BG TV Talk
28 March 2024 12:09:13
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Survivor | новини и коментари

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Survivor | новини и коментари  (Read 16439 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #40 on: 20 February 2022 08:09:21 »

Шрифтът ползван за подзаглавието на новият сезон на "Сървайвър", който почва утре, се казва Snowstorm Kraft. Ще ми благодарите после! Wink
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #41 on: 20 February 2022 15:20:58 »

Официално наградата ще бъде 150 000 лв. за победител в "Survivor 6: Скритият идол". Започнаха да обявяват участниците. -- https://survivor.btv.bg/news/dvajset-smeli-mazhe-i-zheni-vlizat-v-survivor-skritijat-idol.html
Наградата все пак е по-добре от 100-те бона на "Стани богат", но отново недоумявам как преди 15 години можеха да си позволят 250 бона награда, а сега е едва 150... Undecided
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #42 on: 30 September 2022 10:47:22 »

Ще има нов Сървайвър.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #43 on: 30 September 2022 11:08:29 »

Ще има нов Сървайвър.

След последния сезон, който беше грандиозен провал на всички нива, това е доста изненадваща новина.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #44 on: 30 September 2022 11:25:55 »

Да, и аз съм изненадан. Бих си представил, че ще пробват отново едва след няколко години в предвид, че и петият сезон май беше провал. Иначе щом го обявяват сега, вероятно го гласят за следващата есен, може би на мястото на Фермата? Ако е така, доста рискован ход.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #45 on: 30 September 2022 12:11:30 »

Да, и аз съм изненадан. Бих си представил, че ще пробват отново едва след няколко години в предвид, че и петият сезон май беше провал. Иначе щом го обявяват сега, вероятно го гласят за следващата есен, може би на мястото на Фермата? Ако е така, доста рискован ход.
Определено Сървайвър ще бъде новият заместител на Фермата . Това се очертава да бъде последният сезон поне  засега ,а и време беше ,тъй като вече доста се поизхабиха  като идеи ,както и участници . Но определено срещу Игри на волята ще им бъде доста сложно ,трбява доста да се постараят 😁
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #46 on: 30 September 2022 12:33:15 »

Определено Сървайвър ще бъде новият заместител на Фермата . Това се очертава да бъде последният сезон поне  засега ,а и време беше ,тъй като вече доста се поизхабиха  като идеи ,както и участници . Но определено срещу Игри на волята ще им бъде доста сложно ,трбява доста да се постараят 😁
Не съм много убеден в това - "Фермата" върви 6 дни в седмицата, докато последният сезон на "Сървайвър" вървеше 3 дни в седмицата и беше само 2 месеца. По-скоро биха могли да запълнят слота на турския сериал от 20:00 до 21:00ч., но пък би било странно "Сървайвър" и "Фермата" да вървят едновременно.

Иначе и аз съм доста изненадан от новината за нов сезон, предвид провала тази пролет. Може би "ьТВ" са купили лиценз за няколко сезона и щат, не щат, трябва да ги реализират.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #47 on: 30 September 2022 13:00:21 »

Те се провалиха грандиозно, когато не бяха срещу "Игри на волята", какво остава ако се пробват в директен двубой  Grin

Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #48 on: 30 September 2022 13:14:03 »

Те се провалиха грандиозно, когато не бяха срещу "Игри на волята", какво остава ако се пробват в директен двубой.
Би било интересно, ако върнат старата концепция на Survivor - с повече и по-тежки игри, но не знам дали българският екип има право на това или си е световна тенденция в шоуто да се разчита повече на стратегии и интриги. Впрочем като се имат предвид провалите с последните два сезона на предаването, може би ще е по-добре да го поверят на друг изпълнителен продуцент, а не отново на Dream Team.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #49 on: 30 September 2022 13:16:46 »

Би било интересно, ако върнат старата концепция на Survivor - с повече и по-тежки игри, но не знам дали българският екип има право на това или си е световна тенденция в шоуто да се разчита повече на стратегии и интриги. Впрочем като се имат предвид провалите с последните два сезона на предаването, може би ще е по-добре да го поверят на друг изпълнителен продуцент, а не отново на Dream Team.

Точно!

Основната причина "Игри на волята" да е толкова популярно са ежедневните игри. Аз го гледам точно заради интересните игри, а тази година има и много нови такива, което прави предаването още по - интересно. Да, има и от "интригите", но аз лично отивам да си правя вечерята, когато ги дават  Grin

Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #50 on: 30 September 2022 20:17:12 »

Точно!

Основната причина "Игри на волята" да е толкова популярно са ежедневните игри. Аз го гледам точно заради интересните игри, а тази година има и много нови такива, което прави предаването още по - интересно. Да, има и от "интригите", но аз лично отивам да си правя вечерята, когато ги дават  Grin
Е, няма как без интриги и стратегии, понеже те също са много важна част от реалититата, просто при Survivor се изгуби духа на предаването, като бяха толкова малко игри. Впрочем сега и във "Фермата" нещо са наблегнали на стратегии и интриги. Игрите са съсредоточени в събота, когато е дуелът за отпадане и има само една игра през седмицата между трима играчи от двата отбора. Вече няма игри нито при определянето на фермер на седмицата, нито при определянето на ратаите, което също е минус според мен.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #51 on: 04 October 2022 12:05:05 »

Хм... в съседна Румъния също ще има нов сезон на Survivor, като там предаването се излъчва по Pro TV, също канал на PPF, та явно те са купили пакетни права за няколко сезона и в двете държави. Прави ми впечатление обаче, че там шоуто изглежда доста по-добре - тазгодишният сезон е бил 60 епизода и се е излъчвал цели 4 месеца и половина, докато нашият сезон беше 30 епизода и се излъчваше само 2 месеца. Не знам обаче каква е била концепцията на предаването - дали пак са наблегнали на интриги и стратегии или са били с повече изпитания, както беше преди години. Иначе в Румъния и наградата е по-голяма - 100 000 евро, докато нашата беше 150 000 лева.
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #52 on: 04 October 2022 18:36:58 »

Хм... в съседна Румъния също ще има нов сезон на Survivor, като там предаването се излъчва по Pro TV, също канал на PPF, та явно те са купили пакетни права за няколко сезона и в двете държави. Прави ми впечатление обаче, че там шоуто изглежда доста по-добре - тазгодишният сезон е бил 60 епизода и се е излъчвал цели 4 месеца и половина, докато нашият сезон беше 30 епизода и се излъчваше само 2 месеца. Не знам обаче каква е била концепцията на предаването - дали пак са наблегнали на интриги и стратегии или са били с повече изпитания, както беше преди години. Иначе в Румъния и наградата е по-голяма - 100 000 евро, докато нашата беше 150 000 лева.
канала на ромънския сърваивър в ютюб
https://www.youtube.com/c/SurvivorRomaniaKanalD/videos
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #53 on: 21 November 2022 20:46:35 »

Турски ще бъдат продуцентите на нашият "Сървайвър". Продуцентите от Аcunmedya, реализират формата освен в Турция за TV8, но и в други държави като Румъния, Гърция, Мексико и др.

Доколко знам тези продуценти залагат на мащабни игри, и снимат предимно на Карибите, където ще бъде и нашата локация за седми сезон на "Сървайвър".

Ако скролнете надолу в сайта им, CME са партньори с логото и на bTV.
https://www.acunmedya.com/
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #54 on: 21 November 2022 20:52:38 »

Напълно очаквано след тоталния провал на предния сезон.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mickeymouse
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 192


« Reply #55 on: 21 November 2022 21:56:12 »

Те направиха и тазгодишния сезон на Survivor за каналите на United group в бишва Югославия, който беше кросоувър между Сърбия, Хърватска, Черна гора и Босна и Херцеговина. United също им се водят партньори.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #56 on: 21 November 2022 22:30:25 »

Определено е доказана компания Acun Medya, да видим как ще го реализират у нас. Имаше слухове, че щяло да има смс гласуване за фаворит, и щяло да се излъчва буквално паралелно с няколко дни закъснение от там. Може да има и "Сървайвър: Студио" Live. Пак това не е потвърдено инфо.

Интересно за кога е планиран "Сървайвър" дали за пролетния или есенния тв сезон през 2023. Според мен е малко вероятно при оставащи декември и януари да тръгне в ефир февруари/март, предвид цялата организация свързана около формата.

Те сега са на етап кастинг. Преди 10 дни е имало изнесен кастинг във Варна. Технически възможно ли е за ранна пролет да е в ефир? Или най-вероятно ще е наесен с "Фермата".
https://www.facebook.com/aquavarna/posts/pfbid02NiTq74PxoUrJi2u2gFCV3NeUWThtJ7RLS2Tbv2fYLKCC9S1iAEftJmVaFcie2xc2l?__cft__
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #57 on: 22 November 2022 01:07:32 »

Другия въпрос е щом е сменен продуцента на такова ниво дали изобщо ще запазят Владо Карамазов като водещ. Смяната според мен е за да може повече да се опълчи на Игри на волята, но откъм водещи Карамазов със сигурност не може да се сравнява с Димо Алексиев като стил на водене, не че е лош водещ, даже напротив повече ми харесва от него, просто ако търсят по “екшън-емоционален” тон в битките Карамазов не е техния човек, просто той не вика толкова колкото Димо.  Grin
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #58 on: 22 November 2022 02:11:23 »

Много е възможно да има смяна и на Владо Карамазов. На Карибите е най-благоприятно през февруари, там започва сухия сезон и е най-вероятно да стартират тогава снимките и евентуално да е за есента. Само, че как ще ги комбинират с "Фермата" наесен няма представа. Защо се говори, че bTV са купили лиценз правата на "Фермата" за минимум поне още три години т.е. ще има "Фермата" 9,10,11.

Ако имаме мащабни игри, това е предпоставка и за повече екрано време на "Survivor". Защо в някой страни се проточва много сезона при тези продуценти, и не изключвам варианта да има дълг сезон откъм епизоди. Една прогноза правя как може да изглежда есента по bTV през 2023 с нещо от сорта на:
Пон - Пет:
20:00 "Survivor"
21:00 "Фермата"

Съб:
20:00 "Фермата"
Нед:
20:00 "Survivor"
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #59 on: 22 November 2022 10:30:39 »

Много е възможно да има смяна и на Владо Карамазов. На Карибите е най-благоприятно през февруари, там започва сухия сезон и е най-вероятно да стартират тогава снимките и евентуално да е за есента. Само, че как ще ги комбинират с "Фермата" наесен няма представа. Защо се говори, че bTV са купили лиценз правата на "Фермата" за минимум поне още три години т.е. ще има "Фермата" 9,10,11.

Ако имаме мащабни игри, това е предпоставка и за повече екрано време на "Survivor". Защо в някой страни се проточва много сезона при тези продуценти, и не изключвам варианта да има дълг сезон откъм епизоди. Една прогноза правя как може да изглежда есента по bTV през 2023 с нещо от сорта на:
Пон - Пет:
20:00 "Survivor"
21:00 "Фермата"

Съб:
20:00 "Фермата"
Нед:
20:00 "Survivor"
От сигурен източник знам ,че Фермата догодина излизала в кратка пауза и на нейно място ще се излъчва Сървайвър . И тогава ще влезнат в пряк сблъсък срещу Игри на волята сезон 5 ,които пък още отсега дават заявка ,че ще е нещо грандиозно . Така че ще имаме доста интересна есен следващата година ! 😃
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy