BG TV Talk
28 March 2024 19:28:27
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA NEWS | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA NEWS | новини и коментари  (Read 27609 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #60 on: 04 January 2021 18:34:17 »

Има и друг въпрос, който ме гложди - дали нашата "Нова телевизия" ще стане Nova BG, защото каналите на United Group с марката Nova си имат обозначение за всяка държава - Nova S (Сърбия), Nova BH (Босна и Херцеговина) и Nova M (Черна Гора). Единствено в Хърватия каналът си се казва Nova. При N1 е същото положение, но те имат канали само в Хърватия, Сърбия и Босна и Херцеговина. Това ме наведжа и на въпроса дали във всичките държави се излъчва една и съща програма по каналите с еднакви имена, защото би било тъпо у нас да гледаме програмата на хърватската Nova, която явно е основният канал в групата. Grin
Нашата NOVA съществува повече от хърватската Nova, чиято марка United Group използват за тези канали. Затова аз не очаквам да пипат името, но логото със сигурност ще го променят с това, което останалите Nova канали използват, а то малко наподобява на това на Diema Family.

Nova и N1 каналите си имат собствена програма и не са един канал. Не мисля, че Nova News ще бъде преименуван на N1, защото N1 съществува отпреди United Group да купят хърватската Nova от CME, и Pink каналите в Босна и Черна гора (които сега сe казват Nova, сръбската Nova замества друг канал), та това си им е друг отделен проект. На мен ми е по-чудно какво ще правят с марката Diema и спортните канали, там ще е най-интересно според мен. Grin

Report Spam   Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy