BG TV Talk
28 March 2024 13:28:48
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2020/2021 | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2020/2021 | новини и коментари  (Read 23218 times)
0 Members and 7 Guests are viewing this topic.
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #60 on: 31 December 2020 15:02:14 »

Иии... за поредна година "Нова" залагат на филм в новогодишната нощ. Този път поне няма да се излагат с анимация, а с "Медальонът", който ще е от 22:00 до 00:30ч. Най-странното е, че след него ще има и епизод на сериала "Военни престъпления". Grin Толкова ли не можаха някакъв концерт да излъчат... Жалко и че специалният епизод на "Маскираният певец" ще е само 2 часа.
NOVA явно са променили програмата си, защото по канала върви реклама за 31.12, че от 00:30 ще излъчат най-доброто от Като две капки вода. Определено по-добро решение от филм.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #61 on: 02 January 2021 16:34:07 »

NOVA явно са променили програмата си, защото по канала върви реклама за 31.12, че от 00:30 ще излъчат най-доброто от Като две капки вода. Определено по-добро решение от филм.
Да, няколко дни преди празника си промениха програмата и решиха да не излъчват "Военни престъпления" в новогодишната нощ, което е гениално решение. Grin Не знам толкова ли не виждат, че просто не е добра практика да излъчват филми тогава. Рейтингите им във въпросните слотове са трагични. Да не говорим и, че в 22:00ч. излъчиха "Медальонът", който е излъчван милион пъти, а и сюжетът му няма нищо общо с празника, пък в 1:15ч. забутали "Купон преди Коледа", който би бил доста по-подходящ да се излъчи в 22:00ч. Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #62 on: 03 January 2021 11:22:21 »

За много години! Отдавна не съм писал  Grin За поредна година Нова телевизия се изложи брутално  в новогодишната вечер ! Понеже изгледах на запис всички предавания  на бТВ ,БНТ и Нова през вечерта,определено БНТ разби всичко живо ! Така се прави!
Иначе друго интересно нещо ! Все още няма нищо обявено за пролетния сезон на Нова,освен поредния сеЗон на откраднат живот. Hells kitchen Bulgaria тази година няма да има ,тъй като кастинги нямаше. Един за друг също е под въпрос . бТВ вече промотират новите си продукции . Някой има ли инфо какво се случва ?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #63 on: 03 January 2021 14:03:55 »

За много години! Отдавна не съм писал  Grin За поредна година Нова телевизия се изложи брутално  в новогодишната вечер ! Понеже изгледах на запис всички предавания  на бТВ ,БНТ и Нова през вечерта,определено БНТ разби всичко живо ! Така се прави!
Иначе друго интересно нещо ! Все още няма нищо обявено за пролетния сезон на Нова,освен поредния сеЗон на откраднат живот. Hells kitchen Bulgaria тази година няма да има ,тъй като кастинги нямаше. Един за друг също е под въпрос . бТВ вече промотират новите си продукции . Някой има ли инфо какво се случва ?
И аз снощи изгледах новогодишния епизод на "Маскираният певец" и съм страшно разочарован. Очаквах да е като миналогодишния, пък то си беше като най-обикновен концерт, без никой да пее с маска. Определено тая година "Нова" удариха дъното... Undecided

Колкото до пролетния сезон - би трябвало да има "Като две капки вода", "Откраднат живот" и "Ягодова луна", а и евентуално "Братя". Щом е сигурно, че няма да има Hell's Kitchen, интересно с какво още ще напълнят праймтайма. Може да измислят някой нов комедиен сериал, че All Inclusive едва ли ще има нов сезон, като гледам как свърши втория, пък и ако трябва да съм честен, втория сезон беше много по-слаб от първия, та наистина ще е по-добре, ако не продължават сериала.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #64 on: 03 January 2021 16:00:34 »

И аз снощи изгледах новогодишния епизод на "Маскираният певец" и съм страшно разочарован. Очаквах да е като миналогодишния, пък то си беше като най-обикновен концерт, без никой да пее с маска. Определено тая година "Нова" удариха дъното... Undecided

Колкото до пролетния сезон - би трябвало да има "Като две капки вода", "Откраднат живот" и "Ягодова луна", а и евентуално "Братя". Щом е сигурно, че няма да има Hell's Kitchen, интересно с какво още ще напълнят праймтайма. Може да измислят някой нов комедиен сериал, че All Inclusive едва ли ще има нов сезон, като гледам как свърши втория, пък и ако трябва да съм честен, втория сезон беше много по-слаб от първия, та наистина ще е по-добре, ако не продължават сериала.
Бях забравил вярно ,че снимаха 2ри сезон на Ягодова луна . И пак не стигат 3 продукции ,нещо си мисля че заради продажбата на телевизията са замразили всичко и в момента карат само на повторения . В най-скоро време трябва вече да имаме повече информация
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #65 on: 04 January 2021 11:01:33 »

Напролет „Като две капки вода“ се завръща, ще има и български сериали, както и нови програми. Това обяви управителят на Нова Броудкастинг Груп - Ива Стоянова в сутрешния блок „Здравей, България“. Тя спомена и, че при одобрението на всички регулаторни органи, сделката за НБГ ще стане факт. Купувач е United Group /собственици на Vivacom Bulgaria/. Най-вероятно на 10 януари КЗК ще се произнесе.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #66 on: 04 January 2021 17:00:53 »

Напролет „Като две капки вода“ се завръща, ще има и български сериали, както и нови програми. Това обяви управителят на Нова Броудкастинг Груп - Ива Стоянова в сутрешния блок „Здравей, България“. Тя спомена и, че при одобрението на всички регулаторни органи, сделката за НБГ ще стане факт. Купувач е United Group /собственици на Vivacom Bulgaria/. Най-вероятно на 10 януари КЗК ще се произнесе.
Жалко, че не разкри никой от новите проекти, но те със сигурност трябва да са поне 2-3 на брой. Иначе 10 януари се пада неделя, тъй че ще е много странно, ако КЗК наистина се произнесат тогава.
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #67 on: 05 January 2021 22:35:00 »

NOVA подготвят за пролетния сезон нов драматичен български сериал - в главната роля е Юлиан Вергов, така че звучи обещаващо. Най-дълго излъчваният български сериал „Откраднат живот“ също се завръща на екран с 11-ти сезон - най-дълго излъчваният сериал на NOVA. Снимките са започнали още през декември. Вероятно ще има и нови гост звезди. „Братя“ също ще има продължение. Очаква се снимките на сериала да стартират този месец. „Като две капки вода“ ще бъде част от пролетната програмна схема на NOVA за поредна година. Ще има нова доза забава.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #68 on: 06 January 2021 00:10:56 »

NOVA подготвят за пролетния сезон нов драматичен български сериал - в главната роля е Юлиан Вергов, така че звучи обещаващо. Най-дълго излъчваният български сериал „Откраднат живот“ също се завръща на екран с 11-ти сезон - най-дълго излъчваният сериал на NOVA. Снимките са започнали още през декември. Вероятно ще има и нови гост звезди. „Братя“ също ще има продължение. Очаква се снимките на сериала да стартират този месец. „Като две капки вода“ ще бъде част от пролетната програмна схема на NOVA за поредна година. Ще има нова доза забава.
Интересно. Въпросният нов сериал с Юлиан Вергов обаче трябва да е поне 2-3 пъти седмично, ако няма нищо друго ново в праймтайма. "Братя" също мисля, че ще бъде 2-3 пъти седмично по 1 час, защото ако пак е всеки делник по 30 минути, трябва да орежат малко "Като две капки вода", а не ми се вярва това да стане. Впрочем откъде ти е инфото, че не виждам никакви прессъобщения? Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #69 on: 06 January 2021 01:23:41 »

Интересно. Въпросният нов сериал с Юлиан Вергов обаче трябва да е поне 2-3 пъти седмично, ако няма нищо друго ново в праймтайма. "Братя" също мисля, че ще бъде 2-3 пъти седмично по 1 час, защото ако пак е всеки делник по 30 минути, трябва да орежат малко "Като две капки вода", а не ми се вярва това да стане. Впрочем откъде ти е инфото, че не виждам никакви прессъобщения? Grin
По-рано през деня и аз го прочетох това. Има статия в сайта на 24 часа . Очертава се сезонът на българските сериали тази пролет  Grin Определено се радвам за Братя ,сериалът е един от малкото които ме грабна от всичките които изкара нова телевизия !  Да видим и от към предавания какво ще предложат ?
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #70 on: 06 January 2021 01:55:50 »

По-рано през деня и аз го прочетох това. Има статия в сайта на 24 часа . Очертава се сезонът на българските сериали тази пролет  Grin Определено се радвам за Братя ,сериалът е един от малкото които ме грабна от всичките които изкара нова телевизия !  Да видим и от към предавания какво ще предложат ?
"Като две капки вода" са сигурни. Миналата пролет имаше "Шеф под прикритие", та може и тази година да го пуснат. Възможно е и в някой от дните да сложат едно повторение на Съдбите.
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #71 on: 06 January 2021 10:22:05 »

Новият сериал с Юлиан Вергов е с работно заглавие „Оперативна група“. Ще се състои от 13 епизода, което означава, че може би ще е на екран веднъж седмично. Този път поредицата ще е криминално-полицейска, а Вергов ще е в главната роля и ще ръководи групата. Ще има мистериозни и криминални случаи, много интересно звучи, дано се оправдаят очакванията. Ана Пападополу, Елена Телбис и Христо Петков ще са другите главни актьори. Сценарист е Александър Чобанов.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #72 on: 06 January 2021 10:36:57 »

Новият сериал с Юлиан Вергов е с работно заглавие „Оперативна група“. Ще се състои от 13 епизода, което означава, че може би ще е на екран веднъж седмично. Този път поредицата ще е криминално-полицейска, а Вергов ще е в главната роля и ще ръководи групата. Ще има мистериозни и криминални случаи, много интересно звучи, дано се оправдаят очакванията. Ана Пападополу, Елена Телбис и Христо Петков ще са другите главни актьори. Сценарист е Александър Чобанов.
Това е добре, но да видим все пак с какво ще си запълнят и останалите дни в праймтайма. Странно, че в "24 часа" не са споменали нищо за сезон 2 на "Ягодова луна": https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/9378690 Ако не се лъжа, той беше заснет още през лятото на миналата година. Или пък може би са обидени на Рая Пеева, която вече е ко-водеща в "Преди обед" и затова не планират да излъчат сериала. Grin
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #73 on: 06 January 2021 10:46:57 »

Според мен праймтайма ще изглежда така:

Понеделник:
20:00 - 23:00 - Като две капки вода

Вторник - петък:
20:00 - 21:00 - Откраднат живот
21:00 - 22:00 - Оперативна група /може би само в четвъртък, ще видим какво ще дават през другото време/
22:00 - 23:00 - Братя

А иначе както казваш нищо чудно заради Рая Пеева да са отменили излъчването на „Ягодова луна“... Grin
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #74 on: 06 January 2021 11:04:39 »

Събота и неделя в праймтайма вероятно ще има „Един за друг“, понеже още пролетта имаше кастинг за втори сезон, докато течеше първия.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #75 on: 06 January 2021 11:31:45 »

Събота и неделя в праймтайма вероятно ще има „Един за друг“, понеже още пролетта имаше кастинг за втори сезон, докато течеше първия.

Ако наистина има нов сезон на "Един за друг", нищо чудно да е през седмицата, защото не виждам иначе с какво биха могли да си запълнят праймтайма. В събота и неделя по традиция си излъчват филми.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #76 on: 06 January 2021 11:49:01 »

Ако наистина има нов сезон на "Един за друг", нищо чудно да е през седмицата, защото не виждам иначе с какво биха могли да си запълнят праймтайма. В събота и неделя по традиция си излъчват филми.

2 сезона подред в Събота излъчват МП в прайм тайма, така че това с традициите вече са го забравили.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #77 on: 07 January 2021 10:03:01 »

2 сезона подред в Събота излъчват МП в прайм тайма, така че това с традициите вече са го забравили.
Е, то е в събота просто защото няма как да е през седмицата заради епизодите на "Игри на волята". Като цяло са много малко изключенията, когато през уикендите на активните сезони не са излъчвали филми.
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #78 on: 12 January 2021 16:29:47 »

Ако се вярва на жълтите сайтове тази пролет няма да има Един за друг и Хелс китчън. Това поражда и въпроса какво ще има вместо тях...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #79 on: 12 January 2021 18:44:10 »

Ако се вярва на жълтите сайтове тази пролет няма да има Един за друг и Хелс китчън. Това поражда и въпроса какво ще има вместо тях...
Hell's Kitchen отдавна е ясно, че няма да има, защото не е обявяван кастинг, а за "Един за друг" тук някой написа, че е бил обявен кастинг още в края на 1-ви сезон. Въпросът е дали наистина е проведен кастинг за 2-ри сезон.

Иначе вече писахме, че явно тази пролет се очертава сезон на сериалите по "Нова" - "Откраднат живот", "Братя", "Оперативна група" и евентуално "Ягодова луна". Нищо чудно и някой комедиен сериал да има, понеже това си им е традиция за пролетния сезон през последните години, пък и да се конкурира със "Съни бийч".
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 3 [4] 5 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy