BG TV Talk
16 April 2024 14:11:13
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Survivor | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Survivor | новини и коментари  (Read 16508 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 185



WWW
« Reply #100 on: 18 February 2023 21:53:37 »

Предаването е абсолютна трагедия.

Мисля да си спестя нервите и да не гледам повече епизоди на това абсолютно недоразумение.

Джаферович е катастрофа като водещ. Опитва се да се прави на Димо Алексиев, но хич не му се получава.

1 игра почти цяла вечер.

Хората от племената носят ли микрофони? Нищо не им се разбира.

Нулева креативност при избирането на имена за племената... "Известни" - wtf

Заснемане и монтаж - СЛАБА РАКИЯ.

ЗАКРИВАЙ.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
trmkr
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 24


« Reply #101 on: 18 February 2023 22:20:37 »

Това е абсолютна пародия и подигравка с формата. Едвам изтърпях 1 час и смених канала. Слагам му хикс. Само на мен ли ми направи впечатление, че логото на Сървайвър не присъства никъде - нито на флаговете по време на битка, нито по отличителните знаци на племената? ъТВ да не би да ни да се опитват да пробутват някаква реплика? Сървайвър от Али Експрес с водещ от Али Експрес?
Report Spam   Logged
Space_War
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 39


« Reply #102 on: 19 February 2023 00:17:18 »

Ако чуя водещия да казва "също така" още веднъж, ще повърна.
Report Spam   Logged
sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #103 on: 19 February 2023 00:25:12 »

Каква беше причината КарамазЪ да бъде заместен от това сръбче?
Report Spam   Logged
Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #104 on: 19 February 2023 12:33:20 »

Този сезон мисля да го пропусна  2 часа и нещо да гледам игра и да слушам Ванката Джеферович как ми води като футболен коментатор ми идва в повече
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 919



WWW
« Reply #105 on: 19 February 2023 16:18:18 »

Много много слаб Ваня Джаферович... така и не разбирам какъв друг аргумент освен "ново начало" стои зад премахването на Владо Карамазов... И по-лошото е заместването му с Ваня. Иначе - нищо кой знае какво, минус беше, че нямаше визитки нито пък каквото и да е било представяне на участниците. Явно ще залагат на драмите спретнати от каста.

Иначе - друг минус за мен е, че не обясниха по какъв начин и как ще става елиминарането, както и изобщо какъв е механизмът на този сезон. Трима номинираха, днес явно ще има още трима... И после какво - зрителите ще гласуват ли? По какъв начин "зрителите ще бъдат активен фактор в определянето на хода на предаването", както твърдяха в прессъобщенията си?
Report Spam   Logged

maria_s
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 88


« Reply #106 on: 19 February 2023 16:48:00 »

До колкото разбрах аз те са там от една или две седмици, вчера дадоха 2 или 3 дни. Така че епизодите "ще догонят" времето с участниците.
Но и според беше много глупаво да няма никакви визитки. Все едно започна от 2 епизод.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #107 on: 19 February 2023 23:04:29 »

Каква беше причината КарамазЪ да бъде заместен от това сръбче?
Причината вероятно е смяната на продуцентската компания. Може би малко хора помнят, но сезон 1 на Survivor се продуцираше от "Седем-осми", а водещ беше Камен Воденичаров. От втори сезон натам вече предаването беше поето от Dream Team и водещ стана Владо Карамазов. Честно казано обаче смяната на водещия в момента е най-малкият проблем. Толкова скучен пилотен епизод не бях гледал просто... Undecided Напомни ми на старта на "Игри на волята" през 2021г., когато епизодът беше почти 4 часа и пак имаше протяжна уж отборна игра, в която всеки участник играеше отделно. Не разбрах защо и гласуването на племенния съвет беше толкова протяжно, а и също защо бяха и двете племена там. Не ми харесват също имената на отборите, цветовете, шрифта на кашовете. Като цяло всичко можеше да бъде събрано в час и половина и да бъде доста по-динамично.

До колкото разбрах аз те са там от една или две седмици, вчера дадоха 2 или 3 дни. Така че епизодите "ще догонят" времето с участниците.
Но и според беше много глупаво да няма никакви визитки. Все едно започна от 2 епизод.
Явно смятат, че представянето на участниците в социалните мрежи е напълно достатъчно. Иначе ако имаше визитки, поне щяха да спестят нещо от безкрайно скучния племенен съвет и отегчителната отборна игра.
Report Spam   Logged

maria_s
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 88


« Reply #108 on: 20 February 2023 00:12:27 »

Според профила на Иван Булкин в Instagram от 9.02 социалните му мрежи ще ги управлява друг човек. Значи от миналата седмица се снима. Днес пуснаха гласуване за няма и 10 минути кой да отпадне от номинираните, което би трябвало да значи вече да са догонили дните. Обаче не трябва ли участниците да отпадат или в битка или след племенния съвет?
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 544


« Reply #109 on: 20 February 2023 18:01:26 »

докато разглеждах какво има по каналите ми попадна турския сърваивър по канал TV8

https://www.videoclip.bg/watch/1629428_tv8-survivor
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #110 on: 20 February 2023 21:58:52 »

Очевидно Acun Media си ползват един шаблон за кашове във всички държави. Впрочем тествах психиката си, като изгледах и трите епизода на Survivor и мога да заключа, че това е един от най-грандиозните телевизионни провали, ама то за "ьТВ" това си е нещо обичайно. Grin Нещо не забелязвам мащабните и невиждани игри, които толкова усилено рекламираха. За сметка на това 3 дни дават еднотипни уж отборни игри, в които всеки участник се състезава поотделно. Етапите на битките са абсолютно еднакви - първо бързина и после точност. Сори, ама в "Игри на волята" толкова къса игра се излъчва за 20-30 минути макс, а не за повече от час. Undecided Някои хора тук много хвалеха Acun Media и чуждите версии на Survivor, които те продуцират, обаче аз съм крайно разочарован. Повечето зрители явно също са, щом "Като две капки вода" е бил с такъв космически рейтинг.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #111 on: 07 March 2023 15:02:51 »

Вкарват 4 нови участници, но се опасявам, че това няма да оправи трагичното положение... 😕 https://survivor.btv.bg/news/tazi-vecher-chetirima-novi-uchastnici-vlizat-v-survivor-7.html
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 280


« Reply #112 on: 07 March 2023 17:43:50 »

Тепърва ще свикнат хората с новият формат на "Сървайвър". Просто му трябва време. Хубавото на скъсеното отстояние на излъчване, е че четат коментарите на зрителите от продукцията и променят нещата в движение. Също е много добре, че няма така изтичане на спойлери. Нещата с всеки изминал епизод вървят в положителна посока. И Ваня се справя къде, къде по-добре от първите епизоди. Smiley
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 185



WWW
« Reply #113 on: 07 March 2023 18:43:37 »

Тепърва ще свикнат хората с новият формат на "Сървайвър". Просто му трябва време. Хубавото на скъсеното отстояние на излъчване, е че четат коментарите на зрителите от продукцията и променят нещата в движение. Също е много добре, че няма така изтичане на спойлери. Нещата с всеки изминал епизод вървят в положителна посока. И Ваня се справя къде, къде по-добре от първите епизоди. Smiley

Човече, готино е, че гледаш положително на живота, но фактите са следните. Един за друг ги би 37 на 17 процента дял преди няколко дни в събота. Снощи Хелс Кичън има 45 процента дял, а пикът на Сървайвър е около 15, като лоу пойнта е бил коло 11 - 12. Това е абсолютна трагедия.

Снощи пак пуснах за 10 минути да видя - ами скучно е. Не знам кой ще свикне с новия формат, когато почти никой не го гледа.

Все пак се радвам, че поне на теб ти харесва.

На бТВ със сигурност не им е готино, особнено на фона на парите, които губят заради предаването.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mickeymouse
Зяпач
**
Online Online

Posts: 201


« Reply #114 on: 07 March 2023 20:02:34 »

Човече, готино е, че гледаш положително на живота, но фактите са следните. Един за друг ги би 37 на 17 процента дял преди няколко дни в събота. Снощи Хелс Кичън има 45 процента дял, а пикът на Сървайвър е около 15, като лоу пойнта е бил коло 11 - 12. Това е абсолютна трагедия.

Предаването е скучно. Не знам кой ще свикне с новия формат, когато почти никой не го гледа.

Все пак се радвам, че поне на теб ти харесва.

На бТВ със сигурност не им, особнено на фона на парите, които губят заради предаването.

+1. Да не говорим, че предаванията по Нова са много по-интересни. А и дори Сървайвър малко да се оправи, аз не мисля, че някой би се върнал да го гледа след трагичните първи епизоди.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #115 on: 07 March 2023 23:11:44 »

Човече, готино е, че гледаш положително на живота, но фактите са следните. Един за друг ги би 37 на 17 процента дял преди няколко дни в събота. Снощи Хелс Кичън има 45 процента дял, а пикът на Сървайвър е около 15, като лоу пойнта е бил коло 11 - 12. Това е абсолютна трагедия.

Предаването е скучно. Не знам кой ще свикне с новия формат, когато почти никой не го гледа.

Все пак се радвам, че поне на теб ти харесва.

На бТВ със сигурност не им е готино, особнено на фона на парите, които губят заради предаването.
Определено подкрепям казаното от колегата . Иначе уааау за рейтинг  данните които предостави ,доста интересно . 
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #116 on: 08 March 2023 11:50:03 »

Тепърва ще свикнат хората с новият формат на "Сървайвър". Просто му трябва време. Хубавото на скъсеното отстояние на излъчване, е че четат коментарите на зрителите от продукцията и променят нещата в движение. Също е много добре, че няма така изтичане на спойлери. Нещата с всеки изминал епизод вървят в положителна посока. И Ваня се справя къде, къде по-добре от първите епизоди. Smiley
Твоето мнение ме стимулира да изгледам още някой епизод на предаването, но пак съм разочарован. Щом променят нещата в движение, защо не почнат да правят по-читави игри? Уж е отборна игра, обаче всеки участник от отбор играе отделно и това се повтаря вече 5 епизода подред или поне толкова съм гледал. В "Игри на волята" също има такива игри, ама са по една на 2-3 седмици, а не във всеки епизод. 😕
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #117 on: 13 March 2023 12:33:51 »

Изгледах почти всичките епизоди на Survivor досега и мога да отбележа, че наистина има напредък, макар и малък. Вече има повече и по-сложни игри - по 2-3 на епизод, обаче не мога да разбера защо при игрите с повече етапи пак играят 1 срещу 1 участник, а не разпределят на всеки етап по 1 участник от отбор...  Huh? Също ми е много странна музиката, която ползват по време на предаването - няма нищо общо с класическата за Survivor музика и е напълно неподходяща. Все едно гледам "Ергенът" или "Един за друг".
Report Spam   Logged

dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 141


« Reply #118 on: 13 March 2023 16:38:46 »

Странно защо Войните и Известните сами си избираха от 4те нови попълнения? Тино и Александра трябва да са при Известните, защото са известни и Данаил и Станилия при Войните.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« Reply #119 on: 13 March 2023 16:55:32 »

Странно защо Войните и Известните сами си избираха от 4те нови попълнения? Тино и Александра трябва да са при Известните, защото са известни и Данаил и Станилия при Войните.
Аз очаквах да запазят елемента с отшелника, ама явно няма.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy