BG TV Talk
29 March 2024 02:02:14
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Cartoonito | новини и коментари

Pages: 1 ... 22 23 [24] 25   Go Down
  Print  
Author Topic: Cartoonito | новини и коментари  (Read 66476 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #460 on: 07 December 2021 21:06:49 »

Има доста съвременни Скуби филми и сериали, които докарват оригиналната формула, можеш да видиш „Scooby-Doo and Guess Who?“, което също го въртят по Boomerang през няколко месеца. Аз лично се кефя на „Be Cool, Scooby-Doo“ и ме радва Финиъс и Фърб хумора му, беше нещо различно от франчайз, който е изстискан отвсякъде.
Препоръчвам и „Looney Tunes Cartoons“, страхотен модерен римейк на класическите Шантави рисунки. WB могат да правят добри Шантави рисунки и Скуби, за разлика от Том и Джери, където не съм виждал силен модерен римейк.


Не съм съгласен за Скуби Ду. Единственият сериал на Warner Bros., който донякъде е успял да възпроизведе оригиналната формула, е "What's New, Scooby-Doo?". Но той е правен през 2002 година, тогава Барбера е бил още жив и също е участвал в създаването.

Колкото до „Scooby-Doo and Guess Who?“ - да, той е направен по модела на "The New Scooby-Doo Movies", но те не ми допадат особено с тези "звездни гости". Като цяло не обичам подобно смесване на различни анимации, лица от реалния живот и т.н.

При Том и Джери е малко по-сложно. На мен лично любими са ми short-овете от средата на миналия век, но те повечето бяха цензурирани и изпратени в забвение заради "расови стереотипи". Оригиналната "Mammy Two Shoes" направо си я махнаха, а тя беше супер готин персонаж... Ето такива безумия опорочават иначе добрата кауза за борба срещу расизма.

"Looney Tunes Cartoons" само като заглавие го знам. Когато имам време, ще го погледна. Благодаря ти за препоръката!
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy