BG TV Talk
08 December 2022 14:50:31
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Ask Facebook Contact us Staff List Login Register  

Survivor | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4]   Go Down
  Print  
Author Topic: Survivor | новини и коментари  (Read 9621 times)
alex2510
Зяпач
**

a.k.a. AleSla

« Reply #60 on: 22 November 2022 11:27:07 »

Аз доколкото помня, беше написано някъде из темите за bTV, че лицензът за формата "Фермата" бил до тази година, което може би ще рече (коригирайте ме, ако греша), че за да излъчват следващи сезони, трябва наново да закупят лиценз, по който да продуцират шоуто. Може по тоя казус Иван и Андрей да паузират за известно време "Фермата" и като нищо на нейно място да тръгне "Сървайвър" есента догодина...
Report Spam   Logged

#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи Shocked
My YouTube Channel
Webber
Зяпач
**

« Reply #61 on: 22 November 2022 13:09:12 »

От сигурен източник знам ,че Фермата догодина излизала в кратка пауза и на нейно място ще се излъчва Сървайвър . И тогава ще влезнат в пряк сблъсък срещу Игри на волята сезон 5 ,които пък още отсега дават заявка ,че ще е нещо грандиозно . Така че ще имаме доста интересна есен следващата година ! 😃
Определено ще интересна следващата есен! Остава малко до 10 декември, когато е финала на "Фермата" и ще разберем дали ще пуснат кастинг за нов сезон.
Report Spam   Logged
TopCat
Говорител

« Reply #62 on: 22 November 2022 15:35:09 »

Поне за мен, времето на този формат в България приключи.

От bTV направиха твърде много грешки, от които Нова се възползва перфектно.

"Игри на волята" се превърна в наистина голям хит, но нека пробват да се изправят срещу тях. Най - много да забият един финален пирон в ковчега на Survivor в България и да се свърши с тези безкрайни мъки.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 2 3 [4]   Go Up
  Print  

Jump to: