BG TV Talk
28 March 2024 21:52:09
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2020/2021 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2020/2021 | новини и коментари  (Read 23227 times)
0 Members and 7 Guests are viewing this topic.
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #80 on: 12 January 2021 19:05:02 »

Hell's Kitchen отдавна е ясно, че няма да има, защото не е обявяван кастинг, а за "Един за друг" тук някой написа, че е бил обявен кастинг още в края на 1-ви сезон. Въпросът е дали наистина е проведен кастинг за 2-ри сезон.

Иначе вече писахме, че явно тази пролет се очертава сезон на сериалите по "Нова" - "Откраднат живот", "Братя", "Оперативна група" и евентуално "Ягодова луна". Нищо чудно и някой комедиен сериал да има, понеже това си им е традиция за пролетния сезон през последните години, пък и да се конкурира със "Съни бийч".
Какув ще да е този сериал " Оперативна група", че не ми е попадала такава информация? Да не би да имаш предвид "Откраднат живот"  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #81 on: 12 January 2021 19:20:27 »

Какув ще да е този сериал " Оперативна група", че не ми е попадала такава информация? Да не би да имаш предвид "Откраднат живот"  Grin
Не, това е нов сериал. Малко по-нагоре сме писали на тази тема, ама явно си пропуснал. Grin

Новият сериал с Юлиан Вергов е с работно заглавие „Оперативна група“. Ще се състои от 13 епизода, което означава, че може би ще е на екран веднъж седмично. Този път поредицата ще е криминално-полицейска, а Вергов ще е в главната роля и ще ръководи групата. Ще има мистериозни и криминални случаи, много интересно звучи, дано се оправдаят очакванията. Ана Пападополу, Елена Телбис и Христо Петков ще са другите главни актьори. Сценарист е Александър Чобанов.
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #82 on: 12 January 2021 21:51:18 »

Hell's Kitchen отдавна е ясно, че няма да има, защото не е обявяван кастинг,
Ако не греша, в краят на финала на Hell’s Kitchen бяха обявили кастинг, даже кастинг формата е все още отворена - https://nova.bg/hk. Но да, най-вероятно няма да има нов сезон, предполагам причината е, че заради ограничителните мерки са решили да не рискуват. Миналият сезон при първото затваряне готвеха храна за вкъщи, но за кого отиваше и какво им беше мнението за нея, не беше ясно. Иначе дано се завърне с по-добри участници, защото миналогодишните не бяха добри.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #83 on: 12 January 2021 21:56:03 »

Ако не греша, в краят на финала на Hell’s Kitchen бяха обявили кастинг, даже кастинг формата е все още отворена - https://nova.bg/hk. Но да, най-вероятно няма да има нов сезон, предполагам причината е, че заради ограничителните мерки са решили да не рискуват. Миналият сезон при първото затваряне готвеха храна за вкъщи, но за кого отиваше и какво им беше мнението за нея, не беше ясно. Иначе дано се завърне с по-добри участници, защото миналогодишните не бяха добри.
Ами, то не е само заради мерките, а и заради рейтингите. С всеки сезон рейтингите бяха все по-ниски и съответно стесняваха екипа все повече и повече. Доколкото знам, лицензите за чужди предавания се продават за по 3 сезона, а те на Hell's Kitchen точно 3 сезона направиха и по всичко личи, че не е рентабилно да купуват лиценз за още сезони.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #84 on: 12 January 2021 23:22:45 »

Ами, то не е само заради мерките, а и заради рейтингите. С всеки сезон рейтингите бяха все по-ниски и съответно стесняваха екипа все повече и повече. Доколкото знам, лицензите за чужди предавания се продават за по 3 сезона, а те на Hell's Kitchen точно 3 сезона направиха и по всичко личи, че не е рентабилно да купуват лиценз за още сезони.
Напротив ,рейтингите  на Hells kitchen са изключително добри,дори имаше статистика ,че последният сезон е бил най-гледаният досега. Според мен те не са фактор за спирането му този сезон. По-скоро заради цялата разправия с пандемията са преценили да не рискувате с нов сезон ! Надявам се да подновят снимки за есенния сезон през 2021  Grin
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #85 on: 13 January 2021 09:30:05 »

Ами, то не е само заради мерките, а и заради рейтингите. С всеки сезон рейтингите бяха все по-ниски и съответно стесняваха екипа все повече и повече. Доколкото знам, лицензите за чужди предавания се продават за по 3 сезона, а те на Hell's Kitchen точно 3 сезона направиха и по всичко личи, че не е рентабилно да купуват лиценз за още сезони.

Не знам от къде взимаш информация, но мога да те уверя, че рейтингите на предаването си бяха доста, доста добри и те не са причина то да няма нов сезон към този момент.  Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #86 on: 13 January 2021 16:45:58 »

Не знам от къде взимаш информация, но мога да те уверя, че рейтингите на предаването си бяха доста, доста добри и те не са причина то да няма нов сезон към този момент.  Smiley
Ами, честно казано не съм гледал рейтингите, но това бяха оправданията на продуцентите, че постоянно се намаляват екипа и заплащането, тъй че съм по-склонен да вярвам на това, отколкото на някаква табличка с измислени цифри.

Напротив ,рейтингите  на Hells kitchen са изключително добри,дори имаше статистика ,че последният сезон е бил най-гледаният досега. Според мен те не са фактор за спирането му този сезон. По-скоро заради цялата разправия с пандемията са преценили да не рискувате с нов сезон ! Надявам се да подновят снимки за есенния сезон през 2021  Grin
Нормално последният сезон да е бил най-гледан, защото реално нямаха никаква конкуренция, след като "ьТВ" си спря всичките праймтайм продукции.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #87 on: 13 January 2021 18:27:13 »

Ами, честно казано не съм гледал рейтингите, но това бяха оправданията на продуцентите, че постоянно се намаляват екипа и заплащането, тъй че съм по-склонен да вярвам на това, отколкото на някаква табличка с измислени цифри.

Аз не се базирам само на данните на тези съмнителни агенции Smiley)

Иначе продуцентите разбира се, че се опитват да платят по - малко, от това не съм изненадан дори и за момент. Типично.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #88 on: 13 January 2021 20:28:13 »

Нова телевизия също със специално студио по случай клетвата на 46-ят президент ! Започва от 17:30 - 19:00ч. с водещ Мая Костадинова по Nova и Nova news!
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #89 on: 13 January 2021 21:30:53 »

Нова телевизия също със специално студио по случай клетвата на 46-ят президент ! Започва от 17:30 - 19:00ч. с водещ Мая Костадинова по Nova и Nova news!

Интересно, кои ли ще са специалните пратеници на NOVA в САЩ. Huh? bTV имат кореспондент, дори преди няколко дни от щурма на Капитолия включваха Теодора Трифонова, която явно затова е там.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #90 on: 13 January 2021 23:52:13 »

Интересно, кои ли ще са специалните пратеници на NOVA в САЩ. Huh? bTV имат кореспондент, дори преди няколко дни от щурма на Капитолия включваха Теодора Трифонова, която явно затова е там.
Предполагам отново ще бъде Николай Дойнов ,който беше специален пратеник по време на изборите. Най-вероятно утре ще има прессъобщение за да обявят официално.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #91 on: 14 January 2021 14:15:11 »

Нова телевизия също със специално студио по случай клетвата на 46-ят президент ! Започва от 17:30 - 19:00ч. с водещ Мая Костадинова по Nova и Nova news!
Е, да им се не видят и програмните решения... Grin Нали създадоха Nova News точно за да не се променя програмата на Nova в подобни случаи, пък сега ще излъчват това студио и по двата канала... Grin
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #92 on: 14 January 2021 16:45:09 »

Е, да им се не видят и програмните решения... Grin Нали създадоха Nova News точно за да не се променя програмата на Nova в подобни случаи, пък сега ще излъчват това студио и по двата канала... Grin
То да беше само това, но и брифингите на НОЩ се излъчват и по двата канала, а изрично казаха още като купиха Канал 3 и разкриха какво обмислят да правят с него, че ще се излъчват само по Nova News. Shocked
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #93 on: 14 January 2021 17:56:20 »

То да беше само това, но и брифингите на НОЩ се излъчват и по двата канала, а изрично казаха още като купиха Канал 3 и разкриха какво обмислят да правят с него, че ще се излъчват само по Nova News. Shocked
Сега обръщението на президента го излъчиха и по двата канала, но реакциите на ГЕРБ и ВОЛЯ ги излъчиха само по NOVA NEWS, като бяха в истинско HD (и картината и графиката). Появи се и някаква нова шапка с надпис "Директно", а по-времв на Бизнес новините се появи и графика, на която пишеше да очакваме живо включване от пресконференцията на ВОЛЯ.
Явно е че малко по малко каналът започва да прилича на новинарски такъв.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #94 on: 14 January 2021 20:23:38 »

До дни се очаква Нова телевизия да обяви новото предаване на Рачков с продуцент Маги Халваджиян. Ще се излъчва веднъж седмично с главен редактор  Антон Стефанов ,който обяви в социалните мрежи .
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #95 on: 14 January 2021 21:39:35 »

До дни се очаква Нова телевизия да обяви новото предаване на Рачков с продуцент Маги Халваджиян. Ще се излъчва веднъж седмично с главен редактор  Антон Стефанов ,който обяви в социалните мрежи .
Интересно какъв тип ще е това предаване, защото Антон е по клюкарските проекти общо казано. Надявам се да не е нещо подобно на "Папараци - ново 20".
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #96 on: 14 January 2021 22:23:57 »

Интересно какъв тип ще е това предаване, защото Антон е по клюкарските проекти общо казано. Надявам се да не е нещо подобно на "Папараци - ново 20".

https://fakti.bg/life/544371-rachkov-zaraza-kapkite-zapochva-sobstveno-shou-
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #97 on: 15 January 2021 12:48:07 »

То да беше само това, но и брифингите на НОЩ се излъчват и по двата канала, а изрично казаха още като купиха Канал 3 и разкриха какво обмислят да правят с него, че ще се излъчват само по Nova News. Shocked

Събития и обръщения от национално значение се излъчват по националните телевизии. Не виждам нищо странно в това. Обръщенията на щабовете в САЩ например винаги вървят паралено по всички национални телевизии, въпреки, че те също имат кабелни новинарски канали.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #98 on: 15 January 2021 17:48:16 »

Тарифата за февруари: https://nstatic.nova.bg/public/doc/doc/1610709852_nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_february_2021.xlsx

За съжаление обаче в нея не са вписани пролетните проекти, които би трябвало да стартират в последната седмица на месеца. Предполагам, че ще стартират тогава, защото "Под прикритие" и "Хавай 5-0" се пада да свършат на 22 февруари, та няма за кога да почват нови сериали.
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #99 on: 17 January 2021 16:39:05 »

Ще е хубаво новите собственици да наложат и нова визуална идентичност и графична опаковка. Между другото много от сегашните не се използват, а те наистина са на световно ниво. Липсват ми рекламните кампании на NOVA - с репортерите, с новините...
Оставям тези тук.
http://clamer.bg/project/nova-tv-idents-2/

Боже мой! Точно това търсех от 2017 година: студиото, което е направило сегашната графична опаковка на NOVA. Досега съм мислил, че тези шапки са правени изцяло от телевизията. Благодаря ти много за това, че намери сайта на Clamer Productions (създателите на графичната визия на NOVA от 2017 г.)!
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy