BG TV Talk
28 March 2024 18:19:14
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Шoутo на Никoлаoc Цитиридиc | нoвини и кoментари

Pages: [1] 2 3 ... 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Шoутo на Никoлаoc Цитиридиc | нoвини и кoментари  (Read 19661 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« on: 28 December 2019 14:47:55 »


Още от сега има заигравка със Слави в промото, не ми се мисли как ще се задяват едни с други като почне това.  Grin А иначе мен ме интересува дали ще има група която да свири, и ако да - коя ще да е. На 70% съм сигурен че ако има ще са обичайните фрилансъри Акага.
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1 on: 28 December 2019 16:34:52 »

Доколкото знам, новото вечерно шоу ще си е вътрешна продукция на "ьТВ", та нищо чудно групата (ако има такава) да е групата от "Гласът на България", което също е вътрешна продукция на "ьТВ".

Иначе рано почват да го рекламират, като се има предвид, че би трябвало да почне след 3 месеца. Само да не стане като със "Скъпи наследници", дето 2 години въртяха кашове "Очаквайте скоро"... Grin
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #2 on: 28 December 2019 16:43:18 »

Доколкото знам, новото вечерно шоу ще си е вътрешна продукция на "ьТВ", та нищо чудно групата (ако има такава) да е групата от "Гласът на България", което също е вътрешна продукция на "ьТВ".

Иначе рано почват да го рекламират, като се има предвид, че би трябвало да почне след 3 месеца. Само да не стане като със "Скъпи наследници", дето 2 години въртяха кашове "Очаквайте скоро"... Grin

Според мен ще го пуснат преди началото на активния пролетен сезон след като започват от сега кампанията
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #3 on: 28 December 2019 19:55:42 »

Сега и второ промо мина явно ще правят масирана кампания.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #4 on: 29 December 2019 01:16:40 »

Сега и второ промо мина явно ще правят масирана кампания.

Всъщност, промотата, които аз съм засичал са дори 3 - това горе+едно общо как "новият водещ ще взриви ефира"+едно, в които показват буквата "Н" и казват как тя е част от името на водещия. За съжаление тези двете обаче оше не са ги качили
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #5 on: 29 December 2019 06:05:26 »

Всъщност, промотата, които аз съм засичал са дори 3 - това горе+едно общо как "новият водещ ще взриви ефира"+едно, в които показват буквата "Н" и казват как тя е част от името на водещия. За съжаление тези двете обаче оше не са ги качили
Това с Н-то и на мен ми направи впечатление. Ненчо?  Roll Eyes
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #6 on: 29 December 2019 09:17:50 »

Не очаквам нищо каквото е да е било от това шоу.

Последният опит на бТВ за подобен формат (макар и външна продукция, те все пак имат право да одобрят дадена продукция за излъчване) беше абсолютен провал. Беше толкова не - смешно и плоско, че не е истина. Да не говорим, че бяха изкопирали абсолютно всичко от Греъм Нортън, дори и масичката, но бяха на светлинни години назад от него като качество.

Хората забравят, че подобно шоу е микс от компоненти.

Не е важен само водещият. Ако сценаристите ти са зле, то дори и да си Стивън Колбер или Конан О'Браян, всичко ще изглежда нескопосано.

Отделно, Ку - Ку бенд са много голям бенд, дори и чисто като бройка. Да не говорим чисто като музиканти.

Нито едно друго подобно шоу през годините не са имали такъв голям бенд. Може би опира до парите, може би е нещо друго.

Sidekick - а също е важен, той трябва да има добър тайминг, чувство за хумор и т.н.

С тази луна, ясно е, че ще "взаимстват" силно от Джими Фалън и колегите му. Да видим колко игри и подобни неща ще "взаимстват" и колко оригинални идеи ще вкарат.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #7 on: 29 December 2019 15:35:33 »

Аз съм с положителни очаквания към новото шоу, особено предвид факта, че ще е вътрешна продукция. Поне вече в праймтайма на bTV няма да се изявяват разни БГ продуцентчета с болни политически амбиции...

Най-вероятно шоуто ще тръгне след края на "Медичите". В интернет пише, че са общо 24 оригинални епизода, но не знам с каква дължина са били тези оригинални епизоди. Така или иначе на мен лично сериалът ми харесва и нямам нищо против да го дават и до пролетта.  Afro 
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #8 on: 29 December 2019 16:09:32 »

Аз съм с положителни очаквания към новото шоу, особено предвид факта, че ще е вътрешна продукция. Поне вече в праймтайма на bTV няма да се изявяват разни БГ продуцентчета с болни политически амбиции...

Най-вероятно шоуто ще тръгне след края на "Медичите". В интернет пише, че са общо 24 оригинални епизода, но не знам с каква дължина са били тези оригинални епизоди. Така или иначе на мен лично сериалът ми харесва и нямам нищо против да го дават и до пролетта.  Afro 
Епизодите на "Медичите" са си по 1 час, та едва ли ги режат. Иначе сериалът до момента има 3 сезона, като всеки е по 8 епизода. Не знам дали ще излъчат всички, понеже сезон 3 е приключил буквално преди 3 седмици. За съжаление и в януарската тарифа пише само "сериал" в 22:30ч.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #9 on: 29 December 2019 21:54:27 »

Това с Н-то и на мен ми направи впечатление. Ненчо?  Roll Eyes

Ненчо Илчев? Ненчо Балабанов? Huh? И аз се чудя кои от тях да са водещи в неозаглавеното вечерно токшоу! Grin
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #10 on: 30 December 2019 11:29:26 »

Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #11 on: 30 December 2019 13:28:23 »

Водещ: Николаос Цитиридис
Старт: 27 януари 2020 г. /Пон 22:30/

Вече колко е вярно инфото не знам по склонен съм да му вярвам. Малко освежаване на ефира стига само със стари лица. Дано се справи човека.  Smiley

https://topnovini.bg/novini/850930-parvo-v-topnovini-eto-koy-shte-vodi-novoto-vecherno-shou-na-btv
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #12 on: 30 December 2019 16:08:38 »

Водещ: Николаос Цитиридис
Старт: 27 януари 2020 г. /Пон 22:30/

Вече колко е вярно инфото не знам по склонен съм да му вярвам. Малко освежаване на ефира стига само със стари лица. Дано се справи човека.  Smiley

https://topnovini.bg/novini/850930-parvo-v-topnovini-eto-koy-shte-vodi-novoto-vecherno-shou-na-btv

Нямам особени наблюдения върху този сайт "топ новини", ама май не е жълт, та и аз съм по-склонен да вярвам на информацията. Ако все пак 27 януари е реалната стартова дата на новото предаване, скоро трябва да пуснат официално инфо.

Иначе доста нетрадиционен избор за водещ, та определено ще ми е интересно да видя какво са сътворили.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #13 on: 31 December 2019 17:53:08 »

В днешния брой на вестник "Телеграф" също са писали за новото вечерно шоу, но според тях въпросния Николаос Цитиридис ще е сценарист, а водещ ще е Башар Рахал.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #14 on: 01 January 2020 13:28:25 »

Трябва да се намери някакъв баланс. Аман от едни и същи, ако е Башар Рахал, но не може да сложиш и тотално непознато лице на такова шоу.

Трябва да е някое сравнително ново лице, което обаче да е поне малко познато на широката публика.

Във всеки случай, нито едно от споменатите имена не ми вдъхва доверие.

Ненчо и Башар съм ги гледал като водещи... Ами мъка си е.

Нищо лично към Николаос, но не смятал, че чисто кариерни е дорасъл за подобно нещо.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #15 on: 08 January 2020 20:54:08 »

На 15-и януари, сряда, в 22:30 bTV стартира третия и последен сезон на сериала "Медичите". Ако след него(сезонът е 8 епизода) нямат нищо планирано друго, новото вечерно шоу може да стартира на 27-и януари, понеделник.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #16 on: 08 January 2020 21:21:42 »

На 15-и януари, сряда, в 22:30 bTV стартира третия и последен сезон на сериала "Медичите". Ако след него(сезонът е 8 епизода) нямат нищо планирано друго, новото вечерно шоу може да стартира на 27-и януари, понеделник.

Хмм, прав си. Но ако новото вечерно шоу стартира на тази дата, трябва да пуснат нови промота. Вероятно ще кажат какво ще е името на вечерното шоу. А и вече знаем кой ще го води - Николаос Цитиридис.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #17 on: 09 January 2020 15:03:20 »

На 15-и януари, сряда, в 22:30 bTV стартира третия и последен сезон на сериала "Медичите". Ако след него(сезонът е 8 епизода) нямат нищо планирано друго, новото вечерно шоу може да стартира на 27-и януари, понеделник.
Те и трите сезона на "Медичите" са по 8 епизода, обаче по номерацията на "ьТВ" идват по 9 епизода. Явно епизодите са им прекалено дълги, за да влязат в слот от 1 час с реклами и "ьТВ" ги кълцат.
Report Spam   Logged

hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #18 on: 09 January 2020 22:02:19 »

Какво и да пуснат винаги ще бъде сравнявано с Шоуто на Слави и ще претърпи огромен провал. Нямам и намерение да им гледам жалкия опит за ново шоу.  Wink
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #19 on: 12 January 2020 12:18:29 »

Според публикации в някои медии, новото предаване ще се казва "Има такова шоу", което също е очевидна подигравка съм Слави. Grin
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2 3 ... 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy