BG TV Talk
29 March 2024 02:19:55
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV - есен/зима 2019/2020 | новини и коментари

Pages: 1 2 [3] 4   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV - есен/зима 2019/2020 | новини и коментари  (Read 15642 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #40 on: 28 November 2019 14:18:34 »

ТВ рейтинги за м. октомври според "Нилсен": https://www.nielsen-admosphere.bg/files/2019/11/Nielsen-Admosphere-Bulletin-October-2019.pdf

България търси талант е най-гледаното предаване за м. октомври. Нищо чудно, при тия добри резултати да направят седми сезон догодина.
Брей.. дори според агенцията на "Нова", "ьТВ" е по-гледана. Не се и учудвам, де, щом залагат на такива тъпотии като "Игри на волята" и "Пътят на честта". Единствено "Маскираният певец" и "Откраднат живот" си заслужават тоя сезон, ама и сериала става прекалено дълъг, та трябва да се ориентират към приключване скоро. Grin
Report Spam   Logged

Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #41 on: 28 November 2019 18:06:30 »

Брей.. дори според агенцията на "Нова", "ьТВ" е по-гледана. Не се и учудвам, де, щом залагат на такива тъпотии като "Игри на волята" и "Пътят на честта". Единствено "Маскираният певец" и "Откраднат живот" си заслужават тоя сезон, ама и сериала става прекалено дълъг, та трябва да се ориентират към приключване скоро. Grin
до колкото разбрах Откраднат живот ще има още 1 сезон
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #42 on: 28 November 2019 18:57:28 »

до колкото разбрах Откраднат живот ще има още 1 сезон
Е, то е ясно, че ще има. Не са обявявали, че този ще е последен. Въпросът е дали 9-ият ще е последен, че вече доста се поизтърка историята. Ако правят по-къси сезоните, определено ще могат да удължат дълголетието на сериала, ама пък и "Нова" трябва да имат с какво да си пълнят програмата... Grin
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #43 on: 29 November 2019 00:15:00 »

Е, то е ясно, че ще има. Не са обявявали, че този ще е последен. Въпросът е дали 9-ият ще е последен, че вече доста се поизтърка историята. Ако правят по-къси сезоните, определено ще могат да удължат дълголетието на сериала, ама пък и "Нова" трябва да имат с какво да си пълнят програмата... Grin

Каква е логиката да се спира сериал, който е толкова успешен и носи високи рейтинги и приходи на телевизията? Така не се прави бизнес. Очевадно е, че хората все още го гледат и се интересуват от съдбата на героите, но никоя телевизия не спира най - рейтинговите си предавания или сериали само защото са били на екран твърде дълго.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #44 on: 29 November 2019 14:11:58 »

Брей.. дори според агенцията на "Нова", "ьТВ" е по-гледана. Не се и учудвам, де, щом залагат на такива тъпотии като "Игри на волята" и "Пътят на честта". Единствено "Маскираният певец" и "Откраднат живот" си заслужават тоя сезон, ама и сериала става прекалено дълъг, та трябва да се ориентират към приключване скоро. Grin

А някои разправяха как bTV щяла да умре без Слави!  Grin

Напролет трябва да се появи и новото вечерно шоу. Радвам се, че са заложили на вътрешна продукция - много по-добре се получават нещата, отколкото ако са поверени на някой от родните продуценти.

Очаквам с нетърпение и новия сезон на Гласът на България. Дано да са същите треньори като миналата година - когато една формула работи, не е нужно да се променя.  Afro
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #45 on: 29 November 2019 16:21:36 »

Каква е логиката да се спира сериал, който е толкова успешен и носи високи рейтинги и приходи на телевизията? Така не се прави бизнес. Очевадно е, че хората все още го гледат и се интересуват от съдбата на героите, но никоя телевизия не спира най - рейтинговите си предавания или сериали само защото са били на екран твърде дълго.
Просто историята почва да става безинтересна. Ако трябва да сме точни, оригиналната история, от която идва и заглавието на сериала, приключи още в сезон 3. Оттогава насам е само едно безкрайно разтягане на локуми. А и защо трябва да чакат рейтингите да се сринат, за да приключат сериала? По-добре да го приключат преди да са го превърнали в тотална боза... Накрая ще стане като "Столичани в повече", дето какво ли не се случи на героите... Grin

За мен е много по-добър вариант сезоните да са по-кратки, като "Дяволското гърло" и "Под прикритие" например. Там го няма това излишно разводняване на сюжета.
Report Spam   Logged

maxx
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 66


« Reply #46 on: 29 November 2019 20:26:12 »

Същите са треньорите, кастингите вече текат и имам познат, който е ходил.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #47 on: 29 November 2019 20:48:21 »

Същите са треньорите, кастингите вече текат и имам познат, който е ходил.


Супер! Благодаря ти много за информацията!  Afro
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #48 on: 29 November 2019 21:21:44 »

А жената на Петканов каква роля ще има в Гласът на България?
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #49 on: 30 November 2019 03:22:09 »

След Слави тоя канал не съм го включвал.. Дори по едни прости коментари във фейсбук се вижда коя телевизия се гледа наистина и коя не!
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #50 on: 02 December 2019 16:30:41 »

А жената на Петканов каква роля ще има в Гласът на България?
Може да е водеща зад кадър, каквато беше Елина в предишния сезон. Честно казано от теб чувам, че Алекс Богданска ще е част от предаването.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #51 on: 02 December 2019 18:34:09 »

Мен ми е интересно как ли ще изглежда праймтайма на bTV след Нова година.

Предположения:
Турският сериал вероятно ще го удължат до 21:30 ч.
От 21:30 ч. до 22:30 ч. да приемем, че ще излъчват някав сериал.
И тук идва въпроса какво ще има след 22:30 ч. сериал  или предаване. "Комиците и приятели" и "Помощ 112"  едва ли ще продължат да се излъчват след Нова година.

Дали пък няма да ни изненадат да са готови с новото шоу евентуално от януари и за това да местят късните новините в 23:30 ч.

За новините има два варианта според мен:
1) Да не е временно и да останат за постоянно в 23:30 ч. след празниците
2) Да се върнат към сегашния час, което е по вероятно, защото те са променили явно часа на излъчване заради филмите, които ще пускат по празниците и няма как да пуснат филм до новините в 23:00 ч.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #52 on: 02 December 2019 19:02:40 »

Мен ми е интересно как ли ще изглежда праймтайма на bTV след Нова година.

Предположения:
Турският сериал вероятно ще го удължат до 21:30 ч.
От 21:30 ч. до 22:30 ч. да приемем, че ще излъчват някав сериал.
И тук идва въпроса какво ще има след 22:30 ч. сериал  или предаване. "Комиците и приятели" и "Помощ 112"  едва ли ще продължат да се излъчват след Нова година.

Дали пък няма да ни изненадат да са готови с новото шоу евентуално от януари и за това да местят късните новините в 23:30 ч.

За новините има два варианта според мен:
1) Да не е временно и да останат за постоянно в 23:30 ч. след празниците
2) Да се върнат към сегашния час, което е по вероятно, защото те са променили явно часа на излъчване заради филмите, които ще пускат по празниците и няма как да пуснат филм до новините в 23:00 ч.

Ми, ще видим, като излезе януарската тарифа, което ще е след около 2 седмици. "Комиците и приятели" вече 4-5 години е само през активните сезони, а не целогодишно. Новото вечерно шоу пък според мен ще почне през февруари или март, та зимната програма най-вероятно ще е такава:

20:00 Турски сериал
21:30 Сериал
22:30 Сериал
23:30 Новини
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #53 on: 03 December 2019 20:42:39 »

Малко рейтинг резултати,според агенцията на БТВ ГАРБ за месец ноември

Определено доста силни резултати за ''Маскираният певец'' и доста голям спад в гледанията на Фермата.
Това се оказва и най-гледаният сезон на Откраднат живот,определено ще има следващ сезон.
За съжаление няма информация за Новините,или поне не са споменали нищо.Най-вероятно Новините на Нова са лидер Huh? Ако някой има информация да добави  Grin

Това е най-високият аудиторен дял на Нова от 10 години  насам поне  Grin
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #54 on: 03 December 2019 21:03:30 »

Е нова вчера се похвалиха, че са пред бтв както винаги.
А вече късните новини няма да са само с Кадриев малко хората ще си отдъхват от него. За мен е ужасно, когато води сам емисия новини.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #55 on: 03 December 2019 21:21:39 »

Е нова вчера се похвалиха, че са пред бтв както винаги.
А вече късните новини няма да са само с Кадриев малко хората ще си отдъхват от него. За мен е ужасно, когато води сам емисия новини.
Е те се похвалиха за активните зрители  18/49,а Бтв   от всички зрители (All4+)А за Кадриев,не знам наистина кой още го търпи,лапсус след лапсус
Report Spam   Logged
alex2510
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 313


a.k.a. AleSla


WWW
« Reply #56 on: 03 December 2019 22:41:50 »

А за Кадриев,не знам наистина кой още го търпи,лапсус след лапсус
Аз се чудя, аджаба, Юксел Кадриев и Виктория Петрова няма ли изобщо да ги сменят? Вики Петрова на екран ми е......как да се изразя......(сами си преценете). @mariokrushkin, за Кадриев си прав - много лапсуси, много нещо... Всеки път като гледам някоя емисия новини с Ю. Кадриев, имам чувството, че преди всяка емисия си попийва стабилничко... И все пак се радвам, че Виктория Готева са я сложили като водеща на късната емисия. На емисиите, в които съм я засичал се справяше много добре като водеща. Дано да се справи също толкова добре и на късната емисия. Пожелавам й успех!  Smiley
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #57 on: 04 December 2019 13:54:29 »

Абе и на водещите не им е лесно... Лично съм ставал свидетел как 5 минути преди централна емисия гонят репортери в нюзрума да им дават бланковете които трябва да се изчетат, сложени в последната секунда в таймлайна на емисията. Ако там има нещо изчанчено за казване без предварително изчитане колкото и голям професионалст да си може да запецнеш.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #58 on: 16 December 2019 13:11:21 »

Както и миналата година, bTV няма да излъчва турския сериал в праймтайма си около празниците. От тази вечер в 20:00 часа ще вървят игрални филми. Хубава практика, само дето не знам защо отново се залага на екшъни и какво празнично има във филмите от този жанр.  Huh?

Иначе на сайта на БТВ има официално прессъобщение за италианския сериал "Медичите", който пък ще върви от 22:30 часа. Изглежда интересен и аз лично ще го следя.  Afro

https://www.btv.bg/gallery/seriali/medici/news/dinastijata-na-medichite-zavladjava-efira-na-btv-ot-16-dekemvri.html

 
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #59 on: 16 December 2019 17:12:45 »

Ето я и тарифата за януари: https://bravo.btv.bg/docs/01-Jan-RateCard-BG-1612.pdf

Като цяло няма нищо неочаквано - в праймтайма ще си вървят турските сериали "Завинаги" и "Вътрешен човек".

Има промяна през уикенда - в събота и неделя от 15:00 до 16:00ч. ще повтарят "Истински истории", а в неделя от 16:00 до 17:00ч. ще повтарят и "Бригада нов дом".
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 [3] 4   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy