BG TV Talk
28 March 2024 20:09:51
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - пролет/лято 2020 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - пролет/лято 2020 | новини и коментари  (Read 41162 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #80 on: 13 April 2020 14:58:23 »

Онзи ден в "Ничия земя" е имало интервю с Магърдич Халваджиян: https://www.vbox7.com/play:7a3a34e103

Като цяло препобладават по-личните въпроси, но става въпрос и за "Сладко отмъщение". Предаването е спряно, защото в момента няма как да се снимат нови епизоди, а камерата с жертва Фики Стораро не се излъчва в момента, защото става въпрос за коронавируса и са преценили, че не е уместно. Дано в крайна сметка я излъчат, де, че иначе язък, че са я снимали. Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #81 on: 14 April 2020 15:33:45 »

А ето и първата промяна в програмата на Нова телевизия:
Най-вероятно, са спрени снимките на Откраднат живот заради карантината и им намаляват епизодите от 4 на 3,от вторник до четвъртък 20:00 часа.Другата промяна,съответно е в петък от 20:00 часа местят All inclusive,а от 21:00,поредното повторение на Кошмари в кухнята,това е засега Smiley
Очевидно снимките на "Откраднат живот" не са били спрени, защото вчера е бил последният снимачен ден за сезона: https://www.vbox7.com/play:a9464ff4ff

Всъщност щом махнаха петъчния епизод на сериала, може и наистина да са били спрени за известно време, но това само те си го знаят.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #82 on: 14 April 2020 15:48:38 »

Очевидно снимките на "Откраднат живот" не са били спрени, защото вчера е бил последният снимачен ден за сезона: https://www.vbox7.com/play:a9464ff4ff

Всъщност щом махнаха петъчния епизод на сериала, може и наистина да са били спрени за известно време, но това само те си го знаят.
Да и аз го гледах вчера по новините и ми стана странно,но все пак,минали сезони  снимките приключват към средата на май.Така че съкращават с един месец.Аз мисля,че като цяло е доста безотговорно,че са продължавали да снимат,каквито и мерки да са предприели.Все пак си е сериозно положението! Другото интересно,което казаха,че са вкарали Covid19 в сценария и ще ми бъде любопитно какво са намислили  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #83 on: 14 April 2020 16:16:00 »

Да и аз го гледах вчера по новините и ми стана странно,но все пак,минали сезони  снимките приключват към средата на май.Така че съкращават с един месец.Аз мисля,че като цяло е доста безотговорно,че са продължавали да снимат,каквито и мерки да са предприели.Все пак си е сериозно положението! Другото интересно,което казаха,че са вкарали Covid19 в сценария и ще ми бъде любопитно какво са намислили  Grin
Ами, щом снимките приключват 1 месец по-рано, е ясно защо махнаха петъчните епизоди на сериала. То всъщност е доста интересно кога точно ще приключи пролетния сезон на "Нова". Ако не се лъжа, All Inclusive и "Ягодова луна" са по 12 епизода, като се пада да свършат съответно на 8 и 12 май. "Като две капки вода", Hell's Kitchen и "Откраднат живот" по принцип са до края на май, та интересно какво друго ще излъчват освен тях.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #84 on: 14 April 2020 17:13:07 »

Ами, щом снимките приключват 1 месец по-рано, е ясно защо махнаха петъчните епизоди на сериала. То всъщност е доста интересно кога точно ще приключи пролетния сезон на "Нова". Ако не се лъжа, All Inclusive и "Ягодова луна" са по 12 епизода, като се пада да свършат съответно на 8 и 12 май. "Като две капки вода", Hell's Kitchen и "Откраднат живот" по принцип са до края на май, та интересно какво друго ще излъчват освен тях.
Да,сезоните и на двата сериала са по 12 епизода,и на мен ми е интересно с какво ще запълнят дупките,предполагам с повторения  Undecided Би трябвало до края на седмицата да излезе тарифата за май,та ще разберем  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #85 on: 15 April 2020 14:46:43 »

Такааа... Ето я тарифата за май: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1586945137_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_may_2020.xlsx

Ето линк и към другата табличка, защото тук някои неща са по-добре обозначени: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1586945179_nova_broadcasting_group_guaranteed_ratings_valid_as_of_may_2020.xlsx

На 13 май в 12:30ч. свършва турският сериал "Моят живот". От 14 май на негово място започва друг турски сериал "Госпожа Фазилет и нейните дъщери".

Както вече писахме, на 8 май свършва All Inclusive. От 15 май връщат петъчния епизод на "Откраднат живот" и той пак става по 4 епизода на седмица.

"Ягодова луна", "Шеф под прикритие" и "Съдби на кръстопът" приключват в периода от 12 до 15 май. От 19 май в 22:00ч. започва сериалът "ФБР". Странното е, че на "Шеф под прикритие" ще излъчват повторения или поне така пише в тарифата.

На 18 май свършва "Като две капки вода". На 21 май - Hell's Kitchen, а на 22 май - "Откраднат живот" и "Кошмари в кухнята".

От 25 май делничната програма ще изглежда така:
20:00 "Черешката на тортата" (повторения)
21:00 Сериал (не пише кой, но най-вероятно "Под прикритие")
22:00 "ФБР"
23:00 Новини

"Един за друг" свършва на 10 май. От 16 май на негово място ще има филми. Също да отбележа, че според тарифата "Един за друг" е в събота и неделя от 20:00 до 22:00ч., но гледам, че в програмата за тази и следващата седмица неделният епизод на предаването е до 21:30ч.

Както се вижда, явно "Сладко отмъщение" няма да го доизлъчат или ще остане за запълване на някакви дупки.
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #86 on: 16 April 2020 02:42:15 »

Сладко отмъщение Маги сам го е свалил. В предаването Ничия Земя разказва за скрита камера с Фики, но дали има още кой знае.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #87 on: 16 April 2020 11:07:31 »

Ето защо значи по FOX Crime не излъчиха ФБР.

Аз се питах как може да купят само spin - off - a, а то Нова били взели правата за OG сериала.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #88 on: 16 April 2020 13:45:57 »

А той става ли за нещо този сериал, аз за пръв път го чувам, а и спин-офф имало?
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #89 on: 16 April 2020 22:41:27 »

А той става ли за нещо този сериал, аз за пръв път го чувам, а и спин-офф имало?

На мен лично много ми допада. Това е един от най - гледаните "полицейски сериали" в САЩ със средно 10 - 11 милиона LIVE зрителя на седмица. Като се добавят и DVR зрителите надвишава 14 милиона на епизод. Dick Wolf знае какво прави, не случайно има няколко сериала с по 20 сезона (от Law & Order франчайза), както и всичките сериали от Chicago франчайза.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #90 on: 28 April 2020 15:51:21 »

Следващата сряда (6 май) от 14:30ч. премиерно ще се излъчи филмът "Смартфонът беглец". Доста изненадващо, че ще се излъчи по "Нова", след като медийни партньори на филма са били "Евроком", "Канал 3" и The Voice. Предишните филми на Максим Генчев "Дякон Левски" и "На педя от земята" бяха излъчени премиерно по "Канал 3", та честно казано очаквах и този да е там, но след огромния обмен на репортери между двете телевизии не се учудвам, че филмът ще е по "Нова". Grin Иначе хубаво, че не са го сложили в неделя срещу "Румбата, аз и Роналдо". Grin
Report Spam   Logged

TV Novinite
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 28


« Reply #91 on: 01 May 2020 16:48:25 »

Quote
NOVA безспорен лидер през април
Медята затвърждава позицията си на предпочитан източник
на информация и забавление за аудиторията в активна възраст
И през месец април зрителите в активна възраст (18-49 г.) гласуват най-голямо доверие на NOVA, както за своевременна информация по актуални теми, така и по отношение на развлекателното праймтайм съдържание. Данните на пийпълметричните агенции сочат, че NOVAпродължава да е предпочитана медия от гледащите телевизия зрители в активна възраст (18-49 г.). Двете действащи системи за измерване на телевизионната аудитория у нас (Nielsen Admosphere Bulgaria и GARB Audience Measurement Bulgaria) отчитат значителното предимство на NOVA спрямо бТВ.
Графики в статията: https://televisionbg.wixsite.com/televisionnews/post/nova-bezsporen-lider-prez-april
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #92 on: 01 May 2020 20:52:49 »

Това е толкова вярно, колкото аз съм негър.  Grin Абе личи си че властта седи зад Нова... ама още малко им остана.. има няма една година.  Wink
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #93 on: 01 May 2020 21:21:57 »

Това е толкова вярно, колкото аз съм негър.  Grin Абе личи си че властта седи зад Нова... ама още малко им остана.. има няма една година.  Wink

Стига с тези твои конспирации бе, човек. Не ти ли писна само да пишеш неща на политическа тематика? Не може ли като нормален човек да обсъждаш темите, които са в този форум без да използваш подобен език? Откакто си в този форум си мелиш едно и също.

И догодина като пак ги изберат Герб какво ще правиш? Не, че искаме да стане така, но то е пределно ясно.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #94 on: 01 May 2020 22:10:26 »

И на мен ми е странно некви чичаци да гледат анимации... ама живота е такъв. Кратко и ясно - данни на булсатком от iptv приемниците (само те могат да се следят наистина) за нова година беше ясен - Най-гледаната телевизия беше 78TV. Всичко останало е пълен тъшак.. както и профила който се е регистрирал специално за да постне тази "новина".
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #95 on: 01 May 2020 22:17:48 »

И на мен ми е странно некви чичаци да гледат анимации... ама живота е такъв. Кратко и ясно - данни на булсатком от iptv приемниците (само те могат да се следят наистина) за нова година беше ясен - Най-гледаната телевизия беше 78TV. Всичко останало е пълен тъшак.. както и профила който се е регистрирал специално за да постне тази "новина".

Като кон с капаци си.

Аз никъде не написах, че вярвам и потвърждавам горепосочените цифри и данни.

Просто констатирах, че ти си мелиш една и съща ярма откакто си се присъединил в този форум и вече взе да писва.

Попитах те човешки, но ти явно не заслужаваш човешко отношение. Ако не си забелязал, аз също подкрепям 7/8 ТВ. Ама то, за тая работа се изисква акъл.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #96 on: 01 May 2020 22:53:12 »

Ами просто ми подмини мнението бе топ кет.. дали ти писна или не.. мислиш ли, че на някой в някакъв интернет форум му дреме.. аз не влизам в темите за детските канали да ти меля, че нон-стоп пищиш за някакви анимации... я се стегни малко.. не си дете.. знам, че грам не те кефи да се говори за нова тв.. ама като е истина кво? Да си мълчим ли.. нито нова тв е онази нова тв, нито бтв е онова бтв.. и ако на някой не му изнася истината.. просто да не чете.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #97 on: 02 May 2020 01:05:47 »

И ти вероятно не си дете, но се заяждаш за глупости и нападаш хората безпричинно, но така е, когато човек не може да се аргументира. Всеки може да гледа, каквото си иска. Мисля, че отдавна хората трябва да са проумели, че анимациите не са само за деца.
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #98 on: 02 May 2020 01:15:05 »

Да бее.. Аз почнах пръв да се заяждам.  Grin Не ми репликирайте след този пост. Лека вечер.
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #99 on: 02 May 2020 01:25:36 »

Ти ще ми кажеш. Хора като теб най-много се нуждаят от социална изолация. Wink
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy