|
Robimir
|
Забелязах, че в обедната емисия в 13:00ч, която вече я представят като "обеден информационен блок", са започнали да канят по двама гости, които да коментират дадена актуална тема. Като единия гостува през жива връзка по средата на емисията, а другия коментира последната представена новина в студиото.
|
|
|
|
|
|
|
|