BG TV Talk
29 March 2024 00:49:30
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Big Brother | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 9   Go Down
  Print  
Author Topic: Big Brother | новини и коментари  (Read 27886 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #20 on: 28 November 2013 19:24:26 »

Доколкото съм информиран, Зара в момента продуцира театрално представление заедно с режисьора Майри Росен, така че едва ли ще влезе.
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #21 on: 28 November 2013 19:58:25 »

Райна трябваше да влезе още първия ден, но май в последния момент си е поискала по-висок хонорар. Ако си спомняте лайфа беше предвиден до 23.00 ч, а свърши около 20 мин по-рано - точно колкото за нейното влизане, отделно че като пуснаха сайта в началото грейна и нейният профил, и след няколко минути се усетиха и го свалиха
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #22 on: 28 November 2013 20:24:52 »

Аз най-малко очаквах Джийсън точно да прави такива зулуми, супер симпатичен ми беше в Х фактор, а сега такава злоба лъха от него, не е истина... Имаше слухове за доста хора които ще влизат, но нищо не е гаранция - видяхте ли и тази Лил колко я държаха, а такава голяма кампания правеха за тази Стъклена къща септември месец. Според мен ако има още някой ще е гост звезда, или в понеделник ще пуснат следващия ако има такъв, че то няма време за кога вече...
Report Spam   Logged
milen
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 31


« Reply #23 on: 28 November 2013 21:16:51 »

Като цяло според мен тази година подборът (особено при жените) на участници е много добър. Адски силни характери и изявени медийни образи. Голямото недоразумение бе Недялко, но него бързо го махнаха. Ще става все по - интересно, щото колкото и на някои да не им харесва, в медийния шоубизнес определено има една отделна графа "риалити звезди" и в тазгодишният сезон участват едни от най - знаковите лица от този род.
+1 Иначе Недялко си е популярен в Ямбол. Даже май има предаване по местната телевизия. Smiley

Аз съм от Ямбол и този не ми беше много познат, явно е набаран от лудницата, изложи достатъчно градът ни! Усещам, че ще има яко псуване по НИдялку Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #24 on: 29 November 2013 11:26:40 »

Аз най-малко очаквах Джийсън точно да прави такива зулуми, супер симпатичен ми беше в Х фактор, а сега такава злоба лъха от него, не е истина... Имаше слухове за доста хора които ще влизат, но нищо не е гаранция - видяхте ли и тази Лил колко я държаха, а такава голяма кампания правеха за тази Стъклена къща септември месец. Според мен ако има още някой ще е гост звезда, или в понеделник ще пуснат следващия ако има такъв, че то няма време за кога вече...
И аз мисля, че ще вкарат новия човек в понеделник или сряда, че иначе ще стои 1 седмица вътре. Няма как да е гост, понеже на стената не слагат снимките на гостите, а само на пълноправните участници.

Като цяло според мен тази година подборът (особено при жените) на участници е много добър. Адски силни характери и изявени медийни образи. Голямото недоразумение бе Недялко, но него бързо го махнаха. Ще става все по - интересно, щото колкото и на някои да не им харесва, в медийния шоубизнес определено има една отделна графа "риалити звезди" и в тазгодишният сезон участват едни от най - знаковите лица от този род.
+1 Иначе Недялко си е популярен в Ямбол. Даже май има предаване по местната телевизия. Smiley

Аз съм от Ямбол и този не ми беше много познат, явно е набаран от лудницата, изложи достатъчно градът ни! Усещам, че ще има яко псуване по НИдялку Grin
Хаха... А иначе той има ли предаване по някоя ямболска телевизия/радио? Питам, понеже в къщата носеше тениски с надпис "Така е... с Недялко Лазаров".
Report Spam   Logged

milen
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 31


« Reply #25 on: 29 November 2013 13:40:31 »

Хаха... А иначе той има ли предаване по някоя ямболска телевизия/радио? Питам, понеже в къщата носеше тениски с надпис "Така е... с Недялко Лазаров".

При Гала каза че правил някакво предаване, излъчвало е се е 12 пъти епизода и са го спрели. Не зная по коя от 2те телевизии е имал предаване, но съм сигурен че си е плащал за да го излъчват това предаване. Излагация голяма!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #26 on: 30 November 2013 12:43:43 »

ВРЕМЕ БЕШЕ!  Cheesy

Изгониха Джийсън Брад Люис от ”Big Brother”

Голяма част от зрителите на "Big Brother All Stars" един през друг споделиха във facebook страницата на предаване радостта си, че певецът Джийсън Брад Люис e изгонен от шоуто.
Изпълнителят, който поведе война срещу еротичните модели в шоуто, беше безпрецедентно изхвърлен от къщата по нареждането на Големия брат.

Каква е причината за този развой, ще стане ясно тази вечер. Засега единственото обяснение е, че е демонстрирал непристойно поведение.

"Прекрасна новина! Много ме зарадвахте - определено не беше за Къщата на Вип Брадър...", "Слава богу най накрая", "Крайно време беше! Благодарим, Биг Брадър." са само малка част от коментарите на зрителите.

Не липсваха обаче и такива, които изразиха съжалението си, че няма да гледат шоуто, което Джийсън правеше.

Така на елиминациите в понеделник ще се изправят един срещу друг само Пенка, Лео и Златка Райкова.
Report Spam   Logged

treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #27 on: 30 November 2013 13:32:03 »

На какво са способни хората за малко известност... а всяко чудо за три дни хахаха. Слаб изпълнител е Джийсън, а като артист си го биваше само в самото начало на "X Factor", след това се изроди, сега виждаме, че като поведение не става - тотално психо. Лошо си изигра картите Любчо от Тръстеник...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #28 on: 30 November 2013 14:11:37 »

На какво са способни хората за малко известност... а всяко чудо за три дни хахаха. Слаб изпълнител е Джийсън, а като артист си го биваше само в самото начало на "X Factor", след това се изроди, сега виждаме, че като поведение не става - тотално психо. Лошо си изигра картите Любчо от Тръстеник...
Той славата я имаше още след като свърши "Х Фактор" и какво направи? Една съвсем посредствена песен за 2 години. Ако го сравним с другите участници в предаването, сигурно той е най-големият провал.
Report Spam   Logged

alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #29 on: 30 November 2013 19:54:08 »

След такова представяне в Биг Брадър, аз лично повече не бих се показвал публично поне 10 години
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #30 on: 16 December 2013 23:23:48 »

Победителят на „Big Brother All-Stars 2013“ е Златка Димитрова!
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #31 on: 16 December 2013 23:54:01 »

Много се радвам за Златка!
Интересно ми е дали догодина пак ще направят комбинацията ВИП Брадър и Биг брадър Ол старс - явно се оказа успешна и този формат остава най-успешният на Нова..
Report Spam   Logged
bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #32 on: 17 December 2013 10:58:21 »

Много се радвам за Златка!
Интересно ми е дали догодина пак ще направят комбинацията ВИП Брадър и Биг брадър Ол старс - явно се оказа успешна и този формат остава най-успешният на Нова..

Дано вече да си е редовен сезон на Big Brother, както са го подкарали с Ол старс, всички участници ще са били по два пъти. Пък и на телевизияте ще и излезе доста по-евтин един такъв сезон.
Report Spam   Logged
treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #33 on: 17 December 2013 16:28:20 »

По мое мнение и наблюдение над "Old school" едва ли следващото издание на брадъра ще е в същия формат като предните два, които бяха едни от най - успешните, все пак риска огромен да се "пресоли манджата". Лично аз бях много разочарован след "Big Brother Family" и дори смятах, че това ще е финала на реалитито в БГ, но за щастие успяха да го спасят. Интересен експеримент би било сблъсък между хора избрани чрез кастинг и популярни личности - комбинация между ВИП и Бигбрадър. Ще видим на есен какво ще излезе...

Иначе браво за Златка - готиното на този сезон, е че нямаше открояващи се фаворити и елемента на изненадата си го имаше до самият финал. Нямах силно изявени фаворити, но Златка беше един от съквартирантите, които харесвах.
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #34 on: 06 May 2014 18:52:17 »

Чува ли се вече нещо за есенния сезон? Дали ще изправят ВИП Брадър срещу Сървайвър? Между другото, тази година ББ има юбилей  Wink
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #35 on: 07 May 2014 16:29:42 »

Да вземат да им увеличат малко размера на къщата и да направят както каза Treee един сезон микс известни + безисвестни ала "Къртицата", би им се получило по добре от на Иван и Андрей според мен. Мисля че веднага след края на Денсинг Старс ще кажат или ще загатнат какво ще правят през новия сезон, но много моля тази есен да минат без музикално- певчески реалитита, че направо ми дотегна от тях напоследък.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #36 on: 07 May 2014 18:23:28 »

Да вземат да им увеличат малко размера на къщата и да направят както каза Treee един сезон микс известни + безисвестни ала "Къртицата", би им се получило по добре от на Иван и Андрей според мен. Мисля че веднага след края на Денсинг Старс ще кажат или ще загатнат какво ще правят през новия сезон, но много моля тази есен да минат без музикално- певчески реалитита, че направо ми дотегна от тях напоследък.
X Factor ще го има със сигурност. Още в края на миналия сезон обявиха кастингите.
Report Spam   Logged

alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #37 on: 04 July 2014 14:54:45 »

според мен или няма да има ББ тази есен, или ще започне по-късно , не от септември, защото обикновено по това време вече са го обявили ..
Report Spam   Logged
treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #38 on: 04 July 2014 18:47:44 »

Те само X factor са обявили за есента, нищо друго.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #39 on: 05 July 2014 12:50:30 »

Може би трябва да почакаме още малко. Предвид положението на "ТВ7", нищо чудно Иван и Андрей да се завърнат в "Нова" или "ьТВ"...
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 9   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy