BG TV Talk
28 March 2024 17:02:28
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV - пролет/лято 2021 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV - пролет/лято 2021 | новини и коментари  (Read 24824 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #80 on: 05 June 2021 10:47:19 »

Който мисли програмата изобщо не мисли какво прави. Странно излиза Комиците по основният канал БТВ да се повтарят на обяд и вечерта. Преди лятото пускаха турският сериал до 21,30 и след това имаше нещо ново, а сега повторения дори и вечер.
И от днес Ивайло Везенков след 6-7 години пак се върна в новините.
И аз съм на мнение, че лятната им програма е пълна трагедия, ама може би целият им бюджет е отишъл за скъпите праймтайм проекти през пролетта и есента. Това лято ще снимат едновременно и "Фермата", и "Сървайвър", а техните бюджети не са никак малки.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #81 on: 05 June 2021 13:17:17 »

И аз съм на мнение, че лятната им програма е пълна трагедия, ама може би целият им бюджет е отишъл за скъпите праймтайм проекти през пролетта и есента. Това лято ще снимат едновременно и "Фермата", и "Сървайвър", а техните бюджети не са никак малки.
Значи съвсем скоро трябва да приключат кастинга за "Сървайвър" в сайта на bTV, ако ще го снимат това лято. Да не забравяме още, че имат за това лято да снимат и "Гласът на България", не малко работа имат тези месеци.

Мартин Швехлак каза на 1 юни по случай 21 години bTV: "Още от тази есен очаквайте ново и разнообразно развлекателно съдържание" и нещо много важно "Хитовете България търси талант, МasterChef, The Voice и Фермата продължават да бъдат основна част от развлекателната програма." Toва означавали, че не са се отказали да спират МаsterChef? Ще стане ясно със сигурност наесен ако не му обявят кастинг.  https://btvnovinite.bg/galleries/na-1-juni-btv-i-radio-njoy-praznuvat-rozhden-den-v-borisovata-gradina-galerija.html

Припомням тази статия, ако не сте я видели от 5 април за предстоящите продукции от bTV Media Group: https://www.btv.bg/article/reklama/tv/bfeed/akcenti/predstojashtite-produkcii-ot-btv-media-group.html

Ще снимат нов БГ сериал "Татковци". "Съни бийч" 2 си му вървят снимките от 2-3 месеца вече. Ловци на храна имат да си снимат също това лято на Андре Токев предаването.

"Из тв средите се мълви, че Магърдич е пред сключване на договор с Би Ти Ви за нова игра по италиански лиценз, която много прилича на "Сделка или не“ с Румен Луканов. Идеята е тя да се излъчва в късния следобед и да се завърти наесен. Дали Мария и Халваджиян на рандевуто си са обсъдили евентуален ангажимент за блондинката в новото шоу, предстои да разберем, пише "Пик"." 

Колко е вярно, че той щял да прави ТВ играта не знам ще видим наесен. Аз на пик миг много не вярвам. Grin Иначе Папараците официално приключиха завинаги миналата седмица. https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Mariya-Ignatova-se-vurna-pri-Halvadzhiyan-Ivan-i-Andrei-ya-polzvali-pod-arenda-1090158
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #82 on: 05 June 2021 13:32:50 »

Значи съвсем скоро трябва да приключат кастинга за "Сървайвър" в сайта на bTV, ако ще го снимат това лято. Да не забравяме още, че имат за това лято да снимат и "Гласът на България", не малко работа имат тези месеци.

Мартин Швехлак каза на 1 юни по случай 21 години bTV: "Още от тази есен очаквайте ново и разнообразно развлекателно съдържание" и нещо много важно "Хитовете България търси талант, МasterChef, The voice и Фермата продължават да бъдат основна част от развлекателната програма." Toва означавали, че не са отказали да спират МаsterChef? Ще стане ясно със сигурност наесен ако не му обявят кастинг.  https://btvnovinite.bg/galleries/na-1-juni-btv-i-radio-njoy-praznuvat-rozhden-den-v-borisovata-gradina-galerija.html

Припомням тази статия, ако не сте я видели от 5 април за предстоящите продукции от bTV Media Group: https://www.btv.bg/article/reklama/tv/bfeed/akcenti/predstojashtite-produkcii-ot-btv-media-group.html

Ще снимат нов БГ сериал "Татковците". "Съни бийч" 2 си му вървят снимките от 2-3 месеца вече. Ловци на храна имат да си снимат също това лято на Андре Токев предаването.

"Из тв средите се мълви, че Магърдич е пред сключване на договор с Би Ти Ви за нова игра по италиански лиценз, която много прилича на "Сделка или не“ с Румен Луканов. Идеята е тя да се излъчва в късния следобед и да се завърти наесен. Дали Мария и Халваджиян на рандевуто си са обсъдили евентуален ангажимент за блондинката в новото шоу, предстои да разберем, пише "Пик"." 

Колко е вярно, че той щял да прави ТВ играта не знам ще видим наесен. Аз на пик миг много не вярвам. Grin Иначе Папараците официално приключиха завинаги миналата седмица. https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Mariya-Ignatova-se-vurna-pri-Halvadzhiyan-Ivan-i-Andrei-ya-polzvali-pod-arenda-1090158

Ще видим колко са верни слуховете за тази ТВ игра. Имаше също слухове, че става въпрос за "Стани богат", което ще върви всеки делник от 18:00ч., но ще видим и това колко е вярно.

Иначе дано има нови продукции, с които най-накрая да разкарат турските сериали от праймтайма. За пролетния сезон би се получило идеално, ако си запазят сегашните шоута и просто добавят "Сървайвър" от 20:00 до 21:00ч. Силно се надявам да са го предвидили за тогава, а не есента да напълнят праймтайма само с "Фермата" и "Сървайвър". Grin

"Татковци" може би ще е на мястото на "Белези". Не знам как е приключил първият му сезон, но и в статията с предстоящите проекти не е включен.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #83 on: 05 June 2021 13:43:25 »

Сериала "Белези" не оправда очакванията и поради ниски рейтинги няма да има втори сезон.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #84 on: 05 June 2021 16:01:59 »

Ще видим колко са верни слуховете за тази ТВ игра. Имаше също слухове, че става въпрос за "Стани богат", което ще върви всеки делник от 18:00ч., но ще видим и това колко е вярно.

Иначе дано има нови продукции, с които най-накрая да разкарат турските сериали от праймтайма. За пролетния сезон би се получило идеално, ако си запазят сегашните шоута и просто добавят "Сървайвър" от 20:00 до 21:00ч. Силно се надявам да са го предвидили за тогава, а не есента да напълнят праймтайма само с "Фермата" и "Сървайвър". Grin

"Татковци" може би ще е на мястото на "Белези". Не знам как е приключил първият му сезон, но и в статията с предстоящите проекти не е включен.
Зор да се махнат турските сериали от праймтайма ама единствено те правят двоен рейтинг сравнение с българските, дори тази пролет турският от 20 по  Бтв няколкократно победи Откраднат живот в 18-49.
Сървайвър и Фермата едно след друго е абсурдно. 
"Татковци" и него не му давам повече от един сезон.

Webber, за Белези потвърдено ли е, че няма да има 2 сезон?
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #85 on: 05 June 2021 16:24:51 »

Зор да се махнат турските сериали от праймтайма ама единствено те правят двоен рейтинг сравнение с българските, дори тази пролет турският от 20 по  Бтв няколкократно победи Откраднат живот в 18-49.



Съгласен! Ако БТВ махнат турския сериал от 20:00 часа, рейтингите им така ще се сринат, че дълго време няма да могат да се съвземат. Не ми се вярва да вземат чак толкова неадекватно решение.

Иначе лятната програма е просто потресаваща! "Комиците" бяха смешни в началото, но се изчерпаха преди доста време, а тази безкрайна боза "Скъпи наследници" пък въобще не знам за какво им трябваше пак да я пускат...

Освен това вече направо получавам алергия като видя "Двама мъже и половина", "Приятели", "Столичани в повече" и още няколко сериала, дето се скъсаха да ги дават по БТВ и БТВ Комеди. Поне някой месец почивка от тях да дадат на зрителите.  Embarrassed
 
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #86 on: 05 June 2021 21:11:17 »

Webber, за Белези потвърдено ли е, че няма да има 2 сезон?
Не е потвърдено никъде официално, но съм сигурен на 99.9%, че няма да има втори сезон на "Белези" предвид слабите резултати.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #87 on: 07 June 2021 21:54:54 »

Ето една новина от последните минути свързана със Сървайвър: https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/9864738

Водещ: Владимир Карамазов
Продуцент: Вътрешна продукция на bTV Media Group
Локация: Филипини
Начало на снимки: Юли 2021 г.

Очаквайте Сървайвър през пролетта на 2022  г. !  Smiley
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #88 on: 08 June 2021 21:16:45 »

Значи през есента "Фермата", а през пролетта "Сървайвър"?! Ужас, аман от еднотипни формати... 
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #89 on: 12 June 2021 14:36:03 »

Шоуто на Николаос Цитиридис се завръща през есента. Това обявиха вчера.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #90 on: 14 June 2021 15:36:22 »

Тарифата за юли месец излезе: https://bravo.btv.bg/docs/07%20Jul%20RateCard%20BG%201406.pdf

Обичайното през летните месеци най-доброто от предаванията, тази сутрин ще бъде от 7 ч., имаме отново избори, горе-долу е това, най-очакваната ще си бъде тарифата за септември.

Също забелязах днес, че са махнали регистрацията за "Сървайвър" в сайта на bTV, което се потвърждава, че ще стартират скоро снимките през юли.
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #91 on: 21 June 2021 10:38:00 »

Днес са започнали снимките на сериала "Татковци", който ще се излъчва през есента. Имаше също репортаж в "Тази сутрин" по bTV. Smiley

"Продуцент на новия сериал “Татковци” е bTV, изпълнителен продуцент е Dream Team с продуцент Евтим Милошев. Сериалът е по лиценз на Viacom International Inc. и е адаптация на хитовата продукция „Dear Daddies“, излъчвана с изключителен успех в повече от 15 страни по света."

https://www.btv.bg/article/za-btv/spetsialno/zabavni-istorii-na-chetirima-bashti-i-tehnite-semejstva-v-novija-balgarski-serial-na-btv-tatkovci.html
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #92 on: 21 June 2021 13:03:13 »

Днес са започнали снимките на сериала "Татковци", който ще се излъчва през есента. Имаше също репортаж в "Тази сутрин" по bTV. Smiley

"Продуцент на новия сериал “Татковци” е bTV, изпълнителен продуцент е Dream Team с продуцент Евтим Милошев. Сериалът е по лиценз на Viacom International Inc. и е адаптация на хитовата продукция „Dear Daddies“, излъчвана с изключителен успех в повече от 15 страни по света."

https://www.btv.bg/article/za-btv/spetsialno/zabavni-istorii-na-chetirima-bashti-i-tehnite-semejstva-v-novija-balgarski-serial-na-btv-tatkovci.html
Според вас ,кога ще го излъчат този сериал . Щом още тази есен са го предвидили  ,предполагам ,че ще е на мястото на Папараци ,Неделя от 21:30 .За друг свободен слот не се сещам . А пък може и да се лишат от турския сериал веднъж седмично и да го пуснат от 20:00 часа . Например петък от 20:00 часа . Вие как мислите?
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #93 on: 21 June 2021 13:46:33 »

Според вас ,кога ще го излъчат този сериал . Щом още тази есен са го предвидили  ,предполагам ,че ще е на мястото на Папараци ,Неделя от 21:30 .За друг свободен слот не се сещам . А пък може и да се лишат от турския сериал веднъж седмично и да го пуснат от 20:00 часа . Например петък от 20:00 часа . Вие как мислите?
Нямам представа, в кой ден и час ще бъде пуснат, но мисля че няма да тръгне през уикенда, защото "Фермата" в събота е до 22 ч., а пък в неделя "Гласът на България" могат и него да го удължат до 22 ч. както направиха с "България търси талант" през пролетта. Възможно е и в петък от 20 ч. да го пуснат, ще стане ясно със сигурност средата на август, като излезе тарифата за септември.  
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #94 on: 24 June 2021 22:38:26 »

Не забравяйте, че Николаос вече е 30 минути, та нищо чудно "Татковци" да е всеки ден по 30 минути преди него.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #95 on: 06 July 2021 20:21:23 »

Следващата сряда (14 юли) от 20:00ч. приключва турският сериал "Безмилостен град". От 15 юли на негово място започва друг такъв - "Опасно изкушение". Гледам, че е бая епизоди, та явно си планират да запазят турските сериали в праймтайма... Undecided
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #96 on: 15 July 2021 12:26:39 »

Тарифата за август: https://bravo.btv.bg/docs/08%20Aug%20RateCard%20BG%201507.pdf

Без изненади, нищо от есенния тв сезон няма да стартира по-рано.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #97 on: 16 July 2021 23:35:17 »

Тарифата за август: https://bravo.btv.bg/docs/08%20Aug%20RateCard%20BG%201507.pdf

Без изненади, нищо от есенния тв сезон няма да стартира по-рано.
Е, те и без това имат само 2 проекта за есента, едва ли биха дръпнали нещо по-рано. Grin
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #98 on: 17 July 2021 12:07:26 »

Е, те и без това имат само 2 проекта за есента, едва ли биха дръпнали нещо по-рано. Grin
Аз си мислех, че можеше да пуснат по-рано ТВ играта.

Едни бързи прогнози давам за есенната програма. Искам да видя като излезе тарифата за септември колко съм познал.

Понеделник - Четвъртък:
18:00 ТВ играта
20:00 Опасно изкушение
21:00 Фермата
22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис

Петък:
18:00 ТВ играта
20:00 Татковци
21:00 Фермата
22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис

Събота:
20:00 - 22:00 Фермата

Неделя:
12:30 Ловци на храна
20:00 - 22:00 Гласът на България
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #99 on: 17 July 2021 13:07:19 »

Аз си мислех, че можеше да пуснат по-рано ТВ играта.

Едни бързи прогнози давам за есенната програма. Искам да видя като излезе тарифата за септември колко съм познал.

Понеделник - Четвъртък:
18:00 ТВ играта
20:00 Опасно изкушение
21:00 Фермата
22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис

Петък:
18:00 ТВ играта
20:00 Татковци
21:00 Фермата
22:30 Шоуто на Николаос Цитиридис

Събота:
20:00 - 22:00 Фермата

Неделя:
12:30 Ловци на храна
20:00 - 22:00 Гласът на България

Ааа... "Татковци" го бях забравил. Според мен обаче то ще е всяка вечер преди или след Николаос по 30 минути.

ТВ играта предполагам, че ще си върви и през зимата, та не я смятам като сезонен проект.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy