BG TV Talk
15 November 2018 02:32:46
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Ask Facebook Contact us Staff List Login Register  

Big Brother | новини и коментари

Pages: 1 ... 7 8 [9]   Go Down
  Print  
Author Topic: Big Brother | новини и коментари  (Read 10591 times)
evgata
Зяпач
**

« Reply #160 on: 03 November 2018 00:54:00 »

Big Brother Most Wanted 2018
Report Spam   Logged
pesho
Зяпач
**

« Reply #161 on: 03 November 2018 01:19:23 »

Само аз ли видях такова претупване на финал.Преди мисля,че беше 3 часа финала и времето все им беше малко,а днес дори свършиха в 22:57.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак

« Reply #162 on: 03 November 2018 11:40:51 »

Само аз ли видях такова претупване на финал.Преди мисля,че беше 3 часа финала и времето все им беше малко,а днес дори свършиха в 22:57.
Ми, те дори съкратиха сезона с 1 седмица. Cheesy

Big Brother Most Wanted 2018

От рекламата се разбира, че ще участват Емануела, Станимир Гъмов, Жени Калканджиева, Стойко Сакалиев, Галена и Благо Джийзъса. Само при тези фрази не разбрах за кой става въпрос - "златните" и "корави мъжаги". Вероятно някоя Златка, пък за коравите мъжаги не знам, може би Тервел Пулев или Багата...
Report Spam   Logged

TopCat
Зрител

« Reply #163 on: 03 November 2018 17:44:11 »

Ми, те дори съкратиха сезона с 1 седмица. Cheesy
От рекламата се разбира, че ще участват Емануела, Станимир Гъмов, Жени Калканджиева, Стойко Сакалиев, Галена и Благо Джийзъса. Само при тези фрази не разбрах за кой става въпрос - "златните" и "корави мъжаги". Вероятно някоя Златка, пък за коравите мъжаги не знам, може би Тервел Пулев или Багата...

Златните мисля, че ще са някои от златните момичета.

Освен това, сезонът се съкрати, заради непланираното излизане на някои участници. Мисля, че това го изяснихме преди седмица или две.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак

« Reply #164 on: 03 November 2018 19:11:03 »

Златните мисля, че ще са някои от златните момичета.

Освен това, сезонът се съкрати, заради непланираното излизане на някои участници. Мисля, че това го изяснихме преди седмица или две.
Ми, то реално когато имаше извънредни излизания, редовните елиминации се отменяха, така че пак са си излезли същия брой хора. Единствено при напускането на Ванко 1 не бяха отменени редовните елиминации, но накрая пак хората бяха повече, защото досега обикновено на полуфинала бяха 7 човека, от които гонеха двама и съответно на финала бяха 5, а сега на полуфинала останаха 6 и преди финала изгониха още един.
Report Spam   Logged

hater
Потребител
*

« Reply #165 on: 04 November 2018 12:14:06 »

Има ли уважаващ себе си човек, който гледа тая простотия?!? Някви "випове" ядат, пият и се псуват по цял ден... WTF  Huh?
Report Spam   Logged

Свободни да виждаме истината... Cheesy Cheesy Cheesy
break
Зяпач
**

« Reply #166 on: 04 November 2018 22:00:37 »

Уважаващият себе си човек има правото да гледа каквото си иска и сам да решава какво му харесва или не.
Report Spam   Logged
daniboi
Зяпач
**

« Reply #167 on: 05 November 2018 11:40:52 »

Ето част от участниците
https://www.instagram.com/bigbrother.mostwanted_2018/       
Report Spam   Logged
david92
Потребител
*

« Reply #168 on: 08 November 2018 15:04:02 »

Направо ми се доповръща, като видях какви "випове" са вкарали пак. Русата Златка и още една плеймейтка, Благо "Джизъса", "интелектуалеца" Гъмов, който при първото си участие се отличи с пиянските си изцепки, отново Жени Калканджиева, Албена Вулева... С всеки следващ сезон става все по-зле положението.  Embarrassed
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 7 8 [9]   Go Up
  Print  

Jump to: