BG TV Talk
28 March 2024 16:52:16
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Кой (детски) канал гледате най-много?

Poll
Question: Кой детски канал гледате най-много?
Cartoon Network - 13 (23.2%)
Boomerang - 4 (7.1%)
Disney Channel - 7 (12.5%)
Disney Junior - 1 (1.8%)
Nickelodeon - 13 (23.2%)
Nicktoons - 8 (14.3%)
Nick Jr. - 3 (5.4%)
Baby TV - 0 (0%)
EKids - 1 (1.8%)
JimJam - 0 (0%)
Fix&Foxi - 0 (0%)
Карусель - 1 (1.8%)
KIKA - 0 (0%)
Ric - 0 (0%)
Duck TV - 0 (0%)
Da Vinci Kids - 4 (7.1%)
Детский мир - 1 (1.8%)
Total Voters: 24

Pages: [1] 2   Go Down
  Print  
Author Topic: Кой (детски) канал гледате най-много?  (Read 3866 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
nickelodeonlover
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 300



« on: 16 April 2020 19:44:14 »

Кой детски канал гледате най много? ...следователно ви е любим.

Винаги ми е било интересно кой детски канал е
най-вървежен и гледан в България като цяло,въпреки че този пол не доказва нищо...вярно,че не цялата държава се намира в този форум,но ще ми е интересно да видя поне от потребителите тук!

Освен вот,който иска може и да напише мнение върху гласа си разбира се,на мен лично би ми било интересно.

Вотовете са неограничени.
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #1 on: 16 April 2020 20:31:31 »

За съжаление, качеството на големите канали у нас (CN, Disney, Nick) затъна съвсем откъм програма, разнообразие и маркетинг и почти са стигнали нивото на малките безизвестни канали. Именно заради това и не ги гледам вече, най-много да погледна CN веднъж на 2-3 месеца.

Откъм съдържание бих предпочел CN, все още правят много добри сериали, но с тази политика, програма и цензура тук отдавна си гледам само онлайн.
Report Spam   Logged
nickelodeonlover
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 300



« Reply #2 on: 16 April 2020 20:58:36 »

За съжаление, качеството на големите канали у нас (CN, Disney, Nick) затъна съвсем откъм програма, разнообразие и маркетинг и почти са стигнали нивото на малките безизвестни канали. Именно заради това и не ги гледам вече, най-много да погледна CN веднъж на 2-3 месеца.

Откъм съдържание бих предпочел CN, все още правят много добри сериали, но с тази политика, програма и цензура тук отдавна си гледам само онлайн.
Хм...относно програмата напълно си прав,аз като заклет Nick фен,буквално не гледам друг канал,но това не значи,че го гледам постоянно и то именно заради програмата,но Дисни често връщат стари ситкоми,което е добре,за разлика от Ник и КН.

Но като изключим програмата,не виждам лош потенциал във каналите.(тук говоря общо,не само за Nick)

Nickelodeon имат голям успех в държавата ни и си личи - цели три канала + платформа...след тях следва и Дисни,чиято гигантска платформа идва у нас и според мен ще пожъне голям успех,но да видим...за CN обаче не знам какво да кажа - програмата им наистина не е разнообразна - Гъмбол 24/7,но доколкото знам и те се радват на някакъв рейтинг,понеже има доста малчугани (и не само) които гледат Гъмбол,пък и в България има страшно много фенове на канала (като вас) и все пак - не виждам да правят нещо с което да увеличат пазара си - поне Бумеранг да бяха launch-нали в България...толкова години вече,срамота.
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #3 on: 17 April 2020 03:50:37 »

Като по-малък израстнах с тийн сериалите на Nick от рода на i-Carly, Викторично,  Big Time Rush, Sam&Cat и т.н. Предпочитах Super7, но все пак те излъчваха главно Nick сериали. За мен Super7 си остава фаворит за най-добре подбирано съдържание от гледна точка на анимации и тийн сериалчета. А в момента, ако ще гледам нещо детско ще е Nick, несъмнено. Яд ме е, че вече не излъчват повторения на сериалите, изброени по-горе, дори и в късните часове.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #4 on: 17 April 2020 10:12:25 »

Като по-малък израстнах с тийн сериалите на Nick от рода на i-Carly, Викторично,  Big Time Rush, Sam&Cat и т.н. Предпочитах Super7, но все пак те излъчваха главно Nick сериали. За мен Super7 си остава фаворит за най-добре подбирано съдържание от гледна точка на анимации и тийн сериалчета. А в момента, ако ще гледам нещо детско ще е Nick, несъмнено. Яд ме е, че вече не излъчват повторения на сериалите, изброени по-горе, дори и в късните часове.
Яд те е, че не излъчват I-Карли, след като... го излъчват всяка уикенд вечер?!

 Cartoon Network се управлява от някакви безумци, които имат страхотен материал, но по някаква непонятна причина тези хора не го виждат. От 20+ сериала (без да броим класики), те бутат два, които също ситкоми и добре че децата обичат да гледат един и същи епизод на Гъмбол в сряда и петък и то в близък час, защото тъпия алгоритъм на канала повтаря едни и същи епизоди и за мен лично точно така не става по-разнообразно. Сериал с 200 епизода да му даваш само основно 1/4 е безумие, но само аз го виждам като проблем явно.
 А иначе е жалко, защото CN страшно добре подбираше баланс между екшъни, драма и ситкомите дори преди 5 години, но сега е почти само ситкоми със слапстик, а идва и скапаното лято и сигурно 55-60% от програмата ще е само тези двата...

 Дисни се радвам, че си пускат и стари сериали, ама от анимациите трябва да имат още и други освен Финиъс и Фърб. Ясно е, че анимациите са смятани за долно изкуство, но защо не се опитат малко да показват повече анимации, все пак това е Дисни... най-малкото Ким Суперплюс примерно, но явно да искам да гледам анимации (които да не са европейски и/или през нощта), е твърде много по този канал...

Иначе Nick Toons ми е повече по интереса, понеже (сигурно си личи) повече се интересувам от анимации, но ми се иска повече от дублираните анимации да добавят и пак екшън фена ще се оплаче защо не мога да видя Костенурките Нинджа от 2012 примерно в нещо като 22:00, можеха... 03:00 не е чак толкова удобно време за гледане...
Report Spam   Logged
nickelodeonlover
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 300



« Reply #5 on: 17 April 2020 10:46:32 »

Яд те е, че не излъчват I-Карли, след като... го излъчват всяка уикенд вечер?!
Това се случи на магия,понеже нямаха избор, защото трябваше да измъкнат "Братовчеди завинаги" от програмата и да го затрият без причина,както направиха и с "Веселата Веси" и "Възходът на Костенурките Нинджа",на които имат още толкова нови епизоди да излъчват,а безпричинно просто ги изхвърлиха от програмата (глобално).
Се тая,смятайте че ако Ай Карли отново изчезне от програмата,сигурно никога повече няма да се върне нито то,нито който и да е стар ситком.(Предполагам,че ще е скоро,понеже ако сте забелязали въртят само първи сезон от два месеца)
-
Аз пък лично се надявах,сега понеже сме в криза и всички обекти са затворени и следователно няма как да дублират нови неща - да вземат да върнат нещо статичко ей така,ама няма да е - залагат на повторения до скъсване (особено през май) и абсолютно никаква промяна в програмата (както вече написах в самата тема)
ПС.Единствената премиера по канала през май ще е един единствен епизод на СпонджБоб (разбира се)

Quote
Иначе Nick Toons ми е повече по интереса, понеже (сигурно си личи) повече се интересувам от анимации, но ми се иска повече от дублираните анимации да добавят и пак екшън фена ще се оплаче защо не мога да видя Костенурките Нинджа от 2012 примерно в нещо като 22:00, можеха... 03:00 не е чак толкова удобно време за гледане...
За съжаление,Nick Toons потъва,колкото и да го обожавам (в момента даже повече и от самия Nick).
Ако сте забелязали,премахнаха "Добре дошли в Уейн","Легендата за Кора","Пале Боец","Туун Марти" и още...на път са и да премахнат "Кунг Фу Панда" и "Рабитс Нашествие",на които пък едвам излъчват по един-два епизода в програмата...
И какво остана? СпонджБоб,разбира се - редом с "Кръстници Вълшебници" и "Къщата на Шумникови" и чат пат "Пингвините от Мадагаскар","Хлебопатета" и "Алвин и катеричоците" - колкото да не въртят първите три до припадък...
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #6 on: 17 April 2020 10:54:03 »

Като по-малък CN когато беше още на английски, както и доста ДКТЕ(сегашното Екидс). После ни махнаха ДКТЕ за около година и тогава главно сериали по БТВ на Jetix(тогава не знаех, че има и отделен канал на Jetix, който беше още на английски). После Jetix стана на български и го намерих на ТВ-то и главно него и след това Дисни. CN откакто е на български не съм гледал друг сериал освен The clone wars. Nickelodeon преди години 6-и сезон на Тотали Спайс, както и малко Сам и Кет. После Екидс малко, като пуснаха повторение на Покемон.
Според мен също тези канали имат малко проблеми с управлението им в България, повторение на едно и също и недоизлъчване на сериали, а и явно имат някакъв проблем с правата на сериали, които се излъчват по тях в чужбина(Power rangers по Nick и Pokemon по CN). Иначе Дисни, а и другите не гледам от 2019, откакто А1 спряха. Само в интернет някой сериали, които съм гледам преди спирането. Но от новите стартирали през 2019 не съм гледал нито един.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #7 on: 17 April 2020 11:07:36 »

..."Възходът на Костенурките Нинджа",на които имат още толкова нови епизоди да излъчват,а безпричинно просто ги изхвърлиха от програмата (глобално).
Се тая,смятайте че ако Ай Карли отново изчезне от програмата,сигурно никога повече няма да се върне нито то,нито който и да е стар ситком.(Предполагам,че ще е скоро,понеже ако сте забелязали въртят само първи сезон от два месеца)...
Възходът и аз забелязах, че рязко изчезна наявскъде (освен май Индия), може би заради Netflix? Ама Щатите си го дават пак по техния Toons, та... странно наистина.

Жалко ще е да си махнат неща като Пандата, защото сега съвсем без екшън остават, а преди година точно ги хвалех за сравнителното пред конкуренцията разнообразие... особено ако махнат и Аватар... но дори не разбирам защо, какво ще им попречи да си дават вечер Пандата и двата сериала за Костенурките, освен да имат повече разнообразие...

Колкото до АйКарли - може някоя страна да не е дублирала всички сезони и затова да са само на С01? Аз се надявах на Биг Тайм Ръш, тъй като ми е от по-любимите ситкоми това дестилетие, ама може и дублаж да им е проблема, а не просто не-желание...

Pokemon по CN
Не е по CN в Щатите вече от 3 години. CN тук нямат интерес към анимета (Бакуган е канадски сериал, не се брои) и предполагам затова и не се опитват да ги закупят, иначе има страшен интерес примерно по Inazuma Eleven (дори Ares би се гледал)...
Report Spam   Logged
nickelodeonlover
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 300



« Reply #8 on: 17 April 2020 11:20:22 »

Възходът и аз забелязах, че рязко изчезна наявскъде (освен май Индия), може би заради Netflix? Ама Щатите си го дават пак по техния Toons, та... странно наистина.

Не е заради Netflix,както казах - RTMNT не е единственият махнат сериал безпричинно,пък и до скоро не се излъчваше в Щатите и сега го пуснаха с нови епизоди,които тук ако имаме късмет ще видим другата година.

Quote
Жалко ще е да си махнат неща като Пандата, защото сега съвсем без екшън остават, а преди година точно ги хвалех за сравнителното пред конкуренцията разнообразие... особено ако махнат и Аватар... но дори не разбирам защо, какво ще им попречи да си дават вечер Пандата и двата сериала за Костенурките, освен да имат повече разнообразие...

Всичко случващо се е жалко,помните ли когато каналът стартира у нас колко цветен беше? Програмата беше добра и що годе разнообразна...нямаше и два месеца и се превърна във това...

Ако махнат и "Аватар" вече ще е черешката на тортата,но пък махнаха "Легендата за Кора" през уикендите през нощта,за да сложат Аватар,та има някаква минимална възможност да го върнат пак,след като превъртят сезоните на Аватар,но ще видим...

Quote
Колкото до АйКарли - може някоя страна да не е дублирала всички сезони и затова да са само на С01? Аз се надявах на Биг Тайм Ръш, тъй като ми е от по-любимите ситкоми това дестилетие, ама може и дублаж да им е проблема, а не просто не-желание...

Не,всички имат налични дублажи,проблемът е че Nick (както и CN) явно не вижда потенциал в старите ситкоми,като цяло.

Колкото до Биг Тайм Ръш - както може би на всички е ясно,съм израстнал с Ник и по-точно със повече ситкоми от колкото анимации и БТР беше еднин от любимите ми наред с Ай Карли,Викторично,Дрейк и Джош,Сам и Кет и т.н...

За съжаление BlooMac e прав,че каналите ни които се предполага да са супер известни и добри - те достигат нивото на незначителните канали...

Масово ние феновете (без значение на кой канал) гледаме чуждите канали...например аз предпочитам Nick и NickToons UK понеже,в техния Nick особено,има почти всичко което харесвам...ако ли не,просто гледам сериалите от интернет...или може би само аз гледам чуждите канали!? Едва ли.
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #9 on: 17 April 2020 16:41:44 »

За жалост, мога да кажа, че от няколко години не гледам нито един от нашите детски канали, пък и чуждите, защото както вече се спомена, програмната схема и на трите големи е меко казано зле.

Фен съм на старите анимации на Nick, като по тях се запалих по времето, когато Diema Family все още беше семеен канал и ставаше за гледане. Но в момента единствената, която остана от златните им класики, е SpongeBob. Loud House и Rise of the TMNT не са моето нещо, макар да съм огромен фен на костенурките, но просто тая интерпретация ми е твърде лигава и предпочитам да се придържам към комиксите на IDW.

Cartoon Network гледам откакто се помня (разбирайте когато по него даваха още The Addams Family, The Flintstones, The Jetsons и всички други класики на Hanna-Barbera). Когато почнаха да ги заменят с нови анимации и каналът си смени логото (може би през 2005 ако не се лъжа) лека полека спрях да го гледам и се ориентирах към Boomerang, който излъчваше всичко, което харесвах (но вече и той не е себе си).

От днешна гледна точка, мога да кажа, че харесвам почти всичко излъчвало се по CN до 2010, но с началото на ерата на сериалите тип Adventure Time, Gumball и Uncle Grandpa, а по-късно и тип Teen Titans Go, новите Реактивни момичета и новия Ben 10, просто интересът ми изчезна напълно.

Fox Kids и Jetix също ми бяха любими като малък. Когато каналът се превърна в Disney Channel имаше известна доза разочарование, защото не беше локализиран изцяло, но с течение на времето се превърна в канал, по който слядях всичко ново и гледах всеки ден. Отново за жалост, и той тръгна надолу някъде през 2015-2016, за да стигне сегашното негледаемо положение, благодарение най-вече на безкрайните повторения и лошото разпределение на новите епизоди на сериалите.

В заключение мога да кажа, че за мен златното време на анимациите приключи с началото на новия век. Може би е просто носталгия, но ако трябва да сравнявам класическите short филми от рода на Tom and Jerry, Looney Tunes, Popeye, Pink Panther и т.н., след това анимациите на Hanna-Barbera, а по-късно The Disney Afternoon и CN оригиналите от 90-те със сегашните творения, не мисля, че има база за сравнение. Вече няма анимация, която да се рисува на ръка, което за мен лично е крайно отблъскващо. В допълнение, насилствено се вкарва diversity навсякъде, всички внимават продукциите им да са inclusive, че да не обидят случайно някого, защото всички изведнъж станаха много обидчиви и се засягат от най-малкото. Затова и вече рядко се заглеждам в нещо ново (единственото изключение е новите DuckTales).
Report Spam   Logged
studentmercedes454
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 89


« Reply #10 on: 30 April 2020 13:31:44 »

Въпреки,че съм голям човек от детските канали еkids пуска истински анимации,но повечето са предназначени за малки деца до 7 години.Nickelodeon и Disney channel излъчват предимно за тинейджъри е не баш тинейджъри около 11-12 годишни.Относно CN и Boomerang без коментар.
Report Spam   Logged
nickelodeonlover
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 300



« Reply #11 on: 30 April 2020 14:08:48 »

Nickelodeon и Disney channel излъчват предимно за тинейджъри е не баш тинейджъри около 11-12 годишни.
Фактически,всички ситкоми и live-action серии са за тийнейджъри или поне 10+.
Report Spam   Logged
black_knight
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 7



« Reply #12 on: 26 August 2023 18:33:54 »

Дадох като отговор CN (Cartoon Network), Disney Chanel & Nickelodeon, но вече нито един от тези детски канали не следя.  Undecided

CN (Cartoon Network) го следях преди години, когато имаше едни от най-прекрасните детски. А сега дават "Невероятният свят на Гъмбол" по цял ден и то едни и същи епизоди, чак не мога да си представя как печелят пари от това... Roll Eyes Не казвам, че анимацията е лоша, напротив! Даже е супер добра, но нека дават и от старите епизоди. Да не е само от сезон 6. За другите бози като "Господин Магу", "Ние мечетата", "Малки титани" и "Пълна драмарама", които излъчват всеки следобед няма смисъл да коментирам... Ако бяха въртяли неща като "Парк шоу", "Бен 10", (ако ще и бозата от 2016 да е, пак щях да гледам), "Време за приключения", "Ние мечоците", "Лабораторията на Декстър", "Кураж, страхливото куче", "Крава и пиле", "Парк Шоу" и т.н. и т.н. определено щях да ги зяпкам и то с удоволствие. Grin Но не решавам аз нещата, а тъпата американска аудитория.

Nickelodeon пък се отказах да го гледам, защото спряха да излъчват и малкото останали истински анимации и сериали по него. В момента не ги знам какво си въртят там по кабеларката, но от приятели бях дочул, че са започнали да правят 3D анимации... В което няма лошо, де. Нека се пробват, да видят дали ще попечелят някой друг лев (в техния случай - долар Cheesy), но аз едва ли ще се завърна отново към него, може би само и единственото заради "Спондж Боб Квадратни Гащи", защото ме удря носталгията яко. Cry

Disney Chanel не го гледам, защото спряха "Гравити Фолс", "Хотел Трансилвания", "Финиъс и Фърб", но това не е единствената причина. Единствената истинска анимация, която дават там е "Големият град на Грийнс", която не мога да гледам, защото започва в 7-8-9 часа сутринта, (да, тя също спада към онези трите, които изброих малко по-горе Grin). За сериалите няма какво да коментирам - никога не са ми харесвали освен може би само два - "Джеси" и "Късмет, Чарли", които дори и тях не даваха. Е, "Късмет, Чарли" го бяха давали преди 2-3 години късно вечерта, но тогава нямах Disney на телевизора.

За другите канали няма какво да кажа. NickJr & EKids са за деца, а аз такива канали не следя. Boomerang бях гледал преди години, но тогава не разбирах английски език и ми беше общо взето скучно, а и само "Господин Бийн" можех да гледам, защото там нямаше говор.

Не видях в анкетата отговор Nicktoons - да, той пак е на Nickelodeon, но там качват най-добрите анимации на времето. Да, там също дават "Спондж Боб Квадратни Гащи", но дават само от най-новите сезони, а по Nickelodeon дават едни от най-старите епизоди и естествено сезони. Лично по Nicktoons съм засичал "Аватар", "Кунг-Фу Панда" и "Костенурките Нинджа: Нова Мутация" (нищо, че последната анимация сутринта си превъртам телевизора с няколко часа назад, за да гледам епизодите и да ги запиша, защото просто в един момент изнемогвам и не мога да чакам до 3 часа сутринта. А за другите две анимации доколкото си спомням часовете, в които ги излъчваха бяха - "Аватар" (23:00-0:00) и "Кунг-Фу Панда" (0:20-1:20, мисля че нещо подобно беше).

Та, това беше, изказах си мнението и дадох своя глас в анкетата. За другите канали въобще пък не съм ги чувал, може би, защото са руски и не толкова известни. Afro
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #13 on: 26 August 2023 19:18:09 »

Ако бяха въртяли неща като "Парк шоу", "Бен 10", (ако ще и бозата от 2016 да е, пак щях да гледам), "Време за приключения", "Ние мечоците", "Лабораторията на Декстър", "Кураж, страхливото куче", "Крава и пиле", "Парк Шоу" и т.н. и т.н. определено щях да ги зяпкам и то с удоволствие. Grin Но не решавам аз нещата, а тъпата американска аудитория.

Disney Chanel не го гледам, защото спряха "Гравити Фолс", "Хотел Трансилвания", "Финиъс и Фърб", но това не е единствената причина. Единствената истинска анимация, която дават там е "Големият град на Грийнс", която не мога да гледам, защото започва в 7-8-9 часа сутринта, (да, тя също спада към онези трите, които изброих малко по-горе Grin).

Никаква американска "тъпа" (?!?!) аудитория не ни е виновна, че не ги даваме изброените по НАШИЯ CN: по техния CN в САЩ си ги дават точно тези изброениете, че и още класики по CN и Boomerang и вече след дни по блока на CN САЩ, Adult Swim. Нашия CN, CN Русия и Югоизточна Европа не е CN САЩ. Излъчва се на сръбски, словенски и заради тях нямаме "Време за приключения", "Ние, мечоците" връщаме чат-пак, а Декстър и Кураж са толкова adult за европейския екип, че се излъчват само по WarnerTV каналите, това си е на европейско ниво. Декстър трябваше да го имаме по HBO Max, пишете им във Facebook, да им покажете, че го искате, явно мислят, че в Европа няма интерес към старо.

Колкото за Дисни и "Финиъс и Фърб" - подновен е сериалът с нови сезони. Колкото до "Големият град на Грийнс" - часовете са следобедни.
Report Spam   Logged
black_knight
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 7



« Reply #14 on: 26 August 2023 20:37:46 »

"Финиъс и Фърб"

Доказателство, ако може. Никъде не съм чул или видял, че са подновили сериала.

Quote
Колкото до "Големият град на Грийнс" - часовете са следобедни.

За кои дни, че сега като гледам програмата за утре нещо анимацията я няма. Cry
Report Spam   Logged
dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 139


« Reply #15 on: 26 August 2023 21:39:54 »

Доказателство, ако може. Никъде не съм чул или видял, че са подновили сериала.

За кои дни, че сега като гледам програмата за утре нещо анимацията я няма. Cry
В момента са в процес на обработка два нови сезона на Финиъс и Фърб, не е обявено кога стартира излъчване. А и в социалните мрежи има новини за сериала колко щеш. Иначе Хотел Трансилвания (сериалът) все още си върви - наскоро го мернах.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #16 on: 26 August 2023 21:41:48 »

Доказателство, ако може. Никъде не съм чул или видял, че са подновили сериала.

За кои дни, че сега като гледам програмата за утре нещо анимацията я няма. Cry

За Финиъс и Фърб: https://ew.com/tv/phineas-and-ferb-revived-by-disney-40-new-episodes/

За Грийнс: https://program-tv.net/emisiuni/Familia_Green_la_ora_ep_71/43470539

Иначе точно споменах Декстър и HBO Max и май се случва: http://www.bgtvtalk.com/index.php/topic,212.msg29510.html#msg29510
Report Spam   Logged
black_knight
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 7



« Reply #17 on: 27 August 2023 00:07:51 »

В момента са в процес на обработка два нови сезона на Финиъс и Фърб, не е обявено кога стартира излъчване. А и в социалните мрежи има новини за сериала колко щеш. Иначе Хотел Трансилвания (сериалът) все още си върви - наскоро го мернах.

В социалните мрежи не стъпвам, може и това да е причината, че не знам за новия сезон. Smiley

Quote
Иначе точно споменах Декстър и HBO Max и май се случва: http://www.bgtvtalk.com/index.php/topic,212.msg29510.html#msg29510

Може и така да е. Но аз не бих дал пари, за да го гледам като винаги мога да го изнамеря онлайн. Wink
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #18 on: 27 August 2023 08:58:46 »

В социалните мрежи не стъпвам, може и това да е причината, че не знам за новия сезон. Smiley

Може и така да е. Но аз не бих дал пари, за да го гледам като винаги мога да го изнамеря онлайн. Wink

1. Новината, която е споделил колегата flaboyblast е от уебсайт, не от социална мрежа. А самата новина за новите сезони на ФиФ беше споделена в най - големите и посещавани новинарски сайтове в света.

2. Ако обичаш да си промотираш пиратските нагласи някъде другаде.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Nikola
Зяпач
**
Online Online

Posts: 177



« Reply #19 on: 27 August 2023 11:56:54 »

Гласувах за Дисни  Ченъл понеже скоро си смениха визията и дават нови и стари анимации
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy