Този канал се превръща в кошче за отпадъци. Лято е, което е време за отпуска. Но вместо повторение на публицистика, повторения като за нишов канал. Вечер в 21,30 ще гледаме Интервюто на Мон Дьо. Историите на Мария Йотова от 17,20 , Ничия земя пак ще се върти, Тук и сега на Деси Банова, Краси Боев и тн. А се води новинарски информационен канал. Преди имаше едни идеи, които потънаха в кошчето.
Тук за съжаление Нова ТВ преориентираха финансовите си приоритети не в новинарско съдържание (както е в другите балкански държави), а в развлекателно и спортно. По тази причина и не се случи ребранда на N1. Този канал можеше преспокойно да стана Нова+ и да си го превърнат във второстепенен канал по който да пускат всичко - от това съдържание че даже и до сериали и спортни събития дори и щеше много по-добре да им се получи.