BG TV Talk
16 April 2024 23:09:19
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Big Brother | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Go Down
  Print  
Author Topic: Big Brother | новини и коментари  (Read 27954 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #60 on: 23 July 2015 17:15:15 »

От СЕМ са глобили с 30 000лв Нова ТВ заради миналогодишното издание на Вип Брадър :
http://www.cem.bg/downloadFile.php?file=1436356093_np_65_12.05.2015.pdf
Точно тая сцена ми беше доста интересна - във VIP Brother беше без цензура, а 1-2 седмици по-късно я излъчиха и в "Господари на ефира", но с цензура, като се има предвид, че VIP Brother беше в 20:00ч., а "Господари на ефира" - в 23:00ч.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #61 on: 09 August 2015 23:10:06 »

Прави ми впечатление, че рекламната кампания на новия сезон на ББ много наподобява сюжета на „Фермата“ – колички с прасета, някаква жена цепи дърва и т.н.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 198



« Reply #62 on: 10 August 2015 00:02:16 »

Прави ми впечатление, че рекламната кампания на новия сезон на ББ много наподобява сюжета на „Фермата“ – колички с прасета, някаква жена цепи дърва и т.н.
И на мен ми направи впечатление. Като гледам как изглежда къщата, ми напомня на нещо подобно на Фермата. Че какво ще конкурира по-добре Фермата от фермерски Биг Брадър?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #63 on: 10 August 2015 19:51:58 »

И на мен ми направи впечатление. Като гледам как изглежда къщата, ми напомня на нещо подобно на Фермата. Че какво ще конкурира по-добре Фермата от фермерски Биг Брадър?
Е, това са част от хватките на Политова.  Grin Освен това възродиха и "Фермер търси жена", което си беше чист провал преди няколко години.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #64 on: 13 August 2015 13:58:46 »

Водещите на ББ остават същите.  Smiley

Quote from: http://novatv.bg
Ники Кънчев - 100% натурален водещ на Big Brother

Усмихнатият и остроумен водещ Ники Кънчев e не просто лице, а емблема на риалити шоуто Big Brother. И тази година той ще преведе зрителите през социалния експеримент, събирайки в студиото най-интересните и противоречиви коментатори, защитници и близки на участниците.

„За мен този сезон е много специален, защото и аз, като зрителите, с нетърпение очаквам истинския 100% натурален Big Brother да се завърне и да взриви ефира”, признава Ники Кънчев. Определя сам себе си на моменти прекалено натурален както в домашна среда, така и на сцената на най-гледания телевизионен формат. Шегува се, че вече много-много не различава дома си от студиото.

Според Кънчев искреността и непринудеността са задължителни, ако искаш да спечелиш трайно сърцата на зрителите на Big Brother. Легендарният водещ също признава, че гледа на участниците не само професионално, но и емоционално. Има свои фаворити и преживява заедно с тях възходите и паденията. Не казва кои са били неговите любимци през годините, но с намигване подсказва, че са именно тези 100% натурални и естествени лица.

„Всеки лайв е различен и пълен с изненади и практически не можеш да бъдеш подготвен за всичко, което може да се случи” - така Ники Кънчев дава отговор на въпроса за най-интересната случка покрай формата и с усмивка признава, че още помни срещата си с Памела Андерсън. Очаква новият сезон да докаже за пореден път защо именно Big Brother е най-гледаното шоу в България. Сигурен е, че това ще се случи и пожелава на себе си и на зрителите интересен и неочакван сезон, в който най-естественият участник ще спечели голямата награда от 50 000 лева и луксозния лек автомобил.

Александра Сърчаджиева също заразява със своята естествена непринуденост, така че със сигурност пасва на концепцията на предстоящия сезон на  Big Brother. Което е още по-важно: „Сезонът пасва на мен”, коментира с усмивка тя. Възприема ролята си в предаването като на разказвача на приказки, който вкарва зрителите в сюжета, дава им възможност да надникнат в най-скритите кътчета на Къщата и душите на участниците. Алекс се чувства най-естествена в компанията на близките си, сред природата или на морския бряг.

Очаквайте звездния тандем от 17 август по Нова.

Актуални новини от предаването следете на официалната страница на Big Brother във Facebook. Видеа с най-добрите моменти от изданията на шоуто досега ви очакват в официалния канал във Vbox7.com.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #65 on: 15 August 2015 11:44:00 »

Студиото на Big Brother:

Очаквах да е ново, ама си е старото...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #66 on: 16 August 2015 14:54:26 »

Ето и как изглежда двора на къщата (поне основния двор): http://vbox7.com/play:92b45101dd . Прави ми впечатление, че никъде в програмата на Диема Фемили няма излъчване на живо от къщата на ББ за разлика от предишните сезони. Може и просто да не са обновили програмата, но все пак им стана традиция. Иначе от сайта най-вероятно ще има 24 часово излъчване.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #67 on: 16 August 2015 15:07:47 »

Ето и как изглежда двора на къщата (поне основния двор): http://vbox7.com/play:92b45101dd . Прави ми впечатление, че никъде в програмата на Диема Фемили няма излъчване на живо от къщата на ББ за разлика от предишните сезони. Може и просто да не са обновили програмата, но все пак им стана традиция. Иначе от сайта най-вероятно ще има 24 часово излъчване.
Жалко и че пак няма да има късни издания, ама все пак има време да поправят този пропуск.  Smiley
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #68 on: 16 August 2015 18:44:46 »

Ето тук има снимки и как изглежда къщата отвътре: http://www.vesti.bg/razvlechenia/shoubiznes/v-kyshtata-na-big-bradyr-s-niki-kynchev-foto-i-video-6041131 .
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #69 on: 20 August 2015 00:47:01 »

А аз се чудех откъде ми е позната тази жена: http://www.ekrana.info/nova-tv/vodeshta-na-nova-tayno-v-big-bradar-video
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #70 on: 20 August 2015 10:01:04 »

А аз се чудех откъде ми е позната тази жена: http://www.ekrana.info/nova-tv/vodeshta-na-nova-tayno-v-big-bradar-video
Grin То и Силвия си е известна - топлес модел е вече от 8 години, като се е снимала предимно за еротичната рубрика на вестник "Телеграф". Имаше също и скандали покрай нея, че е любовница на депутат от БСП.
Report Spam   Logged

PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #71 on: 20 August 2015 11:08:27 »

Grin То и Силвия си е известна - топлес модел е вече от 8 години, като се е снимала предимно за еротичната рубрика на вестник "Телеграф". Имаше също и скандали покрай нея, че е любовница на депутат от БСП.
Проблемът не е че е известна, а че е била ВОДЕЩА в Нова
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #72 on: 21 August 2015 14:05:45 »

Я, тази Силвия била в предаването "Ники Кънчев под наем". Не го гледах много тогава, когато го излъчваха и съм я пропуснал, но пък това наистина си е малко нередно. Тази Никита не знаех че е гадже на Боби Ръгбиста от ББ3, но пък Борис Братухчев сега си го спомням като беше в "Сделка или не". Трябвало е да участва в ББ4, но не се е доредил. Тази Силвия също си спомням че съм я мяркал често в "Телеграф", просто не съм обръщал толкова внимание тогава. Май че нейни снимки съм мяркал и в стария сайт на колегата spike - n u d e.him.bg. А не трябваше ли участниците да са 14 - преди няколко дни преди да почне си казваха, че трябва да са 14, пък сега изведнъж 13. Или някой се е отказал в последния момент, или ще вкарат още един по някое време.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #73 on: 21 August 2015 20:05:01 »

Я, тази Силвия била в предаването "Ники Кънчев под наем". Не го гледах много тогава, когато го излъчваха и съм я пропуснал, но пък това наистина си е малко нередно. Тази Никита не знаех че е гадже на Боби Ръгбиста от ББ3, но пък Борис Братухчев сега си го спомням като беше в "Сделка или не". Трябвало е да участва в ББ4, но не се е доредил. Тази Силвия също си спомням че съм я мяркал често в "Телеграф", просто не съм обръщал толкова внимание тогава. Май че нейни снимки съм мяркал и в стария сайт на колегата spike - n u d e.him.bg. А не трябваше ли участниците да са 14 - преди няколко дни преди да почне си казваха, че трябва да са 14, пък сега изведнъж 13. Или някой се е отказал в последния момент, или ще вкарат още един по някое време.
Още един трябва да се вкара, даже има и някакви специални четирима:
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #74 on: 21 August 2015 22:58:20 »

Я, тази Силвия била в предаването "Ники Кънчев под наем". Не го гледах много тогава, когато го излъчваха и съм я пропуснал, но пък това наистина си е малко нередно. Тази Никита не знаех че е гадже на Боби Ръгбиста от ББ3, но пък Борис Братухчев сега си го спомням като беше в "Сделка или не". Трябвало е да участва в ББ4, но не се е доредил. Тази Силвия също си спомням че съм я мяркал често в "Телеграф", просто не съм обръщал толкова внимание тогава. Май че нейни снимки съм мяркал и в стария сайт на колегата spike - n u d e.him.bg. А не трябваше ли участниците да са 14 - преди няколко дни преди да почне си казваха, че трябва да са 14, пък сега изведнъж 13. Или някой се е отказал в последния момент, или ще вкарат още един по някое време.
Силвия и в сегашния ми сайта я има: http://www.erotic.bg/tag/silviya-yurukova/ Просто на стария му сменихме името. От доверен човек знам, че трябва още двама да влизат в Big Brother.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #75 on: 24 August 2015 13:50:22 »

Силвия и в сегашния ми сайта я има: http://www.erotic.bg/tag/silviya-yurukova/ Просто на стария му сменихме името. От доверен човек знам, че трябва още двама да влизат в Big Brother.
Много самоличности имала тази Силвия - Клаудия, Сиси, Мария, Никол...  Grin Била е от Варна, Тетевен, Габрово, София...  Afro Според мен другите двама/петима би трябвало да влезнат идния месец когато започва същинския есенен сезон и "Фермата" респективно.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #76 on: 24 August 2015 22:37:06 »

Много самоличности имала тази Силвия - Клаудия, Сиси, Мария, Никол...  Grin Била е от Варна, Тетевен, Габрово, София...  Afro Според мен другите двама/петима би трябвало да влезнат идния месец когато започва същинския есенен сезон и "Фермата" респективно.
Това е просто недоглеждане на редакторите във вестник "Телеграф", ама те в последните няколко години изобщо не се отнасят сериозно към еротичната си рубрика и изобщо не се учудвам на грешките, които допускат. Колкото до Силвия - родена е в Тетевен и доскоро живееше в Габрово, а сега вече е в София.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #77 on: 31 August 2015 12:58:47 »

Гледам че вече пускат тийзър реклама с логото на VIP Brother - "VIP Brother скоро по Нова". Нещо много бързат като че ли, би трябвало ВИП-а да тръгне през октомври, а те от сега му пускат рекламата, но може би така е по-добре за тях...
Report Spam   Logged
niks
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 11


« Reply #78 on: 31 August 2015 13:08:18 »

Или рейтинга не ги удовлетворява и ще пускат ВИП Брадър по-скоро... Huh?
Между другото в доста сайтове пише, че от Нова и OldSchool са потвърдили, че Преслава щяла да участва, но до колко е вярно не се знае...
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #79 on: 31 August 2015 16:02:36 »

Или рейтинга не ги удовлетворява и ще пускат ВИП Брадър по-скоро... Huh?
Между другото в доста сайтове пише, че от Нова и OldSchool са потвърдили, че Преслава щяла да участва, но до колко е вярно не се знае...
Няма да й е първото участие във Vip Brother, де. Сещам се, че участва и във сезона на Ицо Хазарта и Камелия. Не знам през коя година беше......
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy