В грешка си. На “Денят на живо” я смениха септември 2023 с една, която прилича на стокова и доста некреативна, поне според мен.
Ахаа. Да, явно съм в грешка, но си спомням, че в началото логотата на всички предавания стояха в долния ъгъл в голям кръг - по време на излъчване. А към днешна дата само “Денят на живо” има такъв елемент. 😃