BG TV Talk
28 March 2024 14:33:28
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Big Brother | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Go Down
  Print  
Author Topic: Big Brother | новини и коментари  (Read 27878 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #120 on: 20 August 2016 10:15:47 »

Ето откъде идва тази „мистериозна десетка“:

VIP Brother на 10: „Играта загрубява”
Най-популярното звездно риалити шоу в българския ефир ще отпразнува своята 10-та годишнина

„Риалити институцията” VIP Brother ще отпразнува своята 10-годишнина под красноречивото мото „Играта загрубява”. Във VIP Brother на 10 забавлението ще е на високи обороти, а мисии в стил twisted comedy ще изненадват и зрители, и участници.

„Мислите си, че за 10 години сте видели всичко? Недейте, защото VIP Brother вече е на 10 и както приляга на рожденик, ще „почерпи” участниците и зрителите с повече и по-различни изненади отвсякога в стил „комедия с неочакван край”, споделят продуцентите на шоуто. Кастингът за 10-ия юбилей на VIP Brother е специфичен. Освен звездния си статут, съквартирантите ще трябва да притежават и добре развито чувство за хумор и да могат да се шегуват със себе си.

За 10 години през най-известната Къща в българския ефир са минали 108 родни знаменитости и две международни звезди. Осем от тях са напуснали Къщата по собствено желание, 93 – по волята на зрителите, а седем са се увенчали с титлата „Любима звезда на България”. Общият брой на дните, прекарани във VIP Къщата, е 370, през които тя е приютила 10 двойки, шест майки с деца и 14 гост-звезди. Любовта винаги е имала специално място във VIP Къщата: три предложения за брак, една сватба, а много сродни души намират пътя един към друг именно в шоуто.

Голeмият брат е най-дългогодишният и доказал се като любим риалити формат в българския ефир. В своята 10-годишна история предаването е събирало пред малкия екран милиони зрители от три поколения. Интересът към шоуто не е случаен – всеки сезон на VIP Brother ражда отношения, сцени и реплики, които се превръщат в градски фолклор и се обсъждат дълго след края на предаването. Често родните звезди се разкриват в неподозирана светлина, но каквото и да се случва зад стените на Къщата, равносметката на финала е положителна. Почти всички участници споделят, че за тях преживяването VIP Brother е донесло само позитиви и горещо препоръчват експеримента, а много от тях са склонни да се завърнат в шоуто отново.

„Слава, пари, освежаване на имиджа, адреналин... мотивите да влезеш във VIP Brother не само в България, а навсякъде по света са много, но основният си остава приключението и възможността да се самоопознаеш в екстремни условия”, коментират продуцентите и се радват, че с всеки следващ сезон все по-малко се налага да убеждават звездите да участват в шоуто.

VIP Brother на 10 започва през септември по NOVA.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #121 on: 20 August 2016 10:24:33 »

10 години от създаването си през 2006.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #122 on: 11 September 2016 23:32:36 »

Егати нашествието на БНТ лица в VIP Brother - кака Лара, кака Лили, Надя от "Елит"(бивша приятелка на Андрей Арнаудов btw), Ути, Жоро Торнев(режисьор на Ку-Ку и Каналето), Деси Цонева(дъщерята на покойния вече Митко Цонев).

Интересно е и участието на Ирина Тенчева, тъй като тя е настоящата жена до Иван Христов...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #123 on: 12 September 2016 15:40:32 »

Много нещо "реклама на Иван и Андрей" на гърба на тяхното представяне в този момент във Фермата.  Grin Като цяло каста тая година е малко скучен... Дано поне самото предаване малко са го поразнообразили с мисиите. Уж Захари Бахаров щял да влиза по някое време, ама не е ясно още. Абе къде е Жорето Кучков?  Grin Цяло лято чета статии как щял да влиза, пък накрая го няма.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #124 on: 12 September 2016 15:51:41 »

Много нещо "реклама на Иван и Андрей" на гърба на тяхното представяне в този момент във Фермата.  Grin Като цяло каста тая година е малко скучен... Дано поне самото предаване малко са го поразнообразили с мисиите. Уж Захари Бахаров щял да влиза по някое време, ама не е ясно още. Абе къде е Жорето Кучков?  Grin Цяло лято чета статии как щял да влиза, пък накрая го няма.

Така като гледам май може цялата идея с "влизането" на Жорето Кучков да е инсценирано от самия него...  Grin
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #125 on: 12 September 2016 17:21:14 »

Щеше и Майк Тайсън да влиза....
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #126 on: 06 September 2017 12:48:58 »

Миглена Ангелова ще е третият водещ в най-любовният сезон на VIP Brother

Големият победител от VIP Brother 2016 ще бъде посредникът между Съквартирантите и зрителите

“Моята роля във VIP Brother 2017 е да бъда себе си. Откакто съм на екран, аз не играя, не чета чужди думи, не възпроизвеждам чужди въпроси. Вече повече от 22 години сама проучвам всичко, което обсъждам и се интересувам лично какво се случва пред очите ми с хората, които наблюдавам и с които разговарям. Накратко -  това е смисълът на ролята ми, както в професията, така и в живота ми. Това ще правя и във формата”.  С тези думи победителката във VIP Brother 2017 - Миглена Ангелова, повдигна завесата около участието си в предстоящия сезон на  най-известното риалити шоу в България и добави, че тя ще бъде нещо като посредник между Съквартирантите и зрителите.

“Big Brother е очертал рамките, изяснили сме правилата, защото този формат има важни правила, които го правят такъв, какъвто е, но съдържанието, което ще бъде “излято” в тези рамки, ще е мое”, споделя Миглена.

Ветераните във формата Ники Кънчев и Алекс Сърчаджиева отново ще ни радват от екрана по време на живите предавания и дейли епизодите.

“Ролята на разказвач много ми допада. Аз съм човекът, който превежда зрителите през най-интересните моменти от живота на Съквартирантите, а знам колко много хора се вълнуват от това. Радвам се, че Big Brother избра  любовта за тема на сезона, защото за мен любовта е целият ми свят, смисълът на всичко!“ – това сподели усмихнатата Алекс и призна, че според нея истинската любов в Къщата е напълно възможна.

Ники Кънчев може да се похвали, че е бил водещ на всички девет VIP издания на формата. Въпреки това емблемата на шоуто признава, че изпитва вълнение и един и същ приятен адреналин преди всеки лайв.

“Любовта е всичко. Особено любовта към работата. Тогава тя спира да бъде работа и ти става живот. Спираш да ходиш просто на работа и започваш да живееш пълноценно. Тогава, дори и на морския бряг, ти пак “работиш“, защото умът ти не се изключва с излизането от офиса. Така се постига единението и донякъде съвършенството. Имал съм възможност да проследя отблизо всякакви отношения вътре в Къщата и  това ме кара да мисля, че любовта във VIP Brother е напълно възможна. Само помислете колко истински приятелства се родиха между четирите стени на тази Къща. Това е наистина прекрасно!“.

VIP Brother 2017 стартира на 11 септември, понеделник, от 20.00 ч. на живо по NOVA.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #127 on: 07 September 2017 15:46:27 »

Ето ги и първите сигурни участници.Разбира се, всички са минали през Черешката на тортата  Grin,без Тото

Big Brother изненадващо издаде имената на петима от бъдещите VIP Съквартиранти
На специално събитие тримата водещи показаха първите кадри от променената до неузнаваемост Къща

Сашка Васева, Енджи Касабие, Дани Петканов, Миглена Каканашева – Мегз и Тото от “Скандау“ са първите обявени имена на участници, които ще прекрачат прага на Къщата на Big Brother този понеделник от 20.00 ч. на живо по NOVA. Това стана ясно по време на специално събитие за медии с водещи Ники Кънчев, Алекс Сърчаджиева, Миглена Ангелова и програмния директор на NOVA Антоний Мангов. Журналистите се оказаха предизвикани от Big Brother да се включат в специална мисия, за да отгатнат сами имената на част от бъдещите Съквартиранти и въпреки че не успяха да познаят всички петима, Ники Кънчев ги успокои, че има специално разрешение от Big Brother да издаде останалите. Извън обявените VIP участници, водещите загатнаха, че подборът тази година е наистина разнообразен и гарантира изключително силен сезон.

“Идеята този сезон е да покажем любовта във всичките ѝ измерения и кастът е направен така че да отразява точно това. VIP Brother продължава да бъде риалити в най-чистата си форма, защото всичко в него е непредвидимо и се случва на момента“ – подчерта програмният директор на NOVA Антоний Мангов и допълни, че тази година живите предавания ще бъдат в понеделник и сряда, а дейли епизодите – във вторник, четвъртък и петък. Според него формулата за успех на формата е излкючително проста – докато има интересни образи и хора, които да привличат и задържат интереса на зрителите, VIP Brother също ще го има.​

Освен голямата изненада – петима потвърдени бъдещи Съквартиранти, на специалното събитие представителите на медиите видяха и първите кадри от Къщата – 3D проекти. Тази година тя е превърната в истинско любовно гнездо с много нови кътчета, в които участниците могат да се отдават на романтични разговори или просто всички заедно да се забавляват.

Гостите на събитието получиха и специален подарък от издателство Ciela – книгата "Обича ме, не те обича", която представя разкази на любовна тематика от 16 български автори.

Кои са останалите VIP Съквартиранти и ще се изпълни ли най-известната Къща с любов и непредвидими емоции, ще разберем още този понеделник, 11 септември, от 20.00 ч. на живо по NOVA.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #128 on: 07 September 2017 23:24:55 »

Е, че то кой ли не е минал през "Черешката"... Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #129 on: 11 September 2017 21:46:54 »

Гледате ли Вип Брадър? Доста силен сезон се очертава!
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #130 on: 11 September 2017 22:13:23 »

Пълна пародия е това предаване. Няма нито една истинска българска "звезда".
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #131 on: 12 September 2017 09:18:38 »

Ама гледам че от Нова не са се хвалили досега с чутовни рейтинги за брадъра....Може пък вече на драгия зрител да са му писнали такива простотии
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Online Online

Posts: 378


« Reply #132 on: 12 September 2017 09:49:39 »

И на мен не ми харесаха участниците. Повечето дори не съм ги чувал. Реално единствените звезди вътре са Даниел Петканов, Мария, Марги Хранова и Сашка Васева (макар и отдавна залязла). Другите са събрани от кол и въже. Миналия сезон ми беше къде, къде по-интересен, но най-любим ми остава този със Къци, Златка и Фънки. Тогава наистина нямаше никакви сълзливи драми или интриги и бяха заложили само на смеха (или поне аз не се сещам за такива), а сега, имайки предвид темата на сезона, май ще е точно обратното.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #133 on: 12 September 2017 14:06:05 »

Ама гледам че от Нова не са се хвалили досега с чутовни рейтинги за брадъра....Може пък вече на драгия зрител да са му писнали такива простотии
А, и това стана, няма как да минат без него.  Grin А иначе че сезона е по-безинтересен от предишните няма спор.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #134 on: 12 September 2017 15:57:33 »

Как пък преценихте само от 1 епизод, че сезонът ще е безинтересен? Grin Нека минат 1-2 седмици и тогава ще може да се прецени. Иначе на мен ми харесват участниците. Единствено Дани Милев и Цуни не ги знам кои са. Дани преди години беше в шоутата на Азис и на Иван и Андрей, ако не се лъжа, но повече нищо не знам за него, а този Цуни вчера разбрах кой е. Grin Иначе довечера ще вкарат близначките Алекс и Влади, които бяха в X Factor преди 3-4 години. А да не забравяме, че по някое време ще влезе и Николета Лозанова като гост, пък нищо чудно да вкарат и някоя световна звезда, както направиха миналата година с Майк Тайсън.
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #135 on: 12 September 2017 16:45:47 »

Спайк всички знаем че харесваш ББ. И най-големият шит да изцвъкат в ефира, пак с твоята предубеденост ще ти хареса.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #136 on: 12 September 2017 17:11:34 »

Харесвам не само Big Brother, но и реалититата от този тип - Survivor, "Фермата", "Къртицата", "Музикална академия" и т.н. Просто ми харесват този тип "воайорски" предавания да ги наречем. И не става въпрос за предубеденост, а просто казвам, че от 1 епизод няма как да прецениш дали е скучно шоуто, при положение че във въпросния епизод не е станало нищо съществено освен влизането на участниците. Иначе има и сезони, които не ми харесват, като например онзи със семействата, дето беше Big Brother Family. Не ми хареса и опитът за възраждане на Big Brother от преди 2-3 години, дето беше само 1 месец. Също не ми хареса и "Стъклената къща", което пак беше опит за загрявка за VIP Brother преди 3-4 години.
Report Spam   Logged

break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #137 on: 12 September 2017 23:02:10 »

Самото гледане на телевизия е воайорство. Въпрос на избор е кой какво ще гледа.
Report Spam   Logged
nik4o81
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 12


« Reply #138 on: 14 September 2017 22:13:34 »

Защо в днешното предаване Алекс Сърчаджиева не води?
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #139 on: 14 September 2017 22:43:42 »

На мен също ми направи впечатление...за първи път да няма водещ на дейли епизод
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy