BG TV Talk
28 March 2024 14:45:44
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Шoутo на Никoлаoc Цитиридиc | нoвини и кoментари

Pages: 1 2 [3] 4 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Шoутo на Никoлаoc Цитиридиc | нoвини и кoментари  (Read 19655 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #40 on: 27 January 2020 14:13:07 »

Първият гост на Шоуто е Юлиан Вергов
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #41 on: 27 January 2020 14:31:12 »

Поне са self-aware и са споменали закачката на Слави с “Цикатридинис Супозиторис” тук: https://btvnovinite.bg/lifestyle/liubopitno/eto-koj-shte-bade-parvijat-gost-v-shouto-na-nikolaos-citiridis.html
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #42 on: 27 January 2020 20:38:30 »

Славена Вътова ще е ко - водещ в шоуто. Изведнъж очакванията ми паднаха главоломно. Как това момиче постоянно се намества в най - големите продукции на медията, не знам.

https://btvnovinite.bg/lifestyle/liubopitno/slavena-vatova-sas-specialna-rolja-v-shouto-na-nikolaos-citiridis.html?fbclid=IwAR2QmuVdzyZ-6CWVuR_4LA2nuiyzzXOIkbG8l0Mkz1ukbBKjm5-uIUUe80k
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #43 on: 27 January 2020 23:17:53 »

След края на Слави , преместих на Цитиридис,ами съжалявам,но доста слабичко и тази Славена Вътова какво прави там въобще ?! Иначе студиото доста ми хареса,момчето не е лошо,но по-добре да си прави стендъп комедито по клубовете,утре очакваме милиони зрители пред екрана на Бтв  Grin
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #44 on: 27 January 2020 23:23:27 »

Е вие какво очаквахте?  Grin Ние след Слави си върнахме Кошмари в кухнята... уви, отново повторение. Как е възможно в прайм тайма да въртят повторения?  Grin Shocked
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #45 on: 27 January 2020 23:34:13 »

Е вие какво очаквахте?  Grin Ние след Слави си върнахме Кошмари в кухнята... уви, отново повторение. Как е възможно в прайм тайма да въртят повторения?  Grin Shocked
хахахах да...  Huh? Нова продължават с повторенията ,дано през пролетния сезон поне  се реваншират  с нов сезон  Grin
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #46 on: 27 January 2020 23:35:34 »

Това беше началото на края на Слави. Сори, знам, че сте влюбени в него, но това е положението.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #47 on: 28 January 2020 00:00:10 »

Това беше началото на края на Слави. Сори, знам, че сте влюбени в него, но това е положението.
хахаах Цитиридис не успя да ме разсмее ,но ти успя  Grin Слави Трифонов сега започва!
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #48 on: 28 January 2020 00:31:35 »

Това беше началото на края на Слави. Сори, знам, че сте влюбени в него, но това е положението.

Добър хуморист си, може да се пробваш за сценарист в новото шоу, барем се засмея във втория епизод, защото днес определено не успях.

Добре, че беше Юлиян да спаси положението.

Толкова очеизвадно копиране на американските шоута скоро не е имало.

И тази публика не спря да се смее, ще кажеш, че гледат Рики Джървейс на живо.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #49 on: 28 January 2020 11:28:11 »

Щото пък Слави от никъде не е копирал...
Колкото до него: очевидно нямате никакъв проблем да гледате в продължение на час как отегчен от живота тип, който е на път да се изхлузи от бюрото, мрънка под носа си реплики, половината от които са му написани, а другата са повторение на отговора на госта с въпросителна интонация. ОК, за всеки влак си има пътници.

Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Online Online

Posts: 378


« Reply #50 on: 28 January 2020 11:51:17 »

Гледах и двете шоута снощи. От това по БТВ наистина ми допадна водещия, свеж и усмихнат през цялото време. За разлика от Слави, който от години умишлено или не стои вечно намръщен, все недоволен и правещ се на много изстрадал, което лично на мен не ми е приятно, внася ми негативизъм.

За сметка на това обаче, сценарият куцаше, а бендът просто бледнее. Особено частта със Славена Вътова беше покъртително зле.

Специално това издание на Слави ми хареса, но не заради него самия, а заради Рачков. Просто няма друг актьор, с такава енергия като него, а в тандем с Краси Радков са уникални. Ако напарвят някаква уговорка, Господари на ефира да преминат по 7/8 ТВ, а актьорите на Халваджиян да участват при Слави и в актьорската вечер, определено бих се задържал повече по този канал.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #51 on: 28 January 2020 11:56:04 »

Щото пък Слави от никъде не е копирал...
Колкото до него: очевидно нямате никакъв проблем да гледате в продължение на час как отегчен от живота тип, който е на път да се изхлузи от бюрото, мрънка под носа си реплики, половината от които са му написани, а другата са повторение на отговора на госта с въпросителна интонация. ОК, за всеки влак си има пътници.


Никъде не съм казвал, че Слави не е копирал, разбира се, че е заемал от лидерите в жанра.

Но това ново шоу директно е копирало студиото на 4 - 5 други, водещият прави същите мимики и движения като Джими Фалън, шапката на предаването е почти идентична с тази на новото шоу на Слави. Хуморът беше трагичен, Славена е напълно излишна.

Ако гледаш само българска телевизия е нормално да не ти прави впечатление, но продуцентите ни взимат за пълни глупаци.

Както шоуто на Башар Рахал най нагло беше взело Carpool Karaoke - то, а онова недоразумение "Късното Шоу" беше копирало до последния детайл Греъм Нортън.

През 2020 повечето хора имат достъп до интернет и подобни дейности са абсолютно аматьорски.

Не откриват топлата вода, но можеше да вложат повече оригинални идеи, а не да взимат от всички и да се опитват да направят манджа с грозде.

Да не говорим, че във Фейсбук страницата имаше редица хора, на които очеизвадно им бяха дали 10 ключови думи, които да използват в коментарите си. Как пък на всеки му е "свежо" и как пък на всеки му пречи "изтъркания патриотизъм" на Слави и тем подобни едни и същи фрази във всеки трети коментар. Ако ще правиш платена кампания, поне научи хората как да използват ключовите думи, които си им дал.

Феновете на Слави също не се изказаха нормално под постовете, защото място за градивна критика има, но не трябва да се хули безцелно, само защото така им е скимнало.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #52 on: 28 January 2020 12:56:17 »

Когато имаме високи критерии, е редно да ги прилагаме и към тези, които харесваме.
Тъй като темата не е за Слави, нека оставим тези, които имат да кажат нещо за новото шоу.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #53 on: 28 January 2020 13:08:21 »

Когато имаме високи критерии, е редно да ги прилагаме и към тези, които харесваме.
Тъй като темата не е за Слави, нека оставим тези, които имат да кажат нещо за новото шоу.

Аз имам какво да кажа за новото шоу, тъй като го гледах и не разтягам локуми просто ей така.

Ако очакваш само позитивни коментари няма как да стане, не живеем в информационно затъмнение.

Освен това, критиките си към шоутата на Слави съм ги изказвал не веднъж в съответните теми.

Научете се, че не всичко, което Вие сте определили като невероятно ще се хареса. Grow Up.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #54 on: 28 January 2020 13:41:21 »

Успокой топката, TopCat. Ще те информирам, когато мнението ти започне да ме интересува.
Никъде в коментарите си не съм задължавал никого да харесва нещо или не. Дори мисля, че се изразих, че за всеки влак си има пътници. И за да уважават мнението ти, първо се научи да уважаваш чуждото.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #55 on: 28 January 2020 14:05:34 »

https://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/ne-strelyayte-po-tsitiridis-toy-tolkova-mozhe-413043.html
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #56 on: 28 January 2020 17:04:17 »

Успокой топката, TopCat. Ще те информирам, когато мнението ти започне да ме интересува.
Никъде в коментарите си не съм задължавал никого да харесва нещо или не. Дори мисля, че се изразих, че за всеки влак си има пътници. И за да уважават мнението ти, първо се научи да уважаваш чуждото.

Нямам желание да ме информираш за каквото и да било, а да оставиш мен и другите да коментираме шоуто както си му е реда. Твоята особа като цяло никак не ме интересува.

Ти беше човека, който поде темата за Слави няколко поста над моя, не се прави на ударен. Не казвай на другите какво и как да коментират, след като нашите постове са по темата, а твоите са почти само и строго off - topic.

BTW, според Антон Хекимян, шоуто е гледано от нат 1 милион човека снощи. Предполагам бТВ ще споделят официалните си рейтинги в централната емисия новини. Колко са верни те (попринцип, не само за новото шоу) всеки може да прецени сам за себе си.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #57 on: 28 January 2020 17:40:53 »

Естествено, БТВ се похвалиха с огромен рейтинг на новото шоу.

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/blizo-900-000-gledaha-premierata-na-shouto-na-nikolaos-citiridis-po-btv.html
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #58 on: 28 January 2020 17:50:37 »

Естествено, БТВ се похвалиха с огромен рейтинг на новото шоу.

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/blizo-900-000-gledaha-premierata-na-shouto-na-nikolaos-citiridis-po-btv.html
Всичко е било до интерес и любопитство.Тази вечер ще са наполовина.Само ми е интересно,защо си го мерят с Нова ,а не със 7/8ми.Ясно,че никой не е гледал Хавай-5 0,но всички гледаха Шоуто на Слави.А то дори няма данни за канала на Слави?! Просто така им изнася
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #59 on: 28 January 2020 18:46:09 »

Естествено, БТВ се похвалиха с огромен рейтинг на новото шоу.

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/blizo-900-000-gledaha-premierata-na-shouto-na-nikolaos-citiridis-po-btv.html

Странно, сутринта Антон Хекимян каза в сутрешния блок, че по предварителни данни зрителите са над 1 милион, а сега пък са близо 900 000. Всъщност едното е средната цифра, второто е най - високата достигната. Както и да е, доста добри резултати, дано са реални Smiley

Всичко е било до интерес и любопитство.Тази вечер ще са наполовина.Само ми е интересно,защо си го мерят с Нова ,а не със 7/8ми.Ясно,че никой не е гледал Хавай-5 0,но всички гледаха Шоуто на Слави.А то дори няма данни за канала на Слави?! Просто така им изнася

Ако сега го сравнят с конкурентното шоу по 7/8, то това би означавало да признаят, че агенцията им досега е лъгала и вадила фалшиви резултати, що се отнася до телевизията на Слави, като им отчитат почти нулева гледаемост. А това би било като да си направят харакири.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 2 [3] 4 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy