди години по БТВ в 1 часа през нощта, но до 4 сезон и спряха да купуват следващите сезони. Имах предвид, че НОВА може да излъчва сериали от рода на "Куантико", "Как да ти се размине за убийство" (сега го дават в 00:00, но кой го гледа в такъв час), "Империя", "Последният кандидат", дори "Това сме ние" - американска драма. "Хавай 5-0" го въртят по Диема, АХН, Фокс, направо ми се повръща вече като го чуя. Черният списък го зарязаха на средата на четвърти сезон, сега ще дават проваления му спин-оф "Изкуплението", трагични са!
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #123 on: 19 December 2018 00:32:30 »

То хубаво ако Халваджиян отиде в БТВ,но според излязлата програмна схема за пролетният сезон няма къде да ги вместят,а и дали Халваджиян разполага с HD камери,защото БТВ няма да търпи SD?
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #124 on: 19 December 2018 09:22:45 »

То хубаво ако Халваджиян отиде в БТВ,но според излязлата програмна схема за пролетният сезон няма къде да ги вместят,а и дали Халваджиян разполага с HD камери,защото БТВ няма да търпи SD?
Всъщност и предаването на Денис Ризов "Търси се" все още го търпят с SD техниката му, която така и не обновиха с HD.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #125 on: 19 December 2018 12:27:38 »

То хубаво ако Халваджиян отиде в БТВ,но според излязлата програмна схема за пролетният сезон няма къде да ги вместят,а и дали Халваджиян разполага с HD камери,защото БТВ няма да търпи SD?
Най-добрият вариант според мен е да започват от 23:30 ч. и късните новини с 30-минути по-късно, така няма да има големи размествания на програмата на bTV и не се влияе на останалите предавания и сериали. Тук идва въпроса да ли се водят преговори както се пише? Отделен въпрос ако се водят дали ще има някакво споразумение.

"Нова телевизия" ако ги изпуснат ще си вкарат сериозен зрителски автогол. Освен ако вече не мислят да правят някакво ново предаване за праймтайма. Ще видим какво ще стане!  Smiley
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #126 on: 19 December 2018 15:55:27 »

Не мисля, че ще си вкарат автогол... това предаване отдавна смени идеята си.. почти не пускат тв гафове вече.. да не говорим и как са обвързани с герберската шайка. Отдавна се изчерпаха и лично за мен са негледаеми.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #127 on: 19 December 2018 16:05:15 »

Явно е вярно, след като предаването не присъства в тарифата на "Нова" за януари. Същата новина се появи и в "Блиц" и "Пик". Аз лично съм резервиран към подобни жълти сайтове, но явно този път са написали истината. Припомням, че "Господари на ефира" бяха в "ьТВ" от 2009 до 2012г. и си тръгнаха от там със скандал. Доколкото знам, основната причина за махането им беше Вики Политова, която пък от няколко години вече е в "Нова". Ако пък се върнат в "ьТВ", поне ще могат пак да правят предаването по лиценза на италианското Striscia la notizia.

В публикациите Джуди Халваджиян загатва за промени в концепцията, та дано отново обърнат повече внимание на гафовете, защото все пак те направиха предаването толкова успешно.

А и също интересно какво ще се случи с "Като две капки вода", ако "Господари на ефира" наистина отиде в "ьТВ". В момента само Dream Team правят продукции и за "ьТВ", и за "Нова", но пък те си отнесоха наказанието от "ьТВ", като почнаха да им бавят "Столичани в повече" и оставиха "Комиците и приятели" само в пролетния сезон...

Дреме му на Евтим, че са му забавили продукциите по бТВ. И двете му неща по бТВ правят сумарно по - малко пари отколкото сигурно половин сезон на ОЖ.

Отделно от това, той има и "Дяволското гърло", който не знам защо се бави вече толкова време.

Относно Глобал - ами от Нова оставиха Халваджиян без прайм таймово предаване тази есен. Скоро имаше интервю с него, в което сподели, че готви нов голям сериал, който ще е ко - продукция между няколко държави и преговарял с телевизиите в момента.

От Нова го прецакаха много и с Полицаите, и с нямането на продукции есента.

Мисля, че от Нова вече обявиха новия сезон на Капките, така че поне още една година ще е при тях, но ако от Глобал държат лиценза, а не телевизията, ще е голям удар да го преместят по бТВ.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #128 on: 19 December 2018 23:40:40 »

Дреме му на Евтим, че са му забавили продукциите по бТВ. И двете му неща по бТВ правят сумарно по - малко пари отколкото сигурно половин сезон на ОЖ.

Отделно от това, той има и "Дяволското гърло", който не знам защо се бави вече толкова време.

Относно Глобал - ами от Нова оставиха Халваджиян без прайм таймово предаване тази есен. Скоро имаше интервю с него, в което сподели, че готви нов голям сериал, който ще е ко - продукция между няколко държави и преговарял с телевизиите в момента.

От Нова го прецакаха много и с Полицаите, и с нямането на продукции есента.

Мисля, че от Нова вече обявиха новия сезон на Капките, така че поне още една година ще е при тях, но ако от Глобал държат лиценза, а не телевизията, ще е голям удар да го преместят по бТВ.
Това за сериала на Халваджиян не съм го чул, но дано да е по-успешен от "Полицаите от края на града" и "Седем часа разлика", че те на фона на останалите сериали са една идея по-зле. Grin
Report Spam   Logged

trmkr
Потребител
*
Online Online

Posts: 24


« Reply #129 on: 20 December 2018 10:22:41 »

На мен лично ми омръзна вече от черешки, хаваи, скорпиони и тем подобни тъпотии. Тази малоумна шерешка на тортата толкова ли голям рейтинг прави, че продължават да й се правят сезони и да ни се натрапват един и същи муцуни до втръсване? Да им имам големите претенции на Нова как са номер 1, а всъщност са още в каменната ера по отношение на техника и качество на картина. Само като им видя мазньока на екрана и лошо ми става.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #130 on: 20 December 2018 10:58:23 »

На мен лично ми омръзна вече от черешки, хаваи, скорпиони и тем подобни тъпотии. Тази малоумна шерешка на тортата толкова ли голям рейтинг прави, че продължават да й се правят сезони и да ни се натрапват един и същи муцуни до втръсване? Да им имам големите претенции на Нова как са номер 1, а всъщност са още в каменната ера по отношение на техника и качество на картина. Само като им видя мазньока на екрана и лошо ми става.

Аз именно затова спрях да гледам телевизия отдавна. Не може всяка година да ни предлагат едно и също. От десетки американски сериали излъчващи се в момента, Нова си знаят Хавите, Скорпиона и от време на време някой друг сериал тип CSI, че даже и ги повтарят в прайматайма, което е недопустимо. Другите жанрове за нищо ги нямат. БТВ пък въобще не ги коментирам с турските си бълвочи.

Отделно, че всяка делнична вечер се излъчва едно и също. Да вземем за пример есенната програмна схема, която вече отмина. Нова излъчваха точно 2 неща в праймтайма: Big Brother и Откраднат живот. БТВ също излъчваха 2 неща: турска сапунка и Фермата. И това всеки делник. Никакво разнообразие. Аз ако не харесвам риалити предавания и сапунени сериали (лично аз приемам Откраднат живот за такъв) реално няма какво да ме задържи пред екрана. Имаше един сезон, в който всяка вечер Нова излъчваха различна българска продукция, сред които Аз обичам България и И аз го мога. Може да не са били толкова печеливши за телевизията, но за мен това е добра програмата схема. Да можеш да избираш какво да гледаш.

Много неща не харесвам на телевизиите в САЩ, но това им го признавам - всяка вечер от понеделник до неделя излъчват различни продукции и така все ще се намери някоя, която да ти допадне. А не да излъчват по 5 епизода на един и същ сериал всеки делник. Просто нашите телевизии не смеят да рискуват и експериментират и това ги дърпа назад.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #131 on: 20 December 2018 12:33:52 »

Празнични емоции и изненади за цялото семейство очакват зрителите в ефира на NOVA

Любими родни и чужди звезди, хитови премиерни филми и вълнуващи концерти в празничната седмица по NOVA

С наближаването на празниците програмата на NOVA ще събере заедно цялото семейство у дома с обещанието за приятни моменти и много забавление за всички.

"Споделена Коледа" с Ани Салич очаква зрителите в Темата на NOVA на 23 декември. Малко преди Рождество Христово Ани Салич е подготвила вълнуващ разказ - среща с хора, за които обикновено си спомняме по Коледа.

На 24 декември много положителни емоции носят премиерите на коледните романтични филми "Празнично Сияние" от 12.30 ч. и "Коледен фестивал" от 14.10 ч. Гуруто на смеха Джим Кери влиза в обувките на "Всемогъщият Брус" от 20.00 ч., а от 22.00 ч. зрителите могат да се насладят на концерта на британската певица и рекордьор по продадени албуми - Адел.

Премиерата на магичната история "Коледни искри" от 09.30 ч. ще донесе коледния дух на 25 декември в ефира на NOVA. След него "Кулинарни празници с "На кафе" ще постави началото на специалната празнична поредица, която зрителите могат да проследят от вторник до петък в 11.30 ч. по NOVA Програмата ще продължи с концерта "45 години на сцената: Марги Хранова и приятелите от Капките" от 12.30 ч. и вълнуващата филмова премиера "Моята коледна мечта" от 14.00 ч. Малко по-късно Марк Уолбърг и Уил Фарел ще се съревновават в премиерната щура комедия "Баща в излишък" от 20.00 ч., а любителите на хубавата музика ще могат да гледат Американските музикални награди 2018 от 22.00 ч.

Едни от най-обичаните Дисни заглавия предстои да видим и тази година - на 26 декември в ефира на NOVA. Денят на Дисни ще започне с романтичната комедия "Нашата необикновена Коледа" и ще продължи с класиката "Цар Лъв" от 12.30 ч., Следват приключенията на Анна и Елза в "Треска по Замръзналото кралство" и фентъзи разказа от продуцента Тъм Бъртън "Алиса в огледалния свят". А в 20.00 ч. героите на "Зоотрополис" ще забавляват малки и големи с любимия премиерен филм. За финал на вечерта зрителите ще проследят епизод 1 на новия хитов премиерен сериал "Черният списък: Изкупление".

В дните между празниците NOVA е подготвила поредната порция забавление с няколко любими филмови заглавия в праймтайма от 20.00 ч. - "Мъже в черно 3" на 27 декември, "Омагьосана" на 28 декември, "Бевърли Хилс Чихуахуа" на 29 декември и "Капан за родители" на 30 декември.

Какво впечатли, разплака и разсмя зрителите през последните 12 месеца? Обзорът на 2018 предстои в последния уикенд на годината в "Събуди се". Репортерите на NOVA обобщават в четири части ключови събития и вълнуващи кадри от България и света. А в навечерието на Нова година, на 30 декември, Темата на NOVA е посветена на празничното опиянение и въздържанието.

Денят преди настъпването на 2019 идва с уютна атмосфера и незабравими филмови класики като "Уилоу" и историята на великия разказвач Жан Иму "Герой". Точно в 20.00 ч. на 31 декември с много забавление и празнично настроение започва новогодишното издание на "Господари на ефира", а по-късно Цирк дю Солей ще впечатли всички пред малкия екран с уникални акробатични номера. Новогодишната нощ продължава с концерта на популярния попизпълнител Бруно Марс и невероятното шоу на Виктория Сикрет 2018, които ще заредят ефира с още настроение след полунощ.

Не пропускайте програмата на NOVA с предстоящите премиери и вълнуващи изненади в празничните дни до края на 2018.
И... в крайна сметка "Бензин" няма да се излъчи. Тъпо, че го бяха включили в есенното промо, а така и не го излъчиха...
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #132 on: 21 December 2018 17:32:06 »

Програмата от 07-и януари:
20:00 - "Черешката на тортата"
21:00 - "Хавай 5-0" - повторение на шести сезон  Huh?
22:00 - "София - ден и нощ"
23:00 - "Теория за големия взрив" - десети сезон
23:30 - "Новините на НОВА"
00:00 - "Бегълци от бъдещето" (The Crossing) - нов американски сериал

"Господарите" явно наистина вече няма да са в НОВА...
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #133 on: 21 December 2018 19:20:51 »

Програмата от 07-и януари:
20:00 - "Черешката на тортата"
21:00 - "Хавай 5-0" - повторение на шести сезон  Huh?
22:00 - "София - ден и нощ"
23:00 - "Теория за големия взрив" - десети сезон
23:30 - "Новините на НОВА"
00:00 - "Бегълци от бъдещето" (Continuum) - нов американски сериал

"Господарите" явно наистина вече няма да са в НОВА...
Нямам думи за програмата на Нова,честно.Повторения на Черешката на тортата и Хавай 5-0?! Можеха да пуснат поне Дяволското гърло и без това и тази пролет сигурно няма да намерят място да го излъчат.Оставка за програмния директор на Нова  Angry А за господарите,според мен,ще си останат в Нова,просто ще сменят студиото и концепцията,и ще се завърнат напролет
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #134 on: 21 December 2018 23:42:42 »

Програмата от 07-и януари:
20:00 - "Черешката на тортата"
21:00 - "Хавай 5-0" - повторение на шести сезон  Huh?
22:00 - "София - ден и нощ"
23:00 - "Теория за големия взрив" - десети сезон
23:30 - "Новините на НОВА"
00:00 - "Бегълци от бъдещето" (Continuum) - нов американски сериал

"Господарите" явно наистина вече няма да са в НОВА...
Ами, аз отбелязах тия дни, че в тарифата за януари "Господари на ефира" не присъстват. За мен лично е все едно в коя телевизия ще са, стига да е за доброто на предаването.

Иначе доста тъпо, че в праймтайма има повторения, а в полунощ - нов сериал...
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #135 on: 22 December 2018 13:51:23 »

Черешката няма да е повторение. Нови епизоди ще са.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #136 on: 22 December 2018 14:27:18 »

Единственото което чакам по тази телевизия е "Кошмари в кухнята".. всичко друго е абсолютен шит.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #137 on: 26 December 2018 23:59:27 »

В реклама,която се върти в ефира на нова се намеква за дяволското гърло,което може да е скоро на екран.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #138 on: 27 December 2018 12:05:07 »

В реклама,която се върти в ефира на нова се намеква за дяволското гърло,което може да е скоро на екран.
Не съм я видял тази реклама, ама е време вече - "Дяволското гърло" го снимаха преди година и половина и още не са го излъчили... Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #139 on: 27 December 2018 16:16:54 »

Най-сетне! Аз също я мярнах още на Коледа.Доста е тайнствена и мистериозна,точно като тематиката на Дяволското гърло  Grin
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy