BG TV Talk
19 April 2024 22:47:18
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Кой (детски) канал гледате най-много?

Poll
Question: Кой детски канал гледате най-много?
Cartoon Network - 13 (23.2%)
Boomerang - 4 (7.1%)
Disney Channel - 7 (12.5%)
Disney Junior - 1 (1.8%)
Nickelodeon - 13 (23.2%)
Nicktoons - 8 (14.3%)
Nick Jr. - 3 (5.4%)
Baby TV - 0 (0%)
EKids - 1 (1.8%)
JimJam - 0 (0%)
Fix&Foxi - 0 (0%)
Карусель - 1 (1.8%)
KIKA - 0 (0%)
Ric - 0 (0%)
Duck TV - 0 (0%)
Da Vinci Kids - 4 (7.1%)
Детский мир - 1 (1.8%)
Total Voters: 24

Pages: [1] 2   Go Down
  Print  
Author Topic: Кой (детски) канал гледате най-много?  (Read 3899 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 198



« on: 17 April 2020 10:12:25 »

Като по-малък израстнах с тийн сериалите на Nick от рода на i-Carly, Викторично,  Big Time Rush, Sam&Cat и т.н. Предпочитах Super7, но все пак те излъчваха главно Nick сериали. За мен Super7 си остава фаворит за най-добре подбирано съдържание от гледна точка на анимации и тийн сериалчета. А в момента, ако ще гледам нещо детско ще е Nick, несъмнено. Яд ме е, че вече не излъчват повторения на сериалите, изброени по-горе, дори и в късните часове.
Яд те е, че не излъчват I-Карли, след като... го излъчват всяка уикенд вечер?!

 Cartoon Network се управлява от някакви безумци, които имат страхотен материал, но по някаква непонятна причина тези хора не го виждат. От 20+ сериала (без да броим класики), те бутат два, които също ситкоми и добре че децата обичат да гледат един и същи епизод на Гъмбол в сряда и петък и то в близък час, защото тъпия алгоритъм на канала повтаря едни и същи епизоди и за мен лично точно така не става по-разнообразно. Сериал с 200 епизода да му даваш само основно 1/4 е безумие, но само аз го виждам като проблем явно.
 А иначе е жалко, защото CN страшно добре подбираше баланс между екшъни, драма и ситкомите дори преди 5 години, но сега е почти само ситкоми със слапстик, а идва и скапаното лято и сигурно 55-60% от програмата ще е само тези двата...

 Дисни се радвам, че си пускат и стари сериали, ама от анимациите трябва да имат още и други освен Финиъс и Фърб. Ясно е, че анимациите са смятани за долно изкуство, но защо не се опитат малко да показват повече анимации, все пак това е Дисни... най-малкото Ким Суперплюс примерно, но явно да искам да гледам анимации (които да не са европейски и/или през нощта), е твърде много по този канал...

Иначе Nick Toons ми е повече по интереса, понеже (сигурно си личи) повече се интересувам от анимации, но ми се иска повече от дублираните анимации да добавят и пак екшън фена ще се оплаче защо не мога да видя Костенурките Нинджа от 2012 примерно в нещо като 22:00, можеха... 03:00 не е чак толкова удобно време за гледане...
Report Spam   Logged


Pages: [1] 2   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy