BG TV Talk
29 March 2024 13:20:34
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Survivor | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Survivor | новини и коментари  (Read 16471 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #80 on: 25 January 2023 17:35:04 »

Чак пък от "холивудски филм", на мен ми прилича на сцена от турско криминале тип "Опасни улици" Cheesy Идва ми леко пародийно Cheesy Ако бях на 12 и не бях гледал толкова кино колкото съм изгледал до момента може би щях да кажа уау да Cheesy
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #81 on: 26 January 2023 21:57:53 »

Вчера попаднах на стори от профила на Ангелина Белчева, мениджър "Локални продукции" в bTV, която е продуцент на формата този сезон също - на снимката бяха с Ваня Джаферович и разни други хора и имаше тагове за Survivor team. Допускам, че Джаферович ще сменя Владо Карамазов или пак ще е по някакъв начин включен в предаването.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #82 on: 26 January 2023 23:25:54 »

Вчера попаднах на стори от профила на Ангелина Белчева, мениджър "Локални продукции" в bTV, която е продуцент на формата този сезон също - на снимката бяха с Ваня Джаферович и разни други хора и имаше тагове за Survivor team. Допускам, че Джаферович ще сменя Владо Карамазов или пак ще е по някакъв начин включен в предаването.
Много е възможно да си прав, защото Ваня Джаферович е последвал в инстаграм директор продукции на Acun Medya. Taка че има голяма вероятност да е част от екипа и по някакъв начин за предаването да прави както миналия сезон "Survivor: зад кадър" или вероятно го подготвят за водещ. Ще видим и на мен ми е интересно кой ли ще е водещ, и следя новини и чета предполагаеми коментари за водещ. Дано все пак са заложили на друго популярно лице за водещ на "Survivor". Има слухове, че пазят още 2-ма тайни известни участници, и някой популярен щял да влиза с което продуцентите щели да предизвикат сензация, дали пък не е водещият това. Въобще този сезон ще e пълен с изненади както анонсираха за участници и зрители, за което нямам търпение. Cool

Още нещо интересно според тази статия Джизъса взeма 300 бона хонорар от "Сървайвър", наградата щяла да бъде този сезон 200 000 лева. Ще видим дали ще се потвърди информацията за наградата.
https://www.bgdnes.bg/Article/13607157

Трябва да се отбележи също, че останалите известни участници освен между 10 - 50 бона договорен хонорар, ще получават също допълнителни хилядарки за всяка седмица прекарана в "Сървайвър". Сигурно в Турция, Гърция и Румъния, също май е така с допълнителните пари за всяка седмица престой в предаването при тези продуценти.

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #83 on: 27 January 2023 12:23:07 »

Ваня Джаферович определено би бил добър избор за водещ, още повече че е и бивш победител в предаването. Afro
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #84 on: 27 January 2023 15:03:15 »

Джаферович мисля си остава за специалното съдържание зад кадър само. Кой ще е водещ още не са обявили, но най вероятно пак ще си е Владо Карамазов.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #85 on: 29 January 2023 11:29:58 »

Обявиха останалите 10 участници от племето "Войни". Доминикана става арена на жестоката битка в "Survivor" 7, която за първи път в историята на шоуто в България ще продължи 90 дни. Наградата ще бъде 100 000 лв.  Smiley https://survivor.btv.bg/news/dominikana-stava-arena-na-zhestokata-bitka-v-survivor-7-kojato-za-parvi-pat-v-istorijata-na-shouto-v-balgarija-shte-prodalzhi-90-dni.html

Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #86 on: 29 January 2023 12:06:12 »

Обявиха останалите 10 участници от племето "Войни". Доминикана става арена на жестоката битка в "Survivor" 7, която за първи път в историята на шоуто в България ще продължи 90 дни. Наградата ще бъде 100 000 лв.  Smiley https://survivor.btv.bg/news/dominikana-stava-arena-na-zhestokata-bitka-v-survivor-7-kojato-za-parvi-pat-v-istorijata-na-shouto-v-balgarija-shte-prodalzhi-90-dni.html



След като миналият сезон беше най-краткият в България, явно сега е време за най-дългия Smiley
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #87 on: 29 January 2023 14:44:21 »

Обявиха останалите 10 участници от племето "Войни". Доминикана става арена на жестоката битка в "Survivor" 7, която за първи път в историята на шоуто в България ще продължи 90 дни. Наградата ще бъде 100 000 лв.  Smiley https://survivor.btv.bg/news/dominikana-stava-arena-na-zhestokata-bitka-v-survivor-7-kojato-za-parvi-pat-v-istorijata-na-shouto-v-balgarija-shte-prodalzhi-90-dni.html
Ермина определено е много добро попадение. Тя си тренира доста активно и може би ще ми е фаворит в този сезон. Останалите участници са ги подпрали по-скоро като за VIP Brother, ама ще видим какво ще покажат в Доминикана. Grin
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #88 on: 31 January 2023 21:57:23 »

Сървайвърите заминават за Доминикана на 9 февруари (четвъртък) и най-вероятно ще стартират снимки около 15-и февруари, според мма боксьора Георги Валентинов. За да може от 20-и вече да върви основното промо на епизод 1 за неделя, 26-ти когато се очаква да е стартът. Утре (1 февруари) се надявам също, вече да обявят й официално датата на старта на "Сървайвър" или на "Ергенът" с ново промо!!  Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=jaU5q44eiXk&ab_channel=TheJungleofSports
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #89 on: 31 January 2023 22:03:12 »

Сървайвърите заминават за Доминикана на 9 февруари (четвъртък) и най-вероятно ще стартират снимки около 15-и февруари, според мма боксьора Георги Валентинов. За да може от 20-и вече да върви основното промо на епизод 1 за неделя, 26-ти когато се очаква да е стартът. Утре (1 февруари) се надявам също, вече да обявят й официално датата на старта на "Сървайвър" или на "Ергенът" с ново промо!!  Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=jaU5q44eiXk&ab_channel=TheJungleofSports


Ако е вярна датата на старт на снимки - това е седмица и половина преди излъчването на първия епизод. Все още не разбирам как ще бъде концепцията на сезона, така че зрителите да могат да решават кой да продължи. Любопитно ми е да видим това как ще бъде. И дали всъщност става въпрос за смс гласуване или някакъв друг тип гласуване или просто допитвания чрез QR кодовете, които бТВ използват в актуалните си предавания и в новините.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #90 on: 31 January 2023 23:25:49 »

Ако е вярна датата на старт на снимки - това е седмица и половина преди излъчването на първия епизод. Все още не разбирам как ще бъде концепцията на сезона, така че зрителите да могат да решават кой да продължи. Любопитно ми е да видим това как ще бъде. И дали всъщност става въпрос за смс гласуване или някакъв друг тип гласуване или просто допитвания чрез QR кодовете, които бТВ използват в актуалните си предавания и в новините.
За датата на снимки Георги Валентинов само предполага кога ще стартират. Под видеото в ютюб, прочетох отговор под един коментар на автора на клипа с Георги, че "Георги каза, че ще записват и ден-два по-късно се излъчват нещата. Почти като на живо е, трябва технологично време да се направи монтаж."

Дано в най-скоро време bTV да пуснат повече информация, защото и на мен много не ми ясно как ще процедират този сезон. Предполагам гласуването ще бъде със смс след изиграване битките.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #91 on: 03 February 2023 11:27:44 »


https://www.btv.bg/za-btv/spetsialno/svjat-ot-iznenadi-v-proletnija-sezon-na-btv.html
"На 18, 19 и 20 февруари от 20:00 часа приключението Survivor ще даде начало на новия сезон на оригинала в риалити продукциите в българския ефир. Водещ на предаването е мъжът, чийто живот в последните години е белязан от емоцията Survivor –  носителят на титлата „Последният оцелял“ от сезон 5 - Ваня Джаферович. Той ще съпроводи участниците от двата отбора - „Известни“ и „Войни“, през най-дългото до момента в България издание на предаването. В продължение на 90 дни двете племена ще мерят сили в невиждани по мащаб битки и ще играят така, че да спечелят на своя страна не само останалите участници, но и зрителите, които този сезон ще имат решаващ глас в това кой да продължи напред и да спечели големия финал. След премиерните епизоди “Survivor” 7 ще се излъчва в дните неделя, понеделник и вторник от 20:00 до 23:00 часа." 
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #92 on: 03 February 2023 11:49:11 »

Пълен skip на този сезон.

Не понасям нито него, нито жена му. Омръзнало ми е от семейството им навсякъде по всички телевизии и формати.

Голяма част от участниците са ужасни.

Пожелавам им бавен и методичен провал, за да може най - накрая да се свърши с тази мъка.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #93 on: 03 February 2023 11:54:40 »

Taка като гледам този сезон ще е точно това което се гледа в БГ ефира (сеир и скандали) и вероятно ще е най-успешният им сезон като популярност.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #94 on: 03 February 2023 16:49:27 »

От този сезон на "Сървайвър БГ" ще имат YouTube канал: Survivor Bulgaria; както има в Турция, Гърция, Румъния, Mексико, която ги прави Acun Medya. Smiley
https://www.youtube.com/@survivorbulgaria2141
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #95 on: 03 February 2023 18:27:10 »

Джаферович за мен не е добър избор на водещ. Решили са явно да изтеглят старта на Survivor преди първия епизод на "Като две капки вода" в събота, за да му дадат шанс в ден с по-ниска гледаемост, може би е добра стратегия.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #96 on: 03 February 2023 19:21:00 »

Джаферович за мен не е добър избор на водещ. Решили са явно да изтеглят старта на Survivor преди първия епизод на "Като две капки вода" в събота, за да му дадат шанс в ден с по-ниска гледаемост, може би е добра стратегия.
Очаквам и "Нова" да си променят програмата, понеже според сегашната на 18 февруари трябва да излъчат 2 епизода на "Черешката на тортата". Те все още не са обявили официално стартовите дати на форматите, та ще видим. Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #97 on: 03 February 2023 21:40:30 »

Очаквам и "Нова" да си променят програмата, понеже според сегашната на 18 февруари трябва да излъчат 2 епизода на "Черешката на тортата". Те все още не са обявили официално стартовите дати на форматите, та ще видим. Grin
Единствено за Един за друг няма официално обявена дата . На  Като 2 капки вода  и Хелс китчън  вече има рекламни тийзъри които гласят,че стартират от 19-ти и 20-ти февруари в 20:00 часа . Тъй че не знам как ще отговорят на бТВ в събота . Ако остават Черешката са обречени на провал и ще дадат огромен рейтинг на Сървайвър.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #98 on: 17 February 2023 14:51:16 »

Не остана вече време до стартът. Време e за Survivor! Cool
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #99 on: 18 February 2023 21:52:45 »

Съжалявам но Джаферович с тоя акцент е скандален. Мозъка ме заболя да го асимилирам и да го слушам и го мютнах, ни моа просто…
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy