BG TV Talk
28 March 2024 18:36:37
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA - есен/зима 2020/2021 | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA - есен/зима 2020/2021 | новини и коментари  (Read 23225 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
mariokrushkin
Говорител
****
Online Online

Posts: 648


« Reply #100 on: 17 January 2021 16:40:42 »

Ще е хубаво новите собственици да наложат и нова визуална идентичност и графична опаковка. Между другото много от сегашните не се използват, а те наистина са на световно ниво. Липсват ми рекламните кампании на NOVA - с репортерите, с новините...
Оставям тези тук.
http://clamer.bg/project/nova-tv-idents-2/
Определено и на мен много ми харесваше тази  индентичност . Жалко че вече не използват тези кашове с водещите на телевизията,които впрочем се задържаха  не повече от година . Сега само има за сериал и филм
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #101 on: 17 January 2021 16:51:23 »

Боже мой! Точно това търсех от 2017 година: студиото, което е направило сегашната графична опаковка на NOVA. Досега съм мислил, че тези шапки са правени изцяло от телевизията. Благодаря ти много за това, че намери сайта на Clamer Productions (създателите на графичната визия на NOVA от 2017 г.)!

Няма за какво! Smiley Наистина студиото е много добро в работата си и се надявам NOVA да се върне към тях и рекламните кампании. Аз също мислех, че са правени от телевизията, но не. Наскоро намерих Clamer Production и видях, че са правили рекламите и за Репортерите на NOVA, Промяната, Idents-ите, дано продължат работа с тях!

Определено и на мен много ми харесваше тази  индентичност . Жалко че вече не използват тези кашове с водещите на телевизията,които впрочем се задържаха  не повече от година . Сега само има за сериал и филм

Да, много жалко. Вместо преди „На кафе“ или преди „Новините на NOVA“ да използват еднообразната и една и съща, да слагат тези с водещите. Много ми хареса кеша с Ани и Ники.
Мисля, че музиката за Idents е правена от Homeovox Studio и Георги Георгиев. Дано не съм ви излъгал, но мисля че така беше фамилията.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy