BG TV Talk
12 June 2026 18:17:25
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Бихте ли искали БНТ отново да си партнират &#

Poll
Question: Бихте ли искали БНТ отново да партнират съ  (Voting closed: 28 December 2020 18:17:51)
Да - 5 (55.6%)
Не - 2 (22.2%)
Не съм сигурен - 1 (11.1%)
Ще си помисля - 0 (0%)
Къде е Пери? - 1 (11.1%)
Total Voters: 9

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Бихте ли искали БНТ отново да си партнират &#  (Read 2089 times)
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« on: 26 December 2020 19:08:48 »

Може би да. Но от друга страна, не знам дали би имало смисъл, понеже когато са си сътрудничали преди не е имало Disney Channel в България и не е имало къде да се излъчват сериалите им.
П.П. Мен ми е интересно дали като Disney+ стартира в България дали анимационните сериали, излъчвани през 90-те(Чип и Дейл, Супер Балу, първите Патешки истории, Гумени мечета, Аладин и др.) ще ги има(понеже в чужбина ги има) и дали ще са със същия дублаж, понеже на Ким Суперплюс, Лило и Стич са продуцирани от Disney, но за тези сериали не съм сигурен.
Да, поне БНТ биха могли да доизлъчат недовършените сериали, за разлика от NOVA. А си има нужда, защото Disney Channel много рядко си завършва анимациите, особено ако няма принцеса за главен персонаж.
Едит: Съгласен съм, освен анимации, Дисни има доста игрални сериали недовършени.
Затова ако не ги излъчиха се надявах да се появат в Disney+ и евентуално там да се гледат целите.
Report Spam   Logged


Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy