BG TV Talk
29 March 2024 13:57:53
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Бихте ли искали БНТ отново да си партнират &#

Poll
Question: Бихте ли искали БНТ отново да партнират съ  (Voting closed: 28 December 2020 18:17:51)
Да - 5 (55.6%)
Не - 2 (22.2%)
Не съм сигурен - 1 (11.1%)
Ще си помисля - 0 (0%)
Къде е Пери? - 1 (11.1%)
Total Voters: 9

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Бихте ли искали БНТ отново да си партнират &#  (Read 1283 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« on: 26 December 2020 18:17:51 »

Въпросът ми е: Бихте ли искали БНТ отново да си партнират със Дисни, за да излъчват пак анимационните и игралните им сериали в програмата на националната телевизия?

Знам, че БНТ отдавна не си сътрудничат със тях, но ще ми е интересно да споделите вашето мнение по този въпрос, както и да отговорите на него, разбира се. Wink
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #1 on: 26 December 2020 19:02:18 »

Да, поне БНТ биха могли да доизлъчат недовършените сериали, за разлика от NOVA. А си има нужда, защото Disney Channel много рядко си завършва анимациите, особено ако няма принцеса за главен персонаж.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #2 on: 26 December 2020 19:08:48 »

Може би да. Но от друга страна, не знам дали би имало смисъл, понеже когато са си сътрудничали преди не е имало Disney Channel в България и не е имало къде да се излъчват сериалите им.
П.П. Мен ми е интересно дали като Disney+ стартира в България дали анимационните сериали, излъчвани през 90-те(Чип и Дейл, Супер Балу, първите Патешки истории, Гумени мечета, Аладин и др.) ще ги има(понеже в чужбина ги има) и дали ще са със същия дублаж, понеже на Ким Суперплюс, Лило и Стич са продуцирани от Disney, но за тези сериали не съм сигурен.
Да, поне БНТ биха могли да доизлъчат недовършените сериали, за разлика от NOVA. А си има нужда, защото Disney Channel много рядко си завършва анимациите, особено ако няма принцеса за главен персонаж.
Едит: Съгласен съм, освен анимации, Дисни има доста игрални сериали недовършени.
Затова ако не ги излъчиха се надявах да се появат в Disney+ и евентуално там да се гледат целите.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #3 on: 26 December 2020 22:50:40 »

Честно казано не. Дисни за съжаление много свалиха нивото на продукциите си през последните години. Залага се основно на опаковката - симпатични актьори, готини песни и креативни декори, но съдържанието е кръгла нула. Особено диалозите им са нещо страшно - не просто нереалистични, а направо инфантилни. Не бих могъл да си представя тийнейджъри или дори деца да водят такива. Според мен БНТ като обществена телевизия трябва да подбере някакви по-съдържателни детски и юношески сериали.
Report Spam   Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy