BG TV Talk
28 March 2024 14:45:42
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Big Brother | новини и коментари

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9   Go Down
  Print  
Author Topic: Big Brother | новини и коментари  (Read 27880 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #140 on: 15 September 2017 00:00:07 »

Миглена си е представила новата книга днес.Гост е бил и Ники Кънчев и сигурно е нямало кой да викнат моментално на мястото на Алекс и вместо да се чудят какво да правят са пуснали епизода така,или се е знаело предварително за тази ситуация днес да е без водещ.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #141 on: 20 September 2017 22:57:41 »

Много ме кефи как някой графики на ББ са 4:3 ей така за разнообразие... Grin Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #142 on: 20 September 2017 23:45:52 »

Сефте... Има даже и някои от роботизираните камери, които също са 4:3, а да не говорим, че цветовете на всяка камера са коренно различни... Grin
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #143 on: 22 September 2017 15:45:25 »

Срам са, не спирам да се изумявам, как може през 2017-та МОДЕРНАТА "НОВА" да пуска камери, които предават с качество България-Германия 1994 година...добре, че не ми е слабост конкретното предаване, но определено НоваТВ ме губят като зрител, на няколко пъти, само заради качеството си. Не сме далечната 2012, да гледаме на 4к като индианци, вече във всекидневието си гледам 4к през нетфликс, че като пусна след това нова тв на 50'' да ми е като лятото на село при кинескопа на баба. Срам!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #144 on: 23 September 2017 13:49:03 »

Ми, в чужбина даже почват да се появяват все повече 4К телевизии, а тук дори още имаме канали, които са 4:3... Grin Неведнъж съм казвал, че проблемът е в старата техника. В повечето случаи дори се купува техника втора употреба, понеже е в пъти по-евтина. Другият вариант е да се купи техника по европрограма, но това тук е доста рядко. TV7 например бяха така, но доколкото знам, сега тая техника си стои заключена в студийния комплекс в Герман и събира прах... Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #145 on: 29 September 2017 23:20:44 »

Днеска много силен епизод на Вип Брадър! Най-сетне малко да живне Grin Roll Eyes
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #146 on: 17 October 2017 08:58:57 »

Какви бяха тия отвратителни КЮЧЕЦИ снощи? 20 минути маане на гюбеци. Повърня!
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #147 on: 17 October 2017 11:52:03 »

Какви бяха тия отвратителни КЮЧЕЦИ снощи? 20 минути маане на гюбеци. Повърня!
Даа.. беше доста грозна картинка Sad салфетки,алкохол,кючеци и САШКА ВАСЕВА  Grin Cry
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #148 on: 17 October 2017 13:54:23 »

Поне Сашка падна.  Grin
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #149 on: 20 October 2017 21:50:02 »

Дейлитата на бръдъра са без водещ отново.Преди когато Алекс я нямаше Ники я заместваше.Сега госпожа искрено и лично също е там,но нищо.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #150 on: 20 October 2017 22:31:25 »

Дейлитата на бръдъра са без водещ отново.Преди когато Алекс я нямаше Ники я заместваше.Сега госпожа искрено и лично също е там,но нищо.
Явно са решили,че няма смисъл от водещ на дейли епизода,макар че засякох  Алекс да води тази седмица
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #151 on: 20 October 2017 23:35:33 »

Тази и миналата седмица Алекс се появи единствено във вторник. Може би в четвъртък и петък има представления в някой театър и затова я няма. Колкото до Миглена - тя си има рубрика, която е в понеделник по време на лайфа.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #152 on: 21 October 2017 13:31:00 »

Водещият в дейлитата е абсолютно ненужен. В неговото време може да покажат повече материал от къщата. И без това шегите написани за Алекс обиктовено са един огромен криндж фест.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #153 on: 21 October 2017 13:58:22 »

Водещият в дейлитата е абсолютно ненужен. В неговото време може да покажат повече материал от къщата. И без това шегите написани за Алекс обиктовено са един огромен криндж фест.
И аз съм на това мнение. Не е нужен дори водещ ма лайфа в сряда. Тогава Ники Кънчев само се появява да обяви реклами или да каже някоя смешка, което спокойно може да се пропусне.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #154 on: 27 October 2017 11:33:19 »

Лепа Брена влиза днес във VIP Brother

Не пропускайте епизода на риалити шоуто точно в 20.00 ч. по NOVA

Буквално след броени часове прага на най-известната Къщата в България ще прекрачи легендарната сръбска певица Лепа Брена. Утре вечер звездата от световна величина се присъединява към Съквартирантите във VIP Brother, за да внесе забавление и положителни емоции.

Каква ще бъде специалната ѝ задача и как ще реагират Съквартирантите на голямата изненада на Big Brother ще разберем съвсем скоро.

Не пропускайте дейли епизода на VIP Brother в петък от 21.00 ч. по NOVA
И нека леенето на мазна чалга започне сега! Grin Grin Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #155 on: 27 October 2017 13:15:40 »

И нека леенето на мазна чалга започне сега! Grin Grin Grin
Е защо когато е дейли епизода ? Според мен трябваше в понеделник.Иначе Лепа Брена е страшна!
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #156 on: 31 July 2018 20:31:06 »

Да,както и предположих от днес върви вече и промо,което впрочем е доста странно.Слоганът тази година е Женско царство?! Рекламата беше Vip brother 2018 ''Женско царство'' по волята на царицата.Интересно какво са замислили тази година?  Shocked
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #157 on: 01 August 2018 12:03:54 »

Да,както и предположих от днес върви вече и промо,което впрочем е доста странно.Слоганът тази година е Женско царство?! Рекламата беше Vip brother 2018 ''Женско царство'' по волята на царицата.Интересно какво са замислили тази година?  Shocked

Поредната безмочъна глупост, промиваща затъпелият ни народ
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #158 on: 01 August 2018 14:14:20 »

Жените царуват в новия сезон на VIP Brother тази есен по NOVA

VIP Brother: Женско царство – Големият брат дава властта на нежния пол

Жените ще царуват в новия сезон на VIP Brother през есента по NOVA. Най-известната къща у нас отново ще събере плеяда от звезди, които ще видим в неподозирана светлина. Шоуто, което постави основите на риалити телевизията в България, се завръща в ефира през есента, а темата "Женско царство" обещава да даде цялата власт, но и цялата отговорност в ръцете на дамите.

Събитията в Къщата ще се случват според волята на жените, а съквартирантите ще изпаднат в ситуации, които надхвърлят и най-смелите им фантазии за преживяването, наречено VIP Brother. Матриархатът в ефира ще разбие всички клишета и ще надхвърли всички очаквания тази есен.

Ще са подложени ли мъжете на тежки условия в Къщата? Ще има ли въобще мъже сред съквартирантите? Каква ще е волята на жените в най-известната къща? Как гледа Big Brother на идеята жените да управляват Къщата? Кои ще са цариците и ще имат ли царе до себе си? Ще има ли война между мъжете и жените? Кой ще надделее и кой е всъщност силният пол? Кои са звездните участници в новия сезон на шоуто?

Отговорите на всички тези въпроси ще разберем във VIP Brother: Женско царство – тази есен само по NOVA.

Актуални новини ще откриете на официалната Facebook страница на предаването.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #159 on: 09 September 2018 13:09:46 »

VIP Brother отново посреща Азис

Звездата се завръща в риалити шоуто за известни като ко-водещ

https://www.vbox7.com/play:3cae254c50

Три пъти в седмицата по NOVA - всеки вторник, четвъртък и петък - Азис ще представя дневните епизоди в новия сезон на VIP Brother заедно с Алекс Сърчаджиева. Това стана ясно в “Събуди се” тази сутрин, когато Азис обяви на живо своето решение за втори път да се обвърже с най-провокативното риалити шоу. “Живял съм в тази къща. Знам много добре какво се случва там!” - споделя артистът, който за пореден път е център на внимание и повод за горещи социални диспути, този път с последната си песен “Позна ли ме?”. До момента клипът й е гледан близо половин милион пъти в You Tube едва ден след като беше пуснат там.

Алекс се включи на живо от Къщата, ексклузивно за “Събуди се” и представи за първи път в ефир Къщата на Big Brother пред зрителите. В цялост тя ще може да бъде видяна утре вечер със старта на шоуто.

Снимки от Къщата на VIP Brother: Женско царство може да разгледате ТУК

Азис влиза като Съквартирант във VIP Brother през 2007 г., но не остава в шоуто до края. Големият победител тогава е Христина - съпругата на Здравко, победител в първия сезон на Big Brother България, излъчен няколко години по-рано. Въпреки че живее в Къщата едва няколко седмици, Азис е считан за неформален финалист. Big Brother не само не успява да вкара артиста в драматургична рамка около връзката му с Китаеца, а напротив - Азис напуска шоуто с достойнство, след което открито започва да говори за своя личен живот. Поредната изповед на най-известният ни поп-фолк певец е неговият най-нов проект “Позна ли ме?”, вдъхновен от различните хора и нуждата те да бъдат приемани и уважавани.

VIP Brother 2018 започва утре, 10 септември, точно в 20.00 ч. Новият сезон на риалити шоуто ще бъде под надслова “По волята на царицата”. Какво ли мисли Кралят на попфолка по темата? Ще разберем тази есен само в ефира на NOVA.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy