BG TV Talk
28 March 2024 19:16:33
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Cartoonito | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25   Go Down
  Print  
Author Topic: Cartoonito | новини и коментари  (Read 66461 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #120 on: 30 January 2015 19:36:46 »

Гледам че в официалният профил на CN са качили рекламите на Инспектор Гаджет и The Jungle Bunch, като те са с новите лого и визия, но за съжаление са в 4:3, което ме навява на мисълта, че няма да преминем в 16:9...
Те първо CN да направят 16:9, пък после да мислят за Boom. Grin А иначе много ме дразни как не слагат надписи в рекламите и то не само Boom, но и CN. Вярно, каналите се излъчват на няколко езика, но нищо не пречи да сложат английски надписи и поне един час от някоя от часовите зони. Английският е международен език, не могат да кажат, че никой няма да го разбере. А и каква е ползата изобщо да слагат шаблоните с графики при рекламите тогава, като не ги ползват за нищо?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #121 on: 31 January 2015 09:24:45 »

А какво стана с „Мистър Бийн“?
Според ПР съобщението, Мистър Бийн започва от 13 април.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #122 on: 31 January 2015 14:25:12 »

Да, според ПР съобщението, което получих, ще започне на 13 април и ще се излъчва всеки делник от 17:25 ч. Друго не са обявявали, освен новата визия, „Инспектор Гаджет“ и „The Jungle Bunch“, за които знаем вече от 2 месеца.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #123 on: 31 January 2015 16:24:32 »

Извинявам се за малко тъпия въпрос, но понеже в ПР съобщението не е казано, нали става въпрос за новия анимационен сериал за Mr. Bean който трябваше да тръгне през есента на 2014, а не за стария анимационен сериал който се е излъчвал от 2002 до 2004 (в БГ май се излъчваше по Супер7 ако не ме лъже паметта)? Тук: http://en.wikipedia.org/wiki/Mr._Bean:_The_Animated_Series е написано за новия сериал, който щял да тръгне първоначално по интернет, а след това и по ТВ, но в Уикипедия всеки може всичко да си пише и за това не ми стана съвсем ясно. П.С. ето го и самото съобщение: http://www.slusham.com/inspector-gadget-the-jungle-bunch-i-mr-bean-ot-obnoveniya-boomerang.html
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #124 on: 31 January 2015 16:40:15 »

За съжаление и аз не съм сигурен за кой от двата сериала става въпрос. Тези дни ще питам и ако разбера, ще ви кажа.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #125 on: 31 January 2015 17:05:14 »

Извинявам се за малко тъпия въпрос, но понеже в ПР съобщението не е казано, нали става въпрос за новия анимационен сериал за Mr. Bean който трябваше да тръгне през есента на 2014, а не за стария анимационен сериал който се е излъчвал от 2002 до 2004 (в БГ май се излъчваше по Супер7 ако не ме лъже паметта)?
Сериала първо беше излъчен по Канал1.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #126 on: 31 January 2015 17:11:23 »

Според Уикипедия, през Март се завръщат The New Yogi Bear Show, Snagglepuss, The Quick Draw McGraw Show и The Huckleberry Hound Show.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #127 on: 31 January 2015 18:19:47 »

В един руски форум беше пусната някаква програма за март, в която присъстваха класики, но не бих се доверил, докато не видя официална програма. Плюс това, в програмата не присъстваха „Инспектор Гаджет“ и „The Jungle Bunch“. Едва ли ще ги пуснат за няколко седмици, след което да ги премахнат изцяло.

EDIT: Сега потребителят е написал само слотовете, в които гореспоменатите от flaboyblast класики ще се излъчат. Ако ги пуснат, екстра, но все пак ще изчакам, докато не видя официално съобщение.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #128 on: 02 February 2015 07:00:53 »

Още не сме ребрандирали, само рекламата на Boomerang Кино е с новата визия, като още не съм видял рекламите на Инспектор Гаджет и The Jungle Bunch.

Edit: Вече сме с новото лого, което е горе.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #129 on: 02 February 2015 07:13:48 »

<a href="http://i49.vbox7.com/player/ext_v7_12.swf?vid=2659d84538&amp;errorEmbedingInfo=&amp;urlEmbed=null" target="_blank">http://i49.vbox7.com/player/ext_v7_12.swf?vid=2659d84538&amp;errorEmbedingInfo=&amp;urlEmbed=null</a>
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #130 on: 02 February 2015 09:29:54 »

Защо шапките за следващото предаване са с грешно екранно съотношение?
Report Spam   Logged
divaka_stz
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 13


« Reply #131 on: 02 February 2015 16:11:33 »


 наистина е гадно това че няма нито надписи   нито часова зона  в рекламите   
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #132 on: 02 February 2015 17:07:50 »

Cartoon Network излъчва рекламата на „Инспектор Гаджет“ и е на български. Напоследък доста почнаха да рекламират Boomerang у нас, няма да се учудя в близкото бъдеще да дублират канала.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #133 on: 02 February 2015 17:33:49 »

Наистина няма да е лошо най-сетне да има дублаж, но мисля че са я дублирали, за да не се излъчва на английски или руски.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #134 on: 02 February 2015 18:04:13 »

Моля имащите достъп до представителите на Boomerang да "натиснат" отговарящите за това, канала да получи БГ превод. Много ще съм благодарен.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #135 on: 02 February 2015 18:06:21 »

Наистина няма да е лошо най-сетне да има дублаж, но мисля че са я дублирали, за да не се излъчва на английски или руски.
И това сигурно е причината, но според мен България ще е следващата страна, в която ще дублират канала. Нека да не забравим тестовете с български дублажи преди няколко месеца, конкурса на радио Фреш, който рекламираше новите епизоди на „Шоуто на Том и Джери“, а освен това имаше и билбордове и постери на някои места в София. Двете ПР съобщенията за ребрандирането на Boomerang също може да означават нещо. Все пак, за да дублират канала, трябва да видят как каналът се справя и евентуално да увеличат гледаемостта му преди това.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #136 on: 02 February 2015 18:19:52 »

И аз да напомня като толко се дублират и на 16:9 да минат.  Grin Не ме хейтете, моля.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #137 on: 02 February 2015 19:07:50 »

Моля имащите достъп до представителите на Boomerang да "натиснат" отговарящите за това, канала да получи БГ превод. Много ще съм благодарен.
Лошото е, че трудно се комуникира със сегашните представители. Остави, че не знаят български, но имам съмнения, че не са и най-добрите по английски. Питам ги нещо и все отговарят за нещо друго. Например питам ги кога ще ребрандира CN и те ми казват, че Boomerang ще ребрандира на 2 февруари. Grin
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #138 on: 02 February 2015 19:46:57 »

Моля имащите достъп до представителите на Boomerang да "натиснат" отговарящите за това, канала да получи БГ превод. Много ще съм благодарен.
Няма как ние да ги натиснем, предполагам си наясно с пазара.
Визията ми харесва. Логото (и самата визия) се смениха, докато даваха Гарфилд, не знам по кое време. А и щом имат рекламата с дублаж, няма да е зле да го пуснат и по самия канал.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #139 on: 02 February 2015 19:48:55 »

А относно кой анимационен Мистър Бийн ще дават, казаха ми, че ще е новият сериал.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy