BG TV Talk
28 March 2024 13:08:34
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2019 | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 9   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2019 | новини и коментари  (Read 41297 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« on: 21 January 2019 15:59:47 »

Нови продукции:
• БГ сериал: Господин Х и морето - премиера
• БГ сериал: Дяволското гърло – премиера

Продукции с нови сезони:
• БГ сериал: Откраднат живот: Любовта лекува – сезон 7.
Като две капки вода - сезон 7.
Hell's kitchen - сезон 2.
Кошмари в кухнята - сезон 5.
Женени от пръв поглед - сезон 2.
Съдби на кръстопът

Спрени/Прекъснати продукции:
Господари на ефира – сезон 16.


Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

trmkr
Потребител
*
Online Online

Posts: 24


« Reply #1 on: 21 January 2019 16:22:41 »

Май капки верно няма да има  Undecided А този сериал г-н Х и морето кой го прави - отново ли Милошев?
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #2 on: 21 January 2019 16:55:15 »

Quote
Три български сериала тази пролет в ефира на NOVA
С нов сезон на любимата продукция “Откраднат живот“ и премиерата на два нови български сериала в праймтайма - “Дяволското гърло“ и “Господин Х и морето“, NOVA ще изненада феновете на качествените български продукции тази пролет.

Най-новият български сериал “Господин Х и морето“, чието работно заглавие бе "Фалшив герой", носи заплетени комични любовни и житейски ситуации, в центъра на които попада героят на Калин Врачански и отношенията му  с четири различни жени. Продукцията разказва с хумор за малките и големите лъжи в живота, за фалша в човешките отношения и щастието от това да свалиш маската, която носиш.

Поредицата, определяна като комедия и криминале едновременно, е заснета основно във Варна, където се развива голяма част от действието. Освен доказани имена, сред които са Калин Врачански, Алекс Сърчаджиева, Стоян Радев, Доротея Толева, Станислава Николова, Любен Кънев и Пламен Великов, ще видим и млади таланти като Христо Пъдев, Светломир Радев и Ина Добрева.

Разследващата криминална драма “Дяволското гърло“ се очаква да бъде един от най-интересните проекти на пролетния сезон. Сериалът е заснет почти изцяло в Родопите и макар да е първото българско заглавие в този популярен в цял свят жанр, към него вече има предварителен интерес от международните пазари. В “Дяволското гърло“ има мистика и тежки престъпления, но се засягат и значими социални теми като предателство, приятелство и любов, бежанския въпрос, съжителството на различни етноси. Владимир Карамазов влиза в ролята на разследващ полицай от Смолян, а Теодора Духовникова е криминален профайлър, изпратен от София, който му помага. Валери Йорданов, Стоян Радев, Васил Банов и Лидия Инджова са част от звездния каст на мащабната продукция, а нейни режисьори са Павел Веснаков и Митко Димитров.

Снимките на новия седми сезон на най-успешния български медицински сериал “Откраднат живот: Любовта лекува“ вече започнаха в новата частна болница “Света Анастасия“. В хитовата продукция в ефира на NOVA съвсем скоро предстои да видим отново някои от любимите родни актьори, сред които са Владо Пенев, Юлиан Вергов, Диана Димитрова, Ирина Митева, Милена Живкова, Неда Спасова, Марта Вачкова, Емил Марков, Ралица Паскалева. Към тях ще се присъединят и нови лица, чиито герои ще направят дебюта си в този сезон на “Откраднат живот”.

След като през 2018 година премиерната поредица “Полицаите от края на града“ и двата сезона на “Откраднат живот“ донесоха пореден успех за NOVA, привличайки интереса на активното население (18-49 г.), тази пролет зрителите отново ще имат възможността да се насладят на няколко премиерни за българския ефир продукции. Пролетта на 2019-а година ще бъде най-амбициозният сезон на медийната група по отношение присъствието на български сериали в програмната схема на NOVA.

Данните на Нилсен Адмосфер България показват, че най-предпочетените сериали от активното население (18-49 г.) през 2018 са излъчвани по NOVA – премиерните сезони на “Откраднат живот“ и “Полицаите от края на града“ убедително изпреварват по аудиторен дял българските сериали на конкурентната медия. А според проучване на GFK* за 62% от зрителите NOVA е водещият канал в създаването на български сериали.
<a href="https://www.vbox7.com/play:5cf0c98016" target="_blank">https://www.vbox7.com/play:5cf0c98016</a>
Ето и статията от днес.Вече със сигурност се разбра,че Като 2 капки вода няма да има за мое голямо съжаление Cry Тъй като се очаква Hell's kithen Bulgaria 2,Женени от пръв поглед 2,Откраднат живот 7,и премиерите на Дяволското гърло и Господин Х и морето.Просто няма как да ги съберат заедно с Капките
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #3 on: 21 January 2019 17:43:30 »

Как да не може:
П-Капките
В-ОЖ/HK
C-ОЖ/HK
Ч-ОЖ/HK
П-Господин Х/Женени от пръв поглед
С-Филм
Н-Дяволското гърло
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #4 on: 21 January 2019 18:40:12 »

Как да не може:
П-Капките
В-ОЖ/HK
C-ОЖ/HK
Ч-ОЖ/HK
П-Господин Х/Женени от пръв поглед
С-Филм
Н-Дяволското гърло
Хареса ми! Съмнявам се Нова да рискува да пусне нещо в неделя,ама А дано Grin
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #5 on: 22 January 2019 08:06:16 »

Сключили са договор за нов сезон на Като две капки вода. Във фейсбук са пуснали дори реклама.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #6 on: 22 January 2019 12:45:16 »

Сключили са договор за нов сезон на Като две капки вода. Във фейсбук са пуснали дори реклама.
Ето това вече е новина!Много се радвам,че са стигнали до споразумение.Сега да видим и с Господарите какво ще се случи
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #7 on: 22 January 2019 15:32:01 »

Аз пък не изгарям от желание да гледам "Капките". Поредното реалити на Нова, в което се въртят Златки, Фънкита и разни други подобни личности... "Господарите" и те доста изпростяха в последно време, така че и да ги махнат, няма да е голяма загуба.

От Hell's kitchen само два епизода съм гледал, но и там голяма простащина. Показват само истериите на някакъв шеф, дето обижда и унижава всички участници...

От новите проекти единствено "Дяволското гърло" бих гледал. Историята изглежда интересна, само да не я съсипят с обичайната слаба актьорска игра. Дано поне дикцията да са си оправили родните "звезди".

Също ще се радвам в неделния слот от 16:00 часа да продължат да дават мистериозни филми като тези по романите на Нора Робъртс. Нека да има повече такива неща за интелигентния зрител, който не иска да гледа само простащини и псувни от екрана!
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #8 on: 23 January 2019 12:45:05 »

https://show.blitz.bg/vip/dzhudi-khalvadzhiyan-razkri-koga-zapochvat-gospodari-na-efira?pre=view&cache=nocache
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #9 on: 23 January 2019 13:19:09 »

Ако наистина толкова ги ''искаха'' Господарите,вече щяха да са в ефир някъде Grin Много се изхвърлят с тези реплики
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #10 on: 23 January 2019 13:41:49 »

Аз на "Блиц" хич не вярвам, ама ще видим какво ще стане. Дори "Господари на ефира" да са пак по "Нова", е ясно че ще бъдат в друг слот, защото от февруари късните новини се настаняват в 23:00ч.

Колкото до пролетната схема - според мен "Дяволското гърло" ще е в 22:00ч. за сметка на някой епизод на "София - ден и нощ". То като цяло "София - ден и нощ" май трябва да приключва скоро, понеже от няколко месеца се въртят слухове, че вече не снимат.
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #11 on: 23 January 2019 17:47:06 »

Колкото до пролетната схема - според мен "Дяволското гърло" ще е в 22:00ч. за сметка на някой епизод на "София - ден и нощ". То като цяло "София - ден и нощ" май трябва да приключва скоро, понеже от няколко месеца се въртят слухове, че вече не снимат.

Дано да заснемат някой епизод за „Съдби на кръстопът“, защото там поне имаше по-разнообразни истории с добра интрига. Постановката с „риалитито“ и „екипа“ и в двете предавания е пълен фарс, но като филм „Съдби на кръстопът“ ми харесва повече. Пък и още чакаме „Кошмари в кухнята“, може би ще почне март или април?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #12 on: 23 January 2019 18:20:13 »

Дано да заснемат някой епизод за „Съдби на кръстопът“, защото там поне имаше по-разнообразни истории с добра интрига. Постановката с „риалитито“ и „екипа“ и в двете предавания е пълен фарс, но като филм „Съдби на кръстопът“ ми харесва повече. Пък и още чакаме „Кошмари в кухнята“, може би ще почне март или април?
А.. Вярно, че имат и заснет сезон на "Кошмари в кухнята". Съвсем бях забравил за него. В такъв случай може "София - ден и нощ" въобще да го няма или пък "Откраднат живот" да бъде по 3 пъти седмично, за да могат да бутнат в 20:00ч. някой от новите сериали. От друга страна пък малко странно ще е да има 2 кулинарни предавания в праймтайма - "Кошмари в кухнята" и Hell's Kitchen. Та "Кошмари в кухнята" може да го оставят и чак за есента. Няма да е прецедент, ако забавят готова продукция с повече от година. Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #13 on: 23 January 2019 20:34:58 »

А.. Вярно, че имат и заснет сезон на "Кошмари в кухнята". Съвсем бях забравил за него. В такъв случай може "София - ден и нощ" въобще да го няма или пък "Откраднат живот" да бъде по 3 пъти седмично, за да могат да бутнат в 20:00ч. някой от новите сериали. От друга страна пък малко странно ще е да има 2 кулинарни предавания в праймтайма - "Кошмари в кухнята" и Hell's Kitchen. Та "Кошмари в кухнята" може да го оставят и чак за есента. Няма да е прецедент, ако забавят готова продукция с повече от година. Grin
Аз все си мисля,че Кошмари в кухнята ще продължи да се излъчва от 18:00 в неделя,дори и да е нов сезонът,защото предаването прави по-добри резултати отколкото когато е в праймтайма
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #14 on: 24 January 2019 10:51:55 »

Господин Х и морето почва на 1 март от 20ч
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #15 on: 24 January 2019 10:54:44 »

Господин Х и морето почва на 1 март от 20ч

От трейлърът сериала изглежда мега посредствен. Дано греша. Гледа ми се нещо забавно.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #16 on: 24 January 2019 12:53:03 »

Мен също не ме грабна трейлъра на Господин Х и морето,ама да видим.Интересното е,че го слагат в 20:00,вместо епизод на Откраднат живот,все си мислех,че ще го излъчат срещу Столичаните.Остава да разберем кога ще стартира и Дяволското гърло Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #17 on: 24 January 2019 14:45:38 »

Мен също не ме грабна трейлъра на Господин Х и морето,ама да видим.Интересното е,че го слагат в 20:00,вместо епизод на Откраднат живот,все си мислех,че ще го излъчат срещу Столичаните.Остава да разберем кога ще стартира и Дяволското гърло Grin
Ами, предполагам, че "Дяволското гърло" ще е в 22:00ч., защото пък доста нереално ще е "Откраднат живот" да е само 2 епизода на седмица. Иначе е ясно, че в понеделник ще са си "Като две капки вода", а в петък явно ще са "Господин Х и морето" и "Женени от пръв поглед".

Между другото в днешния брой на "Телеграф" си има статия, че са спрени снимките на "София - ден и нощ", така че явно слуховете са били основателни. По всичко личи, че от март "София - ден и нощ" ще има по 1 или 2 епизода на седмица, като зависи от това дали ще излъчат "Кошмари в кухнята" или ще го пазят за по-натам.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #18 on: 25 January 2019 18:02:20 »

Както и се очакваше Като 2 капки вода сезон 7,стартира на 25.02 Понеделник от 20:00 по НОВА! От днес върви вече и реклама.
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #19 on: 25 January 2019 18:13:01 »

Както и се очакваше Като 2 капки вода сезон 7,стартира на 25.02 Понеделник от 20:00 по НОВА! От днес върви вече и реклама.
Предаването ще бъде в ефир вероятно само, защото отдавна Халвата се е договорил с Нова за нов сезон и Нова нямат вариант за отказ вече.
А Господари на ефира едва ли ще имат нов сезон.
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2 3 ... 9   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy