BG TV Talk
29 March 2024 00:49:35
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Други ТВ | новини и коментари

Pages: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 111   Go Down
  Print  
Author Topic: Други ТВ | новини и коментари  (Read 307087 times)
0 Members and 16 Guests are viewing this topic.
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #300 on: 24 July 2015 11:25:41 »

Оператора е Кракра, но ще питам, да съм споменавал че Диема, Кино Нова и Диема Фемили са спрели излъчване? Имах предвид че при оператора е останала само Нова.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #301 on: 05 August 2015 21:38:39 »

Една вметка: Предаването на Роро NEXT TV излезе в лятна ваканция след 11-месечен сезон. Началото на следващия е насрочено за 28 август. Нощната игра все още привлича интерес, както и ревютата и други неща, но част от екипа напусна и създаде контрапроект в Интернет, наречен „Лимбо“. Какво ще се получи не мога да кажа, но ще видим повече другия месец.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #302 on: 05 August 2015 22:56:50 »

Една вметка: Предаването на Роро NEXT TV излезе в лятна ваканция след 11-месечен сезон. Началото на следващия е насрочено за 28 август. Нощната игра все още привлича интерес, както и ревютата и други неща, но част от екипа напусна и създаде контрапроект в Интернет, наречен „Лимбо“. Какво ще се получи не мога да кажа, но ще видим повече другия месец.
Кои хора от екипа са напуснали?
Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #303 on: 06 August 2015 09:43:11 »

359TV стартира в мрежата на Blizoo тази събота

Телевизията ще е достъпна в над 250 населени места в България

Бългаската лайфстайл музикална телевизия 359TV стартира в мрежата на Blizoo в цялата страна от тази събота, 8 август. Каналът ще може да бъде гледан на позиция №195. Всички абонати на един от най-големите кабелни оператори ще имат достъп до програмата на 359TV, като ще могат да се наслаждават и на Full HD версията на телевизията в HD пакета.

От 10 август жителите на още над 200 населени места в страната ще могат да гледат телевизията. Операторите, които ще разпространяват канала в тези места са: Михайлов ТВ, Кейбъл Ком Холдинг, Лазур, Ситилинк ВМ, Интерсат, БДИН БГ, Транскейбъл ТВ, Атлантис Нет, Телесим 2006,

До началото на септември телевизията ще е покрила над 90% от територията на страната.

През август зрителите на лайфстайл медията ще могат да гледат освен най-новите музикални хитове, така и повторение на първи сезон на предаването за денс култура Dance Culture, първите три издания на годишните музикални награди 359 Awards и още много интересна продукция. От септември каналът ще предложи над 12 авторски предавания и риалити формати, а стартът на новият телевизионен сезон ще бъде съпроводен със специално парти.
А лиценз от СЕМ?
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #304 on: 06 August 2015 11:55:58 »

Нали го получиха,  макар и след 1000 пъти пропуски
Report Spam   Logged
studentmercedes454
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 89


« Reply #305 on: 06 August 2015 13:14:18 »

Булсатком ще го излъчват ли?
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #306 on: 06 August 2015 13:33:19 »

Кои хора от екипа са напуснали?

Джонката, Дидо Каролев, Прес, Али и Жоро. И някои други, но те май не участват в този проект.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #307 on: 06 August 2015 14:10:11 »

359TV стартира в мрежата на Blizoo тази събота

Телевизията ще е достъпна в над 250 населени места в България

Бългаската лайфстайл музикална телевизия 359TV стартира в мрежата на Blizoo в цялата страна от тази събота, 8 август. Каналът ще може да бъде гледан на позиция №195. Всички абонати на един от най-големите кабелни оператори ще имат достъп до програмата на 359TV, като ще могат да се наслаждават и на Full HD версията на телевизията в HD пакета.

От 10 август жителите на още над 200 населени места в страната ще могат да гледат телевизията. Операторите, които ще разпространяват канала в тези места са: Михайлов ТВ, Кейбъл Ком Холдинг, Лазур, Ситилинк ВМ, Интерсат, БДИН БГ, Транскейбъл ТВ, Атлантис Нет, Телесим 2006,

До началото на септември телевизията ще е покрила над 90% от територията на страната.

През август зрителите на лайфстайл медията ще могат да гледат освен най-новите музикални хитове, така и повторение на първи сезон на предаването за денс култура Dance Culture, първите три издания на годишните музикални награди 359 Awards и още много интересна продукция. От септември каналът ще предложи над 12 авторски предавания и риалити формати, а стартът на новият телевизионен сезон ще бъде съпроводен със специално парти.
Даже се и зачудих, че още от издаването на лиценза не ги пуснаха при Близу. Няма нищо странно, че там ги пускат първи, тъй като Владо е гъст с част от хората, които отговарят за програмната схема на лилавите и те му осигуряват доста по-безболезнено договаряне на програмите, ако си спомняте Т-Рок ТВ също стартира първо при тях преди СЕМ да и хлопнат кепенците, а по инфоканала Близоо ТВ преди две години някъде пускаха и въпросните онлайн предавания с тази Нана, които ги качваха в ърбн.бг. Преди години пък е бил до колкото знам е бил някакъв мениджър в тогавашния ЕКК.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #308 on: 06 August 2015 14:31:26 »


Даже се и зачудих, че още от издаването на лиценза не ги пуснаха при Близу. Няма нищо странно, че там ги пускат първи, тъй като Владо е гъст с част от хората, които отговарят за програмната схема на лилавите и те му осигуряват доста по-безболезнено договаряне на програмите, ако си спомняте Т-Рок ТВ също стартира първо при тях преди СЕМ да и хлопнат кепенците, а по инфоканала Близоо ТВ преди две години някъде пускаха и въпросните онлайн предавания с тази Нана, които ги качваха в ърбн.бг. Преди години пък е бил до колкото знам е бил някакъв мениджър в тогавашния ЕКК.
Бил е шеф в телевизия "Евроком", а в кабелния оператор не знам да е бил някакъв.
Report Spam   Logged

TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #309 on: 09 August 2015 19:49:00 »

Из сайта на патентното :
Дата на заявяване :    01.04.2013
Статус      ТМ Заявка оттеглена
Наименование на марка :    КАНАЛ 3 HD
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #310 on: 10 August 2015 15:30:25 »

Из сайта на патентното :
Дата на заявяване :    01.04.2013
Статус      ТМ Заявка оттеглена
Наименование на марка :    КАНАЛ 3 HD
О, има и по-добро  Grin:
Дата на заявяване :    10.04.2013
Статус      ТМ Заявка оттеглена
Наименование на марка :    TV3
Притежател : "ЕЛИТ МЕДИА БЪЛГАРИЯ" ООД (фирмата на Канал 3)
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #311 on: 10 August 2015 19:56:34 »

О, има и по-добро  Grin:
Дата на заявяване :    10.04.2013
Статус      ТМ Заявка оттеглена
Наименование на марка :    TV3
Притежател : "ЕЛИТ МЕДИА БЪЛГАРИЯ" ООД (фирмата на Канал 3)
Хахаха... По-добре, че не са затрили марката с дълга история - "Канал 3" е вече на 17 години, откакто е с това име, де. Иначе първо се е казвала телевизия "София кабел" и е създадена през 1993г. (дори и преди "Нова", която пък се води като първи частен канал, а реално не е).
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #312 on: 11 August 2015 22:21:52 »

Хахаха... По-добре, че не са затрили марката с дълга история - "Канал 3" е вече на 17 години, откакто е с това име, де. Иначе първо се е казвала телевизия "София кабел" и е създадена през 1993г. (дори и преди "Нова", която пък се води като първи частен канал, а реално не е).
Тоест Канал 3 реално е първият частен канал в България или още някой ще изникне?
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #313 on: 11 August 2015 22:52:46 »

Тоест Канал 3 реално е първият частен канал в България или още някой ще изникне?
Речено-сторено: http://www.predavatel.com/bg/3/sopot_tv_sopot
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #314 on: 12 August 2015 14:49:31 »

Принципно наистина първият частен ТВ канал в България е този: http://www.predavatel.com/bg/4/kardzhali_tv_rodopi За ТВ Сопот не знам, но мисля че инфото там не е правилно, защото се появява през 1994 година, докато ТВ Родопи Кърджали си е от 1993 година.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #315 on: 12 August 2015 23:57:26 »

Само на мен ли ми прави впечатление, че 359TV излъчва клиповете си, със записи от Интернет? Коронният им номер са клипове от профилите на Facing the Sun и Monte Music. Да не говорим, че канала няма система за изравняване на звука на песните в ефира си. Дори не си правят труда да цензурират песните. В ефира необезпокоявано си излъчват "зад гърба говорят, по мой адрес говорят, но всички могат да го д*хат, да го д*хат".  Не ме е*е за теб..." СЕМ къде спи пак!? Същата безумица са DSTV, в чийто ефир по всяко време се чува песента "К*рви, сбогом".


* _20150812_235607.JPG (48.19 KB, 660x570 - viewed 154 times.)
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #316 on: 13 August 2015 12:06:26 »

Тоест Канал 3 реално е първият частен канал в България или още някой ще изникне?
От 1993 до 1998г. каналът се е казвал "София кабел" и след това е преименуван на "Канал 3", та е по-правилно да питаш за телевизия "София кабел".


Принципно наистина първият частен ТВ канал в България е този: http://www.predavatel.com/bg/4/kardzhali_tv_rodopi За ТВ Сопот не знам, но мисля че инфото там не е правилно, защото се появява през 1994 година, докато ТВ Родопи Кърджали си е от 1993 година.
И двамата грешите. Първият частен канал, за който поне аз знам, е "Скат". Той е създаден през 1992г., но е бил регионален за Бургас. Ето повече инфо: http://www.skat.bg/forus.php Тогава обаче законите бяха различни и за да си направиш кабелен оператор, трябваше да имаш и собствен канал. Това е и основната причина за бумът на кабеларките през 90-те. "Нова" може би е първият канал, който е създаден с тази цел, а не за да могат собствениците му да имат и кабелен оператор.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #317 on: 13 August 2015 13:46:13 »

Само на мен ли ми прави впечатление, че 359TV излъчва клиповете си,  със записи от Интернет? Коронният им номер са клипове от профилите на Facing the Sun и Monte Music. Да не говорим, че канала няма система за изравняване на звука на песните в ефира си. Дори не си правят труда да цензурират песните. В ефира необезпокоявано си излъчват "зад гърба говорят, по мой адрес говорят, но всички могат да го д*хат, да го д*хат". Не ме е*е за теб..." СЕМ къде спи пак!? Същата безумица са DSTV, в чийто ефир по всяко време се чува песента "К*рви, сбогом".
Те 359 още миналата и по-миналата година си казаха в един от клиповете си, че не приемат цензурата на тези клипове и че ще са малко по "бунтари", така че не ме учудва че ги пускат по този начин. Нецензурираните версии ги има само в официалните профили на компаниите в YouTube, докато цензурираните се правят специално за ТВ излъчване и се изпращат така на телевизиите, така че няма от къде другаде да вземат нецензурираните, освен директно от YouTube. В този случай могат да са благодарни, че СЕМ не са забелязали все още това, защото знаем какви главоболия докараха на BOX TV и на другите музикални заради "Видимо доволни", та ако за това почнат да им правят проблем... А DSTV изобщо не я коментирам, след напускането на Десислава там се вихри "разврат до шия" както би казал проф. Вучков.  Grin
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #318 on: 13 August 2015 14:19:41 »

А DSTV изобщо не я коментирам, след напускането на Десислава там се вихри "разврат до шия" както би казал проф. Вучков.  Grin
DSTV си е направо за отнемане на лиценз.... Не е ясно дали имат лиценз дори и за 10 песни от ефира им. Почти по цяло денонощие имат поздравителен блок, в който се обаждат цигани, тираджии и трактористи, за да се поздравят. Доста често въпросните зрители се обаждат и пияни. А водещия и той не изглежда на много читав от тази гледна точка.... Чак и се псуват в ефир, ако поръчаната песен закъснее. Ужасссссссс.
Report Spam   Logged
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #319 on: 13 August 2015 14:30:58 »

Отдавна мисля да напиша писмо за DSTV на СЕМ. Струва ли си да се занимавам?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 111   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy