BG TV Talk
28 January 2023 11:35:22
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Ask Facebook Contact us Staff List Login Register  

Survivor | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5]   Go Down
  Print  
Author Topic: Survivor | новини и коментари  (Read 11124 times)
sisobe
Зяпач
**

« Reply #80 on: 25 January 2023 17:35:04 »

Чак пък от "холивудски филм", на мен ми прилича на сцена от турско криминале тип "Опасни улици" Cheesy Идва ми леко пародийно Cheesy Ако бях на 12 и не бях гледал толкова кино колкото съм изгледал до момента може би щях да кажа уау да Cheesy
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител

« Reply #81 on: 26 January 2023 21:57:53 »

Вчера попаднах на стори от профила на Ангелина Белчева, мениджър "Локални продукции" в bTV, която е продуцент на формата този сезон също - на снимката бяха с Ваня Джаферович и разни други хора и имаше тагове за Survivor team. Допускам, че Джаферович ще сменя Владо Карамазов или пак ще е по някакъв начин включен в предаването.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**

« Reply #82 on: 26 January 2023 23:25:54 »

Вчера попаднах на стори от профила на Ангелина Белчева, мениджър "Локални продукции" в bTV, която е продуцент на формата този сезон също - на снимката бяха с Ваня Джаферович и разни други хора и имаше тагове за Survivor team. Допускам, че Джаферович ще сменя Владо Карамазов или пак ще е по някакъв начин включен в предаването.
Много е възможно да си прав, защото Ваня Джаферович е последвал в инстаграм директор продукции на Acun Medya. Taка че има голяма вероятност да е част от екипа и по някакъв начин за предаването да прави както миналия сезон "Survivor: зад кадър" или вероятно го подготвят за водещ. Ще видим и на мен ми е интересно кой ли ще е водещ, и следя новини и чета предполагаеми коментари за водещ. Дано все пак са заложили на друго популярно лице за водещ на "Survivor". Има слухове, че пазят още 2-ма тайни известни участници, и някой популярен щял да влиза с което продуцентите щели да предизвикат сензация, дали пък не е водещият това. Въобще този сезон ще e пълен с изненади както анонсираха за участници и зрители, за което нямам търпение. Cool

Още нещо интересно според тази статия Джизъса взeма 300 бона хонорар от "Сървайвър", наградата щяла да бъде този сезон 200 000 лева. Ще видим дали ще се потвърди информацията за наградата.
https://www.bgdnes.bg/Article/13607157

Трябва да се отбележи също, че останалите известни участници освен между 10 - 50 бона договорен хонорар, ще получават също допълнителни хилядарки за всяка седмица прекарана в "Сървайвър". Сигурно в Турция, Гърция и Румъния, също май е така с допълнителните пари за всяка седмица престой в предаването при тези продуценти.

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак

« Reply #83 on: Yesterday at 12:23:07 »

Ваня Джаферович определено би бил добър избор за водещ, още повече че е и бивш победител в предаването. Afro
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак

Администратор

« Reply #84 on: Yesterday at 15:03:15 »

Джаферович мисля си остава за специалното съдържание зад кадър само. Кой ще е водещ още не са обявили, но най вероятно пак ще си е Владо Карамазов.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5]   Go Up
  Print  

Jump to: