BG TV Talk
29 March 2024 05:22:55
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2019 | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 9   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2019 | новини и коментари  (Read 41324 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #20 on: 25 January 2019 23:34:25 »

Както и се очакваше Като 2 капки вода сезон 7,стартира на 25.02 Понеделник от 20:00 по НОВА! От днес върви вече и реклама.
Ами, то се очакваше тогава да почне. Все пак няма какво друго да излъчват, ако не почнат пролетните проекти. Както изглежда, май "Кошмари в кухнята" ще го оставят за есента. Според слуховете няма да има VIP Brother, та ако наистина е така, бая ще трябва да запълват с други проекти.

Предаването ще бъде в ефир вероятно само, защото отдавна Халвата се е договорил с Нова за нов сезон и Нова нямат вариант за отказ вече.
А Господари на ефира едва ли ще имат нов сезон.
"Като две капки вода" все пак е най-гледаното предаване по телевизията, така че не могат да го изпуснат просто ей така. Иначе дори "Господари на ефира" да отидат в друга телевизия, няма причина да се спре сътрудничеството с "Нова". Винаги е имало продуценти, които работят с повече от една телевизии, та това няма да е нещо ново. Smiley
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #21 on: 31 January 2019 11:01:15 »

Hell’s Kitchen ще се излъчва всеки вторник, сряда и четвъртък точно в 21.00 ч., уточняват от NOVA
Месец преди старта на втория сезон на "Hell’s Kitchen България"", в кухнята на предаването вече е горещо. Подготовката на шоуто е в разгара си и съвсем скоро ще са ясни 18-те финалисти, които ще се впуснат в “адското” приключение, за да се докажат не само като професионалисти, но и като характери в кухнята на шеф Ангелов.  Може ли шеф Ангелов да бъде още по-безкомпромисен в новия сезон, предстои да научим от 26 февруари 2019 г. (вторник) по NOVA. Това, което е сигурно е, че в момента той - заедно с екипа на предаването - подготвя дневни предизвикателства за участниците, които ще бъдат много по-трудни от миналогодишните. Дневните предизвикателства са замислени, за да внесат допълнително напрежение в ежедневието на готвачите в случай, че жегата в кухнята по време на Вечерната резервация (основното състезание в предаването) не им е достатъчна. В дневните предизвикателства участниците отново ще бъдат разделени на отбори и ще мерят сили в различни изпитания, част от които свързани с професионалните им умения, а други с личните им качества и с актуални “горещи” теми от ежедневието. 
През този сезон предизвикателствата ще са насочени към това, да се открои лидерът и да се създаде силен отборен дух. “Заедно като един” е мотото на новия сезон, но тъй като става дума за Hell’s Kitchen, въпреки че ще играят отборно, всеки ще е изправен срещу всекиго, защото победителят е само един. И той ще си тръгне не само със слава, но и с парична награда от 100 000 лева.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #22 on: 31 January 2019 18:25:16 »

Добре де някой знае ли кога ще стартира Дяволското гърло?Несериозно ми звучи телевизия с дългогодишен опит и безброй продукции да не могат да решат кога да го пуснат.Господин Х и морето го рекламират от миналата седмица и вече се знае,че ще стартира от 1 март 20:00. А Дяволското гърло още през декември му тръгнаха трейлъри и все още е мистерия кога ще тръгне?! Женени от пръв поглед май така като гледам са го отложили за този сезон,уж бяха обявили кастинги,
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #23 on: 01 February 2019 00:37:44 »

Добре де някой знае ли кога ще стартира Дяволското гърло?Несериозно ми звучи телевизия с дългогодишен опит и безброй продукции да не могат да решат кога да го пуснат.Господин Х и морето го рекламират от миналата седмица и вече се знае,че ще стартира от 1 март 20:00. А Дяволското гърло още през декември му тръгнаха трейлъри и все още е мистерия кога ще тръгне?! Женени от пръв поглед май така като гледам са го отложили за този сезон,уж бяха обявили кастинги,
"Дяволското гърло" според мен ще е във вторник, сряда или четвъртък от 22:00ч., като началната му дата трябва да е съответно 26,27 или 28 февруари.

"Женени от пръв поглед" пък би трябвало да е в петък от 21:00 до 23:00ч., като началната му дата трябва да е 1 март.

Впрочем утре (1 февруари) в "Здравей, България!" ще гостува Иван Юруков, който ще участва в новия сезон на "Откраднат живот", като предполагам, че тогава ще обявят началната дата - 26 февруари.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #24 on: 01 February 2019 19:51:42 »

"Дяволското гърло" според мен ще е във вторник, сряда или четвъртък от 22:00ч., като началната му дата трябва да е съответно 26,27 или 28 февруари.

"Женени от пръв поглед" пък би трябвало да е в петък от 21:00 до 23:00ч., като началната му дата трябва да е 1 март.

Впрочем утре (1 февруари) в "Здравей, България!" ще гостува Иван Юруков, който ще участва в новия сезон на "Откраднат живот", като предполагам, че тогава ще обявят началната дата - 26 февруари.
В една от статиите на Нова бяха писали,че ще се излъчи баш в праймтайма от 20:00 или 21:00 ч. За това си мисля,че няма да е от 22:00,но пък може и да се окажеш прав Grin
 А за Откраднат живот,да започва на 26.02/вторник/ от 20:00 часа,вече и промо върви по телевизията
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #25 on: 01 February 2019 21:20:27 »

В една от статиите на Нова бяха писали,че ще се излъчи баш в праймтайма от 20:00 или 21:00 ч. За това си мисля,че няма да е от 22:00,но пък може и да се окажеш прав Grin
 А за Откраднат живот,да започва на 26.02/вторник/ от 20:00 часа,вече и промо върви по телевизията
Няма в кой ден да го сложат, за да е в 20:00 или 21:00ч., освен да го бутнат в събота или неделя, но според мен това е малко вероятно. Идната седмица би трябвало да обявят началните дати на "Дяволското гърло" и "Женени от пръв поглед", че само тях още не са ги обявили официално. А иначе ето и официалното съобщение за "Откраднат живот":
Иван Юруков става неврохирург в “Откраднат живот: Любовта лекува“

Седми сезон на хитовия български медицински сериал стартира на 26 февруари от 20.00 ч. по NOVA

Иван Юруков ще бъде новото попълнение в актьорския състав на "Откраднат живот: Любовта лекува", който ще стартира на 26 февруари от 20.00 ч. в ефира на NOVA. “Св. Анастасия“ ще отвори врати за нови лекари и герои, които ще изпитат измеренията на любовта и собствените си убеждения. “Отново в тим с Дрийм Тийм. И този път с елитни партньори, дейни сценаристи, професионален снимачен екип, в оборудвана база до последен детайл - предпоставка за безспорен успех”, сподели Юруков, който ще влезе в ролята на доктор Деян Табаков.

“Моят герой е неврохирург – занимава се с една от най-тежките материи в медицината. Като цяло, доктор Табаков се държи доста иронично към всички, но причината е именно неговият професионализъм и желанието му да изпълнява перфектно задълженията си. Консултантите ни помагат изключително – понякога в едно изречение има толкова много терминология, че трудно можеш да срещнеш глагол“, допълни актьорът, когото публиката познава от знакови театрални представления, кино продукции и телевизионни участия. През последната година зрителите видяха Иван Юруков във филма “Дъвка за балончета“, както и в шоуто за преобразявания “Като две капки вода“. 

Не пропускайте седми сезон на най-успешния български медицински сериал, който ще бъде излъчван от вторник до четвъртък в 20.00 ч. по NOVA.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #26 on: 01 February 2019 22:07:41 »

Няма в кой ден да го сложат, за да е в 20:00 или 21:00ч., освен да го бутнат в събота или неделя, но според мен това е малко вероятно. Идната седмица би трябвало да обявят началните дати на "Дяволското гърло" и "Женени от пръв поглед", че само тях още не са ги обявили официално. А иначе ето и официалното съобщение за "Откраднат живот":
Да би трябвало другата седмица вече да знаем окончателната програма на Нова Grin Иначе евала за Иван Юруков! Cool
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #27 on: 03 February 2019 15:36:07 »

Тая простотия "София - Ден и нощ" приключва излъчването си, заради рейтинг под критичния минимум.  Grin За мен шокиращото е, че това нещо се е излъчвало цели 4 години.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #28 on: 03 February 2019 18:08:41 »

Тая простотия "София - Ден и нощ" приключва излъчването си, заради рейтинг под критичния минимум.  Grin За мен шокиращото е, че това нещо се е излъчвало цели 4 години.
То въпроса е кога приключва да се излъчва. Спряха да го снимат още преди няколко месеца...
Report Spam   Logged

hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #29 on: 03 February 2019 18:41:31 »

Имат епизоди до началото на месец май.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #30 on: 05 February 2019 15:02:12 »

"Нова" са си актуализирали тарифата за февруари: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1549359041_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_february_05.02.2019.xlsx

Вече са вписани "Като две капки вода", "Откраднат живот" и Hell's Kitchen, които е ясно, че почват на 25 и 26 февруари.

Между другото днес в "На кафе" гостуваше Теодора Духовникова, като естествено поговориха малко за "Дяволското гърло", но пак не казаха кога ще почне сериала. Явно го пазят за началото на март, за да свършат после всички неща едновременно. Ясно е, че "Като две капки вода" ще има 13 лайфа, а пък "Дяволското гърло" е 12 епизода, та явно ще почне 1-2 седмици по късно. Казвам 1-2 седмици по-късно, защото и "Като две капки вода" винаги си правят 1 седмица почивка около Великден или някой от майските празници.
Report Spam   Logged

hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #31 on: 05 February 2019 15:08:36 »

Едно нещо гледам по Нова и то няма да го излъчват..  Shocked Кога ще почне "Кошмари в кухнята"?

ЕДИТ: Беше почнало едно предаване за апартаменти.. защо го спряха? И то беше интересно.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #32 on: 05 February 2019 15:41:24 »

Едно нещо гледам по Нова и то няма да го излъчват..  Shocked Кога ще почне "Кошмари в кухнята"?

ЕДИТ: Беше почнало едно предаване за апартаменти.. защо го спряха? И то беше интересно.
"Кошмари в кухнята" по всичко личи, че явно ще е есента.

Предаването с апартаменти го спряха заради нисък рейтинг. Иначе се казваше "Дом за всеки", водеше го Драго Симеонов и беше през февруари 2017г.

А за кое имаш предвид, че няма да го излъчват?
Report Spam   Logged

Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #33 on: 05 February 2019 17:02:47 »

Това предаване Дом за всеки пък беше толкова безмислено.... Такова предаване е за големите столици (Чикаго, Лондон и др.), където изгодни и добри апартаменти са рядкост...
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #34 on: 05 February 2019 18:24:19 »

"Кошмари в кухнята" по всичко личи, че явно ще е есента.

Предаването с апартаменти го спряха заради нисък рейтинг. Иначе се казваше "Дом за всеки", водеше го Драго Симеонов и беше през февруари 2017г.

А за кое имаш предвид, че няма да го излъчват?

Точно за Кошмари в кухнята говорех.. наистина много готино предаване.. защо чак за есента го оставят? "Дом за всеки" се казваше наистина.. на мен ми беше интересно..
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #35 on: 05 February 2019 18:37:37 »

Точно за Кошмари в кухнята говорех.. наистина много готино предаване.. защо чак за есента го оставят? "Дом за всеки" се казваше наистина.. на мен ми беше интересно..
Оригинала на Кошмари в кухнята се излъчва по Food Network. В пъти по - интересно е поне според мен.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #36 on: 05 February 2019 18:52:02 »

Точно за Кошмари в кухнята говорех.. наистина много готино предаване.. защо чак за есента го оставят? "Дом за всеки" се казваше наистина.. на мен ми беше интересно..
Не знам защо го оставят чак за есента, като се има предвид, че го снимаха преди около година. Спокойно биха могли да оставят "София - ден и нощ" да е само 1 ден и да бутнат "Кошмари в кухнята" в 22:00ч. От друга страна пък има доста слухове, че есента няма да има VIP Brother, та ако се окажат верни, ще им трябват доста други проекти, за да си напълнят праймтайма. Предполагам, че "Кошмари в кухнята" ще е един от тези проекти, а силно се надявам да направят и нов сезон на "Пееш или лъжеш". Поне на мен доста ми хареса предаването, но някакси остана недооценено...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #37 on: 05 February 2019 19:05:06 »

Оригинала на Кошмари в кухнята се излъчва по Food Network. В пъти по - интересно е поне според мен.
Поне Фънки да бяха сложили за водещ - повече се доближава до Гордън Рамзи за разлика от шеф Ангелов, просто колкото и да се опитва да го имитира той не е за този образ.  Grin
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #38 on: 05 February 2019 19:25:38 »

Поне Фънки да бяха сложили за водещ - повече се доближава до Гордън Рамзи за разлика от шеф Ангелов, просто колкото и да се опитва да го имитира той не е за този образ.  Grin
Май бъркаш предаванията..... Ангелов е на Hell's kitchen.... Манчев е на Кошмарите
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #39 on: 05 February 2019 20:35:03 »

Май бъркаш предаванията..... Ангелов е на Hell's kitchen.... Манчев е на Кошмарите
Ах, извинявам се, точно за Hells Kitchen говорех и си мислих, но обърках предаванията впоследствие.  Grin Иначе в Кошмарите Манчев що годе е добре там, прав е колегата че не е толкова интересно, но пък на мен ми допада малко или много.
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 9   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy