BG TV Talk
28 March 2024 22:45:53
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Други ТВ | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 111   Go Down
  Print  
Author Topic: Други ТВ | новини и коментари  (Read 307057 times)
0 Members and 22 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #100 on: 18 September 2014 23:39:27 »

След каналите Военен ТВ канал и VTV, днес и НКТВ Евроком започна да излъчва преките си предавания в 16:9 формат.
Брей... Хората в "Евроком" 1 година само ги лъжеха за обновлението на техниката, ама ето, че вече е факт. За ВТК и ВТВ от теб разбирам, че са в 16:9...  Grin Всъщност какви актуални предавания има по ВТК? Доколкото съм информиран, всички са повторения, с изключение на новините...
Report Spam   Logged

edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #101 on: 18 September 2014 23:54:26 »

То повечето канали са като ВТК само повторения.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #102 on: 02 October 2014 16:26:14 »

http://www.cem.bg/actbg/4917 Не им върви на тез герои със СЕМ и това е!   Grin  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #103 on: 04 October 2014 21:41:03 »

Днес забелязах, че "ВТК" е с ново лого, което изглежда доста аматьорско... Не знам кога точно са го сменили, понеже не гледам този канал. Не разбирам и каква е тази любов на българските телевизии към елипсите... Първо беше NBT, после VTV, пък сега и "ВТК"...  Grin
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #104 on: 04 October 2014 21:46:58 »

Не разбирам и каква е тази любов на българските телевизии към елипсите... Първо беше NBT, после VTV, пък сега и "ВТК"...  Grin

Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #105 on: 16 October 2014 22:32:09 »

Какво ще рече това H2, от History гледам някаква реклама въртят? Какъв е този канал?
Report Spam   Logged
Ace of Hearts
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 61



« Reply #106 on: 20 October 2014 16:06:55 »

Какво ще рече това H2, от History гледам някаква реклама въртят? Какъв е този канал?

H2 е канал от групата на History и Crime and Investigation, който се излъчва още от 1996-та година, но до 2011-та се е казвал History International. По него често пускат премиерни епизоди на дадени програми (например на Извънземни от древността) преди същите да бъдат излъчени по History. Споменатата от теб реклама (завършваща с фразата Coming soon, доколкото съм забелязал) се дължи на предстоящото стартиране на канала в Полша от 28.10. Надявам се да съм бил полезен!
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #107 on: 20 October 2014 21:00:59 »

Мерси, а при нас дали ще тръгне?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #108 on: 20 October 2014 21:14:54 »

Някой да знае какво става с ЕБФ Икономика?
Report Spam   Logged
Ace of Hearts
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 61



« Reply #109 on: 21 October 2014 19:45:50 »

Интернет сайта им www.ebfbusiness.tv не е активен, а освен това домейнът се продава. Последното им писание във фейсбук e било на 22 април 2013 г. При Близу каналът стои на 88-ма позиция (на думи), но (на практика) излъчва черен екран с постоянно преминаващи бели ивици по диагонала. С оглед на написаното по-горе най-вероятно телевизизията е прекратила своето излъчване, но явно никой не счете за нужно да каже нещо по въпроса на зрителите. Angry

naskox, засега не мога да ти кажа нищо по този въпрос. И аз искам някои канали като родна версия на Юнивърсъл Ченъл, но за съжаление доста медийни групировки не ни смятат за привлекателна дестинация. Ако се разбере за предстоящо пускане на канала тук, най-вероятно ще бъде публикувано като новина в сайта.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #110 on: 22 October 2014 11:19:01 »

Интернет сайта им www.ebfbusiness.tv не е активен, а освен това домейнът се продава. Последното им писание във фейсбук e било на 22 април 2013 г. При Близу каналът стои на 88-ма позиция (на думи), но (на практика) излъчва черен екран с постоянно преминаващи бели ивици по диагонала. С оглед на написаното по-горе най-вероятно телевизизията е прекратила своето излъчване, но явно никой не счете за нужно да каже нещо по въпроса на зрителите. Angry

naskox, засега не мога да ти кажа нищо по този въпрос. И аз искам някои канали като родна версия на Юнивърсъл Ченъл, но за съжаление доста медийни групировки не ни смятат за привлекателна дестинация. Ако се разбере за предстоящо пускане на канала тук, най-вероятно ще бъде публикувано като новина в сайта.
Сайтът на EBF не е активен от 2-3 години. Аз горе-долу от същото време я нямам тази телевизия, като даже още миналата година мислех, че е фалирала. В последствие се оказа, че я има още, но се излъчва при много малко оператори.
Report Spam   Logged

TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #111 on: 22 October 2014 17:21:37 »

Не се отказва тази ТВ. Днес пак е в ефир..... Shocked
Report Spam   Logged
Ace of Hearts
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 61



« Reply #112 on: 22 October 2014 19:03:14 »

Не се отказва тази ТВ. Днес пак е в ефир..... Shocked

Така е. И аз я видях! Smiley
Report Spam   Logged
Ace of Hearts
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 61



« Reply #113 on: 04 November 2014 21:42:20 »

Английският ли ме подвежда или Euronews ще излъчват спорт от Януари 2015-та? Не съм сигурен дали говорят за спорт на живо или просто някакви обзорни предавания.
http://www.digitaltveurope.net/270951/euronews-to-add-sports-programming-with-sportaccord/
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #114 on: 04 November 2014 23:23:11 »

Quote
Според споразумението „Евронюз“ ще излъчи, като част от всичко, седмична спортна програма с името „Обединени спортове“, която ще започне през януари 2015 г., както и няколко специални периодични предавания, съсредоточени върху отделни спортни дисциплини. Зрителите на „Евронюз“ също така ще имат достъп до големи национални, регионални и международни състезания - от футбол и гимнастика до плажен волейбол и джудо.

Второто изречение звучи доста объркващо. Какъв „достъп“ ще имат? Чрез обзорни предавания, за които става въпрос в първото ли? Ако не - какъв?

П.П. „СпортАкорд“ е организацията, обединяваща всички спортни федерации. Тя едва ли има права за нещо повече от обзорни предавания.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #115 on: 06 November 2014 21:18:15 »

От 2 дни Военния ТВ канал е отново със старото си лого. Много странен ход.....
Report Spam   Logged
Ace of Hearts
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 61



« Reply #116 on: 06 November 2014 22:05:31 »

Може би са реагирали на този коментар:

Днес забелязах, че "ВТК" е с ново лого, което изглежда доста аматьорско... Не знам кога точно са го сменили, понеже не гледам този канал. Не разбирам и каква е тази любов на българските телевизии към елипсите... Първо беше NBT, после VTV, пък сега и "ВТК"...  Grin


Ако съм прав, колегата Spike вече спокойно може да казва (или напише в профила си тук) "I've got the power!" Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #117 on: 07 November 2014 00:11:18 »

От 2 дни Военния ТВ канал е отново със старото си лого. Много странен ход.....
След тази пародия на лого, нормално да си върнат старото, макар и то да не е кой знае какво. "ТВ7" също бързичко разкараха прословутото невзрачно квадратче, което бяха определили за свое лого...

Може би са реагирали на този коментар:

Ако съм прав, колегата Spike вече спокойно може да казва (или напише в профила си тук) "I've got the power!" Grin
Мерси за четката, но неведнъж сме забелязвали, че след негативни коментари тук, съответната телевизия си взима поука и поправя грешката си.  Wink
Report Spam   Logged

Ace of Hearts
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 61



« Reply #118 on: 08 November 2014 16:38:30 »

Мерси за четката, но неведнъж сме забелязвали, че след негативни коментари тук, съответната телевизия си взима поука и поправя грешката си.  Wink

Пак заповядай! Но може и да не е четка щом сам признаваш, че неведнъж телевизиите поправят грешките си след негативни коментари тук. Веднъж може да е съвпадение, но повече пъти - малко вероятно. Smiley
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #119 on: 19 November 2014 19:13:26 »

След двадесет и три години в новинарския канал Ралица Василева вече няма да работи в CNN. Това вероятно е част от масовите съкращения, които се провеждаха там в последните месеци. За повече погледнете профила ѝ в „Туитър“: https://twitter.com/ralitsacnn
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 111   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy