BG TV Talk
28 March 2024 17:13:16
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Шoутo на Никoлаoc Цитиридиc | нoвини и кoментари

Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Шoутo на Никoлаoc Цитиридиc | нoвини и кoментари  (Read 19659 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #60 on: 29 January 2020 11:36:08 »

Епизод 2:

Монологът беше ОК. Не беше особено смешен, но имаше някои попадения.

Коментар на деня - опит за политически коментар, който не се получи особено.

Скечът с Гого Лозанов - трагедия. На всичкото отгоре бяха монтирали laugh track, който се появяваше на всяка втора шега. Навя ми спомени от Аламинут....

Тита - интервюто тръгна добре, после се стигна до нашенската, побългарена версия на Spill Your Guts or Fill Your Guts, "взаимствана" от Джеймс Кордън. Тук нещата съвсем не се получиха. Да оставим настрана крадената идея, просто като интеракция не се получи. Признавам си, шегата на Тита за млякото не я очаквах и хванаха и него и мен неподготвени.

Мартина Апостолова - сегмента с топката не се получи, но момичето е чаровно и интервюто се получи доста добре. Това с шотовете беше тръгнало добре, но не стигна времето.

Славена Вътова нямаше сегмент, което за мен беше плюс, просто не мисля, че се вписва в подобно шоу.

Очаквам днес епизод 3, главно заради Ицо Хазарта, дано е интересно.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #61 on: 29 January 2020 14:52:59 »

Никoлаoc се справя добре. Все пак той се занимава със стендъп комеди.


Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #62 on: 29 January 2020 14:57:49 »


Никъде не съм казвал, че Слави не е копирал, разбира се, че е заемал от лидерите в жанра.

Но това ново шоу директно е копирало студиото на 4 - 5 други, водещият прави същите мимики и движения като Джими Фалън, шапката на предаването е почти идентична с тази на новото шоу на Слави. Хуморът беше трагичен, Славена е напълно излишна.

Ако гледаш само българска телевизия е нормално да не ти прави впечатление, но продуцентите ни взимат за пълни глупаци.

Както шоуто на Башар Рахал най нагло беше взело Carpool Karaoke - то, а онова недоразумение "Късното Шоу" беше копирало до последния детайл Греъм Нортън.

През 2020 повечето хора имат достъп до интернет и подобни дейности са абсолютно аматьорски.

Не откриват топлата вода, но можеше да вложат повече оригинални идеи, а не да взимат от всички и да се опитват да направят манджа с грозде.

Да не говорим, че във Фейсбук страницата имаше редица хора, на които очеизвадно им бяха дали 10 ключови думи, които да използват в коментарите си. Как пък на всеки му е "свежо" и как пък на всеки му пречи "изтъркания патриотизъм" на Слави и тем подобни едни и същи фрази във всеки трети коментар. Ако ще правиш платена кампания, поне научи хората как да използват ключовите думи, които си им дал.

Феновете на Слави също не се изказаха нормално под постовете, защото място за градивна критика има, но не трябва да се хули безцелно, само защото така им е скимнало.

Повечето неща в България са копирани.
Важното е че я няма чалгата  в шоуто.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #63 on: 04 February 2020 11:44:51 »

След като изгледах няколко предавания, мога да кажа, че Шoутo на Никoлаoc Цитиридиc ми допада много.  Afro Основните му плюсове според мен:

1. Усмихнат, позитивен и забавен водещ. Честно казано напоследък ми беше писнало от намръщени физиономии в ефира, които излъчват само негативизъм и агресия.

2. Интелигентен хумор. Липсват цинизми, простотии и нецензурни изрази.

3. Нормални интервюта с гостите. През последните години Слави толкова се беше самозабравил, че отделяше на гостите си само по 10 минути, в които основно той говореше.

4. Няма толкова политика. Има само малък ироничен преглед на новините от деня, който е напълно нормален за вечерно шоу.

Единствената ми критика е към рубриката на Славена Вътова, която засега ми се вижда доста скучна. Трябва да й измислят нещо друго, което да е по-интересно, или пък направо да я махнат от шоуто. Николаос и сам се справя повече от добре. 
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Online Online

Posts: 122


« Reply #64 on: 11 February 2020 08:54:48 »

Стана ми интересно дали това шоу има добър рейтинг и реших да потърся малко в интернет и да видя дали има някаква информация по въпроса.

Ето какво открих:

https://topnovini.bg/novini/853781-uspeshen-li-e-naistina-eksperimentat-tsitiridis
https://fakti.bg/mnenia/444655-shouto-na-bitivi-ridis

Та, засега изглежда, че рейтингът на шоуто не отговаря на очакванията на телевизията. В рекламните си тарифи БТВ са гарантирали 9%, а засега резултатите са доста по-ниски.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #65 on: 11 February 2020 22:23:38 »

Стана ми интересно дали това шоу има добър рейтинг и реших да потърся малко в интернет и да видя дали има някаква информация по въпроса.

Ето какво открих:

https://topnovini.bg/novini/853781-uspeshen-li-e-naistina-eksperimentat-tsitiridis
https://fakti.bg/mnenia/444655-shouto-na-bitivi-ridis

Та, засега изглежда, че рейтингът на шоуто не отговаря на очакванията на телевизията. В рекламните си тарифи БТВ са гарантирали 9%, а засега резултатите са доста по-ниски.

Браво колега,определено доста добри и подробни статии.Нова в момента излъчва Хавай 5-0 ,не ми се мисли след като започне активния сезон,колко още ще падне рейтинга,нищо чудно и да го спрат
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #66 on: 11 February 2020 22:34:15 »

Стана ми интересно дали това шоу има добър рейтинг и реших да потърся малко в интернет и да видя дали има някаква информация по въпроса.

Ето какво открих:

https://topnovini.bg/novini/853781-uspeshen-li-e-naistina-eksperimentat-tsitiridis
https://fakti.bg/mnenia/444655-shouto-na-bitivi-ridis

Та, засега изглежда, че рейтингът на шоуто не отговаря на очакванията на телевизията. В рекламните си тарифи БТВ са гарантирали 9%, а засега резултатите са доста по-ниски.


Този вид шоута се гледа от малко хора като се излъчват наживо. Все пак сме и 2020 и няма как да очакваме висок рейтинг все едно сме 2000 година.
Шоутата се гледат на Ютюб, като качат нещо интересно.
Много от най-известните шоута правят повече гледания на Ютюб отколкото при живото им излъчване.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #67 on: 12 February 2020 16:26:01 »

Браво колега,определено доста добри и подробни статии.Нова в момента излъчва Хавай 5-0 ,не ми се мисли след като започне активния сезон,колко още ще падне рейтинга,нищо чудно и да го спрат
И според мен няма смисъл да се мъчат още, но след тази масирана рекламна кампания сигурно ще остане поне до лятото. Иначе това поне според моите представи си е най-обикновено лайфстайл предаване, което просто е сложено във вечерен слот. Като погледнем сегмента с основния гост на шоуто (който е 30-35 минути), той по нищо не се различава от подобните сегменти в "На кафе", "Търси се" и донякъде "Мармалад". Ако наистина искат да имат вечерно шоу, трябва да наблегнат на нещо различно, а не 70% от предаването да е копие на други предавания...
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #68 on: 13 February 2020 14:30:22 »

Стана ми интересно дали това шоу има добър рейтинг и реших да потърся малко в интернет и да видя дали има някаква информация по въпроса.

Ето какво открих:

https://topnovini.bg/novini/853781-uspeshen-li-e-naistina-eksperimentat-tsitiridis
https://fakti.bg/mnenia/444655-shouto-na-bitivi-ridis

Та, засега изглежда, че рейтингът на шоуто не отговаря на очакванията на телевизията. В рекламните си тарифи БТВ са гарантирали 9%, а засега резултатите са доста по-ниски.



Колега, доста жълтички сайтове си подбрал. Особено тези "обосновани предположения" какво можело да стане, ако Слави бил в Нова, направо ме разбиха.  Grin

Ето малко по-сериозен източник с точните данни от ГАРБ:

"Шоуто привлича средно над 30% от цялата ТВ аудитория през януари, а най-коментиран в публичното пространство е водещият Николаос Цитиридис. Комикът и журналист с гръцки корени се превърна в своеобразна медийна сензация, а bTV привлече и нова млада публика към часовия пояс 22,30 – 23,30 ч. Близо 34% от зрителите на възраст 18-34 г. са гледали „Шоуто на Николаос Цитиридис“ миналия месец."

https://www.manager.bg/ekran/shouto-na-nikolaos-citiridis-sred-tv-hitovete-prez-yanuari

Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #69 on: 13 February 2020 15:14:41 »


Колега, доста жълтички сайтове си подбрал. Особено тези "обосновани предположения" какво можело да стане, ако Слави бил в Нова, направо ме разбиха.  Grin

Ето малко по-сериозен източник с точните данни от ГАРБ:

"Шоуто привлича средно над 30% от цялата ТВ аудитория през януари, а най-коментиран в публичното пространство е водещият Николаос Цитиридис. Комикът и журналист с гръцки корени се превърна в своеобразна медийна сензация, а bTV привлече и нова млада публика към часовия пояс 22,30 – 23,30 ч. Близо 34% от зрителите на възраст 18-34 г. са гледали „Шоуто на Николаос Цитиридис“ миналия месец."

https://www.manager.bg/ekran/shouto-na-nikolaos-citiridis-sred-tv-hitovete-prez-yanuari


О моля те ,колегата много добри сайтове е избрал,ако не си забелязал там данните също са предоставени от рейтинг агенцията на Бтв Гарб,просто твоята статия е взета  от сайта на Бтв. Те  обичат да си се хвалят дори когато предаването им е провал. А сам можеш да си сметнеш колко е паднал рейтинга за една седмица,като когато стартира имаше близо 41% , а сега едва 30 % го следят,да не говорим при младите зрители,че от 44% пада на 34% и тепърва още ще пада тъй като започва пролетния сезон на Нова  Wink А и да,ако слави беше в нова може би бтв и 20 % нямаше да ги гледат
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #70 on: 13 February 2020 15:47:22 »


Колега, доста жълтички сайтове си подбрал. Особено тези "обосновани предположения" какво можело да стане, ако Слави бил в Нова, направо ме разбиха.  Grin

Ето малко по-сериозен източник с точните данни от ГАРБ:

"Шоуто привлича средно над 30% от цялата ТВ аудитория през януари, а най-коментиран в публичното пространство е водещият Николаос Цитиридис. Комикът и журналист с гръцки корени се превърна в своеобразна медийна сензация, а bTV привлече и нова млада публика към часовия пояс 22,30 – 23,30 ч. Близо 34% от зрителите на възраст 18-34 г. са гледали „Шоуто на Николаос Цитиридис“ миналия месец."

https://www.manager.bg/ekran/shouto-na-nikolaos-citiridis-sred-tv-hitovete-prez-yanuari



Както каза колегата над мен, сайтовете са цитирали директно и двете рейтингови агенции, не се прави на ударен.

Естествено, че ще е хит за Януари, когато се взимат данни само за 5 дни, защото шоуто стартира на 27 - ми.

Според последните данни на двете рейтингови агенции предаването е изгубило близо 50 % от аудиторията си. И това не са измислени данни, а такива предоставени от агенциите на двете телевизии.

Знам, че се опитваш да изкараш това шоу невероятен успех, но то е много далеч от това.

Само Николаос става, останалото е брак, дано пък имат успех за в бъдеще, но засега то не изглежда много бляскаво.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #71 on: 14 February 2020 12:09:28 »

Както каза колегата над мен, сайтовете са цитирали директно и двете рейтингови агенции, не се прави на ударен.

Естествено, че ще е хит за Януари, когато се взимат данни само за 5 дни, защото шоуто стартира на 27 - ми.

Според последните данни на двете рейтингови агенции предаването е изгубило близо 50 % от аудиторията си. И това не са измислени данни, а такива предоставени от агенциите на двете телевизии.

Знам, че се опитваш да изкараш това шоу невероятен успех, но то е много далеч от това.

Само Николаос става, останалото е брак, дано пък имат успех за в бъдеще, но засега то не изглежда много бляскаво.


Нищо не се опитвам да изкарам. Това беше едва вторият ми коментар в темата, откакто е започнало шоуто. По-скоро ти и mariokrushkin сте доста загрижени за съдбата на това предаване.  Grin

Всъщност се включих в дискусията, защото за пореден път бях шокиран какъв тип сайтове се цитират масово тук. Но да не задълбавам в тази тема - разбирам, че не всеки умее да се ориентира в информационния поток и да разграничава жълтите медии от сериозните такива.

Относно шоуто - не може да се говори нито за летящ старт, нито за провал. За момента рейтингът му е достатъчен, за да държи БТВ на челната позиция в този часови пояс. Предстои да видим доколко умело ще го съчетаят със стартиращите през пролетта праймтайм формати, както и какво ще предложи конкуренцията (най-вече Нова, тъй като останалите телевизии не са от този калибър просто). 
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #72 on: 14 February 2020 22:04:40 »

Съмнявам се чак толкова трагично да е положението, както се изкарва. Гледам, че постовете на предаването имат стабилна активност в социалните мрежи (не само платените). Фен групата, в която участвам, също се радва на успех и хората са активни, което означава, че гледат.
https://www.facebook.com/groups/NikolaosTsitiridis
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #73 on: 10 March 2020 12:28:41 »

Снощи наистина нямаше публика в шоуто. Но пък много ми хареса коментарът на Николаос в началото:

"Всички сме гледали филми на ужасите. Винаги когато русото момиче се паникьоса, влиза пичът с брадвата и убива всички. Не бъдете русото момиче, не се паникьосвайте!"

Крайно време беше някой да го каже, че напоследък тази истерия с коронавируса преминава всички граници. Националният кризисен щаб дава пресконференции в полунощ все едно е станала война, медиите от сутрин до вечер се надпреварват да ни заливат с новини за вируса. Направо можеш да откачиш, ако ги слушаш какво говорят...
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #74 on: 06 May 2020 10:30:54 »

От известно време Лора Крумова работи като редактор в предаването.

На много места чета, а и от доста хора в ТВ средите чувам, че рейтингите на предаването не са никак добри и кажи речи след първите 2 - 2.5 седмици, не могат да си изпълнят предварителните заявки към рекламодателите.

Хвърлям поглед към шоуто от време на време, но просто не ми е забавно. Особено скечовете с предварително записаният смях.

Не съм сигурен дали след лятната пауза ще подновят, честно казано....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #75 on: 06 May 2020 11:15:17 »

От известно време Лора Крумова работи като редактор в предаването.

На много места чета, а и от доста хора в ТВ средите чувам, че рейтингите на предаването не са никак добри и кажи речи след първите 2 - 2.5 седмици, не могат да си изпълнят предварителните заявки към рекламодателите.

Хвърлям поглед към шоуто от време на време, но просто не ми е забавно. Особено скечовете с предварително записаният смях.

Не съм сигурен дали след лятната пауза ще подновят, честно казано....

В ефира на bTV бяха обявили, че Лора Крумова е зам.-главен редактор на шоуто. Главен редактор пък е Цветомир Семов, който до преди ерата "Домусчиеви" беше главен изпълнителен продуцент на Новините на NOVA, а в началото на кариерата си - репортер и водещ на bTV Новините.

По-голямата част от останалия екип са от продукционния екип на bTV и Ангелина Белчева.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #76 on: 14 May 2020 14:57:03 »

Тази вечер ще има интересни гости при Цитиридис (би трябвало да започне в 22:00 часа, ако няма нещо извънредно пак):

- музикалния директор на Гласът на България Борислав Бояджиев (надявам се да каже нещо повече относно плановете за лайв концертите, които най-вероятно ще са през есента)

- Мария Гроздева и съпруга й Валери Григоров

- световния рекордьор в акробатичния парапланеризъм Весо Овчаров
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #77 on: 18 May 2020 17:15:35 »

Ричард Маркс ще бъде специалният гост тази вечер в шоуто.

https://www.btv.bg/video/shows/shoutonanikolaos/videos/tazi-vecher-gost-v-shouto-na-nikolaos-citiridis-shte-bade-richard-marks.html

Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #78 on: 05 September 2020 20:25:15 »

Николаос Цитиридис връща смеха във вечерния ефир на bTV от 7 септември

Междузвездни игри, stand-up комедия и секси вечери са сред новостите в есенния сезон на „Шоуто на Николаос Цитиридис“

Новият сезон на късното шоу на bTV “Шоуто на Николаос Цитиридис” се готви за нисък, но шумен и много смешен старт в понеделник вечер, 7 септември, от 22:30 ч. Най-свежият, млад и чаровен телевизионен водещ у нас – Николаос Цитиридис, ще зарадва феновете си не само с усмивка, остроумие и харизматично екранно присъствие, но и с различни, неочаквани и забавни тематични вечери всеки делник в ефира на bTV.

През новия сезон звездни отбори ще предизвикват “силата” на своя страна в неочаквани “сблъсъци” в Междузвездни игри. Зрителите ще бъдат на Парти вечери пред екрана с много музика, изненадващи гости и бенда на шоуто. Предвидени са и изключително горещи Секси вечери, изпълнени със солидна доза пикантен хумор, пиперливи теми и провокативни игри.

Този сезон водещият ще прояви завидния си комедиен талант и в специални Comedy вечери, в които едва ли ще остане сериозен човек в студиото. За радост на нарастващия брой фенове на stand-up комедията у нас, Николаос ще плува на воля в свои води и от националния ефир - с много хумор, забавни скечове, пародии и импровизации. Той няма да е сам пред камерата - компания в смешките ще му правят много популярни и талантливи актьори.

„Шоуто на Николаос Цитиридис“ ще продължи да се излъчва при спазване на строги противоепидемични мерки, със силно редуцирана публика, спазване на задължителна дистанция, дезинфекция и др.

 “Шоуто на Николаос Цитиридис” е с начало 22:30 часа по bTV – всеки делник от 7 септември.

https://www.btv.bg/article/shows/shoutonanikolaos/news/nikolaos-citiridis-vrashta-smeha-vav-vechernija-efir-na-btv-ot-7-septemvri.html

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #79 on: 06 September 2020 11:01:06 »

Това звучи обещаващо. Ще погледна началото на новия сезон, та да видя какво са сътворили. Grin
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy