BG TV Talk
29 September 2020 07:41:17
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Ask Facebook Contact us Staff List Login Register  

Други ТВ | новини и коментари

Pages: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 93   Go Down
  Print  
Author Topic: Други ТВ | новини и коментари  (Read 145575 times)
monk1900
Зяпач
**

« Reply #1440 on: 29 January 2019 20:04:03 »

videochanel  Roll Eyes

Почти съм сигурен, че това е транскрибция от произношението на руски. Както в българския ИТ жаргон повече от половината термини са побългарени английски думи, така и на руски си ги казват с руски окончания и руско произношение. Ама нека някой по-знаещ руски да се изкаже.

Иначе ето запис от преди малко, за който е изпуснал:
http://www.videoclip.bg/watch/915835_bstv-29-01-2019-18-05-50
http://www.videoclip.bg/watch/915909_bstv-29-01-2019-22-42-24

Подозирам това не се е излъчвало в ефир, а само в сайта им, вероятно са взели някой, който може спокойно да си пуска компютъра и да се оправя с програми като уеб браузър и т.н, и са му възложили задачата да направи сайта. Нормално, ако не е правил преди сайтове и подобни, да си пусне туториал как се правят сайтове. Интересно обаче защо туториала се излъчва на мястото на livestream-a на канала.
Опитах да пусна БСТВ през TV GO да видя какво излъчват към операторите, обаче това приложение винаги като потрябва не работи.

Към момента (20 час) онлайн излъчването в сайта е преустановено и линкът към videochanel поддомейна е премахнат от началната страница.

Update (22 час): Отново излъчват със скрит линк към поддомейна.
Не знам, обаче доста ми прилича това като да са частни уроци, понеже водещият задава въпроси към зрителя и някакъв приклушен глас на заден фон отговаря.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 93   Go Up
  Print  

Jump to: