BG TV Talk
28 March 2024 21:33:46
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Survivor | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Survivor | новини и коментари  (Read 16450 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #20 on: 16 September 2014 18:34:11 »

Какво незаконно има в това?
+1
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #21 on: 17 September 2014 09:24:06 »

Няма нищо незаконно  Afro
Report Spam   Logged
gogsito1
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 8


« Reply #22 on: 22 September 2014 10:01:42 »

Поне доколкото аз знам, 25тия кадър е забранен.Ето и доказателството:
http://bg.wikipedia.org/wiki/25-%D1%82%D0%B8_%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D1%8A%D1%80
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #23 on: 22 September 2014 11:56:16 »

Поне доколкото аз знам, 25тия кадър е забранен.Ето и доказателството:
http://bg.wikipedia.org/wiki/25-%D1%82%D0%B8_%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D1%8A%D1%80
Ако 25-ият кадър е забранен, смятай колко глоби трябва да плащат филмите, в които има сцени на забавен каданс (те се снимат с 50 кадъра в секунда)...  Grin Grin Grin

Никъде не пише, че 25-ият кадър е забранен, а иначе обърни внимание на последното изречение от статията:
Quote
През 1962 година Вайкери признава, че опитът от 1957 година, заедно с цялата статистика по продажбите, били изцяло фалшифицирани.
Това потвърждава, че 25-ият кадър няма никакво хипнотизиращо действие...  Smiley
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #24 on: 22 September 2014 20:36:42 »

Поне доколкото аз знам, 25тия кадър е забранен.Ето и доказателството:
http://bg.wikipedia.org/wiki/25-%D1%82%D0%B8_%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D1%8A%D1%80
От същата статия:
Quote
Въпреки това използването на скрита реклама е забранено в много страни.
Май не сме сред тези страни.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #25 on: 23 September 2014 00:19:43 »

От същата статия:Май не сме сред тези страни.
Скритата реклама принципно няма нищо общо с 25-ия кадър. В случая телевизията си рекламира собствено предаване и в това няма нищо незаконно. Незаконно щеше да е, ако в 25-ия кадър беше примерно реклама на VIP Brother, защото по този начин се нарушава и закона за защита на конкуренцията...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #26 on: 27 September 2014 21:06:30 »

Нещо това студио ми се струва недомислено. Шапките и заставките му не трябва да съдържат нищо друго, освен частта с логото – няма нужда да ми напомнят през 1 минута, че „23-ма българи са готови на всичко, за да оцелеят!“ Също така няма да е зле да спрат да повтарят едни и същи кадри по двайсет пъти, които на всичкото отгоре вече са излъчени в епизодите. Гледам студиото за неизлъчвани кадри и нещо друго интересно, как преживява там екипът например, а не в 75% от предаването да ми обобщават какво се случи досега по два-три пъти...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #27 on: 12 October 2021 15:45:41 »

Все още е рано, но все пак реших да възродя тази тема от архива, предвид новия сезон на Survivor през пролетта на 2022г.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #28 on: 18 October 2021 16:04:36 »

Ексклузивни първи кадри от нашият Survivor: Caramoan, Филипини https://www.facebook.com/philippinefilms/videos/thats-a-wrap-for-one-of-our-projects-offtothenextlocation-bestinthebusiness-film/1003822867121800/

На фейсбук страницата на Philippine Film Studios Inc. има и снимки на част от екипа. Заснет е за 43 снимачни дни.

Утре в "Преди обед" ще гостува и Владо Карамазов и ще говори за завръщането на "Сървайвър".  Smiley

Интересно ми е дали ще има промяна в наградата за предстоящия нов сезон. Последният сезон наградата беше намалена до 100 000 лв., дано да я върнат както беше в първите четири сезона на предаването 250 000 лв. 

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #29 on: 18 October 2021 16:23:00 »

Ексклузивни първи кадри от нашият Survivor: Caramoan, Филипини https://www.facebook.com/philippinefilms/videos/thats-a-wrap-for-one-of-our-projects-offtothenextlocation-bestinthebusiness-film/1003822867121800/

На фейсбук страницата на Philippine Film Studios Inc. има и снимки на част от екипа. Заснет е за 43 снимачни дни.

Утре в "Преди обед" ще гостува и Владо Карамазов и ще говори за завръщането на "Сървайвър".  Smiley

Интересно ми е дали ще има промяна в наградата за предстоящия нов сезон. Последният сезон наградата беше намалена до 100 000 лв., дано да я върнат както беше в първите четири сезона на предаването 250 000 лв. 


Определено наградата на такъв тип шоу трябва да е по-голяма, а не някакви си 100 бона, но ще видим. Преди време и аз се чудех как Survivor още преди 15 години можеха да си позволят награда от 250 бона, а днес наградите на останалите реалитита са си все по 100 000 лева. Да не говорим пък за "България търси талант", където дават някакви си мижави 50 000 лева... Undecided

Иначе щом новият сезон е заснет за 43 дни, може би ще се излъчва по 3-4 пъти седмично, а не всеки ден. Обикновено в един епизод се представя един ден.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #30 on: 18 October 2021 16:38:36 »

Определено наградата на такъв тип шоу трябва да е по-голяма, а не някакви си 100 бона, но ще видим. Преди време и аз се чудех как Survivor още преди 15 години можеха да си позволят награда от 250 бона, а днес наградите на останалите реалитита са си все по 100 000 лева. Да не говорим пък за "България търси талант", където дават някакви си мижави 50 000 лева... Undecided

Иначе щом новият сезон е заснет за 43 дни, може би ще се излъчва по 3-4 пъти седмично, а не всеки ден. Обикновено в един епизод се представя един ден.
Дано да е по-голяма наградата, но в България сравнение с другите държави си е малък ТВ пазар.

Да май ще бъдат по 3 епизода седмично от по 1 ч. 30 м. както е "Фермата" мисля, или 4 с коментарно студио ако има през седмицата, защото имаше статия преди известно време, че "Ергенът" ще бъде по 2 епизода седмично. И примерно "Ергенът" ще бъде понеделник и вторник, Survivor сряда-петък или обратното. И в неделя талантите.  Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #31 on: 18 October 2021 16:48:07 »

Дано да е по-голяма наградата, но в България сравнение с другите държави си е малък ТВ пазар.

Да май ще бъдат по 3 епизода седмично от по 1 ч. 30 м. както е "Фермата" мисля, или 4 с коментарно студио ако има през седмицата, защото имаше статия преди известно време, че "Ергенът" ще бъде по 2 епизода седмично. И примерно "Ергенът" ще бъде понеделник и вторник, Survivor сряда-петък или обратното. И в неделя талантите.  Smiley
Пропускаш "Съни бийч", който би трябвало да си е в петък. Активният телевизионен сезон е 12-13 седмици, сиреч на Survivor идват да са по 4 епизода на седмица, но като дни нямам идея как ще ги програмират. Аз лично очаквах нещо такова:
Survivor - понеделник-четвъртък
"Съни бийч" - петък
"Ергенът" - събота
"България търси талант" - неделя

Това обаче няма как да се случи, ако "Ергенът" наистина бъде два пъти седмично.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #32 on: 18 October 2021 17:04:32 »

Пропускаш "Съни бийч", който би трябвало да си е в петък. Активният телевизионен сезон е 12-13 седмици, сиреч на Survivor идват да са по 4 епизода на седмица, но като дни нямам идея как ще ги програмират. Аз лично очаквах нещо такова:
Survivor - понеделник-четвъртък
"Съни бийч" - петък
"Ергенът" - събота
"България търси талант" - неделя

Това обаче няма как да се случи, ако "Ергенът" наистина бъде два пъти седмично.
"Съни бийч" могат да си го пуснат в петък без проблем от 20 ч. до 21 ч. Втори сезон ще бъде с 2 епизода повече от първи сезон общо 14 еп. И Survivor или "Ергенът" започват от 21:00 ч. в петък, но все пак това са предположения.

Едит: "Опасно изкушение" е много дълг сериал. Най-вероятно ще си продължи да се излъчва от понеделник до четвъртък 20-21 ч. през пролетта.

Доколкото помня коментарното студио на Survivor: Камбоджа се излъчваше събота от 18 ч. Нищо чудно ако има студио да е пак в събота.


Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #33 on: 18 October 2021 19:48:50 »

"Съни бийч" могат да си го пуснат в петък без проблем от 20 ч. до 21 ч. Втори сезон ще бъде с 2 епизода повече от първи сезон общо 14 еп. И Survivor или "Ергенът" започват от 21:00 ч. в петък, но все пак това са предположения.

Едит: "Опасно изкушение" е много дълг сериал. Най-вероятно ще си продължи да се излъчва от понеделник до четвъртък 20-21 ч. през пролетта.

Доколкото помня коментарното студио на Survivor: Камбоджа се излъчваше събота от 18 ч. Нищо чудно ако има студио да е пак в събота.



Ами, точно този слот в събота е запълнен с повторения, та няма да е лошо да пуснат нещо премиерно. Имаше слухове, че "Мармалад" ще мине от 15:00 до 17:00ч., а от 17:00 до 19:00ч. - "Стани богат", но ще видим как ще стане, след като "Стани богат" няма да почне и през ноември.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #34 on: 16 December 2021 11:07:09 »

Пуснаха и първи промо-тийзър за предстоящия нов сезон на „Survivor: Скритият идол“Cool

Re: Второ промо от 20.12.21 г.

Re: Трето промо от 23.12.21 г.

Статия: https://www.btv.bg/article/za-btv/spetsialno/prez-proletta-na-2022-naj-velikoto-prikljuchensko-rialiti-survivor-shte-zavladee-zritelite-na-btv-pod-mototo-skritijat-idol.html
Обновен официален сайт: https://survivor.btv.bg/
Официален фейсбук: https://www.facebook.com/survivor.btv.bg/
Официален инстаграм: https://www.instagram.com/survivor_bg/
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #35 on: 10 February 2022 11:44:38 »

Възможно е голямата награда в новият сезон на "Сървайвър: Скритият идол" да бъде 150 000 лв. за 43 оцеляване във Филипините. Ще видим дали ще се потвърди официално информацията, ако е така, пак е по-добре сравнение със 100 бона награда за такъв тип мащабно риалити.

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Izvesten-nash-aktyor-vliza-v-Survaivur--1209148
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #36 on: 10 February 2022 16:59:44 »

Възможно е голямата награда в новият сезон на "Сървайвър: Скритият идол" да бъде 150 000 лв. за 43 оцеляване във Филипините. Ще видим дали ще се потвърди официално информацията, ако е така, пак е по-добре сравнение със 100 бона награда за такъв тип мащабно риалити.

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Izvesten-nash-aktyor-vliza-v-Survaivur--1209148
Ами то в първите 4 сезона наградата беше даже 250 000 лева. Доста жалко, че в сезон 5 я смъкнаха на 100 000. Жалко и че вече 15 години това си е масовата голяма награда в телевизионните продукции. В "България търси талант" даже е мижавите 50 000 лева... 😕
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #37 on: 10 February 2022 17:23:16 »

Очертава се да е много интересно с тези скрити идоли. Smiley
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #38 on: 12 February 2022 17:06:49 »

Според програмата на bTV за 21 февруари, старта на "Survivor" ще бъде 2 часа. от 21:00 до 23:00 ч. без Цитиридис. Ще видим дали ще е така всеки понеделник, или ще само това по изключение поради старта.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #39 on: 17 February 2022 14:35:56 »

Официално наградата ще бъде 150 000 лв. за победител в "Survivor 6: Скритият идол". Започнаха да обявяват участниците. -- https://survivor.btv.bg/news/dvajset-smeli-mazhe-i-zheni-vlizat-v-survivor-skritijat-idol.html
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy